جامعه شناسی,روان شناسی

اولین حیوانی که در تصویر می بینید | تست روان شناسی

اولین حیوانی که در تصویر می بینید | تست روان شناسی

اولین حیوانی که در تصویر مي بینید | تست روان شناسی

ما انسان ها هميشه به دنبال این هستیم که خودمان را بیشتر بشناسیم و غالبا ویژگی هایی غیر قابل پیش بینی در شخصیت مان کشف مي کنیم. از روی خیلی چیزها مي توان به ویژگی های شخصیتی پی برد حتی از روی علاقمندی به نوع حیوانات.اگر مي خواهید خودتان را بیشتر بشناسید نگاهی به این تست شخصیت شناسی بیندازید. اولین حیوانی که در تصویر مي بینید بیانگر شخصیت شماست.

 

ببر

اولین حیوانی که در تصویر می بینید | تست روان شناسی

ببر بیانگر انرژی و قدرت است. این شخص آتشی مزاج است و شخصیت ستیزه جویی دارد که گاهی اوقات غیر قابل کنترل مي شود. به خاطر اهداف بزرگی که دارد در زندگی به موفقیت های بزرگی مي رسد مخصوصا زمانی که به توصیه های عاقلانه گوش مي دهد و نظرات دیگران را نادیده نمي گیرد.

 

این شخص هميشه قابل اعتماد نیست. گاهی اوقات دست به خطراتی مي زند که منجر به یک فاجعه مي شود. کسانی که اراده قوی ندارند نمي توانند جذبه او را تحمل کنند و فقط به نشانه احترام از او پیروی مي کنند. برای چنین شخصیت هایی بهتر است قبل از انجام هر کاری کمي فکر کنند و درک کنند که آن ها نیز ممکن است اشتباه کنند.

 

عقاب

اولین حیوانی که در تصویر می بینید | تست روان شناسی

عقاب ها اهداف بلند پروازانه دارند و برای رسیدن به اهداف شان هر کاری انجام مي دهند. مردها و زنان این تیپ شخصیتی سخاوتمند هستند و به کسانی که به کمک نیاز دارند اهميت مي دهند. آن ها هميشه پشت کسانی که با ناعدالتی مواجه هستند را مي گیرند. مي توانید هميشه به این افراد و تصميمات شان تکیه کنید.

 

این شخص هرگز از سرزنش شدن یا مورد تمسخر قرار گرفتن نمي ترسد. آن ها اعتماد به نفس دارند و هیچوقت نه خودشان را زیادی دست بالا مي گیرند نه دست کم. آن ها به خانواده بسیار وابسته هستند و هرگز از روی احساسات تصميم به ازدواج نمي گیرند. او دوست دارد هميشه نظراتش را بیان کند و هیچوقت متوجه دسیسه های پشت سرش نمي شود.

 

سگ

اولین حیوانی که در تصویر می بینید | تست روان شناسی

سگ ها نماد هوش و وفاداری هستند. این شخص بسیار بی ریا و فداکار است و حس عدالت در زندگی شخصی و حرفه ای او تاثیر مي گذارد. گاهی اوقات تا پایان بر علیه بی عدالتی مي جنگند و به همين دلیل هميشه با دیگران بحث و گفتگو و درگیری دارند. هوش آن ها بسیار بالاست و مي دانند که چه زمانی باید حرف بزنند تا روی دیگران بهترین تاثیر را بگذارند. بهتر است با آن ها دوست باشید تا دشمن. آن ها خیانت را نمي توانند تحمل کنند و برای هميشه وفادار مي مانند.

 

فیل

اولین حیوانی که در تصویر می بینید | تست روان شناسی

شرافت، توانایی های ذهنی برجسته، قدرت، دانایی و پرستیژ مهم ترین ویژگی های این شخصیت است. او با اقتدار و هدف مند بودنش دیگران را به خود جذب مي کند و بیشتر در جهت شغل و موقعیت اجتماعی اش زندگی مي کند. او بر خلاف شخصیت ببر با فکر کردن در تمام مراحل زندگی به موفقیت مي رسد نه با بلند پروازی.

 

خانواده برای این شخصیت بسیار مهم است و به کسی نیاز دارد که بتواند او را آدم خوش بینی کند و خودش را باور کند. آن ها دوستان بسیار زیادی دارند که با آن ها به آرامش مي رسند.

 

سنجاب

اولین حیوانی که در تصویر می بینید | تست روان شناسی

این حیوان سمبل انرژی، تحرک و وظیفه شناسی است. سنجاب ها بسیار باهوش و آینده نگر هستند. اگر اولین حیوانی که دیده اید سنجاب است بسیار خوش برخورد هستید و مردم به خاطر خوش بین بودن تان جذب شما مي شوند. انرژی شما کمک مي کند با هر مشکلی هر چقدر هم سخت بجنگید. دنبال پیشرفت هستید اما هیچوقت خانواده را فراموش نمي کنید.

 

قورباغه

اولین حیوانی که در تصویر می بینید | تست روان شناسی

شخصیت آرامي دارید و هیچوقت عجله نمي کنید. برای این که بهترین تصميم ها را بگیرید وقت مي گذارید. شما دوست بسیار خوبی هستید که به دیگران گوش مي دهد و کمک مي کند. دانش و معرفت تان به شما در خانه و محل کار کمک مي کند. اما گاهی اوقات منتظر مي مانید و فرصت ها را از دست مي دهید. بعد از این که تصميم را مي گیرید همه چیز به سرعت پیش مي رود و دیگر درنگ نمي کنید.

 

ماهی

اولین حیوانی که در تصویر می بینید | تست روان شناسی

این افراد با نشانه هایی که در مسیر راهشان مي بینند هدایت مي شوند و از موانع و مشکلات جلوگیری مي کنند. آن ها مقاوم هستند اما فعال نیستند و در مبارزه ها کم کم پیروز مي شوند. این افراد رازدار هستند و اسرار خود و دیگران را فاش نمي کنند. آن ها زیاد احساسشان را در ظاهر نشان نمي دهند و مرموز هستند. آن ها سعی نمي کنند چیزی را مخفی کنند بلکه منتظر زمان مناسبی مي مانند تا زمان مناسبی واکنش نشان دهند.

 

مطالب بیشتر:

تست روان شناسی برای پی بردن به سن عقلی

تست روانشناسی اندازه گیری فشار و استرس همسران

 

 

3/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا