پورتال اینترنتی سرگرمی، تفریحی، عکس، پزشکی، اس ام اس، آشپزی، نیک شو
 • صفحه نخست+
 • اخبار+
 • آرایش و زیبایی+
 • آشپزی+
 • اس ام اس+
 • سرگرمی و تفریحی+
 • دنیای مد و فشن+
 • رپرتاژ آگهی+
 • پزشکی و سلامتی+
 • کامپیوتر,اینترنت و موبایل+
 • زندگی بهتر+
 • مطالب گوناگون+
 • دنیای عکس+
 • مطالب جالب علمی+
 • گردشگری+
 • دین و مذهب+
 • دنیای خودرو+
 • آموزش همسرداری | جنسی و رابطه عاطفی (8)

  مجموعه : دانستنی های جنسی

  آموزش همسرداری | جنسی و رابطه عاطفی (8)

  آموزش همسرداری | جنسی و رابطه عاطفی (8)

  به شما نکات مهم و خواندنی درباره رابطه جنسی ، عاطفی همسران می گوییم که می توانید در ادامه آن ها را بخوانید.

   

  جالبـــــه بدونید که روانشناسان توصیه میکنند با مردی ازدواج کنید که خواهر دارد و یا با مادرش رابطه اش عالیست ؛ چون او با دنیای زنها بیشتر اشنا شده و احتمال اینکه از شما توقعات غیرمنطقی داشته باشد کمتر از بقیه مردان است

  آموزش همسرداری | جنسی و رابطه عاطفی (8)

  نشانه های ارضا شدن زنان:

  زن ها در هنگام ارضا شدن مقداری قطر رحمشان افزایش یافته مایعی لزج از آن بیرون می آید. این مایع غالبا بیرنگ است که موجب می شود عمل دخول آسانتر صورت گیرد. در زن ها قسمت داخلی رحم کمی تنگ تر شده، نوک سینه ها کمی سفت می شود. احساس گرمایی که به زن دست می دهد برای این است که منی کاملا گرم وارد بدن زن شود زیرا سرما اسپرم ها را می کشد و منی با پرش به بیرون پرتاب می شود در زن ها معمولا بعد انزال مرد و تمام شدن شهوت او شهوتشان می خوابد.

   

  این نکته باید مورد توجه قرار گیرد که چون در خلال عمل جنسی به دلیل شور و هیجان حواس انسان زیاد متمرکز به اطراف خود نیست بر اثر شدت شور جنسی گه گاه به یکدیگر فشارهائی وارد می کنند که بعد از عمل جنسی درد زیادی احساس می شود. مثلا در بعضی موارد پای ایشان به فرش و مانند آن مالیده می شود و یا بر اثر فشار زیاد هنگام دخول حوالی آلت تناسلی ملتهب می گردد.
  حد و میزان مطلوب برانگیزش جنسی زن، به اندام فیزیولوژیکی و واکنشهای آموخته شده به وی بستگی دارد.

   

  برای رسیدن به اوج لذت جنسی چه از لحاظ روانی و چه جسمی، تحریک جنسی لازم است. بعضی زنان با خیال پردازی و بدون تحریک اندام جنسی به ارگاسم می رسند. درصد کمتری تنها با لمس و باز هم بدون تحریک اندام جنسی اوج لذت جنسی را تجربه می کنند. برخی هم ارگاسمهای خود به خودی دارند و بعضی ارضا شدن در خواب را تجربه میکنند. بر خلاف این استثنائات اغلب زنها برای رسیدن به اوج لذت جنسی به تحریک زیاد و طولانی مدت اندامهای جنسی نیاز دارند.

   

   

  زنان برای تحریک کامل از 24 ساعت قبل میباید از نظر احساسی آماده باشند و حداقل 30 دقیقه پیشنوازی نیاز دارند ، اولویت ارگاسم با خانم ها میباشد سپس آقایان

   

   

  نکاتی راجع به کاندوم

  کاندوم تنها وسیله ای است که قادر به پیشگیری از بیماری های آمیزشی و از همه مهمتر ایدز است. در صورت استفاده صحیح و همیشگی

   

  کاندوم یکی از مطمئن ترین راه های پیشگیری از بارداری ناخواسته در صورت استفاده صحیح و همیشگی است.

   

  کاندوم بر خلاف بعضی از راه های پیشگیری از بارداری دارای هیچگونه عوارض جانبی نمی باشد.

   

  کاندوم ها درشکل ها، رنگ ها، طعم و بو، بافت ها و اندازهایی متنوع ارایه می شوند که می توانند لذت در نزدیکی را افزایش دهند.

   

  کاندوم را می توان به راحتی از داروخانه ها، سوپر مارکت ها و مغازه ها تهیه کرد و مانند دیگر راه های پیشگیری نیازی به نسخه پزشک ندارد.

   

  کاندوم مشکلات موجود در نزدیکی مانند زود ارضایی را کاهش می دهند.

   

  استفاده از کاندوم بسیار ساده است.تنها با کمی تمرین در مورد نحوه استفاده صحیح از آن شما قادر خواهید بود از لذت ارتباط جنسی با اطمینان خاطر کامل بهره ببرید.

   

  کاندوم را تنها در موقع نزدیکی و همخوابگی باید استفاده کرد. بر خلاف دیگر راه های پیشگیری که شما بایستی زمان مصرف و نوع استفاده از آن ها را مد نظر داشته باشید.

  آموزش همسرداری | جنسی و رابطه عاطفی (8)

   

  به جاي چك كردن موبايل همسرتان ، اعتماد به نفس خود را بالا ببريد.

  در موبایل همسرتون دنبال چه چیزی می گردید؟

  دنبال خیانت ؟ می خواهید ببینید آیا با کسی در رابطه است یا نه؟ خب؟ بعدش می خواهید چه کار کنید؟ دعوا کنید؟ طلاق بگیرید؟ هر طور که حساب کنید این پروسه، پروسهٔ معیوبی است و شما عملاً به او می گویید که اعتمادی که شیرازه و قوام زندگی هست را به او ندارید…به جای چک کردن موبایل همسرتون به اون احترام و عشق هدیه کنید، بیشتر محبت کنید، اعتماد به نفستان را بالا ببرید، دنبال علت باشید، اعتماد را بیشتر کنید و اجازه ندهید این بازی خطرناک بین تون رایج بشه که از روی لج و لجبازی مُدام در حال کنترل وسایل شخصی و حریم خصوصی هم باشید.احساس بازجویی، هم برای مرد و هم برای زن دردناک است. در عین حفظ صمیمیت به فردیت هم احترام بگذارید.

   

   

  چطور همسرمان را آرام کنیم؟

  زن ها باید به این موضوع توجه کنند و بدانند در مواقعی که مرد حرفی درباره مطلبی نمی زند به این معنی است که هنوز پاسخ آن را پیدا نکرده ولی درباره اش مشغول فکر است و منظورش اصلا بی اهمیتی و کمی علاقه به زن نیست

   

  ولی آقایان باید بدانندکه همین سکوت و حرف نزدنشان به تنهایی برای زن ایجاد نا امنی کرده و زن در تخیلات خود عواقب بدی را پیش بینی می کند

   

  زنان باید بدانند که هر وقت مردی کم حرف و به لاک خود فرو می رود زیر فشار روحی است و مساله ای دارد بادر خود فرو رفتن دنبال راه حل است

   

  هرگز در این حالت به درون لاک ذهنی مرد سرک نکشد و سکوت او را بر هم نزند.

   

  زن نباید با آن روشی که خودش آرام می شود در صدد آرامش مرد برآید ، مرد هم همینطور ، این اشتباه بزرگی است ، مرد سکوت می خواهدپس سکوت را به او هدیه دهید

   

  زن دلجویی،توجه و صحبت کردن می خواهد .پس کنارش باشید و توجه را به او هدیه دهید

   

  زن و مرد باید بدانند با روش های متفاوتی از یکدیگر دلجویی کرده و از هم حمایت و پشتیبانی کنند.

