جامعه شناسی,روان شناسی

این سلفی ها همسرتان را از شما دور می کند!

این سلفی ها همسرتان را از شما دور می کند!

پدیده سلفی و خود نشان دادن چند سالی است که دامن گیر تمام جوامع شده است، این حرف من را بد برداشت نکنید، هر چیزی می تواند مفید باشد اما افراط آن را مضر می کند. یک سری خانم هایی هستند که مدام در حال سلفی گرفتن و بار گذاری ام در فضای اینترنت هستند. این کار هیچ اشکالی ندارد اما نکاتی هستند که اگر انها را رعایت نکنید مرد زندگی تان از شما دور می شود، در ادامه این نکات کلیدی را مرور می کنیم.

 

سلفی های مضر

این سلفی ها همسرتان را از شما دور می کند!

سلفی های بیش از اندازه: بارگذاری سلفی در شبکه مجازی نوعی اعتماد به نفس بالا را نشان می دهد و مردها هم از این نکته خوششان می آید اما افراط در این کار باعث می شود که نه تنها همسرتان بلکه تمام اطرافیان تان شما را آدمی خودخواه و خود پسند ببینند، پس در بارگذاری سلفی های تان تعادل را رعایت کنید.

 

آرایش زیاد: این یک حقیقت ایت که مردها تا حدودی آرایش و میکاپ را دوست دارند اما از آرایش نکردن هم هراس نداشته باشید. هر از چند گاهی بدون آرایش عکس بگیرید و نشان دهید که از زیبایی طبیعی خودتان لذت می برید و اعتماد به نفس تان را جدای از حرف های مردم نشان دهید و بگویید که من همانگونه که خلق شدم خود را دوست دارم.

 

در جست و جوی تعریف دیگران بودن: آقایان دوست ندارند اعتماد به نفس همسرشان وابسته به دیگران باشد. آن ها دوست دارند همسرشان فاقد از تایید و تعریف دیگران ارزش واقعی خودشان را بشناسند. در حقیقت می خواهند از همسرشان تعریف کنند و او هم از شنیدنش لذت ببرد. بنابراین هیچ وقت با پایین آوردن ارزش خودتان در سلفی ها و کپشن ها سعی نکنید تایید دیگران را بطلبید. نظر تنها کسی که اهمیت دارد نظر خودتان است و حتما نیاز نیست از زبان دیگران این واقعیت ها را بشنوید.

 

خود تحقیرآمیزی: همسرتان شما را دوست دارد و اصلا نمی خواهد ببیند که شما عکسی با کپشن های خود تحقیر آمیز بارگذاری کرده اید. در صورتی که مشکل عزت نفس دارید با همسرتان در مورد با آن حرف بزنید. او به شما یادآوری خواهد کرد که چقدر با ارزش هستید و نیازی نیست در اینترنت و فضای مجازی در جست و جوی تاییدیه دیگران باشید.

 

مهارت های بیشتر:

 

ویژگی های بهترین زنان برای همسر را بشناسید

چرا همسران پس از مدتی شبیه هم می شوند؟

بحث کردن با همسر بدون آسیب زدن به رابطه

 

 

به این مطلب چند ستاره امتیاز میدید؟

حمید جعفری

حمید جعفری فعال حوزه محتوا و سئو و مدیر سایت نیک شو ، امیدوارم محتوای این سایت راهی باشد برای زندگی بهتر و لذت بخش تر ......

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا