زناشویی

اسپری تاخیری را کجا بزنیم؟ +قیمت و نحوه استفاده

اسپری تاخیری را کجا بزنیم؟ +قیمت و نحوه استفاده

اسپری تاخیری را کجا بزنیم؟ +قیمت و نحوه اســتفاده

اســتفاده از ژل و اسپری تاخیری در میان زوج هایی کــــه میخواهند رابطه جنسی برقرار کنند بسیار رایج اســت اما خیلی ها به دنبال اســتفاده درست از این ژل ها و اسپری ها هستند کــــه ما به طور کامل در ادامه آن را به شما آموزش می دهیم. قبل از اینکــــه جواب این سوال رو بدست بیارید باید بدونیم کــــه ژل تاخیری و اسپری تاخیری به چه دردی می خورند و از چه چیزی ساخته شده اند و تفاوتشون چیه ؟

 

همانطور کــــه میدانید زود انـــزالی یکی از مشکلات بسیار شایع در بین مردان اســت و در ایران شاید بتوان گفت بیش از 90 درصد مردان از انـــزال زودرس رنج می برند .در خیلی از مواقع زود انـــزالی بعد از ازدواج با گذشت چند سال به مرور بهتر میشه ولی هر کسی نمی تونه چننننننننننننننند سال صبر کنه تا شاید زود انـــزالی خود به خود و به مرور درمان بشه .برای همین متخصصین سالیان سال اســت کــــه در تلاش برای درمان انـــزال زود رس (premature ejaculation ) هستند .

اسپری تاخیری را کجا بزنیم؟ +قیمت و نحوه استفاده

آموزش کامل استفاده از اسپری و ژل تاخیری

 

اسپری تاخیری و مضرات

به گزارش نیک شو، انـــزال زودرس یکی از مسایلی اســت کــــه هم برای مرد وهم برای زن میتواند مشکل سازبوده وآنهاراازرسیدن به اوج احساس لذت جنسی محروم سازد.چه بسیارندمردانی کــــه به دلیل انـــزال زودرس همواره در برابر شریک جنسی خود احساس شرم میکنند وبه همین دلیل ارتباط جنسی آنهابه جای لذت بخش بودن، ناراحت کننده اســت.بطور طبیعی مدت زمان لازم برای اینکــــه یک مرد به ارگاسم برسد بین۳تا۱۰دقیقه (بسته به سن وشرایط جسمی فرد)متغیر و بطور متوسط ۵دقیقه برای مردان جوان اســت.

 

هرچند بیشتر مردان تمایل دارند مدت زمان بیشتری تارسیدن به ارگاسم داشته باشند ولی زمان ارگاسم اصلا مهم نبوده وکیفیت ارگاسم بویژه همزمانی ارگاسم طرفین ازاهمیت برخوردار اســت.اگر دوطرف بطورهمزمان به ارگاسم برسند حتی اگرمدت کمی نزدیکی کرده باشند درآن صورت نزدیکی موفقی داشته اند.اکثر مردان به موضوع fore play یا معاشقه قبل از انجام عمل نزدیکی بی توجه بوده لذا شریک جنسی آنها بعد از خودشان به ارگاسم میرسد وهمین موضوع درتماسهای بعدی باعث تنش شده وانـــزال زودرس راتشدید میکند.

 

مهمترین عامل ایجاد وتشدید انـــزال زودرس درمردان اضطراب اســت.بیاد داشته باشید کــــه بطور کلی انـــزال زودرس در جوانان وبویژه در افراد تحصیل کرده شایعتر اســت.اولین قدم برای رفع این مشکل دوری از اســترس اســت.بایدبه مراحل یک کورس جنسی کاملا توجه کرد.یک fore playخوب میتواند تا حد زیادی فاصله زمانی برای رسیدن به ارگاسم را بین زن و مرد کمتر کرده وخیلی کمک کننده باشد.برای مبارزه با انـــزال زودرس همکاری زن ومرد هردو لازم اســت.

 

برای درمان انـــزال زودرس روشهای متفاوتی وجود داردکــــه یکی از آنها squeezing techniqu اســت.دراین روش آلت شما توسط خودتان یاشریک جنسی تان بوسیله دست تحریک میشود ولی به محض اینکــــه خواســتیدبه انـــزال برسید،سریعا”تحریک را قطع کرده وتوسط دوانگشت شست واشاره زیر‌آلت تناسلی(درست محل ختنه‌ درپایین گلانس)را فشار داده وتا بیست میشمارید.

 

این فشار باعث میشود تاازرسیدن به ارگاسم خارج شده وبتوانید مجددا” به تحریک جنسی ادامه دهید.بعدازچندبار تکرار میتوانید دربارپنجم به تحریک ادامه داده وانـــزال داشته باشید. به مرور زمان و باتکرار این تمرین دریک دوره حداقل ۲ماهه بدن شما یاد میگیردکــــه هنگام فعالیت جنسی دیرتر به ارگاسم برسد و مشکل شما بر طرف خواهد شد.

 

یکی از روشهای موثر برای رهایی از انـــزال زود رس روش start & stop نام دارد.در این روش شما به فعالیت جنسی پرداخته و بعداز آنکــــه تحریک شما به حداکثر رسید و درست پیش از آنکــــه ارگاسم شوید، دست از فعالیت برداشته وبرای مدت کوتاهی هیچ تحریکی انجام نمی دهید.

 

هر چند در ابتدا ممکن اســت مشکل به نظر برسد ولی به مرور زمان شما از لذت جنسی زیادی بهره مند خواهید شد.یکی از بهترین راههای انجام این روش آنست کــــه در ابتدا از روش ۴به ۱ شروع وبعد به تدریج آنرا افزایش داده و به ۹ به ۱ برسانید.یعنی در آمیزش های اول چهار بار آلت خود را وارد واژن نموده وبعد مکث کنید ودوباره چهار بار وارد نموده ومجددا چند ثانیه صبرکنید وهمین طور ادامه دهید تا نهایتا به انـــزال برسید.بسته به وضعیت بدنی خود میتوانید در طول چند هفته یا چند ماه تعداد دفعات تحریک را بتدریج افزایش داده ودر نهایت به بهترین حالت آن یعنی نه بار ورود آلت تناسلی ویکبار توقف(۹به۱) برسانید.

 

لازم به تذکر اســت کــــه چون بیشترین لذت زن در هنگام ورود آلت تناسلی مرد به واژن میباشد بسیاری از زنها نیز طرفدار این روش بوده واز آن لذت جنسی زیادی میبرند.علاوه بر این تعدادی از پوزیشن های نزدیکی وجود دارد کــــه چون در آنها تحریک آلت تناسلی مرد به حداقل میرسد میتوانند درطولانی کردن زمان رسیدن به انـــزال مفید باشند

اسپری تاخیری را کجا بزنیم؟ +قیمت و نحوه استفاده

چطور در رابطه جنسی از اسپری و ژل استفاده کنیم و آن را کجا بزنیم؟

 

یکی دیگر از راههای جلوگیری از انـــزال زودرس اســتفاده از کاندوم میباشد.کاندوم یکی از روش های پیشگیری از حاملگی بوده کــــه از انتقال بیماریهای جنسی بویژه ایدز وسوزاک هم جلوگیری میکند.بعلت پوشش پلاســتیکی کاندوم آلت تناسلی کمتر تحریک شده و زمان انـــزال طولانی تر می شود.عده ای حتی ترجیح میدهند برای طولانی ترشدن زمان رسیدن به ارگاسم ازدو کاندوم بروی هم اســتفاده کنند.اخیرا” نوعی کاندوم توسط شرکت viagra تولید و در ایران نیز توزیع شده کــــه دارای مواد بی حسی وتاخیری اســت و مانع انـــزال زود رس میشود.بهرحال اســتفاده از کاندوم تا حد زیادی به سلیقه طرفین بستگی دارد.

 

چون بعضی از زوج ها معتقدند اســتفاده از کاندوم لذت یک نزدیکی طبیعی را از بین میبرد و آنرا پلاســتیکی وبی احساس میکند! بیاد داشته باشید کــــه هنگام اســتفاده از کاندوم ازمواد روغنی مثل وازلین اســتفاده نکنید چون احتمال پارگی آن وجود داشته وخطر حاملگی ویا انتقال بیماری های جنسی بخصوص ایدز را بدنبال دارد.یکی از راههایی کــــه اخیرا خیلی مورد اســتفاده قرار میگیرد اســتفاده از داروهای بی حسی اســت.کلیه این مواد از خانواده لیدوکایین بوده وبه فرم های مختلف مانند اسپری، کرم، ژل دربازار وجود دارند.این داروها با بلوک کردن هدایت عصبی مانع انتقال تحریک حسی از اعصاب ناحیه آلت شده و درنتیجه زمان رسیدن به انـــزال افزایش می یابد.باید توجه داشت کــــه اســتفاده از مواد بی حسی شمشیر دو لبه بوده واســتفاده زیاد و نادرست از آنها میتواند.

 

هدایت عصبی را از آلت کاملا متوقفنماید. درنتیجه مرد نه تنها از نزدیکی هیچ احساس لذتی نمی برد بلکــــه حتی ممکن اســت برای مدت کوتاهی شهوت خود را هم از دست بدهد وحتی قادر به نعوظ و انجام عمل نزدیکی هم نباشد!اگر از اسپری اســتفاده میکنید باید نوع مرغوب آنرا تهیه کنید.کلیه اسپری های بی حسی با نامهای جعلی ۲۴۰۰۰ و۳۶۰۰۰ و۴۰۰۰۰ ومانند آنکــــه از کشورهای عربی وارد میشوند تقلبی بوده و اســتفاذه از آنها بی خطر نیست.بهترین محل برای اســتفاده از اسپری ناحیه زیر کلاهک آلت اســت.بهتر اســت بیست دقیقه قبل از نزدیکی یک یا دو پاف در این محل اسپری نمایید.

 

به مرور زمان هر کس با توجه به وضعیت بدنی میتواند مقدار اسپری مناسب برای بدن خود را پیدا کند. روش اســتفاده از کرم ها وژل های بی حسی هم مانند اسپری اســت.هنگام اســتفاده از مواد بی حسی بیاد داشته باشید کــــه حتما چند دقیقه قبل از انجام نزدیکی باید آلت خود را چند بار با آب بشوویید یا اینکــــه از کاندوم اســتفاده نمایید زیرا این مواد خیلی سریع از طریق مخاط واژن جذب شده وباعث بی حسی آن میشود در نتیجه شریک جنسی شما هیچ لذتی از آمیزش نمیبرد و یا اینکــــه دیرتر ارضاء خواهد شد و نتیجه معکوس خواهید گرفت.

 

در صورت اســتفاده از مواد بی حسی باید به وضعیت طرف مقابل نیز توجه داشته باشید.بعضی ها خوشحال ازاینکــــه دیگر انـــزال زودرس ندارند، مدت طولانی پشت سر هم نزدیکی کرده و باعث آسیب مخاط واژن واحساس درد وناراحتی در طرف مقابل میشوند.بهمین خاطر ممکن اســت دفعه آینده، دیگر اسپری بی حسی خود را در کشو کنار تختخواب پیدا نکنید!

 

هرچند گروهی از افراد از داروهای گیاهی ویا شیمیایی برای درمان انـــزال زودرس اســتفاده میکنند،ولی اثر هیچکدام ثابت شده نیست وپروتکل درمانی واحدی برای آن وجود ندارد.داروهایی مانند :ویاگرا، یوهیمبین ومانند آن تاثیری در انـــزال نداشته فقط باعث ایجاد نعوظ بهترآلت به هنگام تحریک جنسی میشوند.

 

اســتفاده از قرص تاخیری نیز مورد اســتفاده برای درمان زود انـــزالی میباشد.گاهی اســتفاده از داروی فلوگستین بعلت ایجاد بی حسی در آلت میتواند مفید باشد.اثر ویتامین E هم ثابت شده نیست.در طب سنتی وگیاهی تجربه هایی برای درمان این عارضه وجود دارد کــــه در بعضی افراد خیلی هم مثمر ثمر بوده و باعث بهبودی کامل آنها شده اســت.

 

روش اســتفاده از اسپری تاخیری و ژل تاخیری چگونه اســت؟

اگر دچار زود انـــزالی هستید و در رابطه جنسی مشکل دارید و قصد دارید از اسپری تاخیری یا ژل تاخیری اســتفاده کنید باید از این دو محصول اطلاعات کافی داشته باشید و بدانید کــــه از چه چیزی تشکیل شده اســت؟با دلگرم همراه باشید.

 

اسپری تاخیری بهتره یا ژل تاخیری؟ نحوه اســتفاده

پرومسنت یک روش پرطرفدار برای درمان انـــزال زود رس می‌باشد. توصیه‌های و ویدئوها بسیار خوبی را در این زمینه ارائه نموده و سوالات زیادی را در این زمینه پاسخ داده اســت کــــه می‌تواند به مردان برای یافتن بهترین راه اســتفاده از promescent کمک کند. این یک آموزش مرحله به مرحله اســت کــــه ممکن اســت برای بسیاری از مردان دنبال کردن آن برای داشتن سکس طولانی‌تر آسانتر باشد.هشدارها، عوارض جانبی و ترکیبات را از روی بسته بخوانید. Promescent یک داروی جاوی لیدوکائین اســت. اگر شما به لیدوکائین آلرژی دارید از این دارو اســتفاده نکنید.

اسپری تاخیری را کجا بزنیم؟ +قیمت و نحوه استفاده

بطری را آماده کنید. این مرحله برای بطری‌های با اندازه گذاری اســتاندارد مقدار دارو می‌باشد و برای بطری‌های با اندازه‌ی آزمایشی ضروری نیست.قطعه پلاســتیک کوچک پوشاننده‌ی نازل را بردارید.درپوش مقاوم ئر مقابل کودکان را باز کنید. بطری را به سمت کنار چرخانده و به مدت 10 ثانیه تکان دهید. بطری را به سمت قائم برگردانده و به آرامی پمپ اسپری را فشار داده و رها کنید و بین هر پمپ کردن 2 ثانیه صبر کنید. ممکن اســت نیاز باشد برای آزاد شدن فرمول 20 بار این عمل را تکرار کنید. حال بطری برای پخش کردن فرمول promescent آماده اســت.

 

موقعیت بکارگیری را تعیین کنید. با بخش کوچکی از آلت کــــه حساس‌ترین نقطه برای اکثر مردان اســت – frenulum – شروع کنید. این بخش و بافت زیرین آلت در زیر سر آلت در بیشتر کتب جنسی به عنوان حساس‌ترین بخش‌ها نسبت به تماس با اشیاء نرم معرفی شده‌اند.

 

مقدار اســتفاده (تعداد افشاندن) را تعیین کنید. برای بیشتر مردان، تنها با یک یا دو بار افشاندن شروع کنید. برای مردان با انـــزال زودرس بالینی، ممکن اســت نیاز به شروع با 3 یا بیشتر مرحله در افشاندن باشد.
بطری اندازه‌گذاری شده با هر بار افشاندن یک مقدار دقیق و قابل تکرار از عامل ضد حساسیت (لیدوکائین) را پخش می‌کند.
دستورالعمل‌ها سه بار افشاندن را به عنوان دوز اولیه پیشنهاد می‌کنند این مقدار برای مردانی با انـــزال زودرس بالینی می‌باشد و اکثر مردان با شروع با دوز پایین‌تر نتیجه‌ی بهتری خواهند گرفت.

 

اولین مرحله‌ی افشاندن را انجام دهید. اگرچه شما می‌توانید Promescent را به صورت مستقیم روی آلت خود اسپری کنید، اما با افشاندن آن روی نوک انگشتان خود و سپس اعمال آن روی آلت دقت بیشتری را داشته باشید. محلول را برای چند ثانیه بمالید تا شروع به جذب شدن کند.با دوز دلخواه خود این عمل را تکرار کنید. هر عمل افشاندن را به روش مشابه قبل تکرار کنید. این عمل می‌تواند در موقعیت مشابه یا هر موقعیت دیگر روی آلت انجام شود.

 

بیش از 10 بار عمل افشاندن را تکرار نکنید.ده دقیقه صبر کنید. این زمانی را در اختیار داروی بیهوشی خفیف لیدوکائین می‌گذارد تا از طریق سطح پوست به اعصاب زیرین، کــــه کنترل انـــزال را بر عهده دارند، جذب شود. انتظار برای رخ دادن این فرآیند جذب به شما امکان داشتن احساس بهتری را می‌دهد و به صورت زیادی انتقال داروی بیهوشی به همسر شما را به حداقل می‌رساند.

 

اثرات تأخیر انـــزال کــــه توسط Promrscent ایجاد می‌شود حداقل 30 الی 60 دقیقه طول می‌کشد (این به این معنی نیست کــــه شما در تمام این مدت دچار انـــزال نخواهید شده، بلکــــه فقط اثر دارو تا این مدت باقی می‌ماند)شما ممکن زمانی کمتر از 10 دقیقه قبل از فعالیت جنسی از این دارو اســتفاده کنید اما ممکن اســت اثر کامل را دریافت نکنید و اثر آن زودتر از زمان مطلوب از بین برود.

 

دلخواه- آلت خود را پاک کنید. بعد از 10 دقیقه زمان انتظار، آلت شما بایستی خشک باشد، زیرا محلول توسط پوست آلت جذب شده اســت. اما، برخی آثار ممکن اســت هنوز روی سطح آلت موجود باشند و طعم و بوی آن توسط شریک جنسی شما احساس شود. اگر این اثرات نیز برای شما اهمیت دارند، شما باید آلت خود را با یک حوله مرطوب پاک کنید تا این اثرات جزئی نیز از روی سطح آلت شما برداشته شوند. از آن‌جا کــــه ترکیبات فعال جذب شده‌اند، این پاک کردن روی کارایی محلول اثری نخواهد داشت. هر چن ضروری نیست اما شما می‌‌توانید آلت خود را با صابون و آب بشوئید کــــه انجام این عمل نیز تأثیر منفی روی کارایی محصول نخواهد داشت.

 

درگیر فعالیت جنسی شوید. اغلب مردان در اولین اســتفاده از این محصول مقاربت 2 یا 3 برابر طولانی‌تری دارند. با اســتفاده‌های بیشتر، اغلب مردان تنظیم دوز و مقدار اســتفاده، موقعیت بکارگیری و فعالیت‌های جنسی برای طولانی‌تر کردن آمیزش را یاد می‌گیرند. برای دستیابی به بهترین نتیجه تنها به چندین تجربه نیاز دارید.شما ممکن اســت در طول یک تجربه‌ی جنسی مجدداً از Promescent اســتفاده کنید اما بیش از ده بار این کار را انجام ندهید.

 

تنظیم مقدار و موقعیت بکارگیری. شما ممکن اســت در تجربه‌ی جنسی بعدی خود مقدار دوز را افزایش یا کاهش دهید. برای دستیابی به کنترل بیشتر، شما بایستی تعداد افشاندن را افزایش دهید. همچنین شما ممکن اســت سطح بکارگیری روی آلت را افزایش دهید. برای بیشتر مردان، بهترین سطح بعدی پایه‌ی آلت در امتداد مجرای ادرار می‌باشد. برخی مردان از این محصول روی پیشانی (سر) آلت نیز اســتفاده می‌کنند.

 

نکات

Promescent در دو اندازه تولید می‌شود: اندازه‌ی آزمایشی و اندازه‌ی اســتاندارد. معمولاً 3 یا 4 با اســتفاده از محصول شما را به کارایی بهینه می‌رساند.بطری اندازه اســتاندارد حاوی تفریباً 60 اسپری و یک مشخصه اندازه‌گیری دوز می‌باشد. اگر شما زود انـــزالی بالینی دارید و هر بار از 3 بار افشاندن یا بیشتر اســتفاده می‌کنید یا تنظیم دقیق‌تری از مقدار اســتفاده را مد نظر دارید بهتر از این نوع اســتفاده کنید.
بطری اندازه‌ی آزمایشی تقریباً حاوی 10 اسپری می‌باشد. برای بیشتر مردان، این مقدار برای تعیین تأثیر گذاری محصول برای آن‌ها کافی اســت.

 

هشدارها

انـــزال زودرس ممکن اســت به دلیل یک شرایطی باشد کــــه نیاز به نظارت پزشک دارد.

این محصول در صورت حساسیت شریک جنسی به لیدوکائین یا داروی بیهوشی موضعی نباید مورد اســتفاده قرار گیرد.

اگر شریک جنسی دچار خارش یا سوزش شد اســتفاده را قطع کنید.

این محصول نبایستی بر روی پوست خراشیده یا پاره شده مورد اســتفاده قرار گیرد.

این محصول تنها برای اســتفاده موضعی می‌باشد. از تماس آن با چشم اجتناب کنید.

مقدار اســتفاده بایستی به صورت فردی مشخص شود و نبایستی از ده بار افشاندن تجاوز کند.

نتیجه‌ی اســتفاده از مقدار زیاد بی حسی آلت تناسلی اســت کــــه ممکن اســت منجر به از دست رفتن موقتی حالت نعوذ شود.

اگر بی حسی رخ داد، دوز را کاهش دهید.

اگر علائم آن از بین نرفتند، به پزشک مراجعه کنید. این محصول جلوی انتشار بیماری‌های انتقال یافته توسط رابطه‌ی جنسی را نمی‌گیرد.

 

قطع کردن تحریک جنسی هنگام ارضا شدن

برای درمان انـــزال زودرس روشهای متفاوتی وجود داردکــــه یکی از آنها squeezing techniqu اســت.دراین روش آلت شما توسط خودتان یاشریک جنسی تان بوسیله دست تحریک میشود ولی به محض اینکــــه خواســتیدبه انـــزال برسید،سریعا”تحریک را قطع کرده وتوسط دوانگشت شست واشاره زیر‌آلت تناسلی(درست محل ختنه‌ درپایین گلانس)را فشار داده وتا بیست میشمارید.

 

این فشار باعث میشود تاازرسیدن به ارگاسم خارج شده وبتوانید مجددا” به تحریک جنسی ادامه دهید.بعدازچندبار تکرار میتوانید دربارپنجم به تحریک ادامه داده وانـــزال داشته باشید. به مرور زمان و باتکرار این تمرین دریک دوره حداقل ۲ماهه بدن شما یاد میگیردکــــه هنگام فعالیت جنسی دیرتر به ارگاسم برسد و مشکل شما بر طرف خواهد شد.

 

روش جلوگیری از انـــزال زودرس start & stop

یکی از روشهای موثر برای رهایی از انـــزال زود رس روش start & stop نام دارد.در این روش شما به فعالیت جنسی پرداخته و بعداز آنکــــه تحریک شما به حداکثر رسید و درست پیش از آنکــــه ارگاسم شوید، دست از فعالیت برداشته وبرای مدت کوتاهی هیچ تحریکی انجام نمی دهید.هر چند در ابتدا ممکن اســت مشکل به نظر برسد ولی به مرور زمان شما از لذت جنسی زیادی بهره مند خواهید شد.یکی از بهترین راههای انجام این روش آنست کــــه در ابتدا از روش ۴به ۱ شروع وبعد به تدریج آنرا افزایش داده و به ۹ به ۱ برسانید.

 

یعنی در آمیزش های اول چهار بار آلت خود را وارد واژن نموده وبعد مکث کنید ودوباره چهار بار وارد نموده ومجددا چند ثانیه صبرکنید وهمین طور ادامه دهید تا نهایتا به انـــزال برسید.بسته به وضعیت بدنی خود میتوانید در طول چند هفته یا چند ماه تعداد دفعات تحریک را بتدریج افزایش داده ودر نهایت به بهترین حالت آن یعنی نه بار ورود آلت تناسلی ویکبار توقف(۹به۱) برسانید.لازم به تذکر اســت کــــه چون بیشترین لذت زن در هنگام ورود آلت تناسلی مرد به واژن میباشد بسیاری از زنها نیز طرفدار این روش بوده واز آن لذت جنسی زیادی میبرند.علاوه بر این تعدادی از پوزیشن های نزدیکی وجود دارد کــــه چون در آنها تحریک آلت تناسلی مرد به حداقل میرسد میتوانند درطولانی کردن زمان رسیدن به انـــزال مفید باشند.

 

مطالب بیشتر:

لوبریکانت بهترین روان کننده برای رابطه جنسی زناشویی

سوال و جواب درباره اندام تناسلی و رابطه جنسی

 

4.7/5 - (3 امتیاز)

ali

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا