پورتال اینترنتی سرگرمی، تفریحی، عکس، پزشکی، اس ام اس، آشپزی، نیک شو
 • صفحه نخست+
 • اخبار+
 • آرایش و زیبایی+
 • آشپزی+
 • اس ام اس+
 • سرگرمی و تفریحی+
 • دنیای مد و فشن+
 • رپرتاژ آگهی+
 • پزشکی و سلامتی+
 • کامپیوتر,اینترنت و موبایل+
 • زندگی بهتر+
 • مطالب گوناگون+
 • دنیای عکس+
 • مطالب جالب علمی+
 • گردشگری+
 • دین و مذهب+
 • دنیای خودرو+
 • استخدام دختران مانکن و خوش اندام ایرانی در نمایشگاه ها +عکس

  مجموعه : اخبار اجتماعی و سیاسی

  استخدام دختران مانکن و خوش اندام ایرانی در نمایشگاه ها +عکس

  استخدام دختران مانکن و خوش اندام ایرانی در نمایشگاه ها +عکس 

  چندوقتی می شود که هنگام برگزاری نمایشگاه ها شاهد حضور دختران مانکن و مدل با لباس های فرم مخصوص هستیم که جنجالی هم شده است. آمارها نشان میدهد که ۳۸ میلیون‌ زن ایرانی‌دومین بازار لوازم آرایشی آسیای شرقی و هفتمین بازار جهانی را تشکیل میدهند! به نوعی ميتوان گفت که همین آمارها ميگوید هر زن ایرانی در سال ۱۵۰ دلار یا به عبارتی بیش از۴۰۰ هزار تومان برای لوازم آرایشی هزینه ميکند.

   

  به گزارش نیک شو، البته مصرف لوازم آرایشی صرفا برای زنان نیست و مردان مشتریان ۱۲ درصد لوازم آرایشی در بازار هستند! حالا با توجه به آمار بالای مصرف لوازم آرایشی در میان زنان ایرانی و همچنین پایین آمدن سن دختران مصرف کننده لوازم آرایشی به دوره دبستان نشان دهنده آن است که مادران و کلا والدین و معلمان و مدیران مدارس و حتی اساتید دانشگاه و متولیان فرهنگی کشور باید بیشتر در این آسیب اجتماعی واردشوند.

  استخدام دختران مانکن و خوش اندام ایرانی در نمایشگاه ها +عکس

  استفاده ابزاری از دختران

   

  مصرف ماهانه یک “ریمل” در ایران

  “کریل جولیان” گزارش نویس خبرگزاری فرانسه در جدیدترین گزارش خود نوشته است: زنان مصرف کننده لوازم آرایش در ایران به طور متوسط ماهانه یک ریمل مصرف می کنند. در حالی که این آمار در فرانسه هر ۴ ماه یک ریمل است! شاید بگوئید این آمار صحیح نیست یا اینکه مستند قانونی ندارد اما کمپانی فرانسوی “لانکوم” که از سال ۲۰۱۰ در ایران شرکت توزیع کننده رسمی لوازم آرایشی را ایجاد کرده گفته که ایران بازار بالقوه و بزرگی برای ما محسوب می شود و ارزش سالانه این بازار صدها میلیون دلار است! و این اعتراف سود سالانه یک شرکت عرضه کننده لوازم آرایشی در ایران را نشان می دهد.

  استخدام دختران مانکن و خوش اندام ایرانی در نمایشگاه ها +عکس

  حکایت مزون های زیرزمینی!

  در این میان جدا از موضوع آرایش دختران مزون‌ها، فروشگاه‌ها و حتی شرکتهای توزیع البسه خارجی و داخلی ۱۰ سالی است که پا را فراتر گذاشته و خارج از چارچوبهای قانونی اقدام به عرضه مد و لباس از طریق دخترهای خوش اندام و پسرهای شیک پوش با ظاهر آراسته ميکنند. این مزون‌ها که اغلب در خانه‌های مسکونی یا تجاری متمرکز هستند بیشتر از طریق تبلیغات چهره به چهره شهروندان را تشویق به حضور در مزون ميکنند.

   

  البته رونق بازار مزون‌ها و مانکن‌ها بی تأثیر از برنامه‌های ماهواره ای نبوده است تا آنجا که وزیر ارشاد دولت یازدهم خبر از استفاده ۷۱ درصدی تهرانی‌ها از ماهواره ميدهد.صاحب یکی از این شرکت‌ها در تهران ميگوید: اگر مزون و یا فروشگاهی نیاز به مانکن داشته باشد ما این افراد را معرفی ميکنیم. البته بستگی دارد برای چه کاری باشند.

  استخدام دختران مانکن و خوش اندام ایرانی در نمایشگاه ها +عکس

  دختران مدل و زیبای ایرانی در نمایشگاه فرش

   

  مثلاً برخی برای شوی لباس و برخی هم برای عکس معرفی ميشوند. مانکن‌ها از ۸۰ تا روزانه ۱ میلیون تومان قیمت دارند که باز هم بستگی به زیبایی، اندام و حتی خوش نام بودن (بازیگر و…) دارند. این صاحب مزون مدعی بود که تنها شرکتی است که مجوز این کار را از وزارت ارشاد گرفته است!

   

  برگزاری شوی لباس با ۷۰ میلیون تومان

  آخرینقیمتهایبرگزاریشوی لباس نشان ميدهدکهبرگزاری هر شوی لباس به صورتمیانگین۳۰ تا ۷۰میلیون تومان هزینه دارد که شامل تیمعکاسی، نور،استیج و غیرهميشود. در برخی از سایت‌ها هم بدون اینکهجنسیت مرد یا زن مشخص باشد به آسانی با ثبت ناماینترنتیمانکن جذب ميکنند. البته اینسایت‌ها بدون فیلتر فعالیت ميکنند و حتیشماره حساب، آدرس و تلفن هم دارند!

  استخدام دختران مانکن و خوش اندام ایرانی در نمایشگاه ها +عکس

  لباس شب ۴ میلیون تومان/ ورود به مزون با شرایط امنیتی

  در این میان قیمتبرخی البسه زنان در نوع خود جالب و قابل تأمل است. گشت زنی در مزون‌ها و فروشگاههای لباس زنانه در خیابانهایآفریقا، گاندی، سعادت آباد و الهیه نشان ميدهد کم نیستند افرادی کهبراییک لباس شب زنانه بیش از ۴میلیون تومان هزینهميکنند! برخی از اینفروشگاه‌ها با تدابیرشدیدامنیتی اقدام به فروش ميکنند.

   

  از قفل‌هایالکترونیکی تا شیشه‌هاینشکن وحتیضد گلوله …. این اماکن به نوعیطراحی شده‌اندکه از بیرونبه هیچ عنواننميتوان داخل فروشگاه را رویتکرد. حتی تابلو هم ندارند و تنها باید زنگ بزنی تا بعد از رویت از طریقدوربینمدار بسته وارد فروشگاه شوید.فروشنده‌ها هم بعضاً بدون روسری و با حجابی نامناسب از مشتری‌هاپذیراییميکنند. بسیاری از اینفروشگاه‌ها و مزون‌ها در فضای مجازی دارای سایت هم هستند.

   

  اعتراف یک مسئول در تهران!

  ابوالقاسم شیرازی رئیس اتحادیه پوشاک تهران هم از این وضعیت گلایه دارد و می گوید: دختران جوان این روزها مدیر شوهای زیر زمینی در پایتخت هستند. حتی این تنوع به روپوش مدارس هم رسیده است. ۶۰ درصد لباسها خارجی هستند و ۵۰ درصد پوشاک هم قاچاق است!

   

  مانکن های زن در بازار فرش ایران

  مانکن 1 استخدام مانکن برای نمایشگاه ها + عکسحالا این آسیب شکل جدیدتری به خود گرفته و آرایش و پوشاکی که دختر جوان را به مانکن تبدیل کرده است وی را وارد بازار تجارت کرده به نحوی که بازرگانان و حتی تولیدکنندگان داخلی هم برای عرضه محصولات خود از مانکن های زن استفاده می کنند!

   

  به عنوان نمونه می توانید طی یک بازدید از نمایشگاه بین المللی فرش که این روزها در تهران در حال برگزاری است به این دستاورد مهم پی ببرید! وقتی وارد این نمایشگاه می شوید بیشتر از بوی فرش های ماشینی بوی پنکک و مواد آرایشی به مشام می رسد! به قول معروف انگار نه انگار که اینجا ایران است! هرچند این آسیب جدید اجتماعی روزهای نخست خود را طی می کند اما باید مسئولان فرهنگی و نظارتی هرچه زودتر اقدام کرده تا این دیده نامتعارف از صنعت و تجارت کشور خارج شود.

   

  مطالب بیشتر:

  عکس فانتزی دختران ایرانی خوشگل و هنری

  عکس های هنری و خوشگل دختران ایرانی زیبا و جذاب

  زیباترین دختران ایرانی در اینستاگرام را بشناسید

  استریت استایل شیک به سبک دختران ایرانی

  سایت رسمی صیغه زنان و دختران ایرانی +ازدواج موقت در ایران

  تجاوز جنسی به نگار دختر زیبا و جذاب مدلینگ در کرج

   

   

  هیچ نظری ثبت نشده است
  نظرات این پست غیرفعال هستند.
 • مطالب پربازدید
 •