دانستنی های جنسی

نحوه انجام پوزیشن قاشقی رابطه جنسی تصویری

نحوه انجام پوزیشن قاشقی رابطه جنسی تصویری

نحوه انجام پوزیشن قاشقی (پوزیشن اسپونینگ) رابطه جنسی تصویری

یکی از پوزیشن های رایج و اولیه رابطه جنسی همسران پوزیشن قاشقی است که در آن هر دو بصورت کنار هم خوابیده رابطه برقرار می کنند. شیوه قاشقی  Spoons sex position، روشی از پهلو یا شیوه 99 یکی از روش‌های آمیزش جنسی و هم‌آغوشی است که در آن موقعیت دو شریک جنسی همچون دو قاشقِ درهم‌قرارگرفته است. این شیوه یکی از چهار روش پایه‌ای آمیزش جنسی است و همانند پوزیشن سگی، یکی از حالاتی است که مرد از پشت شریک جنسی‌اش دخول انجام می‌دهد.

 

این روش رابطه جنسی باعث می شود تا مرد لذت بیشتری ببرد ، چون ناحیه جلوی بدن مرد با همسر برخورد خواهد داشت و این باعث می شود که بیشتر تحریک شود. این پوزیشن می تواند برای خانم ها هم لذت بخش باشد چون نوع دخول می تواند باعث تحریک نقطه g شود.

نحوه انجام پوزیشن قاشقی رابطه جنسی تصویری

چطور پوزیشن قاشقی انجام دهیم؟

مرد باید به پهلو بخوابد و همسرش هم به همان صورت در کنار همسر در حالیکه پشت به او است قرار گیرد ، در این حالت باسن درست روبروی آلت تناسلی مرد قرار می گیرد. بنابراین مرد می تواند از پشت سر آلت را وارد واژن همسرش کند. بد نیست که در این پوزیشن برخی اوقات مرد پای همسرش را به سمت بالا نگهدارد ، این کار باعث تحریک بیشتر زن و مرد می شود چون باز شدن پاهای زن می تواند ورود و خروج آلت را راحت تر کند و لمس پای زن خودش لذت دیگری خواهد داشت.

 

پوزیشن قاشقی برای افرادی که میخواهند رابطه جنسی صبحگاهی داشته باشند عالی است. صبح ها بدن هنوز ریلکس است و کسی هم انتظار ندارد که پوزیشن های سخت و یا عجیب و غریب را اجرا کنید. در پوزیشن های قاشقی معمولا مرد پشت زن قرار میگیرد و همچنین یکی از دستان مرد آزاد است تا بتواند به راحتی بدن همسر خود را نوازش کند. اینگونه پوزیشن ها برای رابطه جنسی آرام مناسب است. در پوزیشن قاشقی مرد میتواند به راحتی گردن همسر خود را هنگام رابطه جنسی ببوسد.

 

حالت کرم بروله

برای انجام این حالت از پوزیشن قاشق زن باید به روی پهلو دراز بکشد، دست های خود را بالا بیاورد و پا ها نیز از قسمت زانو ها هم و از یکدیگر فاصله داشته باشد. مرد یکی از پا های خود را روی ران زن میاندازد و پای دیگر خود را صاف قرار میدهد. سپس با یک دست باسن همسر خود را میگیرد و از پست دخول میکند. این پوزیشن برای مرد هایی که دوست دارند در حالت خوابیده پای خود را روی زن بیاندازند و رابطه جنسی داشته باشند ایده آل است.

نحوه انجام پوزیشن قاشقی رابطه جنسی تصویری

حالت بیزِت

در این شکل پوزیشن قاشقی زن به پهلو دراز کشیده و بالا تنه خود را کمی بالا میاورد و بر روی آرنج خود تکیه کرده، پا ها را از زانو خم کرده و اندکی به هم فشار میدهد. مرد نیز پشت او قرار میگیرد و با یک دست لگن زن را گرفته و یک پای خود را بین پا های زن میگذارد. در این پوزیشن مرد میتواند سینه و واژن زن را لمس کند و گردن و گوش هایش را ببوسد.

 

حالت پیوند

اگر میخواهید این پوزیشن را انجام دهید، همسرتان باید به پهلو دراز کشیده، پا ها را از زانو خم کرده و به میزان زیادی از هم باز کند. مرد پشت زن قرار گرفته، یکی از پا های خود را روی لگن زن قرار داده و دخول میکند. همچنین مرد میتواند با یک دست سینه های همسر خود را تحریک کرده و با دست دیگر سر او را گرفته و گردنش را ببوسد. زن هم میتواند دست خود را روی ران مرد قرار دهد و به آرامی آن را ماساژ دهد.

 

حالت قاشق

این پوزیشن برای صبح ها زمانی که مردان دچار نعوظ صبحگاهی شده اند و همسرشان در نزدیکی قرار دارد، بسیار عالی است. برای انجام این شکل از پوزیشن قاشقی زن به روی پهلو دراز کشیده و پا راست خود را کمی از قسمت زانو خم میکند. مرد پشت زن میخوابد و با یکی از دستان خود کمر او را گرفته و یا واژن همسرش را تحریک میکند. پا های مرد نیز دقیقا مثل زن است یعنی پای راست اندکی خم شده و پای چپ صاف است.

نحوه انجام پوزیشن قاشقی رابطه جنسی تصویری

 

مطالب بیشتر:

آموزش کامل پوزیشن جنسی 69 محبوب همسران

رایج ترین پوزیشن های محبوب رابطه جنسی را بشناسید

 

 

2.4/5 - (17 امتیاز)

حمید جعفری

حمید جعفری فعال حوزه محتوا و سئو و مدیر سایت نیک شو ، امیدوارم محتوای این سایت راهی باشد برای زندگی بهتر و لذت بخش تر ......

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا