پورتال اینترنتی سرگرمی، تفریحی، عکس، پزشکی، اس ام اس، آشپزی، نیک شو
 • صفحه نخست+
 • اخبار+
 • آرایش و زیبایی+
 • آشپزی+
 • اس ام اس+
 • سرگرمی و تفریحی+
 • دنیای مد و فشن+
 • رپرتاژ آگهی+
 • پزشکی و سلامتی+
 • کامپیوتر,اینترنت و موبایل+
 • زندگی بهتر+
 • مطالب گوناگون+
 • دنیای عکس+
 • مطالب جالب علمی+
 • گردشگری+
 • دین و مذهب+
 • دنیای خودرو+
 • اعتراف رونالدو به پرداخت پول به کاترین مایورگا

  مجموعه : اخبار ورزشی

  اعتراف رونالدو به پرداخت پول به کاترین مایورگا

  اعتراف رونالدو به پرداخت پول به کاترین مایورگا

  پرونده جنجالی کریس رونالدو و ماجرای تجاوزش به دختری به نام کاترین مایورگا به جاهای باریکی کشیده است و توجه تمام رسانه ها را به خود جلب نموده است. پرونده اتهام کریستیانو رونالدو به تجاوز به کاترین مایورگا وارد مرحله جدیدی شده است.بعد از انتشار گزارش نشریه اشپیگل در خصوص تجاوز کریستیانو رونالدو به کاترین مایورگا در سال 2009 در لاس وگاس، این پرونده دوباره به جریان افتاده است و حالا پیتر کریستنسن وکیل جدید ستاره پرتغالی در این پرونده، پرداخت مبلغ 375 هزار دلار در سال 2010 از سوی رونالدو به کاترین مایورگا را تایید کرده است.

   

  و بالاخره اعتراف رونالدو؛ پول دادم اما نه حق‌السکوت!

  نشریه اشپیگل چند روز بعد از فاش کردن پرونده، اسنادی منتشر کرد که نشان می دهد رونالدو مبلغی را به عنوان حق السکوت به کاترین مایورگا پرداخت کرده اما وکیل رونالدو علیرغم پذیرش این اتفاق، ادعا می کند این رقم نه به دلیل پذیرش گناه و به عنوان حق السکوت، بلکه برای پایان گرفتن ماجرا پرداخت شده است.

   

  طبق ادعای وکیل، رونالدو حس کرده که این شایعات ممکن است به شهرت و وجهه او در جهان فوتبال ضربه وارد کند و به همین دلیل راضی به پرداخت 375 هزار دلار شده اما این به معنای پذیرش اتهام نبوده است؛ ادعایی که اشپیگل معتقد است صحت ندارد.نشریه آلمانی اسنادی منتشر کرد که در آن رونالدو اعتراف کرده علیرغم ناضایتی مایورگا و درخواست وی برای توقف ماجرا، این اتفاق رخ نداده اما ستاره پرتغالی آنها را جعلی دانسته و می خواهد از اشپیگل شکایت کند.

   

  کاترین مایورگا ۳۴ ساله است، با موهایی بلند و تیره و چشم‌هایی درشت و سبز رنگ. زیبایی آمیحته با جذابیتی دارد که او را یکی از مشهورترین معلمین مدرسه منطقه شهری‌اش کرده بود. اما انگار باید شهرتش نه از روی زیبایی که براساس داستانی از یک شب خاص با ستاره فوتبال پرتغال، جهانی می‌شد.

  اعتراف رونالدو به پرداخت پول به کاترین مایورگا

  او معلم دبستان در شهر لاس‌وگاس آمریکا بود. شبی در بار شبانه با سه مرد آشنا می‌شود که یکی چهره‌ای آشناتر داشت. کریستیانو رونالدو به همراه برادر و پسر عمویش به سمت کاترین و همراهانش می‌روند. روزنامه اشپیگل آلمان تصویری مربوط به ملاقات شبانه رونالدو و کاترین را منتشر کرده است.

   

  همان شب اتاقی در هتل «پالمز» میزبان رونالدو و کاترین می‌شود. خانم مایورگا به روزنامه اشپیگل گفته است: «او مرد جذابی بود. ولی من سه بار گفتم نه و او هیچ توجهی نکرد. وقتی کارش تمام شد، جلوی من زانو زد. نگاهم کرد و گفت که ۹۹درصد از وجود او خوبی و پاکی است، اما گاهی نمی‌تواند آن یک درصد از پلیدی وجودش را کنترل کند.»

   

  کاترین گفته در این مدت بارها به خودکشی فکر کرده و تا مرز پرتگاه هم رفته است. او می‌خواست کابوس را ناگهان تمام کند؛ کابوسی که از یک آشنایی آغاز شد.حالا با تصمیم فدراسیون فوتبال پرتغال، «کریستیانو رونالدو» تا تمام شدن تحقیقات مربوط به اتهام آزار جنسی، به تیم ملی دعوت نخواهد شد.

   

  این یکی عواقب ادعای تازه «کاترین مایورگا» است،،خانمی ۳۵ ساله که هفته کذشته به روزنامه اشپیگل آلمان گفت کریستیانو رونالدو در سال ۲۰۰۹ و در شهر لاس‌وگاس ایالت متحده به وی تجاوز کرده و حالا او میخواهد تحقیقات در مورد این پرونده دوباره آغاز شود.خانم مایورگا که اصلیتی اسپانیایی هم دارد، مدعی شده یک سال بعد، مبلغ ۳۷۵ هزار دلار به عنوان حق السکوت دریافت کرده بود تا در رسانه ها در این رابطه چیزی نگوید اما حالا سکوت خود را شکسته و خواهان آغاز تحقیقات از ستاره پرتغالی شده است.

  اعتراف رونالدو به پرداخت پول به کاترین مایورگا

  اما عواقب فسادهای حقیقی یا تجاوز در فوتبال اروپا کم نیست. «کریم بنزما» در سال ۲۰۱۵ به انتشار یک ویدئوی شخصی و غیراخلاقی از متئو والبنوئا متهم شد. او از هم‌بازی فرانسوی خود بیش از ۱۰۰ هزار دلار باج گرفت تا بر دهل رسوایی‌اش نکوبد. خود بنزما البته سال ۲۰۱۲ همراه با فرانک ریبری در تیررس اتهام به تجاوز به دختری ۱۶ ساله قرار داشت که از آن گریخت. اما مجموعه این اتفاقات او را برای همیشه از تیم ملی فرانسه دور کرد.

   

  در نمونه‌ای دیگر، «تامی دوچرتی» وقتی سال ۱۹۷۷ با منچستریونایتد قهرمان AF CUP در انگلستان شد، ضمانتی برای ادامه حیات خود روی نیمکت تیم شهر منچستر پیدا نکرد. او متهم بود با دختر جوانی که ۱۸ سال از خودش کوچکتر بوده وارد رابطه عاطفی و جنسی شده است. یونایتد اخراجش کرد و دادگاه به پای میز محاکمه‌اش کشاند.

   

  همین اتفاق به شکلی دیگر برای «جان تری» افتاد. او ماه ژانویه ۲۰۱۰ با نامزد پیشین وین بریج رابطه داشت. رسانه‌های انگلستانی مدعی شدند نامزد سابق وین بریج که از این بازیکن یک فرزند هم به دنیا آورده بود، با جان تری همبستر شده است. دادگاه موفق به اثبات این اتهام نشد، اما بازوبند کاپیتانی تیم ملی انگلستان برای همیشه از روی بازوی تری برداشته شد.

   

  برای اتهامات اخلاقی در فوتبال اروپا منهای دادگاه‌ها، فدراسیون فوتبال هر کشور تصمیم‌گیری می‌کند. مانند اتفاقی که برای «الیور کان» افتاد. دروازه‌بان سابق تیم ملی آلمان و بایرن مونیخ با دختری ۲۱ ساله وارد رابطه‌ای کوتاه مدت شد و بعد رهایش کرد. یک سال بعد او صاحب فرزندی از آن دختر شده بود. دادگاه حکم به غرامت داد، اما کان تصمیم گرفت با مادر فرزندش ازدواج کند. نتیجه این اتفاق دور ماندن بی سروصدای الیور از ترکیب تیم ملی آلمان شد.

   

  نمونه روشن‌تری از همین نوع اتهامات وجود دارد؛ کریم بنزما. او هرگز در هیچ دادگاه قضایی به صورت قطعی به‌خاطر رفتارهایش در قبال دختر نوجوان یا یک هم‌بازی قدیمی محکوم نشد اما «مانوئل والس»، نخست وزیر وقت فرانسه او را فاقد لیاقت کافی برای حضور در تیم ملی کشورش دانسته بود: «یک ورزشکار باید الگوی کشورش باشد و او هرگز الگوی مناسبی برای هیچ قشری نیست.»

   

  اظهارنظر یک مقام سیاسی، واکنش برانگیز بود. ابتدا بنزما واکنش نشان داد: «کسی که موفقیت‌های من را نمی‌داند و کسی که نمی‌فهمد بازیکنی که حتی یک بار اخراج نشده، بهترین الگوی یک کشور است، نباید در مورد من سخنرانی می‌کرد.» بعد «اریک کانتونا» اسطوره فرانسوی سال‌های دور منچستریونایتد وارد شد: «من قسم می‌خورم دیدیه دشان تحت تاثیر دیگراناز جمله احزاب نژادپرست فرانسه است.»

   

  رونالدو البته در ایتالیا در حساب توییتر خود به شایعات واکنش نشان داده است: «من به شدت اتهاماتی که در مورد تجاوز به من زده شده است را رد می کنم. تجاوز جنسی یک جنایت بی رحمانه بوده و با من و اعتقاداتم مغایرت دارد. افرادی که این شایعات را مطرح می کنند می خواهند با استفاده از نام من به اهدافی دست یابند.»

   

  ستاره باشگاه یوونتوس از روزنامه اشپیگل به دلیل انتشار این گزارش شکایت کرده، اما آن‌چه در پس این گزارش برای رونالدو و باشگاه ایتالیایی رخ داد، با شکایت و تکذیب قابل جبران نیست.رونالدو ابتدای این فصل با قراردادی ۱۰۰ میلیون یورویی که با احتساب حق رشد به رقم ۱۱۲ میلیون یورو می‌رسید از رئال به یوونتوس پیوست.

   

  بعد از این انتقال، کمپانی تولید لباس نایکی هم اعلام کرد احتمالا رقم قراردادش به عنوان اسپانسر با کریستیانو رونالدو را افزایش می‌ٔدهد.اما حالا نایکی از فسخ قرارداد با ستاره پرتغالی حرف می‌زند. سخنگوی این شرکت آمریکایی که گفته شده قراردادی به ارزش یک میلیارد دلار با رونالدو دارد به خبرگزاری آسوشیتدپرس گفته «در حال رصد اوضاع است.» شرکت نایکی اعلام کرده میزان تقاضا برای خرید پیراهن رونالدو در جهان به شدت کاهش یافته و احتمال فسخ قرارداد اسپانسری به شدت جدی است.

   

  همین طور EASPORT، سازنده بازی‌های کامپیوتری ورزشی هم که با رونالدو قرارداد دارد، واکنش مشابهی نشان داده و از احتمال فسخ قرارداد یا دریافت خسارتی سنگین از رونالدو خبر داده است. این شرکت در پکیج‌های جدید خود، تصویر رونالدو را از روی بسته‌های بازی خود حذف کرد.

   

  خبرگزاری فرانسه هم در گزارش از سقوط بی‌سابقه که قیمت سهام باشگاه یوونتوس در بورس ایتالیا خبر داد. این‌ها بخشی از سقوط کریستیانو رونالدو است. این سقوط تا پایان دادرسی از خانم ماترین مایورگا ادامه خواهد داشت.

   

   

  به این مطلب چند ستاره امتیاز میدید؟
  هیچ نظری ثبت نشده است
  نظرات این پست غیرفعال هستند.
 • مطالب پربازدید
 •