پورتال اینترنتی سرگرمی، تفریحی، عکس، پزشکی، اس ام اس، آشپزی، نیک شو
 • صفحه نخست+
 • اخبار+
 • آرایش و زیبایی+
 • آشپزی+
 • اس ام اس+
 • سرگرمی و تفریحی+
 • دنیای مد و فشن+
 • رپرتاژ آگهی+
 • پزشکی و سلامتی+
 • کامپیوتر,اینترنت و موبایل+
 • زندگی بهتر+
 • مطالب گوناگون+
 • دنیای عکس+
 • مطالب جالب علمی+
 • گردشگری+
 • دین و مذهب+
 • دنیای خودرو+
 • اپلیکیشن هومتیک ، بهترین راه حل برای مدیریت ساختمان

  مجموعه : کسب و کارها

  اپلیکیشن هومتیک ، بهترین راه حل برای مدیریت ساختمان

  اپلیکیشن هومتیک ، بهترین راه حل برای مدیریت ساختمان

  به منظور جلوگیری از بروز مشکلات در زندگی انسان ها  دو نکته باید مد نظر گرفته شود، برپایی قانون و مقررات و مدیریت. سایرجوامع انسانی کوچکتر نظیر آپارتمان ها و مجتمع های مسکونی نیز باید برای برقراری نظم و حفظ آرامش، مدیرانی را انتخاب کنند که از لحاظ کارایی و استفاده از ابزار مدیریت به روز مانند نرم افزار مدیریت آپارتمان و مجتمع، دارای جایگاهی والایی باشند و بتوانند این وظیفه را به بهترین شکل انجام دهند. تمامی قوانین مربوط به ساختمان، حوزه اختیارات و وظایف مدیر و حتی نحوه انتخاب آن، به صورت واضح مشخص گردیده است. در تمامی ساختما ن ها بهترین منبع برای گرفتن تصمیمات و به تایید رساندن آن ها، شورای عمومی مدیریت ساختمان می باشد. شرکت یکی از افراد ساکن در هر واحد به عنوان نماینده، اعم از مستاجر و مالک باعث ارائه پیشنهادات و نظرهای مثبتی می شود که در نهایت پیشرفت در اداره و مدیریت ساختمان را به همراه دارد.

   

  مواردی که در این جلسات مورد بحث و تصمیم گیری قرار می گیرند عبارتند از:

  1. مشخص نمودن مدیر از بین افراد شرکت کننده در جلسه و بررسی چگونگی عملکرد آن
  2. گرفتن تصمیماتی در زمینه اداره ساختمان
  3. تدوین قوانین برای ساختمان در حیطه قوانین کشوری
  4. مشخص نمودن هزینه و درآمد ساختمان به صورت سالیانه
  5. گرفتن تصمیم در زمینه پس انداز ساختمان برای مواقع ضروری
  6. واگذاری اختیارات به مدیریت به منظور عقد قراردادهای مورد نیاز در زمینه مدیریت ساختمان

   

  نرم افزار مدیریت آپارتمان و تشکیل جلسات شورای ساختمان

  نرم افزار مدیریت ساختمان می تواند تمامی این موارد را در خود جای دهد و این اجازه را به مدیر ساختمان می دهد تا اختلاف نظرها و مشکلات ساختمان را به حداقل برساند.مدیر باید جلسات شورای ساختمان را حداقل سالی یکبار برگزار نماید و مدیریت جلسه را نیز به عهده بگیرد. جلسات اضافه بر سازمان، با درخواست مدیر یا مدیران یا درخواست بیش ازسه نفر از صاحبان ملک به صورت فوق العاده برگزار می گردد. معمولا برای تشکیل جلسات ساختمان نیاز به اطلاع رسانی از یک هفته قبل می باشد و این اتفاق می تواند از طریق نامه، تلفن، فکس، ایمیل و یا از طریق تابلوی اعلانات نرم افزار مدیریت آپارتمان، انجام شود و تمامی افراد در جریان زمان و مکان تشکیل جلسه قرار بگیرند. شرط لازم آن نصب نرم افزار مدیریت آپارتمان توسط تمامی حضار در جلسه است. این جلسات باید سالانه حداقل یک بار تشکیل شود و مهم‌ترین وظیفه‌اش انتخاب مدیر ساختمان است.

   

  اتفاقاتی که در جلسات شورای ساختمان رخ می دهد

  شرط اصلی برای تشکیل جلسات شورای مدیریت، حضور نصف صاحبان ملک یا نمایندگان آنان برای به رسمیت شمردن جلسه می باشد و در غیر این صورت جلسه به نوبت بعد که پانزده روز دیگر باشد موکول می گردد. با نصب نرم افزار مدیریت آپارتمان و به دنبال آن اطلاع رسانی به موقع به ساکنین در زمان صرفه جویی خواهد شد.تمامی تصمیمات گرفته شده در جلسات شورای عمومی ساختمان باید صورت‌ جلسه شده و مدیر ساختمان آن‌ را نگهداری کند و به صورت قوانین مکتوب در نرم افزار مدیریت آپارتمان ثبت گردد. مدیرساختمان مسئول حفظ و اداره ساختمان و اجرای تصمیماتی است که شورای عمومی ساختمان می‌گیرد. مدیر باید در جلسه‌ سالانه مجمع به مدت یک ‌سال با رای مالکین ساختمان انتخاب شود.

  در مورد انتخاب مجدد یک فرد به عنوان مدیر محدودیتی وجود ندارد، هرچند توصیه می‌شود این منصب به صورت چرخشی بین مالکین دست به دست شود تا همه نسبت به ساختمان احساس مسئولیت پیدا کنند. ذکر این نکته نیز لازم است که مدیر ساختمان می‌تواند از اشخاص حقیقی یا حقوقی خارج از ساختمان هم باشد. حفظ و اداره ساختمان و اجرای تصمیمات شورای عمومی ساختمان: این وظیفه اصلی‌ترین و کلی‌ترین وظیفه مدیر یا هیئت مدیره است. یعنی تمام کارها و فعالیت‌های مدیر یا هیئت مدیره باید در راستای این باشد که ساختمان را از آسیب و خرابی حفظ کند و امور جاری آن را انجام دهد که این موارد با نرم افزار مدیریت آپارتمان راحت تر قابل اجرا می باشد. استفاده از نرم افزار مدیریت آپارتمان و تعیین شارژ هر واحد: مدیر یا مدیران وظیفه دارند شارژ هر واحد را تعیین کرده و از مالکین دریافت کنند.

  تعیین شارژ ممکن است به روش‌های گوناگون انجام شود از جمله: شارژ ثابت، شارژ بر اساس متراژ، شارژ بر اساس نفرات، شارژ بر اساس نفرات و متراژ، شارژ بر اساس شارژ ثابت و متراژ، شارژ بر اساس شارژ ثابت و نفرات. اینکه شارژ به کدام روش محاسبه شود از تصمیمات مدیر یا هیئت مدیره است و در نرم افزار مدیریت آپارتمان قابل تعریف می باشد. نگهداری صورت جلسات شورای عمومی ساختمان:  تمام تصمیمات جلسات شورای عمومی باید صورت جلسه شده و نگهداری از این صورت جلسات بر عهده مدیر یا هیئت مدیره است. این صورت جلسات باید به امضای کلیه حاضرین برسد.صورت جلسات شورای عمومی از اسناد معتبری محسوب می‌شود که حتی در مراجع قضایی نیز قابل استناد است و مدیر یا مدیران باید در حفظ و نگهداری آن‌ها نهایت تلاششان را بکنند.

  اطلاع‌رسانی تصمیمات مجمع عمومی به افراد غایب: هرچند که یک هفته پیش از تشکیل جلسه مجمع عمومی دعوتنامه برای همه‌ مالکین ارسال می‌شود، اما ممکن است به هر دلیلی بعضی از مالکین نتوانند در جلسه حضور پیدا کنند.از آنجا که تصمیمات جلسه مجمعی که به رسمیت رسیده باشد الزام‌آور است، همه‌ ساکنین باید از آن مطلع شوند. وظیفه‌ مطلع کردن مالکین غایب از این تصمیمات بر عهده مدیر یا مدیران است. این اطلاع‌رسانی باید حداکثر تا ده روز بعد از تاریخ جلسه انجام شود. نرم افزار مدیریت آپارتمان مدیران را قادر می سازد تا با ارسال پیامک برای ساکنین غایب آن ها را به در جریان قرار گرفتن مسایل مطرح در جلسه دعوت نمایند. رسیدگی به اعتراض ساکنین: هر کدام از ساکنین که اعتراضی به نحوه مدیریت، وضع ساختمان یا شارژ پرداختی خود داشته باشد می‌تواند به مدیر یا مدیران مراجعه کرده و آن‌ها نیز وظیفه دارند به شکایت فرد رسیدگی کنند. مثلا بر اساس قانون افراد چه از واحدشان استفاده کنند و چه نکنند ملزم به پرداخت حق شارژ هستند.

  اما ممکن است مالکی به این اعتراض داشته باشد که وقتی از خانه استفاده نمی‌کند و در نتیجه آب و برق و گازی نیز مصرف نمی‌کند، چرا باید برای این موارد حق شارژ پرداخت کند. مدیر یا هیئت مدیره باید به شکایت فرد رسیدگی کرده و در صورت صلاح دید فقط حق شارژ خدمات عمومی ساختمان را از او بگیرد که تمامی این موارد در نرم افزار مدیریت آپارتمان به صورت جز به جز مشخص گردیده است.

   

  قانون آسانسور و تعیین حق شارژ ماهیانه

  شارژ ماهیانه می‌تواند به روش‌های مختلفی تعیین شود. یکی از روش‌ها، روش قانونی است که در آن پرداخت شارژ برای همه یکسان است و روشی دیگر، روش قراردادی است؛ به گونه‌ای که ساکنین آپارتمان با برگزاری جلسه در رابطه با نحوه تقسیم شارژ تصمیم می‌گیرند و ممکن است در رابطه با آسانسور، حق شارژ طبقات اول و همکف را نصف کنند و قوانین خاصی را در میان خود تعیین کنند. اگر پرداخت شارژ و هزینه‌های ساختمان به صورت کلی اخذ می‌شود، همه ساکنین موظف هستند تا این هزینه‌ها را پرداخت کنند، اما در صورتی که هزینه‌های ساختمان به صورت تفکیک شده محاسبه می‌شود، ساکنین می‌توانند در خصوص پرداخت یا عدم پرداخت برخی از موارد در مورد ساکنینی که استفاده‌ای از امکاناتی که هزینه برایشان پرداخت می‌شود، ندارند، تجدید نظر کنند.

   

  نصب آسانسور در آپارتمان و واحد‌های اختصاصی

  اگر ساختمانی دارای واحدهای اختصاصی است و ساکنین واحدهای اختصاصی بخواهند آسانسور نصب کنند، با اطلاع به مدیر ساختمان می‌توانند برای نصب آسانسور در آپارتمان و واحدهای اختصاصی اقدام کنند و برای این کار نیازی به کسب رضایت سایر ساکنین و مالکین ندارند. رضایت در صورتی لازم است که اقدام آن­­ها موجب مزاحمت برای سایرین شود.

   

  قانون آسانسور برای ساختمان‌های قدیمی

  ساختمان‌های قدیمی در برابر قانون آسانسور به دو دسته تقسیم می‌شوند:

  • ساختمان‌هایی که از قبل محلی برای نصب آسانسور قرار داده‌اند
  • ساختمان‌هایی که محلی برای نصب آسانسور ندارند

  در ساختمان‌های گروه اول، مشکلات زیادی برای نصب آسانسور وجود ندارد و اگر هم بحثی ایجاد شود بر سر مسائل مادی و هزینه‌ها است. در صورتی که در ساختمان‌های گروه دوم مسائل اساسی‌تر است، زیرا از قبل محلی برای آسانسور تعبیه نشده است و به همین علت اگر برخی از ساکنین قصد نصب آسانسور داشته باشند، برای تعیین محل نصب باید از قسمت مشاع و یا بخشی از واحدها استفاده کنند. در این صورت ممکن است ساکنین طبقه اول و همکف برای نصب آسانسور راضی نشوند. کارشناسان برای نصب آسانسور در ساختمان‌هایی که محل تعبیه آسانسور ندارند، موقعیت ساختمان را با دقت بررسی می‌کنند و هزینه‌های نصب آسانسور با جزییات بررسی می‌شود و پس از آن، ساکنین می‌توانند برای نصب آسانسور، تصمیم‌گیری کنند. این هزینه ها در نرم افزار مدیریت آپارتمان به عنوان هزینه های جانبی با ذکر عنوان ثبت می گردد و ساکنین در جریان آن قرار می گیرند.

   

  قانون آسانسور و امکان حمل بار و یا اسباب‌کشی

  اگر آسانسور به منظور حمل بار و جا به جایی وسایل تعبیه نشده است، نباید از آن برای این کار استفاده شود. ساختار آسانسورهای مخصوص حمل بار با ساختار آسانسورهای نفربر متفاوت است. برخی افراد با توجه به ظرفیت هر آسانسور، از آن برای حمل بار استفاده می‌کنند و وزن تعیین شده را با وسایل می‌سنجند، در صورتی که طبق قانون آسانسور ، اسباب‌کشی با آسانسور که مخصوص حمل و نقل انسان است، ممنوع است و ممکن است خساراتی را چه به صورت آنی و چه در درازمدت بر این وسیله عمومی وارد کند.

   

  نرم افزار مدیریت آپارتمان و روش های تعیین شارژ

  تعیین شارژ ممکن است به روش‌های گوناگون انجام شود از جمله: شارژ ثابت، شارژ بر اساس متراژ، شارژ بر اساس نفرات، شارژ بر اساس نفرات و متراژ، شارژ بر اساس شارژ ثابت و متراژ، شارژ بر اساس شارژ ثابت و نفرات. اینکه شارژ به کدام روش محاسبه شود از تصمیمات مدیر یا هیئت مدیره است و در نرم افزار مدیریت آپارتمان قابل تعریف می باشد. تمام تصمیمات جلسات شورای عمومی باید صورت جلسه شده و نگهداری از این صورت جلسات بر عهده مدیر یا هیئت مدیره است. این صورت جلسات باید به امضای کلیه حاضرین برسد.صورت جلسات شورای عمومی از اسناد معتبری محسوب می‌شود که حتی در مراجع قضایی نیز قابل استناد است و مدیر یا مدیران باید در حفظ و نگهداری آن‌ها نهایت تلاششان را اعمال نمایند.

   

  وظایف مدیر در مورد اطلاع رسانی تصمیمات مجمع عمومی از طریق نرم افزار مدیریت آپارتمان

  برای انتخاب مدیر ساختمان باید جلسه رأی‌گیری با حضور اکثریت ساکنان برگزار شود. بهتر است از میان صاحبان ساکنِ ساختمان فردی به‌عنوان مدیر انتخاب شود، چون مستأجرها هر سال تغییر می‌کنند و به مشکلات ساختمان اشراف کامل ندارند. اما اگر بنا به توافق اکثریت، یکی از مستأجرها کاندیدای مدیریت ساختمان باشد، تا زمانی‌که ساکن آن ساختمان است، می‌تواند به‌عنوان مدیر انتخاب شود. حفظ و اداره ساختمان و اجرای تصمیمات شورای عمومی ساختمان، وظیفه اصلی‌ و کلی‌ مدیر یا هیئت مدیره است. یعنی تمام کارها و فعالیت‌های مدیر یا هیئت مدیره باید در راستای این باشد که ساختمان را از آسیب و خرابی حفظ کند و امور جاری آن را انجام دهد که این موارد با نرم افزار مدیریت آپارتمان راحت تر قابل اجرا می باشد. مدیر یا مدیران وظیفه دارند شارژ هر واحد را با استفاده از نرم افزار مدیریت آپارتمان، تعیین و از مالکین دریافت کنند.

  هرچند که یک هفته پیش از تشکیل جلسه مجمع عمومی دعوتنامه برای همه‌ مالکین ارسال می‌شود، اما ممکن است به هر دلیلی بعضی از مالکین نتوانند در جلسه حاضر شوند. از آنجا که تصمیمات جلسه مجمعی که به رسمیت رسیده باشد الزام‌آور است، همه‌ ساکنین باید از آن مطلع شوند. وظیفه‌ مطلع کردن مالکین غایب از این تصمیمات بر عهده مدیر یا مدیران است. این اطلاع‌رسانی باید حداکثر تا ده روز بعد از تاریخ جلسه انجام شود. نرم افزار مدیریت آپارتمان مدیران را قادر می سازد تا با ارسال پیامک برای ساکنین غایب آن ها را به در جریان قرار گرفتن مسایل مطرحه در جلسه دعوت نمایند. هر کدام از ساکنین که اعتراضی به نحوه مدیریت، وضع ساختمان یا شارژ پرداختی خود داشته باشد می‌تواند به مدیر یا مدیران مراجعه کرده و آن‌ها نیز وظیفه دارند به شکایت فرد رسیدگی کنند. مثلا بر اساس قانون افراد چه از واحدشان استفاده کنند و چه نکنند ملزم به پرداخت حق شارژ هستند.

  اما ممکن است مالکی به این اعتراض داشته باشد که وقتی از خانه استفاده نمی‌کند و در نتیجه آب و برق و گازی نیز مصرف نمی‌کند، چرا باید برای این موارد حق شارژ پرداخت کند. مدیر یا هیئت مدیره باید به شکایت فرد رسیدگی کرده و در صورت صلاح دید فقط حق شارژ خدمات عمومی ساختمان را از او بگیرد که تمامی این موارد در نرم افزار مدیریت آپارتمان به صورت جز به جز مشخص گردیده است.برخی تصور می‌کنند مدیر آپارتمان این اختیار را دارد که در اموال و محدوده مشاع ساختمان نیز تصرفاتی داشته باشد. این در حالی است که وی فاقد چنین اختیاری است.

  اختیارات مدیر آپارتمان به مواردی مانند تعمیرات ساختمان، اداره و استخدام سرایدار خلاصه می‌شود. در بعضی موارد، مدیر آپارتمان باید از مجمع عمومی مالکان آپارتمان کسب اجازه کند. یکی از این موارد افزایش شارژ برای هزینه‌های ساختمان است که در این مورد، وی نمی‌تواند بدون اجازه مجمع عمومی مالکان آپارتمان، مبالغ شارژ را افزایش دهد. همچنین در صورتی که مدیر آپارتمان بخواهد در ساختمان تغییراتی ایجاد کند، بدون اجازه مجمع عمومی مالکان آپارتمان قادر به این اقدام نخواهد بود.

   

  تصمیم گیری های مدیریت ساختمان در محاسبه هزینه های مشترک توسط نرم افزار مدیریت آپارتمان

  اولین و مهم ‌ترین وظیفه مدیریت ساختمان، جلوگیری از خرابی ساختمان و انجام امور محوله با بهترین شرایط خواهد بود. محاسبه و تقسیم هزینه ‌های مشترک ساختمان که یکی از وظایف مهم و دشوار مدیریت ساختمان می باشد همان محاسبه شارژ ساختمان می باشد با استفاده از نرم افزار مدیریت ساختمان کاری آسان است. در صورتی که مالکان روشی را برای تعیین سهم واحد ها مشخص نکنند، سهم هر واحد به روش های مختلفی محاسبه می‌ شود. طبق قانون برای آن بخش از هزینه‌‌‌ ها که با مساحت واحد مرتبط است، مثل هزینه آب یا گاز، بر اساس نسبت مساحت زیر بنای اختصاصی نسبت به متراژ تعیین می گردند. از جنبه دیگر قضیه اگر نگاه کنیم، هزینه ‌هایی وجود دارند که به مساحت واحد ارتباطی نخواهند داشت، برای مثال آسانسور یا سرایدارکه در این موارد مبلغ مورد نظر به صورت مساوی بین واحدها تقسیم خواهد شد. تمامی این هزینه ها در نرم افزار مدیریت آپارتمان قابل تعریف می باشد و در صندوق ساختمان ثبت می گردد تا تمامی ساکنین از آن ها مطلع گردند.

   

  روش محاسبه شارژ وقتی در ساختمان روشی تعیین نشده باشد

  اگر همان طور که در قسمت بالا اشاره گردید، در ساختمان روش خاصی برای محاسبه شارژ تعریف نشده باشد، در این صورت باید طبق قانون، سهم هر یک از مالکین یا استفاده‌ کنند گان از هزینه ‌های مشترک، به صورت زیر خواهد بود:

  آب، گاز، ایزوگام پشت ‌بام و سایر هزینه هایی که با مساحت زیربنا ارتباط دارد با این روش محاسبه می ‌گردد؛ نسبت مساحت قسمت اختصاصی به مجموع مساحت قسمت ‌های اختصاصی تمام ساختمان ( به عبارتی نسبت به متراژ ) و سایر مخارج که ارتباطی به میزان مساحت و زیر بنا ندارد و بین همه ساکنین مشترک می باشد از قبیل: هزینه‌ های مربوط به سرایدار، نگهبان، متصدی آسانسور، هزینه ی نگه داری تأسیسات، باغبان، تزئینات قسمت ‌های مشترک و غیره به طور مساوی بین مالکین یا استفاده ‌کنند گان تقسیم می ‌شود. در صورتیکه هر یک از افراد اعتراضی نسبت به میزان سهم و هزینه آن داشته باشند، بایستی از مدیریت ساختمان کمک بخواهند.

  در نتیجه مدیر وظیفه دارد به اعتراض آنها رسیدگی نماید. البته این نکته حائز اهمیت است که در صورتیکه اعتراض افراد منطقی نباشد، همچنین رسیدگی به این موضوع جز وظایف مدیران است و در صورتیکه پیگیری نکنند، معترضین می‌ توانند به مراجع صلاحیت ‌دار قضایی شکایت نمایند.هر ساختمانی چه نوساز و چه قدیمی، هزینه‌های جانبی مختلفی دارد. همه‌ی ساکنان، متناسب با تعداد افراد خانواده یا متراژ خانه، موطف هستند در پرداخت هزینه‌های موجود سهیم باشند. هر ساختمانی برای پرداخت این هزنیه‌ها قوانین خاص خود را دارد و هیچ باید و نباید ثابتی در این مورد وجود ندارد.

   

  برخی از این هزینه‌ها به شرح زیر است:

  هزینه‌های سرویس، نگهداری و تعمیرات

  همه‌ی ساختمان‌ها به نگهداری و مراقبت نیاز دارند. با رسیدگی به موقع به ساختمان می‌توان از بروز هزینه‌های بیشتر جلوگیری کرد. هزینه‌های مربوط به سرویس‌ آسانسور، بررسی پشت بام، تجهیزات موجود در موتورخانه و تاسیسات، شیرآلات و لوله‌کشی‌های ساختمان، برق‌کشی، سیستم سرمایشی و گرمایشی ساختمان مانند کولر یا شوفاژخانه، سرویس دوربین‌های مداربسته و… بخشی از هزینه‌های جانبی ساختمان هستند. در صورت سرویس به موقع هریک از موارد گفته شده، تجهیزات مورد نظر دوام بیشتری داشته و احتمال بروز مشکل در آن‌ها کم خواهد بود. در غیر این صورت باید هزینه‌های بیشتری برای تعمیر آن‌ها پرداخت کرد.

   

  هزینه‌های نظافت

  هر مجتمع یا ساختمانی برای حفظ بهداشت و زیبایی محیط به نظافت ماهانه نیاز دارد. ساکنان باید برای نظافت حیاط، راه پله‌ها، پارکینگ، پشت بام و سایر مشترکات نظیر لابی، سرویس بهداشتی‌های مشترک واقع در پارکینگ و… بازه زمانی مشخصی تعیین کنند و هریک سهم خود را از هزینه‌ها به موقع پرداخت کند.

   

  حقوق سرایدار یا نگهبان

  برخی مجتمع‌های مسکونی دارای سرایدار مقیم یا نگهبان هستند. حقوق ماهانه این افراد به طور مستقیم توسط اهالی و ساکنان تامین می‌شود. این افراد، بیشتر موارد برای انجام برخی امور اجرایی مانند نظافت، پیگیری سرویس تجهیزات، گل‌کاری در باغچه و رسیدگی به فضای سبز یا حفظ امنیت و کنترل عبور و مرور در مجتمع یا ساختمان حضور دارند.

   

  دانلود نرم افزار مدیریت آپارتمان هومتیک و کاربردهای آن

  دانلود نرم افزار مدیریت ساختمان هومتیک برای مدیر و اهالی ساکن کاملاً رایگان است و مدیر و اهالی می‌توانند از سرویس‌های این اپلیکیشن پراستفاده از جمله: محاسبه شارژ، مشاهده ریزهزینه‌ها، تابلوی اعلانات و… کاملاً رایگان استفاده کنند. یکی از امکاناتی که دانلود نرم افزار مدیریت ساختمان در اختیار اهالی ساختمان قرار می‌دهد، امکان پرداخت آنلاین شارژ و هزینه های نامبرده در بالا ااشاره نمود. لازم به گفتن است که هیچ لزومی نیست که شارژ ساختمان، آنلاین پرداخت شود و اهالی مانند گذشته می‌توانند از راه‌های دیگر، شارژ خود را پرداخت کنند که بدیهی است در این حالت این اپلیکیشن هیچ کارمزدی دریافت نخواهد کرد. برای مثال به صورت نقدی به مدیر ساختمان پرداخت نمایند. دانلود نرم افزار شارژساختمان به منظور سهولت و شفافیت در مدیریت ساختمان ها و مجتمع های مسکونی و تجاری پیاده سازی شده است. با این اپلیکیشن مدیران ساختمان می توانند هر ماه شارژ واحدهای ساختمان خود را به سادگی محاسبه نموده و در همان لحظه به تمامی ساکنین اطلاع رسانی نمایند. از طرفی ساکنین ساختمان بطور کاملا شفاف در جریان امور و هزینه های ساختمان خواهند بود و از هر مکانی و بوسیله درگاه پرداخت اینترنتی می توانند سهم شارژ خود را پرداخت نمایند. اگر قصد دارید در بین مدیران ساختمان خود نمونه باشید و کارهای شما نظم و ترتیب خاصی داشته باشد می توانید با دانلود نرم افزار مدیریت ساختمان درگوشی اندروید یا آیفون خود این کار را به راحتی انجام دهید.

   

  مدیریت ساختمان هومتیک و محاسبه اعداد و ارقام

  با استفاده از نرم افزار مدیریت ساختمان هومتیک می توان به سادگی شارژ ساختمان را محاسبه و به ساکنین ساختمان اعلام نمود و ساکنین ساختمان در هر لحظه از زمان و در هر مکانی می توانند از میزان شارژ واحد خود مطلع شوند و شارژ خود را آنلاین پرداخت کنند و این از قابلیت های نرم افزار ساختمان هومتیک می باشد . نرم افزار مدیریت ساختمان هومتیک به منظور سهولت و شفافیت در مدیریت ساختمان ها و مجتمع های مسکونی و تجاری طراحی و تولید شده است. از طرفی ساکنین ساختمان بطور کاملا شفاف در جریان امور و هزینه های ساختمان خواهند بود. ثبت نام در نرم افزار مدیریت ساختمان اندروید بسیار ساده است و شما فقط باید یک بار شماره موبایل را وارد کنید تا ثبت نام انجام شود و اگر شما به عنوان مدیر یک ساختمان وارد هومتیک شده اید، ازین پس شما به عنوان مدیرتعریف شده و وظیفه مدیریت ساختمان هومتیک به عهده شما خواهد بود.

   

  هیچ نظری ثبت نشده است

  نظرتان را بنویسید

  *

  code

 • مطالب پربازدید
 •