آموزش اینترنت

آموزش ساخت شماره مجازی

آموزش ساخت شماره مجازی

شماره مجازی، شماره ای است که نه خط تلفن و نه سیم کارت مشخص دارد ولی کاراییش همانند شماره های واقعی است  و برای کشور های دیگر است اما بعد از چند روز غیر فعال می شود. شماره های مجازی امروزه بیشتر برای کسب و کار ها و سرمایه گذاران استفاده می شود و البته برای کار های شخصی نیز مورد استفاده قرار می گیرد. در این مقاله ما قصد داریم مزیت ساخت شماره مجازی و چگونگی ساخت شماره مجازی را برای شما بیان کنیم.

 

کاربرد های استفاده از شماره مجازی

از مهم ترین و اصلی ترین کاربرد های ساخت شماره مجازی، کاربرد آن برای ارتباط بهتر با مشتری های بین المللی و حتی داخلی می باشد که برای داشتن این ارتباط ما نیازمند ساخت شماره مجازی می باشیم. علت این امر این است که خیلی از کسب و کار ها برای نداشتن محدودیت هایی چون محدودیت های مکانی، بی نیازی از سیم کارت، ساخت اکانت های مختلف، بی نیازی از احراز هویت و حفظ حریم خصوصی از شماره های مجازی برای راحتی کار خود و ارتباط بهتر با مشتری استفاده می کنند.

یکی دیگر از کاربرد های استفاده از شماره مجازی، ساختن اکانت در شبکه های اجتماعی است. با ساخت شماره های مجازی می توانیم هر تعدادی که می خواهیم اکانت در شبکه های اجتماعی برای خود ایجاد کنیم. ساخت شماره مجازی برای ما ایرانیان به علت تحریم های بسیاری از سایت ها کمک می کند تا به راحتی از این سایت ها و خدمات شان استفاده کنیم.

آموزش ساخت شماره مجازی

مزایای آموزش ساخت شماره مجازی

از ویژگی های شماره مجازی این است که، شماره های مجازی به موبایل وابسته نیستند و پس امکان دریافت پیام و ارسال پیام را به راحتی فراهم می کنند.

حفظ حریم خصوصی و داشتن امنیت و نداشتن نگرانی از جعل سیم کارت برای شماره های مجازی وجود ندارد و به راحتی می توان از آن ها برای ساختن اکانت در سرویس های مختلف استفاده کرد و نگرانی از این بابت نداشت.

از دیگر ویژگی های آموزش ساخت شماره مجازی، کاهش پیدا کردن هزینه ها است، چون با استفاده از اینترنت دیگر نیاز نیست هزینه جدایی برای پیامک و تماس پرداخت کنیم.

 

آموزش ساخت شماره مجازی

۱.اپلیکیشن TextNow

آموزش ساخت شماره مجازی

یکی از برنامه های ساخت شماره مجازی اپلیکیشن TextNow می باشد. این اپلیکیشن خدمات خود را اغلب به طور رایگان در اختیار مخاطبان خود قرار می دهد و از پیش شماره ایالات متحده استفاده می کند. ساخت شماره مجازی توسط اپلیکیشن TextNow و برقراری ارتباط با شماره های ایالات متحده کاملا رایگان است اما برای برقراری تماس های بین المللی باید هزینه ای پرداخت شود. با ساخت شماره مجازی توسط این اپلیکیشن می توانید کسب و کار خود را حسابی رونق ببخشید و با سایر کشور های دیگر به راحتی ارتباط برقرار کنید.

برای آن که بتوانید به راحتی با اپلیکیشن TextNow شماره مجازی بسازید ابتدا نیاز است آن را دانلود کرده و سپس وارد اپ شده و یک کد برای شماره مدنظر تان انتخاب کنید و در آخر خود برنامه شماره های رایگان را به شما پیشنهاد می کند.

دانلود اپلیکیشن TextNow برای Android

دانلود اپلیکیشن TextNow برای IOS

 

۲.اپلیکیشن TextPlus

آموزش ساخت شماره مجازی

از دیگر اپلیکیشن های آموزش ساخت شماره مجازی اپلیکیشن TextPlus است. با این اپلیکیشن می توان به راحتی شماره مجازی ساخت و امکان ارسال پیامک با این اپلیکیشن کاملا رایگان است. اپلیکیشن TextPlus این امکان را فراهم کرده است برای شماره های مقصد آمریکا و کانادا پیام گروهی ارسال کنید.

از مزایای این اپلیکیشن می توان به سادگی و استفاده راحت از آن اشاره کرد. بعد از نصب اپلیکیشن TextPlus ایمیل خود را وارد می کنید و رمز عبوری را برای خودتان ایجاد می کنید و سپس کد مد نظر را وارد می کنید و بعد اپلیکیشن یک شماره مجازی در اختیارتان قرار می دهد. استفاده از شماره مجازی که اپلیکیشن TextPlus در اختیار شما قرار می دهد هیچ هزینه ای را به همراه ندارد.

دانلود اپلیکیشن TextPlus برای Android

دانلود اپلیکیشن TextPlus برای IOS

 

۳.اپلیکیشن NextPlus

آموزش ساخت شماره مجازی

برای آموزش ساخت شماره مجازی می توان به اپلیکیشن NextPlus اشاره کرد. این اپلیکیشن شاخت شماره مجازی را به طور رایگان در اختیار شما می گذارد و بدون هیچ محدودیتی می توانید تماس های ورودی و خروجی داشته باشید.

از مزایای این اپلیکیشن می توان به ارسال و دریافت پیامک به طورت رایگان و عدم وجود قرار داد یا تعهد برای داشتن شماره مجازی اشاره کرد. برای ساخت شماره مجازی توسط اپلیکیشن NestPlus ابتدا برنامه را دانلود کرده و بعد از ثبت نام با ایمیل و ایجاد رمز عبور شماره مجازی در اختیار شما قرار می گیرد.

دانلود اپلیکیشن NextPlus برای Android

دانلود اپلیکیشن NextPlus برای IOS

 

۴.اپلیکیشن  TextMe

آموزش ساخت شماره مجازی

یکی از بهترین برنامه های ساخت شماره مجازی اپلیکیشن TextMe است. ارسال پیام و تماس توسط اپلیکیشن TextMe نامحدود است و داشتن یک شماره مجازی آمریکا یا کانادا کاملا رایگان است. این اپلیکیشن باعث شده است که اشتراک گذاری عکس، ویدیو ها امکان پذیر باشد و حتی تماس ویدیو توسط شماره مجازی که این اپلیکیشن در اختیار می گذارد وجود دارد.

برای ساخت شماره مجازی توسط اپلیکیشن TextMe کافی است بعد از نصب این برنامه و وارد کردن آدرس ایمیل تان در این اپ کد فعال سازی برای شما ارسال می شود و بعد به آسانی ساخت شماره مجازی را انجام می دهید.

دانلود برنامه TextMe برای Android

دانلود برنامه TextMe برای IOS

 

۵.اپلیکیشن SafeUM

آموزش ساخت شماره مجازی

برای ساخت شماره مجازی می توانید از اپلیکیشن SafeUM که از بهترین برنامه های ساخت شماره مجازی است استفاده کنید. این اپلیکیشن برخلاف دیگر اپلیکیشن هایی که تا اینجا معرفی کردیم امکان ساخت شماره مجازی کشور لاتویا را به طور رایگان فراهم می کند. اپلیکیشن SafeUM امکان برقراری تماس صوتی و تصویری را دارد و شما می توانید سه حساب کاربری به طور همزمان در گوشی خود با کمک این اپلیکیشن داشته باشید.

برای ساخت شماره مجازی با کمک اپلیکیشن SafeUM بعد از دانلود برنامه شماره خود را وارد می کنید و زمانی که کد تایید برای شما ارسال شد آن را وارد برنامه می کنید و بعد می توانید به ساخت شماره مجازی بپردازید.

دانلود برنامه SafeUM برای Android

دانلود برنامه SafeUM برای IOS

 

۶.اپلیکیشن 2ndLine

آموزش ساخت شماره مجازی

برای ساخت شماره مجازی آمریکا و کانادا شما می توانید از اپلیکیشن 2ndLine که از بهترین اپلیکیشن های ساخت شماره مجازی است استفاده کنید. ساخت شماره مجازی توسط این اپلیکیشن بدون نیاز به هیچ هزینه ای امکان پذیر است و شما می توانید با کمک شماره مجازی که از طریق اپلیکیشن 2ndLine ساخته اید به راحتی به برقراری تماس و ارسال پیامک بپردازید.

با دانلود اپلیکیشن 2ndLine و سپس وارد کردن ایمیل، کد تاییدی برای شما ارسال می شود و در آخر می توانید به طور کاملا رایگان به ساخت شماره مجازی خود بپردازید. باید یادآور شد که این اپلیکیشن فقط برای گوشی های اندروید قابل اجرا است.

دانلود اپلیکیشن 2ndLine برای Android

 

آموزش ساخت شماره مجازی به کمک سایت

۱.receive-smss.com

آموزش ساخت شماره مجازی

برای ساخت شماره مجازی رایگان می توانید از طریق سایت receive-smss.com اقدام کنید و شماره های مجازی کشور هایی چون آمریکا، اسپانیا، روسیه، آلمان و… را به طور رایگان و پرمیوم دریافت کنید.

 

۲.sms.sellaite.com

آموزش ساخت شماره مجازی

برای داشتن شماره مجازی کشور استونی می توانید از طریق سایت sms.sellaite.com آن را دریافت کنید. شماره مجازی از طریق این سایت با پیامک آنلاین برای شما ارسال می شود.

 

۳.Ysim.net

سایت Ysim.net شماره های عمومی کشور هایی چون آمریکا، روسیه، اسپانیا، بلژیک، سوئد، انگلستان و… را به طور رایگان در اختیار شما قرار می دهد. این شماره های عمومی در دسته شماره های مجازی رایگان است.

 

 

بیشتر بخوانید:

ترفند ساخت شماره مجازی برای ساخت اکانت تلگرام

به این مطلب چند ستاره امتیاز میدید؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا