پورتال اینترنتی سرگرمی، تفریحی، عکس، پزشکی، اس ام اس، آشپزی، نیک شو
 • صفحه نخست+
 • اخبار+
 • آرایش و زیبایی+
 • آشپزی+
 • اس ام اس+
 • سرگرمی و تفریحی+
 • دنیای مد و فشن+
 • زناشویی+
 • پزشکی و سلامتی+
 • کامپیوتر,اینترنت و موبایل+
 • زندگی بهتر+
 • دنیای سینما و موسیقی+
 • دنیای عکس+
 • مطالب جالب علمی+
 • گردشگری+
 • دین و مذهب+
 • فیلم و کلیپ+
 • مطالب خواندنی و جالب
 • دنیای مد و فشن
 • زناشویی
 • آرایش و زیبایی
 • اخبار
 • ۱۰ فواید عشق بازی و رابطه زناشویی

  مجموعه : دانستنی های جنسی

  ۱۰ فواید عشق بازی و رابطــه زناشویی

  برای بهبود رابطــه جنسی موفق زناشویی سعی کنید این ۱۰ مورد را رعایت کنید .در این مقاله به شما آموزش مــی دهد که چطور با همسرتان رابطــه عاطفی خوبــی داشته باشید در ادامه با ما همراه باشید .شما نمــی دانید که در اتاق خواب همسایه تان چه خبر اســت و به صراحت بگویم که حتی نمــی خواهید که بدانید .

   

  ولی احتمالا کمــی کنجکاو هستید که بدانید زندگی جنسی خودتان در چه حال اســت. به عنوان مثال اغلب زوج ها چطور رابطــه جنسی دارند؟ عجیب نیست که شما و شریک زندگیتان همــیشه از یک روش اســتفاده مــی کنید؟ یک س-ک-س تراپیست در مورد زندگی جنسی شما چه مــی گوید؟

   

  برای رابطــه جنسی بهتر احساس خوبــی در مورد اندامتان داشته باشید

  در مطالعه ای که دانشگاه تگزاس روی زنان ۱۸ تا ۴۹ سال انجام داد، آنهایی که بالاترین امتیاز را به تصور خود از بدنشان داده بودند رضایت جنسی بــیشتری هم داشتند. منحرف کــردن فکــر به اندازه ران یا شکم تان مــی تواند شما را از احساس لذت هنگام رابطــه جنسی دور کند که به نوبه خود مــی تواند در مقدار ترشحات و توانایی شما در رسیدن به ارگاسم تاثیر گذار باشد.

   

  بدون در نظر گرفتن وزنتان ، ورزش باعث افزایش اعتماد به نفس و افزایش رضایت از اندامتان مــی شود. یک کار فوق العاده دیگری که مــی توانید همــین الان انجام دهید ، گوش دادن به صدای قلبتان اســت. به درون خود نگاه کنید و به سیگنال هایی که بدنتان مــی فرستد گوش دهید – مثل ضربان قلبتان که بر اساس تحقیقات انجام شده در PLOS One مــی تواند تصویر ذهنی شما از خودتان را بهبود ببخشد.

   

  از درخواســت آنچه در رابطــه جنسی مــی خواهید ترسی نداشته باشید ( او هم همــینطور )

  داشتن رابطــه جنسی خوب فقط با پیدا کــردن دستورالعمل مناسب و مخصوص به خود شما امکان پذیر اســت. به گفته دکتر آلین زولدبرگ ، متخصص و درمانگر جنسی ، شما نمــی توانید انتظار داشته باشید که شریک زندگیتان ذهن شما را بخواند، او باید ذهن خود را برای یادگیری و عکس العمل در مورد خواســته های شما باز بگــذارید.

   

  اگر فکــر مــی کنید در مــیان گذاشتن افکار جنسیتان سخت اســت مــی توانید از نوشتن نامه یا ارسال پیامک برای فانتزی های جنسی تان اســتفاده کنید که بــیانش بسیار راحت تر از صحبت رو در رو یا بــیان امــیال در لحظه اســت.

  10 فواید عشق بازی و رابطه زناشوییگاهی اوقات برای رابطــه جنسی تان برنامه ریزی مــی کنید

  اغلب مردم فکــر مــی کنند که حس داشتن رابطــه جنسی باید از شهوت نشات بگیرد ولی همــیشه این طور نیست. مگر این که اوقات فراغت زیادی در زندگیتان داشته باشید و فرزندانتان بزرگ شده باشند و به خانه های خودشان رفته باشد. به نظر من برنامه ریزی برای رابطــه جنسی ایده خوبــی اســت. به گفته زودلبرگ برای شب تان برنامه ریزی کنید. شام بچه ها را بدهید و آن ها بخوابانید.

   

  یک وعده غذایی سبک سفارش دهید که بعد از شام با کلی ظرف نشسته و روی هم انباشته شده روبرو نباشید. بعد از آن کاری انجام دهید که اســترس های روزانه را فراموش کنید مثلا تماشای برنامه ی طنز تلویزیونی یا یک فیلم سینمایی با هم . بعد از اســتراحت متوجه خواهید شد که خیلی راحت تر حس جنسی به سراغتان مــی آید.

   

  تعداد رابطــه جنسی تان را نشمرید

  چه هر از گاهی رابطــه جنسی دارید چه هفته ای یک بار و یا ماهی یک بار، تمرکز روی تعداد آن کار درستی برای ارزیابــی زندگی جنسی تان نیست. به گفته دکتر کــریستین زیسینگ ، درمان گر جنسی در سن دیگو، در یک مطالعه که در مجله رفتاری منتشر شده محققان یک گروه زوج های تصادفی را انتخاب کــرده و از آن ها خواســتند دو برابر زمان معمول رابطــه داشته باشند و با افرادی که زندگی معمولشان را مــی گذراندند مقایسه کــردند.

   

  زوجهایی که رابطــه شان دو برابر شده بود نسبت به گروه شاهد ، شاد تر نبودند. تحت فشار قرار دادن خودتان برای داشتن رابطــه جنسی بــیشتر ممکن اســت باعث ایجاد مسائل دیگری شود که سطح رضایتتان را کاهش دهد. از سویی دیگر نویسنده مطالعه بــیان مــی کند سفر به مناطق جدید و یا رفتن به قرارهای شبانه – قرار دادن فرصت های طبــیعی به داشتن رابطــه رابطــه جنسی در اغلب موارد آن را لذت بخش تر مــی کند.10 فواید عشق بازی و رابطه زناشوییاز رابطــه جنسی خوشتان مــی آید

  مهم نیست که چند بار در هفته یا در ماه رابطــه جنسی داشته باشید، چه به ارگاسم برسید و چه نرسید، یا کسی زندگی جنسی شما را مسخره کند، مهم ترین نکته این اســت که از آن لذت ببرید. به گفته زولدبرگ ” آیا پس از داشتن رابطــه جنسی احساس نزدیک تری به شریک زندگیتان دارید؟ حس بهتری پیدا مــی کنید؟ سوالاتی که واقعا باید از خودتان بپرسید همــین دو تا هستند. ”

   

  دست از داشتن رابطــه جنسی برای دلسوزی بردارید

  زودلبرگ به این نوع رابطــه ” رابطــه از سر ترحم ” مــی گوید. ” یعنی زمانی که به خاطر شریک زندگی تان رابطــه جنسی دارید – حتی باوجودی که فکــر مــی کنید آخرین چیزی اســت که مــی خواهید.” بعضی متخصصان مــی گویند که نباید از شریک زندگیتان روی برگردانید.

   

  به گفته زودلبرگ ” رابطــه از سر ترحم ، هر از گاهی قابل قبول اســت ولی انجام همــیشگی آن سبب مــی شود که مغزتان فکــر کند رابطــه جنسی یک عمل طاقت فرسا برای شماســت و مــیل جنسیتان را سرکوب کند. ”

   

  یک سری مسائل روتین را در رابطــه جنسی تان تغییر دهید

  اگر از رابطــه جنسی لذت نبرید ، تظاهر کــردن به آن در زندگی واقعی کار سختی اســت و باید این مساله را با شریک زندگیتان در مــیان بگــذارید. بر اساس مطالعه ای که در سال ۲۰۱۴ در دانشگاه واترلو بریتانیا انجام شد ” اکثر زوج ها در یک روش روتین جنسی خاص گیر مــی کنند.

   

  و ممکن اســت احساس کنند که علاقه شان به رابطــه جنسی کمتر شده و در یک دور باطل گرفتار شده اند ” با این حال این مساله نیاز به کمــی تلاش دارد مثل تغییر اتاق یا لباس یا پوزیشن ها از ساده ترین راه هایی هستند که مــی تواند حس تازگی به رابطــه جنسی بدهند.

  10 فواید عشق بازی و رابطه زناشوییکنار هم خوشحالید

  به نظر ساده مــی رسد ولی رابطــه ای قوی بــین رضایت جنسی ( فاکتورهایی مانند علاقه داشتن به رابطــه جنسی ، داشتن حس خوب درباره زود به زود اتفاق افتادن آن ، کم بودن بحث درباره رابطــه جنسی ) و شادی در رابطــه شما وجود دارد. یک مطالعه درباره تحقیقات علم اجتماعی نشان داده اســت که رضایت داشتن از رابطــه سوخت رضایت از رابطــه جنسی اســت.

   

  شما یک فرهنگ لغت بامزه دارید

  مثل این که بــین روز یک پیام تحریک کننده برای شریک زندگی تان بفرستید یا چیزی در گوشش زمزمه کنید. در مطالعه ای که در سال ۲۰۱۱ در مجله Integrated Social Sciences منتشر شد، عنوان شده صحبت های جنسی باعث ایجاد رضایت جنسی بــیشتر بــین زن و مرد مــی شود. س- ک- س تراپیست ها به آن ” آهسته به جوی آوردن simmering ” مــی گویند. – یا انجام کارهای کوچکی برای همدیگر که رابطــه فیزیکی و عاشقانه شما را محکم تر نگه دارد.

   

  از کم شدن کشش های جنسی گاه و بــیگاه نهراسید

  به گفته زیسینگ ” مهم اســت که در مورد یک زندگی جنسی سالم ایده هایی واقع بــینانه داشته باشید. قرار نیست رابطــه جنسی همــیشه پرشور و شدید باشد، هر از گاهی در طول زندگیتان فروکش خواهد کــرد. اگر شما قبول کنید که هیچ درست و غلطی در رابطــه جود ندارد .

   

  و شما و شریک زندگیتان به راحتی بتوانید احساساتان را برای این که چه زمانی مــی خواهید و چه زمانی نمــی خواهید با یکدیگر در مــیان بگــذارید پس زندگی جنسی سالمــی دارید. ”

   

  رابطــه زناشویی،وظیفه زن در روابط زناشویی،روابط زناشویی در دوران عقد،انتظار مردان از زنان در روابط زناشویی،عوارض نزديكي نكردن،بعد از رابطــه زناشویی چه کنیم،نداشتن رابطــه زناشویی بعد ازدواج،آموزش مسائل زناشویی کاملا تصویری

   

   

 • مطالب پربازدید