موفقیت و پیشرفت

افزایش 13.5 میلیارد دلاری ثروت جف بزوس در 15 دقیقه

افزایش 13.5 میلیارد دلاری ثروت جف بزوس در 15 دقیقه

افزایش 13.5 میلیارد دلاری ثروت جف بزوس در 15 دقیقه

خیلی از افراد روی زمین هستند که جزء ثروتمندترین افراد به شمار می روند اما ثروت شان هنوز به 1 میلیارد دلار نرسیده است ، اما جف بزوس که ثروتمندترین فرد روی زمین است ، در 15 دقیقه توانست 13.5 میلیارد دلار افزایش سرمایه داشته باشد!! ثروت جف بزوس مدیرعامل آمازون همواره یکی از موارد مورد توجه رسانه ها است. ثروتی که این روزها رکورد افزایش را شکسته است. درواقع ثروت مدیرعامل آمازون ، جف بزوس ، در 15 دقیقه 13.5 میلیارد دلار افزایش یافت.

 

رشد سهام بزوس پس از آن رخ داد که قیمت سهام آمازون طی معاملات روز پنجشنبه در نیویورک 12٪ افزایش یافت. بخش عمده ای از ثروت 116 میلیارد دلاری بزوس از سهام آمازون وی حاصل می شود و سرمایه گذاری هایی مانند “بلو اوریجین” و روزنامه واشنگتن پست شامل سوددهی قابل توجهی است. افزایش ارزش سهام پس از یک سه ماهه درخشان برای آمازون رخ داد ، زیرا درآمدهای 87 میلیارد دلاری آمازون در ایالات متحده برای سه ماهه چهارم سال 2019 را نشان داد.

 

جف بزوس ممکن است تنها میلیاردر فوق العاده ثروتمند باشد که نتوانست در سال 2019 موفق باشد، اما به نظر می رسد او در سال 2020 این کار را انجام می دهد. ارزش سهام وی باعث می شود ارزش خالص ثروت فعلی وی در حدود 129 میلیارد دلار آمریکا باشد و او را بالاتر از بنیانگذار مایکروسافت بیل گیتس قرار دهد. این دو طی یک سال گذشته ثروتمندترین افراد جهان بودند.بزوس همواره نشان داده که برای سرمایه گذاری های جنجالی آماده است. برای مثال او در پروژه های فضایی و مطبوعاتی سرمایه گذاری کرده است.

 

مطالب بیشتر:

حقایقی درباره ثروت جف بزوس که باورتان نمی شود

جف بزوس رئیس آمازون پولدارترین فرد جهان در نهایت قله موفقیت

 

 

به این مطلب چند ستاره امتیاز میدید؟

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا