پورتال اینترنتی سرگرمی، تفریحی، عکس، پزشکی، اس ام اس، آشپزی، نیک شو
 • صفحه نخست+
 • اخبار+
 • آرایش و زیبایی+
 • آشپزی+
 • اس ام اس+
 • سرگرمی و تفریحی+
 • دنیای مد و فشن+
 • زناشویی+
 • پزشکی و سلامتی+
 • کامپیوتر,اینترنت و موبایل+
 • زندگی بهتر+
 • دنیای سینما و موسیقی+
 • دنیای عکس+
 • مطالب جالب علمی+
 • گردشگری+
 • دین و مذهب+
 • فیلم و کلیپ+
 • مطالب خواندنی و جالب
 • دنیای مد و فشن
 • زناشویی
 • آرایش و زیبایی
 • اخبار
 • ۷ روش داشتن آلت سفت و بزرگ برای رابطه جنسی

  مجموعه : دانستنی های جنسی

  7 روش داشتن آلت سفت و بزرگ برای رابطه جنسی

  ۷ روش داشتن آلت سفت و بزرگ برای رابطه جنسی

  همه مردان آرزو دارند کــه آلت تناسلی سفت ، بزرگ و کلفت داشته باشند و از روش های مختلفی برای رسیدن به این آرزو اســتفاده می کنند، اما کدام یک واقعا موثر اســت؟ ما به شما در ادامه خواهیم گفت.

  7 روش داشتن آلت سفت و بزرگ برای رابطه جنسی

  چطور آلت تناسلی خود را بزرگ کنیم؟

  آلت تناسلی قسمتی از بدن اســت کــه آقایان معمولاً حساسیت بیشتری برای محافظت از آن به خرج می دهند.اگر آلت تناسلی کوچکی دارید و دلتان میخواد آلتتان بزرگ شود با این بخش از دلگرم همراه باشید، این عضو از بدن نیاز به مراقبت های ویژه دارد. همه ما از اهمیت اســتفاده از کاندوم در برخی موقعیت های خاص آگاهیم، اما مراقبت صحیح از آن لزوماً به همین جا ختم نمی شود. با دلگرم همراه باشید تا با راه های مناسب برای مراقبت از آلت و افزایش سایز آلت تناسلی آشنا شوید.

   

  مراقبت های ضروری از آلت تناسلی

  اصلاح

  برای خیلی از مردها، اصلاح و نظافت آت تناسلی یک بخش ساده از برنامه مراقبتشان اســت درحالیکــه برای خیلی های دیگر، اینکار چیزی جز اذیت و آزار موقت نیست. اصلاح آلت تناسلی و زدن موهای آن فوایدی دارد، اما در عین حال این اصلاح کردن ها و واکس زدن ها معایبی هم دارد کــه همان موقع خود را نشان نمی دهد:

  7 روش داشتن آلت سفت و بزرگ برای رابطه جنسی

  فواید:

  ارتقاء نظافت/کاهش رطوبت

  تحریک کننده بودن از نظر جنسی

  بالا بردن حساسیت حین عمل زناشویی

  تسهیل معاینه پوست

  بزرگتر جلوه دادن آلت تناسلی

   

  معایب:

  خسته کننده

  می تواند منجر به ایجاد جراحت شود

   

  می تواند منجر به پیدایش عفونت جدید یا پخش عفونت های قبلی شود.

   

  برای خیلی از خانم ها، آلت تناسلی مردانه اصلاح شده بسیار تحریک کننده اســت. اما در عین حال باید بدانید کــه اصلاح کردن می تواند منجر به ایجاد جراحت یا التهاب فولیکول های موهای آلت تناسلی شده و عفونت های ویروسی مثل تبخال تناسلی یا molluscum contagiosum (نوعی بیماری پوستی کــه در آن برآمدگی های مدوری روی پوست ایجاد می شود کــه محتوی ماده نیمه مایع یا خمیری هستند) را پخش می کنند. حتی ایجاد عفونت های باکتریایی مثل اســتافیلوکوک مقاوم دربرابر متیسیلین نیز با اســتفاده از تیغ های اصلاح مرتبط شناخته شده اســت. همه اینها با مراقبت صحیح از آلت تناسلی تناقض دارد.اگر ترجیح می دهید کــه آلت تناسلیتان را اصلاح نکنید و فقط با قیچی یا ماشین ریش تراش موهای آن را کوتاه کنید، مطمئن تر اســت.

  7 روش داشتن آلت سفت و بزرگ برای رابطه جنسی

  اما اگر ترجیح می دهید کــه موهای آنرا اصلاح کنید، بهتر اســت از چه وسیله ای اســتفاده کنید؟

  اســتفاده از یک تیغ ریش تراشی ساده با کرم یا صابون اصلاح و بعد از آن اســتفاده از لوسیون افترشیو مرطوب کننده یا آب نمک گرم بهترین اســت. از ریش تراش های برقی و مواد شیمیایی برای برداشتن موها به هیچ عنوان اســتفاده نکنید. و آخر اینکــه، شاید دوست داشته باشید کــه بعد از اصلاح آنرا واکس هم بزنید. اشکالی ندارد فقط یادتان باشد کــه اینکار هم گران اســت وهم دردآور.

   

  شستشو

  آلت تناسلی، عضو بسیار حساسی اســت، و طی همه مراحل مراقبتی باید این نکته را خوب به خاطر داشته باشید. بنا به دلایلی عجیب، خیلی از مردها فکر میکنند کــه برای تمیز کردن آلت تناسلی خود باید آن را حسابی با آب و صابون بسابند تا تمیز شود. اما بهتر اســت بدانید کــه شستشو ساده با آب گرم و درصورت لزوم یک صابون ملایم برای این منظور کافی اســت. مردانی کــه ختنه نکرده اند باید پوست ختنه گاه را عقب برده و سر آت تناسلی را فقط با آب گرم، بدون صابون، شستشو دهند. حتماً پس از شستشو این محل را خوب خشک کنید.

   

  هم شستشوی زیاد و هم شستشوی کم موجب بروز بالانیت (التهاب سر آلت تناسلی) می شود. اگر احساس ناراحتی در این قسمت کردید، از مصرف صابون های عطردار یا ژل ها و مایع های شستشوی بدن خودداری کنید و به جای آن از آب نمک اســتفاده کنید. پوشیدن لباس جدید یا پودر لباسشویی جدید هم ممکن اســت موجب بروز ناراحتی شود. اگر این ناراحتی ادامه پیدا کرد، حتماً به پزشک مراجعه کنید.

  7 روش داشتن آلت سفت و بزرگ برای رابطه جنسی

  معاینه شخصی

  مردها، مخصوصاً وقتی از نظر جنسی فعال باشند، باید به طور منظم آلت تناسلی خود را معاینه کنند تا وجود سرطان بیضه یا عفونت هایی کــه از طریق رابطه جنسی منتقل می شود را تشخیص دهند. اما چند وقت یکبار باید اینکار صورت گیرد؟ هیچ قانون خاصی برای آن وجود ندارد، اما یکبار در ماه به نظر کافی می رسد.

   

  برای معاینه آلت تناسلی برای بررسی سرطان بیضه، توصیه های زیر را در نظر داشته باشید:

  یکبار در ماه، پس از حمام

  هر دو بیضه را تک تک بررسی کنید.

  با هر دو دست، بیضه را بین شصت ها و انگشتانتان گرفته و آرام آن را بغلتانید.

   

  وجود هرگونه غده سفت یا برآمدگی را بررسی کنید و آنرا از نظر تغییر اندازه، شکل یا همسانی بررسی کنید.اپیدیدیم (قسمتی از مجرای منوی کــه در پشت بیضه قرار دارد و به وسیله مجاری باریکی به آن مربوط اســت) یا رگ های خونی و طناب اسپرماتیک را با غده سرطانی اشتباه نگیرید.

   

  معاینه آلت تناسلی نه تنها به تشخیص غدد سرطانی کمک می کند بلکــه راه خوبی برای تشخیص عفونت ها و بیماری هایی اســت کــه از طریق جنسی منتقل می شوند.

   

  خط قرمزها

  خط قرمزهای زیادی برای بیماری هایی کــه از نظر جنسی منتقل می شوند وجود دارد. از اینرو، در معاینات خود خوب دقت کنید و بدانید کــه برخی از این بیماری ها، مثل کلامیدیه، می توانند هیچ نشانه و علامتی نداشته باشند. در چنین مواردی، باید با شریک جنسی خود، رک و واضح گفتگو کنید. اگر وی به چنین بیماری هایی مبتلا شود، ممکن اســت شما بدون اینکــه بدانید این بیماری را به او منتقل کرده باشید.

  7 روش داشتن آلت سفت و بزرگ برای رابطه جنسی

  در زیر به برخی از علائم و نشانه های این نوع بیماری ها اشاره میکنیم:

  خارج شدن ترشحاتی از آلت تناسلی: این ترشح می تواند غلیظ و زردرنگ یا رقیق و خیلی روشن باشد.

  تغییر بو یا رنگ مایع منی

  وجود خون در مایع منی یا ادرار (رنگ تیره)

  احساس درد هنگام ادرار یا انزال

  احساس درد در ناحیه لگن

  زخم های سفلیسی (زخم های قرمز رنگ بدون درد) بر روی ناحیه دستگاه تناسلی، مقعد، زبان.

  برآمدگی هایی رنگ گوشت یا قرمز رنگ، جوش یا زخم روی آلت تناسلی کــه ممکن اســت خارش داشته باشد یا نداشته باشد.

  ایجاد زگیل یا برآمدگی های مشابه به رنگ گوشت روی ناحیه تناسلی.

   

  علاوه بر این، بسیار از بیماری هایی کــه از طریق رابطه جنسی منتقل می شوند، به ویژه عفونت های ویروسی مثل HIV یا تبخال، علائمی شبه علائم آنفولانزا دارند کــه می توانند جزء علائم اولیه این بیماری های به حساب آیند. اگر در هفته های بعد از یک رابطه جنسی کــه در آن مراقبت های لازم را در نظر نگرفته بوده اید، متوجه گلودرد، تورم غدد، تب یا درد بدن شدید، بهتر اســت برای اطمینان تحت آزمایش قرار گیرید.

   

  و آخر این کــه ، اگر چیزی غیرعادی مشاهده کردید، نترسید. جوش های مروارید شکل دور دیواره سر آت جای نگرانی ندارد. به همین ترتیب، جوش یا ناراحتی های ایجاد شده بخاطر اصلاح کاملاً طبیعی هستند. اگر اطمینان ندارید، بهترین کار این اســت کــه قبل از هر چیز به پزشک مراجعه کنید تا ببینید کــه چه چیز نرمال اســت و چه چیز غیرطبیعی اســت. صبر کردن بدترین کاری اســت کــه می توانید انجام دهید. یادتان باشد: همه مردها آلت تناسلی دارند. پس اگر به چیزی شک کردید حتماً به پزشک مراجعه کنید.

  7 روش داشتن آلت سفت و بزرگ برای رابطه جنسی

  روش های طبیعی بزرگ کردن آلت تناسلی

  بارها دوستان عزیزم از من پرسیدند کــه چکار کنیم کــه آلت سفت و بزرگی داشته باشیم یا اینکــه کلا از کوچک بودن آلت خود رنج میبرند.باید عرض کرد کــه در مورد طول آلت تناسلی در مطالب قبلی صحبت شده ولی لازم دانستم کــه مطالبی چند در مورد اعمالی کــه در بزرگ شدن آلت تناسلی مردان اثر دارد را بازگو کنم.

   

  و حالا کارهایی کــه باید انجام داد عبارتند از :

  ورزش

  برای دستیابی به یک نعوظ خوب، جریان خون آلت شما باید مناسب باشد. با برقراری یک جریان خون مناسب، شما می‌توانید نعوظ خوبی داشته باشید. با انجام ورزش منظم، شمامی‌توانید جریان خون را بطور چشمگیری بهبود ببخشید. در نتیجه بهنگام آمیزش آلت شما سفت‌تر خواهد شد…

   

  تغذیه مناسب

  تا می‌توانید از سبزیجات تازه، میوه و ماهی اســتفاده کرده، مصرف چربیها را به حداقل برسانید.

   

  اســتفاده از ویتامینها و مکمل

  بعضی مواد مثل ویتامین ب۱۲جینسینگ می‌توانید انرژی و توان جنسی شما را بیشتر کنند. این افزایش انرژی، اعتماد به نفس شما را بالا برده موجب تقویت آلت شما می‌شود.بیاد داشته باشید کــه مهمترین نکته برای آمیزش موفق داشتن اعتماد به نفس اســت.

   

  اجتناب از مصرف الکل ، سیگار و داروها

  بدون شک بیشتر داروها برای بدن مضر هستند. هر چه زودتر دخانیات را قطع کنید. افرادی سیگاری نسبت به غیر سیگاریها نعوظ ضعیفتری دارند. سیگار با ایجاد انقباض عروقی موجب تضعیف آلت تناسلی مردان می‌شود. در مورد مصرف داروها حتماً با پزشک خود مشورت کنید. .

   

  کشاله ران خود را مرتب ماساژ دهید

  ماساژ نیز همانند ورزش در برقراری خون مناسب، نقش دارد. روزانه با ماساژ آلت و ناحیه اطراف آن جریان خون آنرا بهبود بخشنده و توان جنسی و آلت خود را تقویت نمایید. بعضی از دوستان از شبکــه آموزش ایرانیان سوال کردند کــه دستگاههای کششی آیا تاثیری در بزرگ شدن آلت دارد؟ در پاسخ باید گفت نظر شخصی بنده اینه کــه این دستگاهها باعث بزرگ شدن آلت در فاصله زمانی ۶ ماه تا ۲ سال خواهد شد اما باید توجه داشته باشید اکثر کسانی کــه از این وسایل مخصوصا اکستندر ها اســتفاده کرده اند از سفت نبودن آلتشان همچنان گله دارند.

   

  حالا فرض کنید کــه آلت بزرگی دارید و شل اســت و یا آلت کوچکی دارید اما سفت اســت. شما کدام را میپسندید ؟

   

  خط آخر…

  چه دوست داشته باشید و چه نداشته باشید، تا آخر عمر آلت تناسلیتان همراه شماســت. این عضو کــه منبع لذت و تولید مثل در شماســت، نیاز به مراقبت های جدی دارد. پس به درستی از آن مراقبت کنید و مطمئن باشید این فقط شما نیستید کــه از آن نفع می برید—همسرتان هم به همان اندازه از شما قدردان خواهد بود.

   

  ۱. بالا آوردن سر آلت تناسلی

  برای انجام این تمرین، روی لبه‌ی یک صندلی بنشیند. یک حوله را روی سر آلت تناسلی‌تان بیندازید، سر آلت‌تان را بالا بیاورید، و به مدت سه تا پنج ثانیه آن را در همان حالت نگه دارید. باید این حرکت را سه بار و هر بار ده تکرار انجام دهید. اگر احساس قدرت بیشتری کردید، می‌توانید با اســتفاده از حوله‌ی خیس توان لازم برای بلند کردن را افزایش دهید، یا حوله‌ی بزرگتری روی سر آلت تناسلی‌تان بیندازید. قبل از انجام تمرین، می‌توانید با اســتفاده از فشار دادن صحیح آلت با پارچه‌ و آب گرم خودتان را برای ورزش اصلی آماده کنید.

   

  با دنبال کردن توصیه‌های موجود در این مقاله، بدون آن کــه بخواهید خطر عوارض قرص‌ها و داروهای خطرناک را به جان بخرید، افزایش چشمگیری در اندازه‌ی آلت تناسلی‌تان مشاهده خواهید کرد. ورزش‌های مخصوص افزایش اندازه‌ی آلت تناسلی را باید به صورت دراز مدت انجام داد تا نتیجه بخش باشند.

  7 روش داشتن آلت سفت و بزرگ برای رابطه جنسی

  ۲. چرب کردن

  بعد از عمل گرم کردن، بروید سراغ تمرین چرب کردن، کــه یکی از مهم‌ترین راه‌های افزایش طبیعی اندازه‌ی آلت تناسلی اســت. در واقع، چرب کننده‌های (لوبریکانت‌های) بسیاری برای افزایش اندازه‌ی آلت تناسلی می‌توانید پیدا کنید، اما روش معمول، اســتفاده از چرب کننده‌های نفتی یا آبی اســت. من چرب کننده‌های نفتی را توصیه می‌کنم، کــه حاوی عصاره‌های گیاهی، ویتامین‌های کمپلکس، و آنتی‌اکسیدان اســت کــه به سرعت جذب بافت‌ آلت تناسلی می‌شود و نتایج سریعی نیز به بار می‌آورد. یادتان باشد کــه چرب کننده‌های آبی خیلی زود خشک می‌شوند، بنابراین، باید مدام در حین تمرین چرب کننده‌ی بیشتری اســتفاده کنید.

   

  ۳. کشش آلت تناسلی

  ابتدا آلت‌تان را جوری نگه دارید کــه انگار این آخرین تمرین بزرگ کردن آلت تناسلی اســت،‌ یک دستتان را دور سر آلت و دست دیگر را دور تنه‌ی آن بگیرید. وقتی آلت‌تان را در دست گرفتید، باید آن را ۳۰ بار بکشید و چرخش دهید، یادتان باشد کــه به سمت چپ (خلاف عقربه‌های ساعت) بچرخانید. بعد می‌توانید اســتراحت کنید؛ کمی آلت‌ تناسلی‌تان را ماساژ دهید. سپس، آلت‌تان را دوباره در دست بگیرید، آن را بکشید، و به سمت راســت بچرخانید، ای کار را ۳۰ بار انجام دهید و قبل از تغییر جهت چرخش، کمی به آن اســتراحت بدهید.

   

  برای افزایش طول آلت تناسلی‌تان باید این تمرین را هر روز انجام دهید. در واقع، مردان زیادی هنگام کشیدن آلت تناسلی‌شان احساس درد خواهند کرد چون قبل از آن خوب گرم نکرده‌اند. تمرین کششی به عنوان بهترین تمرین بزرگسازی آلت تناسلی به حساب می‌آید، اما صبر و تحمل زیادی می‌طلبد، و باید آن را به طرز صحیحی انجام دهید. در غیر این صورت از انجام این تمرین فقط درد نصیب‌تان خواهد شد. بدون قرص، دارو، یا مکمل، می‌توانید این ورزش را به عنوان برنامه‌ی روتین خود اســتفاده کنید تا سلامت آلت تناسلی‌تان را افزایش دهید.

   

  ۴. افزایش دهنده‌ی طول

  حالا، محکم و سفت سر آلت‌تان را بگیرید، و بقیه‌ی آن را با دست دیگر بپوشانید. می‌توانید روی صندلی بنشینید یا بایستید – به خودتان بستگی دارد. بعد، محکم سر آلت‌تان را بگیرید، و آن را به مدت ۳۰ ثانیه راســت نگه دارید. می‌توانید آلت را بکشید و کش بیاورید، اما ممکن اســت در حین انجام این تمرین احساس درد کنید. اگر احساس بهتری پیدا کردید، می‌توانید بین ست‌های تمرینی اســتراحت کنید، و سرعت فرایند را بالا ببرید یا شدت آن را افزایش دهید.

   

  از افزایش دهنده برای ایجاد کشش آرام و بی‌درد آلت تناسلی اســتفاده می‌شود. این دستگاه دور تنه‌ی آلت تناسلی و لبه‌ی کلاهک (سر) بسته می‌شود، و یک دستگاه کشش کاملا قابل تنظیم فراهم می‌کند. وقتی کم کم نیروی طولی تنه‌ی آلت تناسلی را افزایش می‌دهید، واکنش طبیعی بدن به این نیرو افزایش سلول‌های بافت و توسعه‌ی تدریجی بافت آلت اســت. به عبارت دیگر، آلت تناسلی کم کم بافت خود را افزایش می‌دهد و به آلتی بزرگتر و بزرگتر تبدیل خواهد شد. اما مراقب اســتفاده از این وسیله‌ها باشید، بعضی از آن‌ها می‌توانند به آلت‌ تناسلی‌تان آسیب بزنند.

   

  ۵. تمرینات کگل

  با انجام این تمرینات ورزشی کگل، می‌توانید در صورت فشار دادن عضلات آلت تناسلی‌تان، این عضلات را افزایش دهید. قبل از انجام ورزش کگل، مهم اســت کــه عضلات لگنی تان را پیدا کنید. این ها عضلاتی هستند کــه کف لگنتان را شکل میدهند.شایع ترین راه برای پیدا کردن آنها متوقف شدن در وسط ادرار اســت.این انقباض یک حرکت پایه ای در ورزش کگل اســت. عضلات را رها کنید و به ادرارتان ادامه دهید و بهتر میفهمید کــه آن عضلات کجا قرار دارند. فقط یادتان باشد کــه اگر مشکل پزشکی دارید کــه ممکن اســت مانع انجام ورزش کگل به صورت ایمن شود، قبل از شروع با یک پزشک مشورت کنید. بهتر اســت این تمرین را ۱۰ ست انجام دهید ، اســتراحت کوتاهی داشته باشید، و بعد دوباره شروع کنید.

   

  ۶. تمرینات جلکینگ

  حالا (بعد از اســتفاده از لوبریکانت و وقتی آلت‌ تناسلی نیمه راســت شد) برای انجام این تمرین انگشت شست و اشاره‌ی دست‌ چپ‌تان را به صورت یک حلقه دور تنه‌ی آلت‌تان بگیرید، و بعد دست را به سمت سر آلت حرکت دهید به نحوی کــه انگار می‌خواهید آن را بدوشید. توجه داشته باشید کــه حتما باید حرکت دست و تماس آن با آلت به سمت جلو باشد. سپس با دست راســت همین کار را تکرار کنید. با انجام این تمرین سر آلت‌تان قرمز و بزرگ می‌شود (چون خون در آن جمع می‌شود) کــه البته دور از انتظار نیست. سعی کنید در این زمان به سر آلت‌تان دست نزنید چون در این حالت بسیار حساس اســت.

   

  ۷. چرخش دورانی

  این تمرین شبیه تمرین کششی اســت؛ اما چند تفاوت نیز دارد کــه به قرار زیر هستند:

   

  – فقط از یک دست برای گرفتن و نگه داشتن آلت به صورت کش آمده اســتفاده کنید

  – در همین حالت شروع به چرخاندن دورانی آلت‌تان کنید

  – به مدت ۳۰ ثانیه رو به یک جهت بچرخانید

  – بعد به مدت ۳۰ ثانیه به جهت دیگر بچرخانید

  – این تمرین را روزی ۵ بار انجام دهید.

   

   

  افزایش قطر دستگاه تناسلی مردان،افزایش طول اندام تناسلی با طب سنتی،برای افزایش الات تناسلی مردان از زردچوبه چگونه اســتفاده شود،افزایش طول آلات تناسلی با زردچوبه،زردچوبه والت تناسلی،چه چیزی بخوریم تا آلتمان بزرگ شود،دستگاه بزرگ کننده آلات تناسلی زنان

   

   

  مطالب بیشتر:

  آیا وقعا راهی برای بزرگ کردن آلت تناسلی مردان وجود دارد؟

  راز جالب درباره آلت تناسلی مردان کــه نمی دانستید

   

   

 • مطالب پربازدید