   

   

  وقتی از زحمات مردان قدردانی و به آنها ارزش گذاشته می شود، بیشتر سعی می کنند در انجام کارهای خانه و مراقبت از کودک خود را درگیر کنند و خود را تکیه گاه خواهند دانست.

   

   

  هنگام رابطه دهانی احتیاط کنید!

  آلت مردانه در حالت نعوظ به دلیل بالارفتن فشار خون در بافتهای به شدت آسیب پذیر است وبرخورد دندان به راحتی می تواند باعث صدمه وخونریزی شود!آموزش همسرداری | جنسی و رابطه عاطفی (8)

  چگونه به طرف مقابل بگوييم رفتار او باعث ناراحتي ما شده؟

  ✍️ مثلا همسرتان دير به خانه برگشته، به تلفنهاي شما پاسخ نداده يا دير امدن خود را اطلاع نداده است. شما نگران هستيد اما با ديدن او نگراني شما تبديل به خشم و عصبانيت ميشود.

  ➕رفتار اشتباه

  ➖به محض ديدن او بدون هيچ كلمه ايي پرخاشگري ميكنيد: سلام كردنت بخوره تو سر من، يه زنگ نميتونستي بزني؟
  ➖استفاده از كلمات هميشه يا هيچ وقت: تو هميشه بي فكر و بي خيالي، هيچ وقت من برات مهم نيستم.
  ➖به جاي رفتار اشتباهش، شخصيت او را نشانه بگيريد: يه كم شعور داشتي يه زنگ ميزدي
  ➖مشكلات گذشته را بازگو ميكنيد: يادته روز خواستگاري هم دير اومدي؟ همون موقع بايد ميشناختمت

  ➕روش درست

  ➖لحظه ايي درنگ كنيد. نفس عميق بكشيد. جمله خود را با كلمه وقتي كه شروع كنيد،،، سپس احساس خود را بيان كنيد و در اخر دليل خود را بگوييد.

  ➖”وقتي” تو دير ميايي و جواب تلفنتو نميدي “احساس نگراني ميكنم” چون فكر ميكنم برات اتفاق بدي افتاده كه جواب نميدي.

  ➖ وقتي …. احساس ميكنم …. چون ….

  ✍️ يك متد موفق در داشتن رابطه موفق است. به جاي آنكه انگشت خود را به سمت طرف مقابل بگيريد از احساس خود حرف بزنيد:

  ▪️وقتي غر ميزني حس ميكنم برات كافي نيستم
  ▫️وقتي قهر ميكني حس ميكنم خيلي ازت دورم
  ▪️وقتي داد ميزني حس ميكنم منو دوست نداري
  ▫️وقتي گريه ميكني حس ميكنم با من خوشبخت نيستي

   

   

  چه کار کنیم من و همسرم همزمان ارضا بشویم؟

  این تصور که رابطه زناشویی ایده آل یعنی رابطه ای که زن و مرد همزمان به ارگاسم برسند، تصور نادرستی است. فیزیولوژی جنسی خانوم ها و آقایون با هم تفاوت هایی دارد و همین تفاوت ها باعث میشود روندی که خانوم ها و آقایون طی می کنند تا به ارگاسم برسند متفاوت باشد.برعکس ان چیزی که شما فکر می کنید، رابطه زناشویی خوب رابطه ای است که در ان ابتدا زن ارگاسم را تجربه کند و بعد مرد. این البته نیاز به آگاهی و مسئولیت پذیری هر دو طرف دارد. درواقع در فاز اول رابطه یعنی معاشقه، ضمن اینکه هر دو طرف مراحل برانگیختگی را با هم طی می کنند، هدف اصلی آماده کردن زن برای تجربه ارگاسم هست و بعد، نقش ها جابجا میشود. البته گاهی هم ممکن است ارگاسم همزمان ایجاد بشود اما این استثناست و قاعده نیست.

   

   

  از آنجایی که خانم‌ها هنگام ناراحتی علاقه‌ی بیشتری به حرف زدن دارند، نباید فکر کنند اگر همسرشان مانند آن‌ها رفتار نمی‌کند، یعنی توجهی به آنان ندارد.

  👈 آقایان هم بهتر است با توجه به روحیات همسر خود رفتار کنند؛ یعنی هنگام ناراحتی همسرشان بیشتر به او توجه کنند و این کار را هم کامل، دقیق و دور از تظاهر انجام دهند.

  👈 مثلا اگر می‌خواهند به حرف همسرشان گوش کنند، این کار را با توجه کامل به او انجام دهند، نه هنگامی که مشغول خواندن روزنامه یا تماشای تلویزیون هستند چون اینگونه، فرصت اعتراض کردن را هم از او می‌گیریم.

  ✅ بنابراین باید به طرف مقابل‌مان فرصت دهیم که در مورد احساسات واقعی خود به راحتی صحبت کند تا ما هم بتوانیم بهتر مسئله را ریشه یابی کنیم.

   

   

  آیا می دانید هر پسر بطور طبیعی از سن بلوغ تا 25 سالگی ، در حدود 395000 مرتبه به سکس فکر میکند ، اگر مدت زمان هر فکر تنها 30 ثانیه باشد میشود 3290 ساعت

   

   

  عذرخواهی آسانترین راه ورودبه قلب زنان است.مرد رویایی زمانی که اشتباهی میکند،صادقانه باهمسرش گفتگو میکندو ازاو پوزش میخواهد.نادیده انگاری اشتباهات،میتواند دروازه‌ جهنم راروی مرد باز کند!

   

   

  کلیتوریس تنها اندامی در بدن انسان است که هیچ کاربردی به جز لذت بخشی جنسی ندارد؛تحریک آن برای به اورگاسم رساندن بانوان امریست ضروری، جایگاه و سایز کلیتوریس در افراد مختلف تا حدودی متفاوت است، از این رو برای کشف موقعیت دقیق آن حین سک,س زن باید مرد را همراهی و راهنمایی کند.

  آموزش همسرداری | جنسی و رابطه عاطفی (8)

  طبق تحقیقات علمی، انسان بوی بدن اعضای نزدیک خانواده خود را تشخیص میدهد و ترجیح میدهد شریک زندگیش بوی متفاوتی داشته باشد. احتمالا این حالت واکنش طبیعی به منظور جلوگیری از ارتباط با محارم است!

   

   

  حقایقی که بهتر است درباره لذت جنسی بدانید

  1⃣ استفاده از کاندوم، بر کیفیت لذت جنسی تأثیر نمی گذارد
  2⃣ در رسیدن به اوج لذت جنسی حدود 30 درصد از زنان مشکل دارند
  3⃣ یافتن نقطه جی به رسیدن به اوج لذت جنسی کمک می کند
  4⃣ لذت جنسی باعث تسکین درد می شود
  5⃣ کیفیت لذت جنسی با افزایش سن بیشتر می شود
  6⃣ بین لذت جنسی و میزان اعتماد به نفس زن رابطه وجو دارد
  7⃣ بسیاری از زنان دیر به اوج لذت جنسی می رسن
  8⃣ در مردان و زنان رسیدن به لذت جنسی متفاوت است
  9⃣ در موارد نادر، لذت جنسی بدون تحریک اندام تناسلی رخ می دهد
  🔟 زنانی که در رابطه جنسی، خلاقیت بیشتری به خرج می دهند، بیشتر به اوج لذت جنسی می رسند

   

   

  به یکدیگر ابراز علاقه کنید!

  🔷 بيان جملاتی نظير «دوستت دارم»، «دلم برايت تنگ شده»، «احساس خوبی به من می‌دهی» يا خريد يك هديه، می‌تواند عشق را شعله‌ور كند.

  🔷 فراموش نكنيد مردان بيش از زنان به شنيدن اين مسايل نياز دارند. زن‌ها برای حرف زدن و بيان احساساتشان معمولا اشخاص ديگری را در كنارشان دارند اما مردها به ندرت كسی را پيدا می‌كنند.

  🔷 در ميان زوج‌هايی كه زنان به همسرشان ابراز احساس نمی‌كنند، ميزان طلاق دو برابر است.

   

   

  سیاستهای زنانه

  ➖نکاتی کاربردی برای بهبود روابط

  1 : لطفا پاپیچ نشید !
  مردا دوست دارن زنها زیاد پا پیچشون نشن ازشون نخوان که هی حرف بزنن بر عکسِ زنها که هی دوست دارن حرف بزنن.

   

  2 : مسائل مالی خط قرمز آقایان !
  نقطه ضعف بزرگ مردها انتقاد از اونها در مورد مسائل مالیه و مقایسه اونها با افراد موفق از نظر مالی. پول برای مردها حکم زیبایی برای خانم ها رو داره.

   

  3 : سلیقه همسر رو با هوش زنانه خودتون متوجه بشید!
  مثلا شما تو خانواده ای بزرگ شدید که تو جمع عادت ندارید قربون صدقه طرف برید یا توجه فیزیکی مثل دست همسر رو گرفتن و … انجام بدید ولی بعدا تو حرف ها و رفتارهای همسر متوجه میشید براش مهمه و اون انجام دادن اینها رو نشونه دوست داشتن می دونه پس سعی کنین انجام بدین

   

  4 : شوهر از همچین خونه ای فرار میکنه !
  آقایون از خونه ای که توش آرامش نباشه فرارین…حتی اگر خانومشون زیباترین و بهترین خانم دنیا باشه

   

  5 : اس ام اس هایی که زندگی را نجات میدهند !
  وقتی با هم قهرید شاید رو در رو نتونین حرفی بزنید اما دادن پیامک یک روش خیلی خوب برای خاتمه دادن به قهره دعواتونو کش ندید و قهرهای طولانی نکنین یه پیامک بدین و سر صحبتو باز کنید.

  آموزش همسرداری | جنسی و رابطه عاطفی (8)

  دروغ آدم ها را درنیاورید
  وقیح میشوند
  دیگر هر کاری را جلوی رویتان انجام میدهند
  فقط درصورتی این کار را کنید
  که مطمئنید قرار است رابطه تان تمام شود
  وگرنه بهتر است
  خودتان را بزنید به آن راه…

  ➖بگذار فکر کند نفهمیدی
  بگذار احترام بماند
  آدم ها را وقیح نکنید
  آنوقت خودتان ضرر میکنید…

   

   

  “زنان تو خالی زیبا”

  اغلب به زنان زیبا فقط به خاطر ظاهرشان پاداش داده شده و محترم شمرده می شوند.

  این موضوع آنقدر تکرار می شود که از رشد و توسعه در بخشهای دیگر وجود خود غافل می مانند.

  اعتماد به نفس و احساس موفقیت آنها سطحی بوده و به اندازه پوست بدنشان عمق دارد و وقتی زیبایی محو می گردد دیگر چیزی برای ارائه ندارند.

  چنین زنی نه هنر جالب توجه بودن را در خود پرورش داده و نه توانایی توجه به نکات جالب دیگران را دارد.

  ✅نتیجه اینکه معمولا مردانی که همسر زیبا دارند بیشتر خیانت میکنند یا به زنان دیگه نگاه میکنند و دیگران را از ازدواج منع می کنند ، هرچقدرم زیبایی و اندام مهم باشد نهایتا بعد از شش ماه طرفین به ظاهر و اندام یکدیگر عادت میکنند اما چیزی که هرگز عادی نمیشود اخلاق و رفتار بد میباشد

  👍البته که نباید همه را به یک چشم دید ، اما هدف ازا ین مطلب اینست که حتما قبل از انتخاب همسر به اخلاق و رفتار و شخصیت وی نیز توجه کنید و اجازه ندهید زیبایی و اندام او باعث شود چشمانتان را روی موارد مهمتر ببندید

   

   

  ﮔﺎﻫﯽ ﻭﻗﺘﺎ ﺗﻮﯼ ﺭﺍﺑﻄﻪ ﻫﺎ
  ﻧﯿﺎﺯﯼ ﻧﯿﺴﺖ ﻃﺮﻓﺖ ﺑﻬﺖ ﺑﮕﻪ :
  ﺑﺮﻭ !
  ﻫﻤﯿﻦ ﮐﻪ ﺭﻭﺯﻫﺎ ﺑﮕﺬﺭﻩ ﻭ ﯾﺎﺩﯼ ﺍﺯﺕ ﻧﮕﯿﺮﻩ
  ﻫﻤﯿﻦ ﮐﻪ ﻧﭙﺮﺳﻪ ﭼﺠﻮﺭﯼ ﺭﻭﺯﺍ ﺭﻭ ﺑﻪ ﺷﺐ ﻣﯿﺮﺳﻮﻧﯽ
  ﻫﻤﯿﻦ ﮐﻪ ﮐﺎﺭ ﻭ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺭﻭ ﺑﻬﻮﻧﻪ ﻣﯿﮑﻨﻪ …
  ﻫﻤﯿﻦ ﮐﻪ ﺩﯾﮕﻪ ﻻ ﺑﻪ ﻻﯼ ﺣﺮﻓﺎﺵ ﺩﻭﺳﺘﺖ ﺩﺍﺭﻡ ﻧﺒﺎﺷﻪ
  ﻭ ﻫﻤﯿﻦ ﮐﻪ ﺣﻀﻮﺭ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ ﺗﻮﯼ ﺯﻧﺪﮔﯿﺶ
  ﭘﺮ ﺭﻧﮓ ﺗﺮ ﺍﺯ ﺑﻮﺩﻥ ﺗﻮ ﺑﺎﺷﻪ
  ﻫﺰﺍﺭ ﺑﺎﺭ ﺳﻨﮕﯿﻦ ﺗﺮ ﺍﺯ
  ﮐﻠﻤﻪ ﯼ ﺑﺮﻭ ﻭﺍﺳﺖ ﻣﻌﻨﺎ ﭘﯿﺪﺍ ﻣﯿﮑﻨﻪ
  ﭘﺲ ﺑﺮﻭ

  آموزش همسرداری | جنسی و رابطه عاطفی (8)

  تأثیر صحبت از خواستگاران قبلی از طرف زن بر زندگی زناشویی :

  اکثریت مردان معمولاً افرادی غیرتی و متعصب هستند. برای مرد کوچک‌ترین توجه همسرش به مرد دیگر به هیچ‌وجه قابل‌تحمل نیست.
  وقتی که برای او این احساس به وجود بیاید که همسرش به جز او به هیچ مرد دیگری توجه نمی‌کند، به کار و کوشش بیشتری می‌پردازد و به همسر خود اظهار عشق و علاقه بیشتری می‌نماید.

  وقتی که زن از خواستگاران قبلی صحبت می‌کند، یکی از اصلی‌ترین احساسات مرد که همان تکیه‌گاه بودن است را از بین می‌برد و با این عمل،به شوهر احساس حقارت و خود کم بینی دست می‌دهد و برای کم کردن عصبانیت خود، حتی به صورت دروغین هم ممکن است از تمایل به ازدواج مجدد و یا دوست شدن با یک شخص سوم صحبت نماید، و این موضوعی است که برای هیچ زنی قابل‌تحمل نیست.

  در این شرایط عشق و علاقه شوهر از بین می‌رود و تمایل به روابط جنسی با همسر کم می‌شود و به فکر انتقام‌جویی می‌افتد.
  پس از همون ابتدا مراقب صحبت کردن خود باشید .

   

   

  باید خودتان باشید…

  از همان روز اولی که به خانه همسرتان وارد می‌شوید، خودتان باشید.
  سبک پوشش‌تان، جنس رفتارهایتان و عادات‌تان را سانسور نکنید تا بعدها با نشان دادن خود واقعی‌تان آنها را شگفت‌زده نکنید.

  اگر از فرهنگ متفاوتی هستید، خود را مسئول شبیه شدن به خانواده همسرتان ندانید.
  درست است که برخی ریزه‌کاری‌های معاشرتی و رفتاری را به‌خاطر حفظ حریم‌ها رعایت می‌کنید اما قرار نیست بعد از ازدواج همه گذشته‌تان را کنار بگذارید و به فرد دیگری تبدیل شوید.

   

   

  استفاده از آب دهان به جای ژل روان کننده

  یکی از ساده ترین و اشتباه ترین راه‌هایی که در این موقع به ذهن بعضی‌ها می‌رسه،استفاده از آب دهانه!

  صرف نظر از اینکه این حرکت تاثیر بدی در ذهن خانوم شما ایجاد میکنه، اینکه آب دهان حاوی باکتری‌هایی است که احتمال ایجاد عفونت و قارچ رو در درون رحم همسرتون به وجود می‌یاره.

  همچنین در این حالت کاندوم هم نمی‌تونه یک اثر طولانی مدت و درست و حسابی داشته باشه.(چون غالبا پس از مدت کوتاهی ،کاندوم هم خاصیت لیز بودنش را از دست می‌دهد.)

  از اونجا که این ژل به بافت بدن اسیب نمیرسونه و حساسیت ایجاد نمیکنه و ازهمه مهم تر باعث سقط جنین نمی شه در رابطه جنسی به خصوص برای خانم هایی که ترشحات لزج کننده آنها در هنگام نزدیکی کمه به عنوان روان کننده کاربرد داره .

  مواد لیز کننده با سهولت دسترسی و همچنین آسون بودن استفاده از اونها رابطه جنسی را لذت بخش تر میکنه

  درهمان بار اول استفاده، از تاثیرماده لیزکننده بر فعالیت جنسی متعجب خواهید شد. با استفاده از اونها شما میتونین بدون مشکل و با هرسرعتی که دوست دارید، نزدیکی کنید

  بعبارت دیگر واژن اوهمیشه برای ورود آلت شما لیز و مرطوب خواهدبود!

  بخاطروجود آب در ساختمان این ژل ،بخوبی توسط پوست ومخاط جذب میشه. البته شما باید حین نزدیکی هر از چندگاهی مجددا” از آن استفاده کنید .

  این ژل به کاندوم آسیبی نمی رسونه.

  کاملا بی خطر بوده و ورود اون به داخل واژن و رحم هم بی ضرره.تاثیر استفاده از اون به حدیست که بعد از یکبار استفاده ،کاملا به اون معتاد می‌شین

  هرگز از مواد روغنی روی کاندومها استفاده نکنید.

  رابطه و نزدیکی از مقعد (پشت) عوارض زیادی مانند عفونت های مختلف، از دست دادن کنترل و …درهمسرتون و عفونت در دستگاه جنسی خودتون داره.اگر سلامت هردوتون براتون مهمه، این خواسته رو از خانومتون نداشته باشید.

  خانم باید بعد از هر نزدیکی واژن رو به دقت بشوره

  شما هم قبل از نزدیکی حمام تشریف ببرین و یا حداقل از ناف تا زانو رو بشورین.این کار به سالم موندن رحم همسرتون کمک می‌کند

   

   

  مردان از نوازش سر موهایشان بخصوص عبورانگشت از بین موها لذت میبرند ، وقتی خانومها موهای سر آقایون رومورد نوازش قرارمیدن باعث آزاد شدن وترشح هورمون اندورفین توی خون میشه ومرد رو مورد تحریک قرارمیده

   

   

  یک دقیقه بوسیدن، ۲۶ کالری انرژی میسوزاند.
  اگر بوسیدن ۱۰ دقیقه طول بکشد، حدود ۲۶۰ کالری انرژی مصرف می شود.
  تقریبا معادل 15 دقیقه پیاده روی.

   

   

  نواربهداشتی درعفونت و نازایی نقش زیادی دارد
  رحم قدرت مکش دارد و ضایعات نواربهداشتی را جذب میکند و این باعث بروز انواع کیست میوم و فیبروم میشود
  نواربهداشتی را زود به زود تعویض کنید

  آموزش همسرداری | جنسی و رابطه عاطفی (8)

  نقش_سایز_سینه_در_ازدواج و سرنوشت_زنان

  ذهنیت_زنان در مورد اندازه سینه خودشان با نظر مردان در مورد اندازه سینه آنها بسیار متفاوت است. برخی از زنان فکر می کنند که اندازه سینه آنها بسیار بزرگ است و عده زیادی نیز فکر می کنند که سایز سینه های شان بسیار کوچک است. این بهترین دلیل برای اینست که چرا سالانه حدود 3 میلیون زن در جهان زیر تیغ جراحی زیبایی سینه می روند که از این بین حدود 1.300.000 نفر به دنبال افزایش سایز سینه خود هستند که البته آمار افرادی که تمایل به کوچک کردن سایز سینه خود دارند، بسیار پایین تر است.

   

  به وضوح تمایل به افزایش سایز سینه در زنان دیده می شود اما چرا چنین تمایلی در زنان وجود دارد. جواب این سوال را باید در مردان و دیدگاه شان نسبت به زنان پیدا کرد.

   

  زنان اغلب دوست دارند که سینه های شان را از نقطه نظر میزان جذابیت و اینکه مردان چگونه به آنها نگاه می کنند و چه نظری درباره سینه های شان دارند، مورد سنجش و قضاوت قرار دهند.

   

  آمار به خوبی نشان می دهد که زنان فکر می کنند که مردان سینه های بزرگتر را بیشتر ترجیح می دهند. این بهترین دلیل برای اینست که چرا اغلب زنان پول زیادی برای افزایش سایز سینه های شان خرج می کنند و حتی سلامتی شان را برای این کار به خطر می اندازند.

   

  اما آیا این طرز تفکر زنان در مورد مردان واقعا درست است؟ آمار و شواهد زیادی برای ارزیابی دیدگاه مردان در مورد اندازه سینه زنان و اینکه بیشتر چه سایزی از سینه را می پسندند وجود دارد.

   

  ارتباط بین جذابیت یک زن و سایز سینه

  چه چیزی باعث جذب مردان به سینه زنان می شود؟ یکی از پاسخ های محتمل اینست که چون مردان سینه ای با این شکل و شمایل ندارند. از زمان های بسیار دور سینه زنان یکی از نقاط جاذبه برای مردان بوده است. البته این کشش و تمایل به صورت کلی و در مورد تمام سایزها وجود دارد و مشخص کردن اینکه کدام سایز سینه برای مردان جذابیت بیشتری دارد، بسیار سخت است. این قضیه در بین مردان سلیقه ای می باشد و مردان مختلف نظرات مختلفی در این زمینه دارند. عده ای از مردان نظرات عجیب و غریبی در این زمینه دارند، برخی نظرات منطقی و معقولی دارند و برای بعضی از مردان هم سایز سینه اصلا اهمیتی ندارد.

   

  جذابیت زنان برای مردان

  زنانی وجود دارند که دوست دارند بفهمند ایده آل ترین سایز سینه برای مردان چه سایزی است؛ در خطاب به این گونه زنان باید گفت که به میزان کشش خودشان به سینه مردان فکر کنند و از خودشان بپرسند که آیا سینه مردان باعث کشش بیشتر زنان به آنها می شود.در واقع کشش مردان به سینه زنان به همان اندازه کشش زنان به سینه مردان است؛ تنها تفاوتی که وجود دارد اینست که سینه زنان برجسته تر و مشهود تر است.

   

  یکی از نکاتی که بر روی سلیقه و علاقه مرد به اندازه سینه زنان تاثیر گذار است، مجرد یا متاهل بودن او می باشد. بررسی ها نشان می دهد که مردان مجرد سینه های بزرگ را به سینه های کوچک ترجیح می دهند. دلیل این پدیده هنوز ناشناخته است ولی نتایج بررسی های علمی این موضوع را به خوبی اثبات کرده است.

   

  مطالب بیشتر:

  ۱۲ نوع رابطه جنسی که انسان ها در زندگی انجام می دهند

   

   

  به این مطلب چند ستاره امتیاز میدید؟
  هیچ نظری ثبت نشده است
  نظرات این پست غیرفعال هستند.
 • مطالب پربازدید
 •