همسرداری

آقایان اشتباهاتتان را اینطور جبران کنید

آقایان اشتباهاتتان را اینطور جبران کنید

آقایان اگر در رابطه خود با خانم ها دچار اشتباه شدید ما بهترین راهکارها را برای جبران این اشتباهات داریم. می توانید مفید ترین پیشنهادها را بخوانید. تعداد نصایحی که به آقایون در مورد روش های طلب بخشش از خانم ها می شود، بسیار زیاد است. بایــد توجه داشت که وقتی دو نفر عاشق هم می شوند، کاملاً طبیعی است که گاهی احساس کنند می خواهند با یکدیگر به شدت بحث کنند و یا اینکه از بالای قله دیگری را به پایین پرتاب کنند.

 

از قدرت نهفته گول زدن استفاده کنیــد!

پس از یک بحث کاملاً داغ، همسرتان را در آغوش خود بکشیــد و یک بوسه آتشین از او بگیریــد. آنقدر گیج می شود که به راحتی همه چیز را به دست فراموشی می سپارد. مطمئن شویــد که به اندازه کافی در مورد موضوعات مختلف با او صحبت می کنیــد. هنگام مباحثه به لانه خود پناه نبریــد و کاری نکنیــد که او شما را در تنهاییتان رها کند.

آقایان اشتباهاتتان را اینطور جبران کنید

ولی اگر نیاز به زمان دارد، بهتر است برای مدتی او را تنها بگذاریــد. پس از سپری شدن زمان لازم، مقوله را باز کنیــد و راه حل مقتضی را پیــدا کنیــد. نیمه کاره گذاشتن بحث ها و مشاجرات، و همچنین عدم حل مشکلات، می تواند موجب خطرناک تر شدن و شدیــدتر شدن دعواهای خانوادگی آینده شود، بنابراین مواظب آنها باشیــد.

 

هنگامی که قول مردانه داده ایــد؛

او هنوز هم با چشم های تیزبین خود در حقیقت ۲ چشم تیزبین شما را زیر نظر دارد. چنانچه متوجه شود که فقط برایش نقش بازی می کنیــد، می تواند به راحتی شما را در بدترین شرایط تنها گذاشته و رهایتان کند. بنابراین آرام باشیــد. پند و اندرز به آقایون در این زمینه، تنها با چند نکته کوتاه به پایان نخواهد رسیــد.

 

به دنبال تهیه چیزی باشیــد که برای او معنای ویژه ای را در بر داشته باشد

خانم ها بایــد احساس احترام و دوست داشته شدن را با تمام وجود خود درک کنند. چنانچه آنها احساس کنند که شما هنوز به آنها اهمیت می دهیــد و ذره ای عشق در وجودتان باقی مانده، حاضرند تا فرصت دوم و یا حتی سومی به شما بدهند. همچنین بایــد توجه داشته باشیــد که وقتی که همه چیز به حالت نرمال بازگشت، پل های پشت سر خود را خراب نکنیــد و کاملا مواظب اوضاع باشیــد.

 

وقتی که یک خانم در حال مشاجره بوده و یا قصد دفاع کردن از خود را دارد، همیشه لیستی از اشتباهات گذشته شما را به رختان خواهد کشیــد. تنها راهنمایی که می توانیم در این زمینه به شما ارائه کنیم چیزی نیست جز: بی توجهی و ساده گذشتن از آن. بخشش به معنای فراموش کردن نیست. البته این امر در مورد آقایون چندان صادق نیست.

 

آنها به راحتی قادرند بسیاری از مسائل گذشته را به دست فراموشی بسپارند. از سوی دیگر، ذهن خانم ها مانند یک کامپیتوتر عمل می کند که بر روی هارد دیسک آن ۱۰۰۰۰ گیگابایت فضای خالی وجود دارد. جواهر، بهترین دوست بانوان است. اما این امکان وجود دارد که شما قدرت خریــد آن را نداشته باشیــد. پس به دنبال تهیه چیزی باشیــد که برای او معنای ویژه ای را در بر داشته باشد.

 

خیانت

همبستر شدن با شخص دیگر، به عنوان یکی از گناهان کبیره به شمار می رود. متاسفانه چنانچه در حین ارتکاب به این جرم دستگیر شویــد، بی شک دخلتان خواهد آمد. اما چنانچه وقتی که کارتان تمام شده باشد او متوجه شود، نیایــد انتظار داشته باشیــد، درحالیکه شما لذت خود را کسب کرده ایــد، او شرمندگی شما را بپذیرد و به سادگی از گناهتان بگذرد.

 

در اینجا مقوله اعتماد و خیانت مطرح می شود. بایــد کاری کنیــد که مجدداً در کنار شما امنیت و آرامش را احساس کند. این کار مستلزم گذر زمان است. هیچ گاه انتظار نداشته باشیــد که خانم ها چیزی را فراموش کنند. خانم ها به ندرت ممکن است اتفاق بیفتد که چیزی را فراموش کنند.

 

حرف او را قطع نکنیــد

با این کار فقط کار خودتان را سخت تر می کنیــد. اجازه دهیــد هر چه دلش می خواهد بگویــد، فریاد بکشد و خودش را خالی کند. زمانی که به طور کامل تخلیه شد، باز هم تبدیل به معشوقه زندگیتان خواهد شد. در هر مقاله ای که مربوط به بحث عذرخواهی آقایون از خانم ها باشد، شما به طور حتم شاهده نکته فوق الذکر خواهیــد بود….

 

حرف آخر

پیش از هر چیز، به یاد داشته باشیــد که خانم ها نیازمند گفتگو هستند. دلیل آوردن و توجیه کردن، کاری را از پیش نمی برد. سعی کنیــد چهره ای مظلوم و خطا کار به خود بگیریــد.

 

 

به این مطلب چند ستاره امتیاز میدید؟

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا