مطالب خواندنی و جالب

ازدواج قربانی اسید پاشی نوید زندگی تازه همراه با شادی

ازدواج قربانی اسید پاشی نوید زندگی تازه همراه با شادی

ازدواج قربانی اسید پاشی نوید زندگی تازه همراه با شادی

سوختگی در اثر اسید می تواند ظاهر انسان را دستخوش تغییرات ناخوشایندی نماید، اسید پاشی نیز برای خانم ها در اثر انتقام جویی اتفاق می افتد و زندگی پس از آن را دشوار می کند.لالیتا بن بانسی، قربانی اسیدپاشی در هند، این هفته در مومبای با شادی تمام لباس عروسی به تن کرد.او به روزنامه “هندوستان تایمز” گفت: “چه کسی فکر می کرد که بعد از اسیدپاشی و ۱۷ عمل جراحی به عشق برســم.

 

به گزارش نیک شو اما شد.”او به لطف یک شماره تلفن غلط با راوی شانکار، شوهرش، آشنا شد.لالیتای ۲۶ ساله که در سال ۲۰۱۲ در حمله یکی از اقوام خود به شدت زخمی شد می گوید یافتن عشق برایش مثل معجزه بود.شماری از ستارگان بالیوود از جمله ویوک اوبروی در مراسم عروسی لالیتا شرکت کردند. ویوک و لالیتا در رویدادی برای بازماندگان اسیدپاشی آشنا شده بودند.آقای اوبروی عروس را “یک قهرمان واقعی” توصـیف کــرد.

 

او همچنین از داماد ستایش کرد که لالیتا را به خاطر آنچه که هست دوست دارد.داماد که ۲۷ ساله است و برای شرکت “سی سی تی وی” کار می کند گفت: “از همان اول دوستش داشتم.”تخمین زده می شود که سالانه هزار مورد حمله با اسید در هند اتفاق می افتد هرچند بیشتر آنها گزارش نمـی شـود.

 

 

به این مطلب چند ستاره امتیاز میدید؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا