پورتال اینترنتی سرگرمی، تفریحی، عکس، پزشکی، اس ام اس، آشپزی، نیک شو
 • صفحه نخست+
 • اخبار+
 • آرایش و زیبایی+
 • آشپزی+
 • اس ام اس+
 • سرگرمی و تفریحی+
 • دنیای مد و فشن+
 • رپرتاژ آگهی+
 • پزشکی و سلامتی+
 • کامپیوتر,اینترنت و موبایل+
 • زندگی بهتر+
 • مطالب گوناگون+
 • دنیای عکس+
 • مطالب جالب علمی+
 • گردشگری+
 • دین و مذهب+
 • دنیای خودرو+
 • آشنایی با مزایا و عوارض احتمالی تزریق چربی به سینه

  مجموعه : کسب و کارها

  آشنایی با مزایا و عوارض احتمالی تزریق چربی به سینه

  آشنایی با مزایا و عوارض احتمالی تزریق چربی به سینه

  وجود نقص در بعضی از قسمت‌های بدن خانم‌ها مانند سینه یا باسن موجب کاهش اعتماد به نفس آنها می‌شود و با توجه به اینکه این افراد به طور ذاتی تمایل به زیبایی بیشتر دارند در صورت مشاهده هر گونه مشکل در اندام‌ها اقدام به رفع نواقص آن می‌کنند. در حال حاضر از جمله بزرگ‌ترین مشکلات بعضی از خانم‌ها کوچک بودن سینه‌هایشان است که تزریق چربی می‌تواند راه‌حل موثری در نظر گرفته شود.

   

  همانطور که می‌دانید علاوه بر کوچک بودن سینه‌ها، بدفرم بودن این بخش از بدن که ممکن است به دلایلی مانند شیردهی یا افزایش سن رخ دهد موجب آزار روحی خانم‌ها خواهد بود که طبیعتاً برای رفع این نوع ایرادات نیز باید از روش‌های بهینه استفاده کرد. تزریق چربی به سینه یک روش جراحی زیبایی است که مورد توجه بسیاری از خانم‌ها قرار گرفته است اما آنچه که مسلم است، داشتن اطلاعات کافی برای سپردن سینه به تیغ جراحان است که ما در این مقاله قصد داریم در این خصوص صحبت کنیم.

   

  تزریق چربی چیست ؟

  در این روش حجم‌دهی یا جوان‌سازی از چربی در قالب یک فیلر بکارگیری خواهد شد. در واقع فیلرها با توجه به اینکه مواد تزریقی هستند با ورود به لایه‌های پوست سینه سبب حجم‌دهی این بخش از بدن می‌شود. پر واضح است که برای استفاده از این روش، از چربی‌های خود بدن بکارگیری خواهد شد چرا که در نظر گرفتن این موضوع به ماندگاری تزریق کمک بیشتری خواهد کرد. اما شاید برایتان سوال پیش آمده باشد که در چه مواقعی نیاز به تزریق چربی وجود دارد که پاسخ باید عرض کنیم:

   

  اگر احساس می‌کنید که سینه‌هایتان بیش از اندازه کوچک است.

  اگر احساس افتادگی و شلی در سینه‌ دارید.

  اگر به هر دلیلی احساس می‌کنید که از فرم سینه‌هایتان رضایت ندارید.

  اگر احساس می‌کنید سینه‌هایتان هم‌اندازه یا متقارن نیستند.

   

  سوال بعدی که از اهمیت بسزایی نیز برخوردار است، درباره‌ی کاندیدای تزریق چربی به سینه است. طبیعتاً همه‌ی خانم‌ها کاملاً آماده این نوع جراحی زیبایی نیستند. در واقع اگر با شرایط زیر روبرو هستید، بهتر است که با پزشک معالج‌تان برای انجام یا عدم انجام این جراحی مشورت کنید:

   

  خانم‌هایی که بیماری‌های قلبی و عروقی دارند.

  خانم‌هایی که وضعیت سلامت عمومی‌شان یکنواخت نیست.

  خانم‌هایی که بیماری‌هایی مانند سرطان سینه را پشت گذاشته‌اند.

  روش‌های تزریق چربی به سینه

  تشخیص اینکه از چه روشی برای بهبود نواقص سینه استفاده شود، بر عهده پزشک معالج است. اما به طور کلی می‌توان از روش‌های زیر برای انجام این کار بهره برد:

   

  لیپومدلینگ :  در این روش از جراحی زیبایی سینه، چربی‌های مورد نیاز برای تزریق از بخش‌های مختلفی مانند شکم، باسن یا ران با استفاده از لیپوساکشن استخراج شده و پس از اعمال روش‌هایی برای آماده‌سازی چربی خالص و سپس از بین بردن سلول‌های مرده، باقیمانده چربی‌های خارج شده از بدن به نواحی مختلف سینه تزریق خواهد شد. این روش در حال حاضر نتایج مثبتی از خود بر جای گذاشته است و بیماری‌های خاصی نیز پس از در نظر گرفتن آن به ثبت نرسیده است.

   

  براوا (پمپ خلأ) : بعضی از متخصصان زیبایی برای بدست آمدن نتایج بهتر، ترجیح می‌دهند که از دستگاه براوا برای تزریق چربی استفاده کنند. نتایج بکارگیری از براوا موجب بازتر شدن بافت سینه‌ها خواهد شد که در واقع می‌توان به بهبود نتایج تزریق امیدوارتر شد. عملکرد این پمپ به این صورت است که باید حداکثر تا دو ماه به سینه وصل باشد (شب تا صبح) تا به بزرگ‌تر شدن سینه کمک کند. به طور کلی بکارگیری از این روش سینه‌ها را به اندازه‌ی 200 سی‌سی بزرگ‌تر نشان خواهد داد.

  مزیت‌ها و عوارض احتمالی تزریق چربی به سینه

  مطمئناً خانم‌ها قبل از استفاده از روش‌های زیبایی سینه باید به طور کامل از مزایا و عوارض آن اطلاع داشته باشند تا با آگاهی کامل انجام آن را در نظر بگیرند. به طور کلی این روش از رفع نواقص سینه دارای مزیت‌ها و عوارض زیر است که ما سعی کرده‌ایم به مهم‌ترین آنها اشاره کنیم:

  مزایا

  مزیت‌های تزریق چربی به ترتیب اهمیت و اولویت به شرح زیر هستند:

  در این روش زیبایی برای حجیم‌تر کردن سینه به هیچ وجه از جسم خارجی استفاده نخواهد شد.

  احتمال ناموفق بودن عمل جراحی پایین است چرا که چربی‌های اضافه شده از بدن شخص هستند.

  از بین رفتن کانتورهایی که ممکن است به دلایل مختلفی از جمله بیماری یا ضربه ایجاد شده باشند از بین خواهند رفت.

  نتایج فوق العاده و بهبود شکل سینه پس از انجام عمل لیفت.

  یکسان‌سازی اندازه دو سینه و رفع مشکلات این‌چنینی.

  مخفی کردن دنده‌‌ها در افراد لاغر اندام بواسطه تزریق چربی به سینه.

  حذف چاقی و چربی‌های اضافی بدن که در نتیجه فرد را به یک اندام ایده‌آل‌تر نزدیک می‌کند.

  عوارض

  ایجاد عارضه پس از هر عمل جراحی بخصوص جراحی‌های زیبایی وجود دارد و تزریق بافت چربی به سینه نیز از این قاعده مستثنی نخواهد بود. به طور کلی از عوارض زیر بعنوان موارد احتمالی ایجاد شده پس از در نظر گرفتن تزریق یاد می‌شود:

  زیاد بودن هزینه‌های مربوط به در نظر گرفتن براوا.

  ممکن است تزریق انجام شده پس از مدتی جذب بدن شود لذا الزام به تکرار جراحی وجود دارد.

  انجام عمل باید به طور کاملاً دقیق در نظر گرفته شود چرا که در غیر اینصورت ممکن است سینه‌ها نامتقارن از آب درآیند.

  در نظر گرفتن حجم زیادی از تزریق چربی مانع از عکس‌برداری پزشکی خواهد شد.

  احتمال نیاز به لیفت سینه پس از تزریق وجود دارد.

  اجتمال ایجاد آمبولی در متقاضی وجود دارد  که هر چند این عارضه بسیار نادر است.

  هزینه‌های تزریق بافت چربی به سینه

  طبیعتاً عمل‌های زیبایی به دلیل آنکه پوشش بیمه را به دنبال ندارند، برای متقاضی بسیار گران تمام خواهند شد. با این حال می‌توان در خصوص هزینه تزریق چربی موارد مختلفی را در نظر گرفت تا در نهایت بتوان به یک جمع‌بندی مناسب از لحاظ هزینه‌ تزریق بافت چربی به سینه رسید. به طور کلی موارد زیر در هزینه‌های این نوع عمل زیبایی دخیل هستند:

   

  روش برداشت چربی :  مطمئناً هر چه از روش‌های پیشرفته‌تر برای برداشت چربی استفاده شود تا عوارض کمتری مانند خونریزی، کبودی و مواردی از این دست را برای متقاضی بهمراه داشته باشد، هزینه‌ی تزریق چربی نیز افزایش خواهد یافت.

   

  حجم چربی تزریق شده : این مورد نیز دارای اهمیت است چرا که برای هر متقاضی احتمال تزریق مقادیر مختلف چربی وجود دارد و لذا هر چه مقدار تزریق بیشتر باشد، بر هزینه‌های نیز افزوده می‌شود.

   

  تبحر و تجربه پزشک : از جمله موارد با اهمیتی که بر هزینه‌های تزریق چربی می‌افزاید، تبحر و دانش پزشک است. ضمن اینکه بکارگیری از دستگاه‌های پیشرفته در هنگام جراحی نیز می‌تواند بر قیمت عمل جراحی موثر باشد.

  تزریق چربی به سینه با خدمات کلینیک رویان سلامت

  حال با توجه به موارد عنوان شده در این مقاله، چنانچه به هر دلیلی نیاز به ترمیم بافت سینه‌تان دارید، کافی است که از مراکز معتبر استفاده کنید. برای این منظور پیشنهاد می‌کنیم که از کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی رویان سلامت بهره ببرید. در این کلینیک استفاده از بهترین تجهیزات و متخصصان در نظر گرفته شده است تا متقاضیان تزریق چربی به سینه با کمترین دغدغه بتوانند به موارد دلخواه‌شان دست یابند. در کنار این موارد بکارگیری از پیشرفته‌ترین تخصص روز دنیا در نحوه تزریق بافت چربی، کلینیک رویان سلامت را به بهترین مرکز در این خصوص تبدیل کرده است. حال برای هر گونه ارتباط با این تیم تخصصی کافی است که از راه‌های قرار داده شده در انتهای مطلب استفاده کنید.

   

  5/5 - (2 امتیاز)
  هیچ نظری ثبت نشده است

  نظرتان را بنویسید

  *

  code

 • مطالب پربازدید
 •