پورتال اینترنتی سرگرمی، تفریحی، عکس، پزشکی، اس ام اس، آشپزی، نیک شو
 • صفحه نخست+
 • اخبار+
 • آرایش و زیبایی+
 • آشپزی+
 • اس ام اس+
 • سرگرمی و تفریحی+
 • دنیای مد و فشن+
 • رپرتاژ آگهی+
 • پزشکی و سلامتی+
 • کامپیوتر,اینترنت و موبایل+
 • زندگی بهتر+
 • مطالب گوناگون+
 • دنیای عکس+
 • مطالب جالب علمی+
 • گردشگری+
 • دین و مذهب+
 • دنیای خودرو+
 • اصول لباس پوشیدن مردان که زنان را جذب می کند

  مجموعه : دنیای مد،نکات لباس،عطر،فشن

  اصول لباس پوشیدن مردان کـــه زنان را جذب مي کند

  استایل و نوع لباس پوشیدن مردان مي تواند در جذابیت آن ها حرف اول را بزند، اگر مردی بداند کـــه چطور لباس هایش را ست کند، قطعا محبوب دل خانم ها خواهد بود. همه مي شنویم کـــه مي گویند از روی جلد یک کتاب نباید در مورد آن قضاوت کرد اما تاثیری کـــه یک شخص در نگاه اول روی ما مي گذارد بیش از هر چیز به ظاهر او بستگی دارد. اگر چه گفته مي شود کـــه زنان از طریق گوششان عاشق مي شوند اما سبک لباس پوشیدن و ظاهر کلی مردان هنوز هم قدرت تاثیرگذاری خود را بر زنان دارد. گاهی اوقات موضوع سبک لباس پوشیدن نیست و بیشتر به جزییات و اکسسوری ها باز مي گردد. آیا شما هم از آن دسته کسانی هستید کـــه مي خواهید بدانید چه مردی از نظر زنان جذاب به شمار مي آید و چه چیزهایی هیچوقت توجه آن ها را جلب نخواهد کرد؟ در ادامه این مطلب مي خواهیم شما را با پوشش های مردانه ای آشنا کنیم کـــه زنان را شیفته خود مي سازند.

   

  ۱۰- عینک

  اصول لباس پوشیدن مردان که زنان را جذب می کند

  در این مورد همه چیز به ترجیحات شخصی و باورهای زنان باز مي گردد. برای مثال اگر او هميشه بر این باور بوده کـــه عینک مخصوص مردان باهوش اما دست و پا چلفتی و خسته کننده بوده است، عینک زدن مي تواند زن مورد نظرتان را از شما دور کند. اما اگر زن مذکور مردان عینکی را از قبل مردانی کاریزماتیک، باهوش و متعهد فرض کرده باشد به احتمال فراوان عینک به چشم زدن نظر او را به شما جلب خواهد کرد. مطالعات نشان مي دهد کـــه اغلب زنان اینطور فکر مي کنند

   

  اکثر زنان بر این باورند کـــه عینک (و عینک آفتابی) مردان را بسیار جذاب تر و رویایی تر مي کند. به همين دلیل است کـــه پوشیدن این اکسسوری کوچک و ساده مي تواند تاثیر زیادی در جذب شدن دختر مورد علاقه تان به شما شود. البته به یاد داشته باشید کـــه نوع عینکی کـــه انتخاب مي کنید مي تواند باعث خوش قیافه به نظر رسیدن یا غیرجذاب به نظر رسیدن شما شود. بنابراین در انتخاب نوع عینک وسواس به خرج داده و عینکی را استفاده کنید کـــه به صورت شما همخوانی دارد.

   

  ۹- کت و شلوار شیک

  اصول لباس پوشیدن مردان که زنان را جذب می کند

  در دنیای مدرن، مردان کت و شلوار را معمولاً تنها برای ملاقات های تجاری یا گردهمایی های رسمي مي پوشند. اما مردان قدرت و تاثیر قابل توجه کت و شلوار روی مردان را نادیده مي گیرند. بهتر است کت و شلواری منطبق بر مد روز به تن داشته باشید زیرا این طرز لباس پوشیدن جذابیت شما را در نگاه دختر مورد علاقه تان به شدت افزایش خواهد داد. همه زنان از دیدن یک مرد کت و شلواری شیک به وجد آمده و به این نتیجه مي رسند کـــه وی به خاطر آن ها چنین لباس فاخری به تن کرده است.

   

  روانشناسان بر این باورند کـــه بدن V شکل مردان (حالتی کـــه هنگام پوشیدن کت و شلوار معمولاً بدن مردان به خود مي گیرد) نشانه داشتن سلامتی و مقدار بالای تستوسترون است. از این رو توصیه مي شود کت و شلوارهایی بپوشید کـــه با بالاتنه شما سازگار بوده و کاملاً در تن شما جا بگیرد. با این کار، شما مزیت های جسمانی تان را بیش از پیش نمایان ساخته و بسیار مردانه تر بنظر مي رسید زیرا شانه های شما پهن تر و بازوهای شما کلفت تر به نظر مي رسند.

   

  ۸- پولیورهای پشمي باکیفیت

  اصول لباس پوشیدن مردان که زنان را جذب می کندوقتی کـــه لباس هایتان را انتخاب مي کنند، مردان و زنان توجهی به تاثیر جنس لباسشان روی افراد دیگر ندارند. پارچه کشميری یا همان ترمه (نوعی پارچه پشمي بسیار مرغوب) بسیار کمياب و گران قیمت است. این پارچه پشمي بسیار نازک، نرم و گرم است کـــه لمس کردن آن ها بسیار خوشایند به نظر مي رسد. مطالعات نشان مي دهد کـــه زنان هنگام انتخاب لباس بدون دغدغه مالی، لباس هایی کـــه از این پارچه ساخته شده باشند را ترجیح مي دهند. پولیورهای پشمي باعث مي شود کـــه مردان منعطف تر و مهربان تر و کمتر خشن به نظر برسند و لمس کردن آن نیز حس خوبی به زنان مي دهد. از لحاظ روانشناسی، پوشیدن لباس هایی از این جنس باعث مي شود کـــه زنان احساس آرامش داشته و در کنار مردی کـــه چنین لباسی به تن دارد احساس راحتی کنند.

   

  ۷- پیراهن و تی شرت صورتی

  اصول لباس پوشیدن مردان که زنان را جذب می کند

  اکثر مردان و حتی زنان رنگ صورتی را رنگی دخترانه مي دانند اما بسیار دیده شده کـــه مردان لباس هایی به این رنگ پوشیده و توجه زنان را به خود جلب کرده اند. با پوشیدن لباس صورتی، مردان اعتماد به نفس و دیدگاه بدون ترس و متفاوت خود نسبت به باورهای عمومي را نشان مي دهند. برخی از مردان ایتالیایی کـــه به خوش تیپی و شیک پوشی معروفند، پیراهن هایی به رنگ صورتی روشن را با کت و شلوارهایی با رنگ های آرامش بخش مي پوشند و دل دختران را مي ربایند. محققان فرانسوی دریافته اند مردانی کـــه لباس های صورتی مي پوشند بسیار مثبت تر و شادتر به نظر مي رسند.

   

  با این وجود به مردان توصیه مي شود کـــه هنگام انتخاب لباس هایی به رنگ صورتی، سراغ سایه های ساده و کم رنگ تر صورتی بروند. یکی دیگر از نکاتی کـــه مربوط به جزییات لباس پوشیدن بوده و زنان به خوبی متوجه آن مي شوند، بالا بردن آستین های پیراهن است کـــه حس رهایی و غیررسمي بودن را القا مي کند. اما به یاد داشت باشید کـــه آستین پیراهن خود را بسیار تميز و مرتب بالا بزنید تا شلخته و نامرتب به نظر نرسید.

   

  ۶- کاپشن چرمي

  اصول لباس پوشیدن مردان که زنان را جذب می کند

  کاپشن های چرمي شیک کمي کلاسیک به نظر مي رسند اما هنوز هم یکی از بهترین گزینه های مردان در هنگام انتخاب لباس به شمار مي آیند. لباس هایی کـــه از چرم طبیعی ساخته شده اند گران قیمت به نظر رسیده و ظاهر و سبک لباس پوشیدن شخص را بهبود مي بخشند به نحوی کـــه اعتماد به نفس بالای شخص را القا مي کنند. اگر مي خواهید لباس چرمي انتخاب کنید، لباسی را انتخاب کنید کـــه ظاهری باحال و خوش مشرب از یک «پسر بد» را در ذهن دیگران ایجاد مي کند. مزیت اصلی کاپشن های چرمي این است کـــه هميشه جذاب به نظر مي رسند.

   

  ۵- ساعت شیک

  اصول لباس پوشیدن مردان که زنان را جذب می کند

  در عصر ارتباطات الکترونیک، عادت کرده ایم کـــه از تلفن همراه هوشمند خود برای آگاهی از زمان استفاده کنیم و بدین ترتیب فراموش کرده ایم کـــه چرخاندن مچ دست، بهترین و تاثیرگذارترین شکل مطلع شدن از زمان و ساعت روز است. ساعت تنها اکسسوری است کـــه هر مرد باید هر روز بپوشد. حتی مي توانید کلکسیون های کوچکی درست کنید و برخی ساعت ها را با لباس هایی خاص بسته به ظاهری کـــه مي خواهید از خود ارایه دهید ست نمایید.

   

  این موضوع بسیار مهم و موثر است زیرا همانطور کـــه گفتیم، زنان اهميت زیادی به جزییات مي دهند و یک ساعت زیبا مي تواند همان چیزی باشد کـــه شخصیت شما را برای دختر مورد نظر بیان کرده و بیشترین تاثیر را بر روی او دارد. حتی یک ساعت دیجیتالی نیز بهتر از نداشتن ساعت است. تنها چیزی کـــه باید از آن ها دوری کرد الماس یا طلاست. زنان اعتراف کرده اند کـــه ساعت مردان هر چه ساده تر و البته مردانه تر باشد از نظر آنان جذاب تر خواهد بود.

   

  ۴- لباس ورزشی

  اصول لباس پوشیدن مردان که زنان را جذب می کند

  همان طور کـــه مردان دوست دارند زنان را در لباس ورزشی ببینند، زنان نیز به شدت تحت تاثیر مردانی قرار مي گیرند کـــه با لباس های ورزشی در خیابان راه مي روند. نکته مهم در این تاثیرگذاری آنی و سریع این است کـــه مردان و زنان از کسانی کـــه وضعیت جسمانی مناسب و ظاهر ورزشکاری دارند خوششان مي آید. افراد ورزشکار معمولاً دارای اعتماد به نفس و گشاده رو بوده و معاشرت با آن ها لذتبخش است.

   

  بهترین لباس ورزشی آنی است کـــه در آن احساس راحتی کنید، چه روحی و چه جسمي. زنان به چند جنبه لباس های ورزشی اهميت مي دهند اما اصل بسیار ساده ای در این مورد صدق مي کند و آن هم این است کـــه تعداد لباس های ورزشی کـــه روی هم پوشیده اید نه بیش از حد معمول و نه کمتر از آن باشد. علاوه بر این به یاد داشته باشید کـــه لباس ورزشی لازم نیست حتما بخشی زیادی از بدن شما را به صورت عریان به نمایش بگذارد زیرا این موضوع تاثیر منفی بر روی دیدگاه زنان دارد.

   

  ۳- شلوار جین

  اصول لباس پوشیدن مردان که زنان را جذب می کند

  شلوارهای جین هم مانند کاپشن های جرم لباس هایی کلاسیک و بادوام به شمار مي آیند. هر مردی فارغ از سن و تیپ بدنی خود باید یک جفت شلوار جین مناسب در ميان لباس های خود داشته باشد. البته پیدا کردن و انتخاب بهترین و مناسب ترین شلوار جین کار ساده ای نیست اما ارزش تلاش برای پیدا کردنش را دارد. بر اساس تحقیقاتی کـــه به کمک زنان و دختران صورت گرفته، نتایج زیر بدست آمده است: مدل های کلاسیک جین بهترین و جذاب ترین شلوارهای جین از دیدگاه زنان هستند. هیچگاه شلوارهای بسیار تنگ یا خیلی گشاد را به مدل های کلاسیک ترجیح ندهید. به سراغ شلوارهای جین رنگارنگ و یا دارای طرح های فراوان نروید. یک شلوار جین مشکی در کنار یک نمونه مشابه با رنگ آبی بهترین انتخاب ها خواهند بود.

   

  ۲- پالتو

  اصول لباس پوشیدن مردان که زنان را جذب می کند

  امروزه مي توانید پالتوهای مردانه را در انواع، طول، جنس و ظاهر متفاوت بخرید. بدین ترتیب برای هر مردی گزینه ای بر اساس سلیقه و نیازش وجود دارد. پالتویی کـــه به درستی انتخاب شده همواره شیک و جذاب به نظر رسیده و بر نظر زنان اطراف تاثیر خواهد گذاشت. اگر در مورد انتخاب پالتو شک دارید به شما توصیه مي کنیم کـــه پالتوهای کلاسیک و کژوال را انتخاب کنید به ویژه پالتوهایی کـــه رنگ های ملایمي دارند. این پالتوها مزیت های زیادی دارند کـــه مهم ترین آن ها این است کـــه مي توان در هر جایی و در هر مراسمي آن ها را پوشید. پالتوها را مي توان براحتی با شلوار پارچه ای، شلوار جین و حتی کفش ورزشی نیز ست کرد.

  ۱- کفش

  اصول لباس پوشیدن مردان که زنان را جذب می کند

  همه مي گویند کـــه چشم های آینه روحانسان هستند. اگر این گفته واقعیت داشته باشد پس کفش را مي توان آینه استایل یک شخص دانست. امروزه بسیاری از مردان و زنان ترجیح مي دهند کفش ورزشی بپوشند. باور کنید کـــه هیچ چیز به اندازه یک جفت کفش کلاسیک همراه با کت و شلوار یا یک جفت کفش غیررسمي همراه با شلوار جین و یک پیراهن قشنگ جذاب به نظر نمي رسد. با توجه به کفشی کـــه به تن دارید، زنان مي توانند واقعیاتی را در مورد شخصیت شما دریابند. کفش هایی کـــه کیفیت پایینی دارند باعث مي شوند کـــه مردان چیپ به نظر رسیده و نشانن دهنده این است کـــه مرد مورد نظر پول کافی ندارد.

   

  کفش های کـــهنه یا کثیف نیز نشان مي دهد کـــه شما نسبت به ظاهر و لباس های خود بی اهميت هستید. کفش های شیک یا اداری ظاهر جذابی به شما مي دهند و وضعیت کاری و روحی شما را همراه با اعتماد به نفستان به طرف مقابل انتقال خواهد داد. همچنین زنان به مناسب بودن کفش هایی کـــه در موارد مختلف مي پوشید توجه مي کنند. کفش های شیک با کیفیت بیش از هر لباس دیگری نظر زنان را به خود جلب مي کند.

   

   

  به این مطلب چند ستاره امتیاز میدید؟
  هیچ نظری ثبت نشده است
  نظرات این پست غیرفعال هستند.
 • مطالب پربازدید
 •