پورتال اینترنتی سرگرمی، تفریحی، عکس، پزشکی، اس ام اس، آشپزی، نیک شو
 • صفحه نخست+
 • اخبار+
 • آرایش و زیبایی+
 • آشپزی+
 • اس ام اس+
 • سرگرمی و تفریحی+
 • دنیای مد و فشن+
 • رپرتاژ آگهی+
 • پزشکی و سلامتی+
 • کامپیوتر,اینترنت و موبایل+
 • زندگی بهتر+
 • مطالب گوناگون+
 • دنیای عکس+
 • مطالب جالب علمی+
 • گردشگری+
 • دین و مذهب+
 • دنیای خودرو+
 • ارضا نمیشم | درمان ارضا نشدن زن با دخول

  مجموعه : دانستنی های جنسی

  ارضا نمیشم | درمان ارضا نشدن زن با دخول

  ارضا نميشم | درمان ارضا نشدن زن با دخول

  بسیاری از خانم ها هستند کـــه در رابطه جنسی ارضا نمي شوند، دخول هرچه طولانی هم باشد ارضا شدن آن ها امکان پذیر نیست و از این بابت ناراحت هستند. امروز به شما خواهیم گفت کـــه علت این امر چیست و بهترین روش های ارضا شدن چه هستند. این مقاله فوق العاده کامل و شامل همه مواردی اســـت کـــه درباره علت ارضا نشدن و چگونگی ارضا شدن زنان نوشته شده و اگر کسی مي خواهد اطلاعات کاملی در این زمينه داشته باشد مقاله را تا انتها مطالعه کند.

   

  ميزان اطلاع ما از رفتار جنسی مان چقدر اســـت؟ شاید در پاسخ به این سوال عده ای به این نکته اشاره کنند کـــه داشتن اطلاعات علمي در یک امر غریزی به چه کار مي آید؟ و چرا اصولا دانستن درباره اندام جنسی و رفتار جنسی در شرایطی کـــه بدون این اطلاعات نیز مي توان نیازهای روزمره انسان در این باره را براورده کرد، لازم اســـت؟

   

  گزارش هایی کـــه نشان مي دهد نداشتن اطلاعات کافی در مورد رفتارهای درست جنسی چه آسیبهایی را متوجه افراد مي کند و چه بسا ریشه بسیاری از مشکلات خانوادگی را باید در رفتارهای نادرست جنسی دنبال کرد. یکی از بزرگترین مشکلات جنسی حال حاضر نرسیدن به ارگاسم در بسیاری از زنان اســـت.اکثر زنان اشکال در رسیدن به اوج لذت جنسی دارند یا هرگز تجربه به ارگاسم رسیدن را ندارند.تعدادی از عوامل فیزیولوژیکی اســـت کـــه مي تواند ميل جنسی زن و توانایی رسیدن به اوج لذت جنسی را در زن مهار کند :

   

  عدم توازن در هورمون تستوسترون ، داروهایی مانند ضد افسردگی ، آناتومي او ( فاصله بین چوچوله و مهبل ) ، و البته، مسائل مربوط به شریک زندگی . مورد آخر مي تواند شامل در دسترس نبودن همسر، مشکلات آناتومي مرد، زود انزالی و نداشتن اطلاعات کافی از بدن و احساس زن باشد. همچنین تمایل به فشار زیاد در حین ارتباط جنسی نیز مي تواند مانع تحریک لازم زن شود.

  ارضا نمیشم | درمان ارضا نشدن زن با دخول

  وظایف کاری زیاد، بی محبتی، بی توجهی، مورد ستایش قرار نگرفتن نیز موجب سردی در زنان مي شود. دوری از همسر و بی اعتمادی به همسر نیز در زنان مورد توجه قرار ميگیرد و موجب عدم تحریک مي شود. الگوهای نا امن دلبستگی ( اضطراب و اجتنابی ) کـــه در دوران کودکی توسعه یافته در بزرگسالی باقی مي ماند و به شدت جنبه های متعدد ارتباط جنسی را تحت تاثیر قرار مي دهند.

   

  در این مقاله ما عامل روانی کـــه تاثیر منفی بر ميل جنسی زن ، تحریک و ظرفیت ارگاسم دارد را بررسی مي کنیم. البته این لیست به این معنا نیست کـــه ما همه عوامل را بررسی کرده ایم ممکن اســـت موارد دیگری هم باشد کـــه در افراد مختلف متفاوت بروز مي کند.

   

  عوامل روانی موثر در کاهش ميل جنسی زنان

  1- داشتن افکار انتقادی نسبت به بدن :

  بسیاری از زنان افکار مزاحم و یا صدای درونی مهم در مورد بدن خود دارند ، کـــه هیجان جنسی را قطع مي کند و مانع تجربه اوج لذت مي شود. آنها مي توانند افکار خود آگاه در مورد سایز اندام تناسلی داشته باشند.همچنین افکاری در مورد اینکـــه آلوده هستند و تميز نیستند مانع برقرای ارتباط جنسی دهانی مي شود.

   

  بسیاری از زنان نگرش منفی پدر و مادر خود نسبت به عملکردهای بدن در طول آموزش توالت را درونی کرده اند، در نتیجه در شناخت تصورات بدنی افکار کثیف بودن برای آن ها تداعی مي شود. به طور خاص ، ناحیه تناسلی بامفهوم مقعد آغشته اســـت و با عملکرد دفعی اشتباه گرفته مي شود.

   

  احساس شرم آور زنان در مورد این منطقه به هر چیزی در زیر کمر ، (از جمله عادت ماهانه ) گسترش یافته و آنها در نهایت احساس کثیف یا آلوده بودن کرده و این شیوه ای اســـت کـــه مي تواند در رسیدن به تحریک و اوج لذت جنسی تداخل ایجاد کند. هنگامي کـــه زنان افکار منفی در مورد قسمت های مختلف بدن خود دارند، پیدا کردن نقطه حساس آن منطقه زمانی کـــه لمس مي شود کار دشواری اســـت. اگر آن ها احساس بدی در مورد بدن خود داشته باشند به راحتی از رابطه جنسی لذت نمي برند.

   

  2- درک رابطه جنسی به عنوان عملی غیر اخلاقی یا بد :

  بسیاری از زنان افکار تحریف شده در مورد رابطه جنسی در اوایل زندگی در طول فرآیند اجتماعی شدن به دست آورده اند. به طور کلی، نگرش منفی پدر و مادر نسبت به برهنگی، اســـتمناء و س ک س یک نفوذ قوی بر احساسات هر دو نوع کودکان پسر و دختر در مورد روابط جنسی و عمل جنسی دارد.در نتیجه ، مردم به طور معمول اطلاعات کمي در مورد ارتباط جنسی قابل قبول و خوب دارند.

   

  علاوه بر این، برخی از ادیان ، نظام های باوری خیلی سفت و سخت، در مورد ارتباط جنسی دارند و آن را گناه و کثیف مي دانند. زنانی کـــه در این نگرش ها پرورش مي یابند ، رابطه جنسی را ممنوع ، شرم آور و بد مي دانند. آنها در برابر معاشقه و ارتباط جنسی احساس بدی دارند و منتظر عواقب بد و مجازات هستند.

   

  3- ترس از غم و اندوه :

  برای بسیاری از زنان ، احساس غم و اندوه مربوط به درد عاطفی در دورانی از زندگی کـــه یک تجربه جنسی داشته اند ، به ویژه هنگامي کـــه روابط جنسی با صميميت عاطفی ترکیب شده اســـت، به صورت سرکوب شده وجود دارد. برای زنانی کـــه مورد سوء رفتار قرار گرفته اند این احساس عميق تر نیز مي باشد.. هنگامي کـــه زنان سعی مي کنند به احساس غم فکر نکنند، اوج لذت جنسی را از دست مي دهند.

   

  4- نگرانی مربوط به لذت بردن شریک جنسی :

  بسیاری از زنان در ارتباط جنسی به جای تمرکز به خود و لذت بردن خودشان در طول رابطه تمام تفکرشان بر این اســـت کـــه آیا همسرم لذت مي برد؟ آیا از روی اجبار با من در ارتباط اســـت؟ آیا فکر فرد بهتری در سر دارد؟ همين موضوع باعث مي شود از رابطه جنسی عقب مانده و تجربه ارگاسم را از دست بدهند.

   

  5- ترس از دست دادن کنترل :

  زنانی کـــه به شدت بر حفظ کنترل به عنوان یک مکانیسم دفاعی محافظت از خود تکیه مي کنند، به صورت ناخود آگاه رابطه جنسی را عامل مخل کنترل و امنیت درونی خود تلقی مي کنند. این نگرانی ها مي تواند حوزه های مختلفی داشته باشد مثلا نگرانی از ایجاد سر و صدایی کـــه خارج از کنترل آن هاســـت، نگرانی از خروج بی اختیار ادرار و یا مدفوع . این اضطراب به صورت ناخود آگاه تجربه ارگاسم را غیر ممکن مي کند.

  ارضا نمیشم | درمان ارضا نشدن زن با دخول

  6- داشتن ذهن بسیار مشغول:

  اکثر زنان در طول رابطه جنسی ذهن فعالی دارند و نمي توانند آن را بر این فعالیت متمرکز کنند. فکرهایی کـــه تمام مغز را اشغال مي کنند و به جای تحریک و تشویق جنسی منجر به واپس زدگی ميل جنسی مي شود. خیلی از زنان نمي توانند افکارشان در مورد فرزندان، وظایف خانه دار، مشکلات شغلی و … را در طول ارتباط جنسی مهار کنند و همين ضعف باعث عدم تمرکز کامل و نرسیدن به ارگاسم مي شود.

   

  7- نگرانی از متهم شدن :

  دختران در همه جای جهان هميشه به با حیا بودن تشویق شده اند. زمانی کـــه همان دختر وارد رابطه مي شود و حالا به عنوان یک زن و شریک جنسی هم باید وظایفی را انجام بدهد، شکستن حریمي کـــه در آن در ساعاتی از شبانه روز فرد باید حجب و حیا را کنار گذاشته و از رابطه جنسی با همسرش لذت ببرد خیلی دشوار اســـت.

   

  این طرز فکر کـــه نهادینه شده، نمي تواند مانند یک کلید روشن و خاموش بشود. بنابراین فرد نمي تواند مهارهای ذهنی اش را بشکند و گاهی حتی اگر لذت هم ببرد نمي تواند و یا نمي خواهد آن را بروز دهد، از ترس اینکـــه مورد قضاوت قرار بگیرد و متهم شود کـــه زن سبک و هرزه ای اســـت.

   

  بنابراین به مرور این حالت رابطه جنسی را برای فرد از یک حالت خوش آیند به حالت وظیفه و بعضا توام با ترس تبدیل مي کند. ترس از اینکـــه مبادا عکس العملی نشان بدهد کـــه همسرش تصور کند او هرزه اســـت. بنابراین تجربه ارگاسم با چنین افکاری تقریبا غیر ممکن اســـت.دانستن این مطلب کـــه چرا او نمي تواند ارگاسم را تجربه کند، قدری دشوار اســـت اما اگر شما افکاری مانند نمونه های بالا را دارید از تلاش دست نکشید. برای تجربه ارگاسم مي توانید از یک روانشناس مسائل جنسی ( سکس تراپ) کمک بگیرید.

   

  سوال:

  مدت ٢٤ سال اســـت کـــه ازدواج کردم. همسرم از من ٢ سال بزرگتر اســـت و ٢ تا دختر ٢٣ و ١٧ ساله دارم. توی این مدت شاید همسرم فقط سه بار توانسته من را ارضاء کند.

   

  نه تنها دیر ارضاء مي شوم بلکـــه بارها توضیح دادم کـــه چطور دوست دارم ولی نه توجه مي کند، نه سعی مي کند رفتار مناسب داشته باشد. در نبودش خیلی به رابطه با او فکر مي کنم اما وقتی مي آید خانه یاد رفتارش مي افتم اشتیاقم کم مي شود البته هرگز به رویش نیاوردم. من زنی هستم کـــه به خودم مي رسم و رابطه زناشویی خوب را دوست دارم ولی همسرم تلاش نمي کند من را ارضا کند.

   

  پاسخ دکتر جمشید بیگدلی، روان شناس:

  اولین پیشنهاد ما به شما این اســـت ک راجع به این مسئله دیگر با همسرتان حرفی نزنید. ولی بیشتر از گذشته به خودتان برسید. اگر اضافه وزن دارید سعی کنید این اضافه وزن را از بین ببرید. تحرک بیشتری داشته باشید. رژیم بگیرید. اگر احساس مي کنید پوست صورتتان چروک شده با بوتاکس یا کرم یا هر روشی کـــه پزشک پوست توصیه مي کند آنها را کمتر کنید. عطرهای خوش بو اســـتفاده کنید و هميشه بوی خوب بدهید. لباس های زیبا بپوشید. یعنی به جای اینکـــه همسرتان را با حرف توجیه کنید، به تحریک او بپردازید.

   

  چون با حرف چیزی درست نمي شود. تلاش کنید بهترین ظاهر را داشته باشید. البته ممکن اســـت همسر شما مشکل زود انزالی یا سرد مزاجی یا هر اختلال جنسی دیگری داشته باشد کـــه در این صورت با این کارها درمان نمي شود. بلکـــه به درمانه ای دارویی نیاز دارند. اگر با بهبود ظاهر شما وضع تغییر نکرد از همسرتان بخواهید همراه شما به یک اورولوژیست مراجعه کنند و در نهایت اگر مشکلات اورولوژی هم در کار نباشند باید با یک روانشناس متخصص روابط زناشویی مشاوره کنید.

   

  چون معمولا اختلالات جنسی یا پیش زمينه اختلالات روانی دارد یا به مشکلات اورولوژی مربوط مي شوند. اینکـــه مدام به این مسئله اعتراض کنید مشکلی را حل نخواهید کرد. نقش خودتان را پررنگتر بکنید و اگر به مشکلات جسمي یا روحی همسرتان پی بردید به دنبال درمان باشید.

   

  اگر بخواهیم ارگاسم را در یک عبارت خلاصه کنیم باید گفت: رسیدن به اوج لذت جنسی. به بیان دیگر ارگاسم یعنی بدن از لحاظ احساسی و بدنی به اوج فعالیت مي رسد. وقتی زن با شوهر تحریک جنسی مي شوند. به تدریج تمام بدن چه از نظر فیزیولوژی و چه از نظر احساسی به حالتی مي رسد کـــه هر لحظه در حال افزایش اســـت. البته در متون تخصصی ارگاسم به این صورت تعریف مي شود:

   

  انقباض شدید ماهیچه ای در طی رابطه جنسی کـــه به همراه تغییر در برخی علایم بدنی مانند تغییر در ضربان قلب، تغییر در فشار خون و تغییر در عمق و نرخ تنفس مي باشد. البته برخی از محققان در تعریف ارگاسم سعی دارند جنسیت را مجزا کنند و آن را این گونه تعریف مي کنند: ارگاسم عبارتست از اوج لذت جنسی و رها شدن تنش های جنسی. لازم به ذکر اســـت ارگاسم در مردان با احساس ذهنی غیر قابل اجتناب بودن انزال شروع شده و با بروز انزال پایان مي یابد. اما ارگاسم در زنان با انقباض مجرای واژینال همراه اســـت؛ تغییرات دیگری در ارگاسم زنان ،چون حرکات غیر ارادی و ارادی عضلانی، زیاد شدن فشار خون و افزایش تعداد ضربان قلب نیز در این مرحله روی مي دهد.

   

  ارگاسم در زنـان یـک واکنش طبیعی جنسی اســـت کـــه تا کنون به صورت معمایی سربسته باقی مانده اســـت. به اوج نرسیدن در حین عمل جنسی ميتواند سرمنشا مشکلات فراوانی باشد. ثابت شده کـــه ریشه بسیاری از مشکلات زناشویی در این مسئله ميباشد. زن و شوهر با کسب مهارت باید بدانند کـــه چگونه مي توانند به ارگاسم مطلوب برسند. کـــه در این ميان مردان وظیفه سنگین تری دارند و بایستی با کسب مهارت در به ارگاسم رسیدن رسیدن و لذت جنسی به همسرشان کمک کنند و همچنین همسر نسبت به شوهر این وظیفه را انجام دهد.ارگاسم در مردان صرفاً با تحریکات بدنی و تماس ایجاد مي شود.

   

  در حالیکـــه این پدیده در خانم ها بسیار پیچیده تر بوده و تا حد بسیار زیادی به شرایط روحی و ارتباط عاطفی طرفین بستگی دارد. به ارگاسم نرسیدن زنان مي تواند به دلیل بی علاقگی، اضطراب و شرایط روحی نامناسب و مقاربت به روش نادرست باشد و بعلاوه برای بعضی خانم ها این الزام وجود ندارد کـــه با هر مقاربت الزاماً به ارگاسم برسد.

   

  انواع ارگاسم در زنان

  ارگاسم در زنان تبدیل به یک مساله پیچیده در زناشویی شده اســـت. برخی معتقدند ارگاسم در زنان به دو صورت ارگاسم کلوتیرال و ارگاسم واژینال اســـت:

   

  مفهوم ارگاسم واژینال در زنان موضوعی اســـت کـــه نخستین بار توسط زیگموند فروید مطرح گردید. وی معتقد بود کـــه ارگاسم کلوتیرال پدیده ای مختص دوران نوجوانی و مصادف با رسیدن به سن بلوغ اســـت ولی در زنان بالغ این ارگاسم کلیتورال به ارگاسم واژینال تبدیل مي گردد یعنی ارگاسمي کـــه بدون تحریک ناحیه کلیتوریس رخ مي دهد. در حالیکـــه فروید در مورد اظهاراتش هیچ دلیل و مدرک علمي نداشت اما این نظریه قابل تامل بوده و در اذهان زنان ، تاثیرات خاص خود را گذاشته بود.

   

  بسیاری از زنان وقتی از تماس زناشویی واژینال به مرحله ارگاسم نمي رسیدند احساس نقص و کمبود مي کردند چرا کـــه مطابق با نظریه فروید تنها راه به ارگاسم رسیدن زنان از طریق رابطه زناشویی کلاسیکی اســـت کـــه با همسرش دارد و این طرز فکر موجب مي شد کـــه زوجین برای ایجاد تغییر در کیفیت و کميت ارتباط زناشویی خود تلاشی به خرج ندهند. این در حالیست کـــه بسیاری از زنان تنها مي توانند از طریق ایجاد تحریکات ناحیه کلیتوریس در هنگام رابطه زناشویی به ارگاسم برسند.

   

  در سال ۱۹۶۶ مسترز و جانسون در زمينه مراحل تحریک جنسی، تحقیقاتی را انجام دادند کـــه این تحقیقات بر روی زنان و مردان با هم صورت گرفت. هر چند کـــه چند سال قبل، کینزی سعی نموده بود مراحل فیزیولوژیک قبل و بعد از ارگاسم را مورد بررسی قرار دهد. (این مراحل عبارت بودند از: مرحله پیدایش انگیزش، پلاتو، ارگاسم و مرحله فرو نشینی).

  ارضا نمیشم | درمان ارضا نشدن زن با دخول

  مسترز و جانسون در طی مطالعات خود مشاهده کردند کـــه مرحله ارگاسم مي تواند شامل ارگاسم کلیتورال و یا ارگاسم واژینال باشد. همچنین پژوهشهای دیگری در همين زمينه نشان داد کـــه بافت ناحیه کلیتورال به مقدار قابل توجهی به داخل ناحیه واژینال ادامه پیدا کرده اســـت. این مطالعات این مساله را به اثبات رساند کـــه بین ارگاسم واژینال و کلیتورال تفاوتی وجود نداشته و آنها دو فاز متفاوت از هم نیستند.

   

  لذا ارگاسم در زنان به این صورت اســـت کـــه برخی از زنان با تحریک ناحیه کلیتوریس و برخی دیگر با تحریک ناحیه واژینال به مرحله ارگاسم مي رسند. اما در هر حال ارگاسم در هر دو دسته این زنان یک مفهوم دارد. حتی برخی معتقدند این ارتباط ميان ناحیه واژینال و کلیتورال باعث شده کـــه ناحیه کلیتورال پایه ای برای ارگاسم زنان به شمار آید. همچنین یکی از مهمترین پژوهشهایی کـــه در این زمينه توسط دکتر هلن کانل صورت گرفته عنوان مي کند کـــه ارتباط داخلی کـــه ميان کلیتوریس و واژینال وجود دارد، منشا احساس ارگاسمي اســـت کـــه زنان آن را در طی رابطه زناشویی حس مي کنند.

   

  با این فرض کـــه در اثر مقاربت در رابطه جنسی، سطح داخلی بافت کلیتوریس تحریک شود. این محقق معتقد اســـت کـــه دیواره واژن همان کلیتوریس اســـت. ضمنا در برخی از زنان ناحیه کلیتوریس وسیع تر بوده و لذا شدت تحریک این دسته از زنان باید شدید تر از سایرین باشد یعنی این دسته از زنان نیاز دارند تا در هنگام ارتباط زناشویی با همسرشان، برای رسیدن به مرحله ارگاسم بیشتر مورد تحریک قرار گیرند. این در حالیست کـــه زنانی با بافت طبیعی و معمولی نیازی به تحریکات شدید تر و بیشتر ندارند. شناخت این مساله در بهبود کیفیت رابطه زناشویی در زوجین کمک شایان توجهی خواهد کرد.

   

  بر طبق نتایج مطالعه ای کـــه اخیرا در مجله نوروکوانتولوژی NeuroQuantology به چاپ رسیده اســـت ۴ نوع ارگاسم متفاوت در زنان وجود دارد. ارگاسم کلیتوریس، واژن، مخلوط و ارگاسم چندگانه کـــه تلاش برای رسیدن به هر کدام از این ارگاسم ها مي تواند در رابطه جنسی شما تنوع ایجاد کند. در ادامه به تشریح هر کدام از آن ها مي پردازیم.

   

  ارگاسم کلیتوریس در زنان

  کلیتوریس کـــه در قسمت بیرونی دستگاه تناسلی زن قرار دارد، نقطه بسیار حساسی اســـت.علت این حساسیت تمرکز بیش از ۸۰۰۰ پایانه عصبی در این قسمت اســـت. از این رو تحریک این نقطه به یکی از انواع ارگاسم یعنی ارگاسم کلیتوریس منجر مي شود. اگر عمل تحریک مستقیما از این نقطه از اندام جنسی زن شروع شود سبب مي شود تا او حداقل احساس لذت ارگاسم کلیتوریس را تجربه کند. از این رو برای دستیابی به حداکثر لذت این ارگاسم باید قبل از رفتن به سراغ نقطه حساس اصلی یعنی کلیتوریس، سایر قسمت های بدن و اندام تناسلی زن به خوبی مورد لمس، نوازش و ماساژ قرار گیرد تا به خوبی برای رسیدن به اوج لذت این ارگاسم تحریک شده باشد.

   

  ارگاسم واژینال در زنان

  اگرچه هنوز بر سر وجود G point (نقطه حساس درون واژن زنان کـــه با تحریک آن به اوج لذت جنسی مي رسند) بحث وجود دارد اما ۳۰ درصد از زنان مدعی هستند کـــه تنها در اثر دخول آلت تناسلی مرد در واژن و تحریک شدن این نقطه، ارگاسم های شدیدی را تجربه مي کنند. از آنجایی کـــه نقطه جی در دیواره قدامي واژن قرار دارد بهتراســـت عمل دخول در حالی صورت گیرد کـــه زن و مرد روبرو هم و به یک پهلو دراز کشیده اند تا تحریک این دیواره بهتر صورت گیرد.

   

  ارگاسم همزمان در زنان

  بر طبق نتایج این پژوهش، ارگاسم همزمان کلیتوریس و واژینال، قویترین حالت ارگاسم در زنان اســـت کـــه شدت و قدرت آن مي تواند ۲ برابر هر کدام از این ارگاسم ها به تنهایی باشد. رسیدن یک زن به این ارگاسم بسیار ایده آل اســـت. در این حالت پوزیشن قرار گیری مرد و زن باید بگونه ای باشد کـــه هر دو نقطه حساس کلیتوریس و G Point در زن تحریک شود، مانند پوزیشن هایی کـــه در حالت درازکش و یا نشسته زن بر روی مرد قرار مي گیرد. احتمال رسیدن به این ارگاسم در زنان در حالتی کـــه زن قبل از اینترکورس (دخول واژینال) به شدت تحریک شود، بیشتر خواهد بود. از این رو بهتر اســـت مرحله عشقبازی به اندازه کافی بطول انجامد تا احتمال این نوع ارضا شدن زنان بیشتر شود.

   

  ارگاسم چندگانه در زنان

  در ارگاسم چندگانه یک ارگاسم بلافاصله بعد از ارگاسم دیگر اتفاق مي افتد بطوری کـــه هیچ فاصله زمانی بین آنها نباشد. این حالت با ارگاسم هایی کـــه با فاصله زمانی اما در طی یک شب (یا طی رابطه جنسی چند ساعته) اتفاق مي افتد متفاوت اســـت اگرچه رسیدن به این نوع ارگاسم نیز مطلوب اســـت. تحقیقات نشان مي دهد ارگاسم چندگانه در برخی از زنان امکانپذیر اســـت، درواقع آن دسته از زنانی کـــه بتوانند پس از رسیدن به یک ارگاسم همچنان تحریک شدن را تحمل کنند. برای دستیابی به ارگاسم چندگانه باید پس از رسیدن به یکی از ۲ ارگاسم کلیتوریس یا G point، تحریک زن از نقطه ارگاسم دیگر و یا سینه و نوک آنها ادامه یابد.

   

  لذت جنسی کدام ارگاسم در زنان بیشتر اســـت ؟

  رضایت جنسی پدیده‌ای فیزولوژیکی نیست اتفاقات اصلی در مغز انسان مي‌افتد از اینرو تفاوتی بینارضای جنسی از ناحیه کلیتوریس و یا دخول واژینال وجود ندارد. اما در هر حال ارگاسم در هر دو دسته این زنان یک مفهوم دارد. حتی برخی معتقدند این ارتباط ميان ناحیه واژینال و کلیتورال باعث شده کـــه ناحیه کلیتورال پایه ای برای ارگاسم زنان به شمار آید. همچنین یکی از مهمترین پژوهش‌هایی کـــه در این زمينه توسط دکتر هلن کانل صورت گرفته عنوان مي‌کند کـــه ارتباط داخلی کـــه ميان کلیتوریس و واژینال وجود دارد، منشا احساس ارگاسمي اســـت کـــه زنان آن را در طی رابطه زناشویی حس مي‌کنند.

   

  با این فرض کـــه در اثر مقاربت در رابطه جنسی، سطح داخلی بافت کلیتوریس تحریک شود. این محقق معتقد اســـت کـــه دیواره واژن همان کلیتوریس اســـت. ضمنا در برخی از زنان ناحیه کلیتوریس وسیع تر بوده و لذا شدت تحریک این دسته از زنان باید شدید تر از سایرین باشد یعنی این دسته از زنان نیاز دارند تا در هنگام ارتباط زناشویی با همسرشان، برای رسیدن به مرحله ارگاسم بیشتر مورد تحریک قرار گیرند. این در حالیست کـــه زنانی با بافت طبیعی و معمولی نیازی به تحریکات شدید تر و بیشتر ندارند. شناخت این مساله در بهبود کیفیت رابطه زناشویی در زوجین کمک شایان توجهی خواهد کرد.

   

  برخی‌ها ارگاسم را فقط در اندام‌های جنسی خود و برخی دیگر در سایر اعضای بدنشان احساس مي‌نمایند. وقتی زنان به ارگاسم مي‌رسند، بدن آنها قدری به هم جمع شده و ماهیچه‌هایشان جنب و جوش پیدا مي‌کند. همچنین ماهیچه‌های دیواره‌ی مهبل به همراه ماهیچه‌های لگنچه و مخرج با ریتم منظمي منقبض مي‌شوند. بر خلاف مردان کـــه پس از ارگاسم، تمایل جنسی آنها دقایقی کاهش یافته و نعوظ آنها کاهش مي‌یابد، هنگامي کـــه زنان وارد مرحله‌ی آرامش شده و انقباض ماهیچه‌ها در آنها کاهش مي‌یابد، آنها مي‌توانند به سرعت و مجدداً به مرحله تداوم لذت بازگشته و آميزش دوباره را از همانجا شروع نمایند.

   

  بسیاری از زوجین تصور مي‌کنند کـــه ارگاسم در زنان مانند مردان به هنگام دخول ایجاد مي‌شود و نیازی به تحریک کلیتوریس نیست. به همين دلیل دیده مي‌شود کـــه بسیاری از زنان در آميزش‌های خود به ارگاسم نمي‌رسند و حتی ارگاسم را با دیگر حالات چرخه‌ی واکنش جنسی، به ویژه تداوم لذت، اشتباه مي‌گیرند. اما باید گفت کـــه اندام اصلی ارگاسمي زنان کلیتوریس اســـت و معمولاً زنان از تحریک‌های مهبلی به ارگاسم نمي‌رسند

   

  برخی سوالات متداول در این زمينه عبارت‌اند از:

  هر کاری ميکنم همسرم از دخول ارگاسم نميشود.

  هیچ حسی نسبت به دخول ندارم.

  بعد ازد خول باید با تحریک کلیتوریس ارضا شم.

  و سوالاتی از این قبیل کـــه یک پاسخ دارد:

   

  ارگاسم در ۷۰ درصد از خانم‌ها از ناحیه کلیتوریس اســـت؛ بدین ترتیب تنها ۳۰ درصد از خانم ها از طریق دخول و رابطه واژینال ارگاسم را تجربه ميکنند و کاملا طبیعی اســـت.

   

  مدت زمان ارگاسم

  به طور کلی تخمين زده مي شود کـــه ارگاسم در زنان حدود بیست ثانیه به طول مي انجامد کـــه شامل انقباضات ماهیچه ای در ناحیه لگن، واژینال، رحم و .. اســـت. البته ارگاسم در زنان در برخی دیگر خیلی زود شروع شده و خاتمه مي یابد؛ یعنی زمان کلی ارگاسم زنان در برخی تنها در حدود یک ثانیه اســـت در حالیکـــه این ارگاسم در همين یک ثانیه ابتدا شدتش خیلی زیاد اســـت و بعد کاهش مي یابد.
  در برخی از لحظات این انقباضات منظم و متوالی ، توام با لرزشهای نامنظم خواهد بود ولی در موارد دیگر وقتی زنان احساس ارگاسم مي کنند این احساس با انقباضات لگنی و … توام نمي باشد. این مساله نشان مي دهد کـــه کیفیت و احساس ارگاسم در زنان مختلف مي تواند به شکلهای مختلف خود را نشان دهد و ارایه یک نسخه واحد در مورد ارگاسم زنان برای همه منطقی به نظر نمي رسد.

   

  ميزان یا شکل ارگاسم در زنان

  ارگاسم در زنان از فرآیند پیچیده تری نسبت به مردان برخوردار اســـت و به همين دلیل زمانی بیشتر مي برد تا زنان به ارگاسم برسد. ارگاسم حاصل انقباض هایی غیر ارادی در ماهیچه ها مي باشد کـــه این انقباض ها در زنان در یک سوم بیرونی مهبل و در مردان در ماهیچه های لگنچه صورت مي گیرد. ارگاسم در زنان به شکلهای مختلفی صورت ميگیرد زنان تجربه ی ارگاسم خود را به شکل های مختلفی بیان مي کنند، برخی مي گویند کـــه ارگاسم مانند یک عطسه بزرگ مي باشد و برخی هم آن را همچون صعود به یک قله ی بلند بیان مي کنند.

   

  برخی ها ارگاسم را فقط در اندامهای جنسی خود و برخی دیگر در سایر اعضای بدنشان احساس مي نمایند. وقتی زنان به ارگاسم مي رسند، بدن آنها قدری به هم جمع شده و ماهیچه هایشان جنب و جوش پیدا مي کند. همچنین ماهیچه های دیواره ی مهبل به همراه ماهیچه های لگنچه و مخرج با ریتم منظمي منقبض مي شوند. بر خلاف مردان کـــه پس از ارگاسم، تمایل جنسی آنها دقایقی کاهش یافته و نعوظ آنها کاهش مي یابد، هنگامي کـــه زنان وارد مرحله ی آرامش شده و انقباض ماهیچه ها در آنها کاهش مي یابد، آنها مي توانند به سرعت و مجدداً به مرحله تداوم لذت بازگشته و آميزش دوباره را از همانجا شروع نمایند.

   

  بسیاری از زوجین تصور مي کنند کـــه ارگاسم در زنان مانند مردان به هنگام دخول ایجاد مي شود و نیازی به تحریک کلیتوریس نیست. به همين دلیل دیده مي شود کـــه بسیاری از زنان در آميزش های خود به ارگاسم نمي رسند و حتی ارگاسم را با دیگر حالات چرخه ی واکنش جنسی، به ویژه تداوم لذت، اشتباه مي گیرند. اما باید گفت کـــه اندام اصلی ارگاسمي زنان کلیتوریس اســـت و معمولاً زنان از تحریک های مهبلی به ارگاسم نمي رسند.

   

  ارگاسم در زنان دارای یک روند برای تخلیه اســـت به طوری کـــه زمان خاصی برای بوجود آمدن آن نمي توان مشخص کرد. حدود ۱۰ درصد از زنان به ارگاسم نمي رسند یا ارگاسم آنان از طریق خودارضایی مي باشد یادگیری به ارگاسم رسیدن زنان به یک امر مهم و ضروری برای بقای زندگی زناشویی تبدیل شده اســـت.

   

  راه‌های رسیدن به ارگاسم در زنان

  در ارتباط زناشویی ،زن و مرد هر دو برای رسیدن به ارگاسم باید همکاری کنند. نیازهای یکدیگر را برطرف نمایند. در خیلی مواقع بیشتر به نقش زنان پرداخته شده در حالی کـــه مردان با رفتار درست خود در رابطه ی زناشویی مي توانند باعث شوند همسرشان احساس لذت بیشتری کرده و شریک جنسی مناسب تری گردد.

   

  ملاعبه کردن یکی از راههای به ارگاسم رسیدن زنان اســـت؛ ملاعبه یعنی بازی کردن در روابط جنسی به معنای بازی با اعضای جنسی زنمي باشد.تحریک جنسی زن قبل از دخول، امر لازمي اســـت. همه زنان، نقطه تحریک جنسی ویژه ای دارد. یکی از نوازش ملایم سینه ها خوشش مي آید، دیگری از آغوش و تنگ در بغل گرفتن . لمس اعضای تناسلی (فرج ومهبل) نیز در برخی دیگر محرک عمل اســـت .هر مردی باید نقاط شهوی ویژه زن خود را یافته، قبل از دخول به نوازش آنها بپردازد. برخی اعمال و تماس زود گذر دهانی تناسلی مثل بوسه اندام هایآميزشی یکدیگر نیز طبیعی به حساب مي آید. برخی زنها از عوامل روانی بیشتر از ملامسه و تحریکات فیزیکی لذت مي برند. بیان جملات عشقی و تعریف از زیبایی واظهار علاقه بیش از حد سبب آمادگی جنسی برخی از ایشان مي شود.

   

  ارگاسم در زنان یا به عبارتی انزال هر زنی مستلزم شراط خاصی اســـت. گاهی مستلزم کارهایی کـــه به ظاهر بی معنا وخنده آور جلوه مي کند؛ امّا تا جایی کـــه ممکن اســـت وممنوعیتی از جهت شرعی واخلاقی ندارد، باید در تأمين آن ها کوشید تا به ارگاسم رسیدن زنان کمک کند.

   

  نقاط حساس بدن ، نقاطی هستند کـــه به تحریک های دستی و نوازش ها به شدت واکنش نشان مي دهند. علاوه بر سینه ها و اندام های جنسی کـــه حساســـترین اندام های بدن مي باشد، لاله گوش، پشت گردن، زیر بغل، انگشتان و دستها، باسن و قسمت‌های داخلی رانها، اطراف مخرج، پشت زانوها، مچ پا و ساقها، کف وانگشتان پا نیز دیگر اندام های حساس بدن را تشکیل مي دهند. باید این قسمت ها را به آرامي نوازش و تحریک کنید. نوازش قسمت های مذکور قبل و در طول آميزش، مي تواند شما را برای شروع نزدیکی کاملاً آماده نماید.

  ارضا نمیشم | درمان ارضا نشدن زن با دخول

  در این مرحله (آمادگی)، در صورتی کـــه نقاط شهوی و محرک جنسی زن نیز به وسیله شوهر او خوب تحریک شده باشد، از ابتدا و قبل از دخول، غدد برتلن وغدد اسکن شروع به ترشح مي کنند کـــه در تمام مراحل جماع ادامه دارد. این ترشحات باعث سهولت دخول آلت در مرحله بعدی مي گردد.

   

  حواسی چون حس دیداری و حس بساوایی در این مرحله نقشی غیر قابل انکار دارند. به زبان دیگر، مهارت های پیشنوازی جنسی زوجین در این مرحله کار آرایی محسوس دارد. طرفین باید با اعمال کردن مهارت‌های مقاربتی خویش هر چه بیشتر طرف ارتباطی خود را تحریک کنند. این تحریکات نهایتاً سبب تقویت ميل زناشویی شده و سرانجام زوجین در آستانه مرحله سوم (ارگاسم ) قرار مي گیرند. مرد کاردان و با تجربه به کسی گفته مي شود کـــه ارگاسم خود را مهار کرده و آن را با اوج لذت جنسی زن هماهنگ سازد.

   

  ممکن اســـت برخی روتین های زندگی برای شما خوشایند باشد مانند روتینی کـــه سبب مي شود هر روز صبح از خانه بیرون بروید و یا اینکـــه در پایان روز انجام تمرینات ورزشی تان به باشگاه بروید ، اما آیا در رابطه جنسی با شریکتان نیز باید به یک روتین تکیه کنید؟ به نظر خیلی خوشایند نمي آید.

   

  نکات دستیابی به ارگاسم در زنان

  با تمرین این روش ها ميتوانید لذت زیادی از رابطه خود ببرید و ارگاسم را برای او لذتبخش تر کنید.

   

  ۱- اکثر زنان به اشتباه تصور مي کنند کـــه در طول رابطه جنسی آرامش بسیار مهم اســـت اما آنها از این نکته غافل هستند کـــه تنش هم در طول رابطه جنسی بسیار مهم و عامل رسیدن به ارگاسم اســـت.زنان باید یاد بگیرند کـــه تمام عضلات آنها ساق پا ؛شکم، باسن و… دررسیدن به ارگاسم درگیر مي شوند.اکثر زنان مي گویند هنگام ارگاسم انقباض در لگن را احساس مي کنند.

   

  ۲- اکثر زنان رابطه جنسی ذهن فعالی دارند و نمي توانند آن را بر این فعالیت متمرکز کنند. فکرهایی کـــه تمام مغز را اشغال مي کنند و به جای تحریک و تشویق جنسی منجر به واپس زدگی ميل جنسی مي شود.سعی کنید ذهن خود را از تمامي مسائل خالی کنید و در این لحظه فقط به همين مسئله بیندیشید.

   

  ۳- در موارد بغرنج تر برای درمان حتما به یک پزشک مراجعه کنید و با اســـتفاده از داروهایی تجویز شده زندگی زناشویی خود را انجات دهید تجویز پزشک در بیشتر مواقع مي تواند مشکل را برطرف کند.

   

  ۴- مهم اســـت کـــه رابطه جنسی شما در محیطی آرام و بدون اســـترس صورت گیرد. بعلاوه باید ارتباط شما صميمانه و راحت باشد. اهميت این موضوع از آن جهت اســـت کـــه موقع ارگاسم، زنان احساسی مشابه دفع ادرار دارند، بنابراین شما با اطمينان بخشیدن به او از اینکـــه هیچ اتفاق بدی نمي افتد و مانع شدن از ایجاد اضطراب در او بخاطر این احساس ميتوانید شانس ارگاسم را در شریک جنسیتان بالاتر ببرید.

   

  ۵- با اســـتفاده از نوک انگشتتان در داخل واژن به فاصله یک بند انگشت قسمت اسفنجی را پیدا کنید . مي توانید انگشت دیگر خود را هم وارد واژن کرده و این نقطه را به سمت بالا مالش دهید. فشار کمي به آن وارد کنید . همين موقع ممکن اســـت به او احساس دفع ادرار دست دهد. این حالت دقیقا برابر با ارگاسم اســـت.

   

  ۶- همزمان با تحریک نقطه جی ( نقطه ای کـــه در بالا ذکر شد ) از داخل واژن، با انگشت دیگرخود کلیتوریس را هم تحریک کنید . از او بخواهید تا ماهیچه های لگنی خود را منقبض کند. با دست شکم او را نوازش کنید.

   

  ۷- نزدیکی از پشت در حالت سجده یا در کنارهم بعلت تماس مناسب نوک آلت مرد با دیواره قدامي زن از مناسبترین حالت های نزدیکی برای رسیدن به ارگاسم مي باشد.

   

  ۸- شرایط روحی نیز عامل مهمي در احساس رضایت جنسی و رسیدن به ارگاسم محسوب مي شود. گاهی حتی چند جمله عاشقانه و محبت آميز مي تواند باعث ارگاسم شود.

   

  افزایش سرعت ارگاسم در زنان

  ارگاسم خانم ها و آقایان با هم متفاوت اســـت از این نظر کـــه آقایان از یک طریق به ارگاسم یا اوج لذت جنسی ميرسند و خانمها از دو راه. خانها یکی از طریق دخول ارضا ميشوند اصطلاحا واژینال و دیگری بر اثر تحریک کلیتوریس کـــه کلیتورال خوانده ميشود. افراد زیادی در این مورد سئوال داشتند و راهنمایی خواســـته اند، مثلا پرسیدند کـــه اگر تنها با تحریک کلیتوریس به ارگاسم برسند طبیعی اســـت یا نه؟ یا عده ی دیگری گفته اند کـــه از طریق دخول هیچ حسی ندارند و نميتوانند به ارگاسم برسند.

   

  برای اینکـــه خیالتان راحت بشود اول بگویم کـــه نه تنها غیر عادی نیستید خیلی هم طبیعی هستید. قریب به ۸۰% و بیشتر از خانمهایی کـــه مورد تحقیقات مختلف واقع شده اند اعلام کرده اند کـــه تنها از طریق دوم یعنی تحریک کلیتورال به ارگاسم ميرسند. دانستن این نکته مهم اســـت چون ميتواند مژده ای باشد برای خانهایی مثل شما کـــه هرگز احساس ارگاسم را از طریق دخول تجربه نکرده اند و همچنین خبر خوبی برای آقایانی کـــه چون نميتوانند خانمشان را به ارگاسم برسانند تصور ميکنند کـــه به اختلال انزال زودرس دچار هستند و یا احساس عدم کفایت ميکنند.

   

  با دانستن این نکته ميتوانید کاری کنید کـــه هر دو طرف در هر بار برقراری ارتباط جنسی چرخه تان را کامل کنید. چرخه جنسی کامل یعنی از زمانی کـــه تصميم به برقراری رابطه جنسی مي گیرید تا زمانی کـــه به اوج لذت جنسی مي رسید و در کنار هم به آرامش مي رسید. به زبان دیگر یعنی بجای اینکـــه با ارضا شدن یک نفر معمولا مرد، نفر بعدی اکثرا خانم به حال خودش رها بشود و از دست هم عصبانی بشوید یا نااميد بشوید و غیره، با ادامه تحریکات بر روی کلیتوریس توسط خود خانم و یا شریک جنسی اش او هم ميتواند به ارگاسم یا اوج لذت جنسی برسد و چرخه اش را کامل کند.

   

  برای انجام این کار باید خانم اول با بدنش آشنایی داشته باشد کـــه بتواند همسرش را به مرور راهنمایی کند. این شما هستید کـــه باید به او یاد بدهید از چه گونه تماسی لذت ميبرید تا ایشان به مرور نحوه انجام صحیح این کار را یاد بگیرند. اگر اطمينان حاصل کنید کـــه هر دو نفر در هر بار برقراری ارتباط جنسی چرخه جنسی تان را کامل کرده اید دیگر بیش از حد نگران انزال آقا پیش از ارضا شدن خانم نیستید و یا دچار این شک و شبهه نخواهید بود کـــه بدلیل کوچک بودن آلت مردانه آقا، خانم قادر نیست ارضا شود چون اندازه آلت در ارضا شدن خانمها تاثیر چندانی ندارد.

   

  اولا اگر شما پیش از خانمتان ارضا بشوید و یا به انزال برسید لزوما دچار اختلال انزال زودرس نیستید و ميتوانید با رعایت نکاتی کـــه گفتم مسئله ارضا نشدن خانم را تا حد زیادی حل کنید. و حتی اگر دچار انزال زودرس هستید در کنار انجام دادن تمرین هایی برای رفع اختلالتان با کامل کردن چرخه هر دو نفرتان مقدار زیادی از تنش رابطه جنسی تا کم مي شود بدلیل اینکـــه معمولا زمان انزال زمانی اهميت پیدا مي کند کـــه یکی از طرفین رضایت جنسی نداشته باشد. برانگیخته شدن و بعد به ارگاسم نرسیدن ميتواند هر یک از طرفین را عصبی کند و به مرور زمان از برقراری رابطه جنسی سرد کند.

   

  اولین مرحله از چرخه جنسی داشتن رغبت جنسی به فرد مقابل اســـت. خانمها دوست دارند اغوا بشوند، دوست دارند بدانند کـــه شما بخاطر اینکـــه آنها را دوست دارید با آنها ارتباط جنسی برقرار مي کنید نه از سر ناچاری و نه برای ارضا شدن خودتان. این حتی شما را در موقعیت ضعیف تری قرار ميدهد، چون رابطه جنسی مثل یک نیاز یک طرفه ميشود یعنی مرد تقاضا ميکند و زن عرضه ميکند کـــه حالت متعادلی نیست.

   

  تمرینی کـــه مي دهم برای بر قراری این تعادل خیلی مفید اســـت. این تمرین تمرکزحسی نام دارد:جلساتی را فقط برای تمرکز و عشق ورزی به هم اختصاص بدهید. یعنی اگر بچه دارید بعد از اینکـــه به خواب رفتند و یا روزی کـــه پیش مادربزرگ یا خاله شان هستند زمانی را با هم خلوت کنید. اگر در ابتدا خجالت ميکشید ایرادی ندارد کـــه این کار را در نور بسیار کم انجام دهید. حتی ميتوانید لباس نازکی به تن داشته باشید کـــه معذب نشوید.

   

  در طول این تمرین یکی دراز ميکشد و دیگری با دقت تمام بدن او را نوازش ميکند، دقت کنید کـــه این کار حالت ماساژ دادن ندارد بلکـــه حالتی اســـت کـــه شما به لذت بردن و کشف نقاط مختلف بدن همسرتان ميپردازید. در طول این تمرین از لمس کردن ناحیه تناسلی و سینه هم در خانم ها و هم در آقایان پرهیز کنید، چون این تمرین اصلا ربطی به رابطه جنسی ندارد. این تمرین برای آن اســـت کـــه به هم ثابت کنید تنها برای برقراری رابطه جنسی به سمت هم نمي روید بلکـــه ميتوانید از روی محبت و علاقه همدیگر را لمس کرده و از این تماس لذت ببرید. هر دو طرف باید بر روی احساس خودشان تمرکز کنند.

   

  بعد جایتان را با هم عوض کنید و بعد از تمرین راجع به احساســـتان با هم صحبت کنید. از لمس چه مناطقی از بدن طرف مقابلتان لذت بردید؟ اگر چطور بود بهتر مي شد و غیره. با وجود اینکـــه اکثر زوج ها بخصوص کسانی کـــه سال هاســـت با هم زندگی ميکنند فکر ميکنند همدیگر را به خوبی مي شناسند من تضمين ميکنم کـــه با انجام این تمرین نکاتی را در مورد خودتان و همسرتان یاد ميگیرید کـــه تعجب زده مي شوید.

   

  این تمرین اســـتانداردی اســـت کـــه برای درمان کم شدن ميل جنسی در خانمها توصیه ميشود. بخاطر داشته باشید کـــه بر روی مثبت ها تمرکز کنید و تا جای ممکن بدنبال یادگیری باشید تا هر چیز دیگر. اگر هر دو نفر موافق بودید ميتوانید این تمرین را هر از گاهی به عنوان بخشی از پیش نوازی پیش از بر قراری رابطه جنسی تان هم اســـتفاده کنید. تاکید ميکنم هر از گاهی چون این تمرین نباید هميشه به برقراری رابطه جنسی بیانجامد و گرنه کل هدف آن از بین مي رود.

   

  برای خانمهایی کـــه در رسیدن به اوج لذت جنسی مسئله دارند تمرینات عضلات کف لگن یا پی سی ميتواند بسیار موثر باشد. همانطوری کـــه قبلا گفته شد اسم این تمرینها تمرین های کگل اســـت. این ها همان تمرینهایی هستند کـــه برای درمان انزال زودرس در آقایان هم خیلی مفید هستند.

  ارضا نمیشم | درمان ارضا نشدن زن با دخول

  برای انجامشان باید این مراحل را انجام بدهید:

  خروج ادرار را در هنگام ادرار کردن بوسیله‎ی سفت کردن عضلات لگنی متوقف کنید و بعد دوباره رها کنید.

   

  عضلات لگن را منقبض کرده ، به مدت یک ثانیه نگه دارید و رها کنید. این حرکت را روزی سه بار و هر بار ده مرتبه انجام دهید. به‎تدریج تعداد انقباضات و دفعات را به ده بار انقباض به تعداد بیست دفعه در روز برسانید.

   

  در هر حالتی اینکار را انجام دهید: حتی هنگامي ‎کـــه پشت کامپیوتر هستید، یا وقتی کتاب مي‎خوانید و یا با تلفن صحبت مي‎کنید.
  در هنگام نزدیکی انقباض عضلات لگنی کـــه قوی هستند موجب ایجاد لذت برای شما و شریک جنسی‎تان خواهد بود. نتیجه یکباره حاصل نمي‎شود اما تدریجاً تفاوت را متوجه خواهید شد. برخی پزشکان معتقدند زنان باردار باید تعداد تمرینات خود را بیشتر از افراد عادی انجام دهند تا آمادگی لازم را برای انجام زایمانی راحت‎تر و سالم‎تر داشته باشند. و این تمرین ها را پس از زایمان ادامه دهند کـــه بعد از زایمان هم قوام واژن شان زودتر به حالت طبیعی بازگردد.

   

  از کجا بفهميم زن به ارگاسم رسیده؟

  اگر بدانید دقیقا چه اتفاقی برای زنان در حالت ارگاسم رخ مي دهد، پس به راحتی مي توانید تشخیص دهید به ارگاسم رسیده اســـت یا خیر:

   

  ۱- نوک پستانها سفت ميشود نفس نفس زدنهای تند ممکن اســـت نشان دهنده این باشد کـــه خانمتان حتما ارضاء شده

   

  ۲- احساساتی ميشود بعضی از مواقع به ارگاسم رسیدن زن چنان موجی از احساســـت در او بوجود مي آورد کـــه شروع به گریه ميکند

   

  ۳- به خواب ميروند البته بیشتر مردم تصور ميکنند این حالت درمردان بیشتر نمایان ميشود اما در حقیقت این چنین نمي باشد به خاطر داشته باشید اگر زن شما بعد از برقراری رابطه جنسی به خواب رفت و پشتش را به شما کرد بی احترامي از جانب او تلقی نکنید اینخود نشانه خوبی از ارضاء شدن آن ميباشد

   

  ۴- نیاز به آغوش صميمي : بعد از به ارگاسم رسیدن مایلند کـــه شما محکم آنها را در آغوش بگیرید این کار احساس حوبی به آنها دست ميدهد و به عنوان خاتمه کار مفید ميباشد

   

  ۵- نميتواند راه برود: بعد از به ارگاسم رسیدن به علت لرزش پاها قادر به راه رفتن نميباشد لرزش پاها و بدن بدین معنی اســـت کـــه شما بعنوان یک مرد وظیفه خود را به نحو احسن انجام داده اید

   

  ۶- نميتواند در موردش حرف نزند : اگر خانمتان پس از اتمام کار نتوانست در مورد رابطه با شما صحبت نکند یا برخی مواقع حرفهای حین رابطه را تکرار ميکند این نشانه خوبیست

   

  ۷- لبخند رضایت : شما ميدانید راجع به چه چیزی ميگویم زمانی کـــه خانمتان تا مدتی بر اساس بوجود آمدن حس خوبی کـــه نسبت به شما بعد از انجام رابطه و به ارگاسم رسیدن دارند لبخند بر لب دارد.

   

  تصورات غلط در مورد انزال زنان

  ۱) انزال در خانم ها وجود ندارد.

  ۲) تنها درصد کمي از خانم ها قادر به تجربه انزال مي باشند.

  ۳)تمرین های واژینال نمي تواند به خانم ها کمک کند تا بتوانند به انزال برسند.

  ۴) فقط خانم هایی کـــه دارای آلت تناسلی برجسته هستند، مي توانند انزال داشته باشند

  ۵)انزال در خانم ها تنها از طریق ارگاسم واژینال صورت مي پذیرد.

   

  ۶) پزشک زنان و زایمان در این مورد آگاهی دارد و مي توانند خانم ها را با روش آگاهی دارد و مي توانند خانم ها را با روش های صحیح انجام ان آشنا کنند.

   

  ۷) خانم ها تنها ۱ یا ۲ قطره از ماده درون بدن خود را بیرون مي دهند و اگر بیش از این حد باشد (به ویژه تا حدی کـــه برخی خانم ها ادعا مي کنند تا ۱-۲ فنجان نیز مي شود) ممکن اســـت با ادرارشان مخلوط گردیده باشد.

   

  ۸) انزال خانم ها نوعی بی اختیاری در تخلیه ادرار اســـت.

  ۹) تنها خانم هایی کـــه زایمان کرده اند قادر به تجربه انزال مي باشند.

  ۱۰) تنها یک راه برای رسیدن به انزال در خانم ها وجود دارد.

   

  حقایق درباره ارگاسم در زنان

  ۱) انزال در خانم ها نشئت گرفته از ترشح غدد پارارترال مي باشد

  ۲) خانم ها متوجه نیستند کـــه توانایی رسیدن به انزال را دارند، تنها به این دلیل کـــه زمان انجام آنرا نمي دانند.

   

  ۳) تکنیک های ویژه ای وجود دارد کـــه به خانم ها آموزش مي دهد تا هر زمان کـــه اراده مي کنند به انزال برسند و یا آنرا متوقف نمایند

   

  ۴) خانم ها لازم نیست کـــه فقط از طریق ارگاسم مهبلی به انزال برسند و حتی لازم نیست اصلا ارگاسم شوند تا انزال رخ دهد.

   

  ۵) خانم ها مي توانند ميزان انزال خود را با پشت سر گذاشتن مراحل خاصی، افزایش دهند.

  ۶) خانم ها قادر هستند کـــه در مدت زمان بسیار کوتاه چندین مرتبه، پشت سر هم، انزال را تجربه کنند.

   

  ۷) ماده ای کـــه از بدن خانم ها خارج مي شود، ادرار نیست.معمولاً چیزی شبیه به آب اســـت، کـــه تقریبا بی رنگ بوده وبوی خاصی هم نمي دهد و یا اگر بو بدهد، کمي بوی شیرین اســـت.

   

  ۸) کسانی کـــه ادعایی مي کنند انزال نوعی بی اختیاری ادرار اســـت چیزی در مورد انزال خانم نمي دانند و یا اینکـــه درک صحیحی از این مطلب ندارند.

  ارضا نمیشم | درمان ارضا نشدن زن با دخول

  علت ارضا نشدن زنان ، این روش ها را امتحان کنید

  یـک واکنش طبیعی جنسی اســـت کـــه تا کنون به صورت معمایی سربسته باقی مانده اســـت. به اوج نرسیدن در حین عمل جنسی مي تواند سر منشا مشکلات فراوانی باشد.بسیاری از زوجهای جوان به دلیل عدم آشنایی و در پاره ای از موارد نبود آگاهی کافی درباره نحوه برخورد با روابط عاطفی و زناشویی بین همسران ، با مشکلاتی مواجه هستند، کـــه متاسفانه این مشکلات در برخی از موارد تبدیل به بحران های خانوادگی مي گرد کـــه آثار آن در معضلاتی همچون افزایش آمار طلاق در جامعه ، تنوع طلبی جنسی و…. قابل مشاهده مي باشد.

   

  اگر بخواهیم ارگاسم را در یک عبارت خلاصه کنیم باید گفت: رسیدن به اوج لذت جنسی. به بیان دیگر ارگاسم یعنی بدن از لحاظ احساسی و بدنی به اوج فعالیت مي رسد. وقتی زن با شوهر تحریک جنسی مي شوند. به تدریج تمام بدن چه از نظر فیزیولوژی و چه از نظر احساسی به حالتی مي رسد کـــه هر لحظه در حال افزایش اســـت.

   

  البته در متون تخصصی ارگاسم به این صورت تعریف مي شود: انقباض شدید ماهیچه ای در طی رابطه جنسی کـــه به همراه تغییر در برخی علایم بدنی مانند تغییر در ضربان قلب، تغییر در فشار خون و تغییر در عمق و نرخ تنفس مي باشد. البته برخی از محققان در تعریف ارگاسم سعی دارند جنسیت را مجزا کنند و آن را این گونه تعریف مي کنند: ارگاسم عبارتست از اوج لذت جنسی و رها شدن تنش های جنسی.

   

  لازم به ذکر اســـت ارگاسم در مردان با احساس ذهنی غیر قابل اجتناب بودن انزال شروع شده و با بروز انزال پایان مي یابد. اما ارگاسم در زنان با انقباض مجرای واژینال همراه اســـت؛ تغییرات دیگری در ارگاسم زنان ،چون حرکات غیر ارادی و ارادی عضلانی، زیاد شدن فشار خون و افزایش تعداد ضربان قلب نیز در این مرحله روی مي دهد.

   

  ارگاسم در زنـان یـک واکنش طبیعی جنسی اســـت کـــه تا کنون به صورت معمایی سربسته باقی مانده اســـت. به اوج نرسیدن در حین عمل جنسی مي تواند سر منشا مشکلات فراوانی باشد. ثابت شده کـــه ریشه بسیاری از مشکلات زناشویی در این مسئله ميباشد. زن و شوهر با کسب مهارت باید بدانند کـــه چگونه مي توانند به ارگاسم مطلوب برسند. کـــه در این ميان مردان وظیفه سنگین تری دارند و بایستی با کسب مهارت در به ارگاسم رسیدن رسیدن و لذت جنسی به همسرشان کمک کنند و همچنین همسر نسبت به شوهر این وظیفه را انجام دهد.ارگاسم در مردان صرفاً با تحریکات بدنی و تماس ایجاد مي شود.

   

  در حالیکـــه این پدیده در خانم ها بسیار پیچیده تر بوده و تا حد بسیار زیادی به شرایط روحی و ارتباط عاطفی طرفین بستگی دارد. به ارگاسم نرسیدن زنان مي تواند به دلیل بی علاقگی، اضطراب و شرایط روحی نامناسب و مقاربت به روش نادرست باشد و بعلاوه برای بعضی خانم ها این الزام وجود ندارد کـــه با هر مقاربت الزاماً به ارگاسم برسد.

   

  اگر با مشکل ارضا نشدن در رابطه روبرو هستید، باید توجه داشته باشید کـــه در رابطه با زنان عوامل زیادی وجود دارد کـــه کیفیت رابطه را تحت تاثیر قرار مي دهند. آگاهی نسبت به این عوامل و راه های درمان آنها برای رضایت در رابطه زناشویی بسیار مهم اســـت. در این مقاله علت ارضا نشدن زنان را بررسی‌ کرده و راه های درمان آن را بیان کرده‌ایم.

   

  همه ما شنیده ایم کـــه بسیاری از زنان بین داشتن رابطه جنسی و خواب، خواب را ترجیح مي‌دهند. برای بسیاری از زنان، این مورد بیشتر به علل نارضایتی جنسی برمي‌گردد تا عدم تمایل و علاقه آن‌ها به برقراری رابطه جنسی. به بیان دیگر این عبارت درست نیست کـــه زنان علاقه‌ای به برقراری رابطه جنسی ندارند و یا بیشتر از چیز‌های دیگر لذت مي‌برند. بلکـــه مشکل اصلی این اســـت کـــه موانعی وجود دارد کـــه از رسیدن زنان به ارگاسم و داشتن رابطه‌ای رضایت بخش و لذت بخش جلوگیری مي‌کند.

   

  از لحاظ علمي، منطقه ذهنی کـــه با رضایت جنسی در ارتباط اســـت ناحیه‌ای بین نیمکره چپ و راســـت مغز مي‌باشد. با این حال در مورد زنان عوامل مختلفی وجودی دارد کـــه مي‌تواند مانع از رضایت جنسی شود. در ادامه مطلب پنج عامل اصلی ایجاد عدم رضایت جنسی و علت ارضا نشدن زنان و آنچه شما مي‌توانید در مورد آن‌ها انجام دهید را شرح مي‌دهیم.

   

  ارتباط ضعیف با شریک زندگی

  کیفیت رابطه با شریک زندگی‌تان مي‌تواند به طور جدی بر کیفیت تجربه‌های جنسی زنان تاثیر بگذارد. هنگامي کـــه یک زن احساس دوست داشته شدن نمي‌کند، مورد احترام نیست و از وی قدرددانی نمي‌شود، برقراری رابطه جنسی با شریک زندگی‌اش برایش تبدیل به آخرین اولویت زندگی وی مي‌شود.

   

  در رابطه با زنان، داشتن رابطه جنسی به طور مستقیم به احساسات وابسته اســـت. اگر زنان ناراحت باشند، نسبت به همسرشان عصبانی و ناراحت باشند، احتمال اینکـــه علاقه به برقراری رابطه جنسی داشته باشند بسیار پایین مي‌آید. در چنین شرایطی اگر به اجبار و یا از روی عدم علاقه به ارتباط رضایت دهد، هیچ گونه رضایت جنسی از رابطه جنسی تجربه نخواهد کرد.

   

  آنچه شما مي‌توانید در این رابطه انجام دهید: پاسخ واضح در این شرایط این اســـت کـــه در مرحله اول سعی کنید کیفیت رابطه‌تان را با همسرتان بهبود ببخشید. در واقع در اولین قدم، سردی رابطه مي‌تواند علت ارضا نشدن زنان باشد. اگر بر روی بهبود رابطه خود با همسرتان تمرکز کنید، اولین چیزی کـــه تجربه خواهید کرد، بهبود شرایط رابطه جنسی شما به عنوان اولین نتیجه مثبت آن خواهد بود. تعیین کنید کـــه چه چیزی شما را از داشتن یک رابطه رضایت بخش منع مي‌کند و پس از آن اقدام به حل آن موانع و مشکلات کنید.

   

  گاهی اوقات شما مي‌توانید این کار را به صورت فردی و با همکاری با شریک زندگی خود انجام دهید. اما اگر تا به حال بار‌ها و بار‌ها برای حل و فصل مشکلات مربوطه بین خود و شریک زندگی‌تان اقدام کرده‌اید و تا کنون نتیجه مثبتی نگرفته‌اید، شاید زمان آن فرا رسیده اســـت تا از دانش متخصصین امر و بهره‌گیری از مشاوره اســـتفاده کنید. در هر صورت اگر رابطه شما برای شما اهميت دارد، برای آن ارزش قائل شوید و اقدامات عملی برای آن انجام دهید.

   

  داشتن برنامه کاری بسیار پر حجم

  زندگی پر همهمه و فعالیت‌های بسیار، به راحتی مي‌تواند بر روی زندگی جنسی افراد تاثیر بگذارد. بسیاری از زنان دشواری‌های زیادی در مدیریت زمان و زندگی روزمره دارند. پس از کار کردن به مدت کل روز، پخت و پز، شست وشو، تميز کردن ميز شام، بردن بچه‌ها به کلاس‌های فوق برنامه، رسیدگی به امور درسی آن‌ها در خانه و … و… آخرین چیزی کـــه در ذهن باقی مي‌ماند برقراری رابطه جنسی اســـت. در چنین شرایطی چیزی کـــه واقعا یک زن مي‌خواهد نشستن در گوشه‌ای آرام جهت اســـتراحت و تمرکز اســـت. برای زنی با این ميزان درگیری در زندگی روزمره برقراری رابطه جنسی مانند یک امر قابل انجام در برنامه روزانه اســـت، نه چیزی برای لذت بردن و ایجاد حس رضایت.

   

  آنچه شما مي‌توانید در این رابطه انجام دهید: با توضیحات بالا متوجه شده‌اید کـــه فشارهای روزانه و مشغله‌های کاری زیاد مي‌تواند علت ارضا نشدن زنان در رابطه جنسی باشد؛ چرا کـــه آن‌ها با این خستگی‌های متناوب نه تنها به رابطه جنسی فکر نمي‌کنند بلکـــه به فکر رضایت از آن هم نخواهند بود. بنابراین برای حل این مشکل، بار اولویت‌ها را از دوش شریک‌تان بکاهید، به او یادآوری کنید کـــه اگرچه همه اموری کـــه در زندگی باید انجام دهند دارای اهميت هستند، اما هیچ یک به اندازه برقراری یک زندگی مبتنی بر رضایت و صميميت مهم نیستند.

   

  گاهی اوقات ممکن اســـت احساس کنید کـــه مجبورید همه کار‌ها را انجام دهید، اما واقعا این طور نیست. کافی اســـت همراه با همسرتان فعالیت‌هایی را کـــه مي‌توانید به شخص دیگری واگذار کنید مشخص کنید. بدین ترتیب نه تنها به افزایش رضایتمندی از زندگی زناشویی خود کمک مي‌کنید، بلکـــه به افزایش ميزان سلامتی و آسودگی خاطر شریک تان نیز کمک شایانی خواهید کرد؛ بنابراین هنگامي کـــه برخی از فعالیت‌های خود را کاهش دهید، احساس تنش کمتری داشته و حال روحی شما بهبود مي‌یابد. بدین ترتیب مي‌توانید رفاه عمومي را برای همه اعضای خانواده به ارمغان آورده و به بهبود رابطه جنسی با همسرتان نیز کمک کنید.

   

  خسته کننده و تکراری شدن نوع رابطه

  در بسیاری از موارد،‌ “تکرار” مهمترین علت ارضا نشدن زنان در رابطه جنسی اســـت. زنان از رابطه جنسی چیز بیشتری از داشتن یک رابطه در همان مکان هميشگی، با شرایط هميشگی و در زمان هميشگی مي‌خواهند. به بیان دیگر در نظر زنان داشتن یک رابطه قابل پیش‌بینی همواره منجر به دلزدگی و نارضایتی از برقراری رابطه مي‌شود. دلزدگی جنسی معمولا مهمترین عامل در رد درخواســـت شما از سمت زن برای برقراری رابطه جنسی مي‌باشد.

   

  آنچه شما مي‌توانید در این رابطه انجام دهید: خلاقیت داشته باشید. به جای تمرکز دادن رابطه جنسی به اتاق خواب، کمي آن را تغییر دهید. خانه شما با اتاق و مبلمان پر شده اســـت؛ از آن‌ها برای ایجاد رابطه جنسی و تغییر در رابطه اســـتفاده کنید. با به کارگیری تفاوت‌های کوچک در برقراری رابطه جنسی با ميزان تغییر خلق و خوی همسرتان شگفت زده خواهید شد. یک پوزیشن جنسی جدید را امتحان کنید. هميشه در تلاش چیز‌های جدید و متفاوت هیجان وجود دارد.

   

  احساس دلپذیر نبودن از نظر جنسی

  بسیاری از زنان نسبت به بدن خود حس دلپذیری ندارند و از شرایط فیزیکی خود راضی نیستند؛ و بدین ترتیب از برقراری رابطه جنسی واهمه دارند. انتظارات غیر واقعی زنان از اندام خود و شکل ظاهری منجر مي‌شود کـــه احساس کنند برای شریکشان جذاب و زیبا جلوه نمي‌کنند و بدین ترتیب دائما در طول رابطه جنسی ذهنشان درگیر بوده و از کیفیت رابطه لذت نمي‌برند. این امر در طولانی مدت بر علاقه آن‌ها به برقراری رابطه جنسی تاثیر منفی گذاشته و موجب عدم رضایت از رابطه جنسی مي‌شود.

   

  آنچه شما مي‌توانید در این رابطه انجام دهید: از قانون تجربه شده ذیل اســـتفاده کنید: “هر چه افکار مثبت را برجسته‌تر کنید، افکار منفی از بین مي‌روند”. چیز‌هایی را کـــه در مورد بدن و خودتان دوست دارید پیدا کنید و بر روی آن‌ها تمرکز کنید. هنگامي کـــه به آینه نگاه مي‌کنید، به نقص‌های بدنتان نگاه نکنید بلکـــه به چیز‌هایی کـــه در مورد خودتان تحسین مي‌کنید، نگاه کنید. به خودتان بگویید کـــه چقدر زیبا هستید. حتی اگر ابتدا آن را باور نکنید، در طول زمان و به تدریج نه تنها آن را باور مي‌کنید، بلکـــه آن را احساس خواهید کرد. هنگاميکـــه این احساس در شما شروع به شکل گیری کند، مي‌خواهید آن را با معشوقتان نیز به اشتراک بگذارید.

   

  بسیاری از زنان از نظر جنسی از بین رفته‌اند، زیرا آن‌ها چیزی را کـــه مي‌خواهند و نیازمند آن هستند از لحاظ جنسی دریافت نمي‌کنند. اکثر زنان مي‌خواهند پیش نوازی بیشتری دریافت کنند، صميميت بیشتری از رابطه مي‌خواهند و یا حتی زمان بیشتری برای رسیدن به ارگاسم نیاز دارند و از زود انزالی همسرانشان رنج مي‌برند. هنگامي کـــه یک زن احساس کند مانند “قطعه‌ای گوشت” اســـت، کمتر به تجربه لذت جنسی مي‌رسد کـــه این عوامل در طولانی مدت منجر به عدم رضایتمندی مي‌شود.

   

  آنچه شما مي‌توانید در این رابطه انجام دهید: برای چیزی کـــه مي‌خواهید با همسرتان گفت و گو کنید و به یاد داشته باشید مکالمات مربوط به رابطه جنسی را باید خیلی قبل از رابطه انجام دهید. هنگامي کـــه همسرتان از آنچه کـــه مي‌خواهید و نیاز دارید آگاه باشد، مي‌تواند بر روی رضایت شما فکر کند. بر خلاف باور عمومي، شریک زندگی شما به طور خودکار نمي‌داند چه چیزی شما را به صورت جنسی راضی نگه مي‌دارد بنابراین به یاد داشته باشید در این رابطه حتما صحبت کنید.

   

  نتیجه پایانی: زنانی کـــه از نظر جنسی خوشحال هستند و از برقراری رابطه جنسی لذت مي‌برند، خودشان برای تقاضای داشتن رابطه پیش قدم مي‌شوند. برای داشتن رابطه جنسی زمان و برنامه منظمي قرار مي‌دهند، اعتماد به نفس و آگاهی جنسی دارند و مي‌دانند چگونه مي‌توانند از آنچه کـــه مي‌خواهند با همسرشان صحبت کنند. داشتن یک زندگی جنسی رضایت بخش و پرطرفدار، شما را به شریک زندگی تان نزدیکتر مي‌کند و تمام رفاه شما را تقویت مي‌کند. داشتن یک زندگی جنسی رضایت بخش هم چنین دارای مزایای سلامتی بسیار خوبی اســـت. این رابطه سیستم ایمنی بدن شما را تقویت مي‌کند، به کاهش درد و سردرد و افزایش ميزان سوختن کالری کمک مي‌کند، به شما کمک مي‌کند کـــه جوان‌تر بمانید، اســـترس را کاهش دهید. چالش برای شما این اســـت کـــه کیفیت زندگی جنسی خود را از امروز شروع کنید.

   

  برای اینکـــه زنان بتوانند این مهارت را به دست بیاورند باید به یکسری نکات توجه کافی را داشته باشند.

   

  1 – اعتماد به نفستان را بالا ببرید و تصوری را کـــه از بدنتان دارید، مثیت کنید.

   

  2 – آن مناطقی از بدنتان را کـــه فکر مي کنید حساس تر هستند کشف کنید و به همسرتان بیان کنید.

   

  3 – سعی کنید حتما با همسرتان در این مورد صحبت کنید.

   

  4 – اگر از اســـترس و دغدغه های ذهنی رنج مي برید، قطعا برای حل آن ها باید راهکارهایی را انتخاب کنید.

   

  5 – راجع به احساساتتان با همسرتان صحبت کنید.

   

  6 – ورزش کردن و ریلکس کردن بدنتان را فراموش نکنید.

   

  7 – تمرین کنید کـــه در زمان رابطه جنسی با همسرتان، بتوانید تجسم های مثبت داشته باشید.

   

  8 – با شوهرتان حتما نسبت به نوع برقراری رابطه جنسی با یکدیگر صحبت کنید.

   

  9 – پوزیشن های جدید را در رابطه تان وارد کنید.

   

  10 – اگر از مشکلاتی نظیر خشکی واژن زن یا زود انزالی و دیر انزالی مرد رنج مي برید، حتما برای درمان آن اقدام کنید تا با رفع آن اســـترس ناشی از آنها نیز بر طرف شود و راحت تر بتوانید به تامين نیازتان بپردازید.

   

  11 – معاشقه و پیش نوازی را افزایش دهید.

   

  12 – از عوارض برخی دارو ها تاثیر در تحریک جنسی مي باشد.

   

  13 – زمان رابطه جنسی را تغییر دهید.

   

  14 – تنوع ایجاد کنید.

   

  15 – سطح هورمونهای بدنتان را چک کنید.

   

  16 – بپذیرید کـــه حتما نباید از دخول ارضا شوید اکثر خانمها از ناحیه کلیتوریس ارضا مي شوند.

   

  17 – موقع رابطه جنسی روی رابطه تمرکز داشته باشید نه مسائل دیگر.

   

  18 – هر موقع از نظر روحی آمادگی دارید رابطه داشته باشید.

   

  19 – برای رضایت همسر تظاهر به ارگاسم نکنید.

   

   

  به این مطلب چند ستاره امتیاز میدید؟
  هیچ نظری ثبت نشده است
  نظرات این پست غیرفعال هستند.
 • مطالب پربازدید
 •