پورتال اینترنتی سرگرمی، تفریحی، عکس، پزشکی، اس ام اس، آشپزی، نیک شو
 • صفحه نخست+
 • اخبار+
 • آرایش و زیبایی+
 • آشپزی+
 • اس ام اس+
 • سرگرمی و تفریحی+
 • دنیای مد و فشن+
 • رپرتاژ آگهی+
 • پزشکی و سلامتی+
 • کامپیوتر,اینترنت و موبایل+
 • زندگی بهتر+
 • مطالب گوناگون+
 • دنیای عکس+
 • مطالب جالب علمی+
 • گردشگری+
 • دین و مذهب+
 • دنیای خودرو+
 • تبلیغات
 • مطالب خواندنی و جالب
 • تعبیر خواب
 • دنیای خودرو
 • آرایش و زیبایی
 • اخبار
 • چکار کنیم تا رابطه جنسی با همسرمان بهتر شود؟

  مجموعه : دانستنی های جنسی

  چکار کنیم تا رابطه جنسی با همسرمان بهتر شود؟

  چکار کنیم تا رابطه جنسی با همسرمان بهتر شود؟

  اگر مدت زمان زیادی است کــه رابطه جنسی با همسرتان مثل روزهای اول لذت بخش نیست یا اصلا رابطه جنسی ندارید باید بدانید کــه این مشکل بسیاری از زوج ها به خصوص در ایران است کــه در ادامه سعی می کنیم راه حل هایی برای بهبود رابطه جنسی ارائه کنیم. بهتر است کــه قبل از هر چیز، به این سوال پاسخ دهیم کــه هر زوجی به چند بار رابطه جنسی در هفته نیاز دارند؟ برای این سوال جواب دقیقی نمی‌توان یافت، زیرا این موضوع فرد به فرد متفاوت است. اما به طور کلی تحقیقات نشان داده کــه داشتن رابطه جنسی یک بار در هفته صمیمیت و عشق میان زوج‌ها را افزایش می‌دهد.

   

  اگر رابطه جنسی بیش از یک بار باشد، تاثیر مثبت بیشتری در رابطه نخواهد گذاشت، اما اگر از این مقدار کمتر باشد، رضایت طرفین را نسبت بهم از بین می‌برد. نداشتن رابطه جنسی یکی از مهمترین دلایل جدایی زوج‌ها از هم می‌باشد، بنابراین اگر شما هم جزو افرادی هستید کــه رابطه جنسی با همسرتان ندارید، بهتر است کــه برای رفع این مشکل، به نکات زیر دقت کنید و هر چه زودتر رابطه تان را نجات دهید.

   

  رابطه احساسی بهتری برقرار کنید

  اگر می‌بینید کــه همسرتان به رابطه جنسی با شما تمایلی نشان نمی‌دهد، به جای دعوا و بحث، بهتر است کــه راه دیگری را در پیش بگیرید، در غیر این صورت همسرتان را بیشتر از خود رانده اید. شاید دلیل این کــه همسرتان به رابطه جنسی با شما علاقه‌ای ندارد، کمبود احساس و صمیمیت میان شما باشد. از این رو به دنبال راهی برای نزدیکی به او باشید. در واقع اگر بتوانید احساسات او را نسبت به خودتان برانگیزید، او نیز به سمت رابطه جنسی با شما تمایل بیشتری پیدا خواهد کرد. به عنوان مثال اگر زیاد کار می‌کنید، سعی کنید کــه ساعات کاری تان را کمتر کنید تا بتوانید زمان بیشتری را در کنار او بگذرانید. یا اگر استرس مانع از رابطه جنسی شما می‌شود، شرایط آرام تری را برای خودتان فراهم کنید.

   

  خاطرات روز‌های خوب را به یاد آورید

  مطمئنا شما خاطرات خوشی را در کنار همسرتان گذرانده اید، یادآوری آن‌ها می‌تواند بار دیگر آتش عشق را میان شما شعله ور کند. سعی کنید در مورد رابطه جنسی کــه در اوایل دیدارتان داشته اید، با هم حرف بزنید. همین کــه صحبت از این موضوع آغاز شد، سوالات تان را آغاز کنید. از او بپرسید کــه آیا از رابطه با شما رضایت داشته یا خیر، به او بگویید کــه چه نوع رابطه جنسی را می‌پسندد. سعی کنید شرایطی را فراهم سازید کــه هم شما و هم شریک زندگی تان از آن راضی باشد. نیازی نیست کــه خیلی جدی در مورد این مسئله حرف بزنید، همین کــه با شوخی و خنده با هم گفتگو کنید، چیز‌های زیادی دستگیرتان می‌شود کــه می‌تواند بر رابطه جنسی شما تاثیر مثبتی بگذارد.

   

  آهسته پیش روید

  اگر چه شما از نداشتن رابطه زناشویی با همسرتان ناراحت هستید، اما برای حل این مشکل نباید عجول باشید. رابطه جنسی چیزی ست کــه باید در زمان و مکان مناسب خود اتفاق افتد، بنابراین شما نمی‌توانید برای ایجاد هر چه سریع‌تر صمیمیت میان تان، خود و طرف مقابل تان را وادار به این کار کنید. در این مورد، آهسته قدم بردارید. به عنوان مثال همسرتان را گهگاهی در آغوش بگیرید، او را ببوسید. در واقع با رفتار‌های رمانتیک خود به او نشان دهید کــه برای برقراری رابطه جنسی با او تمایل دارید. یادتان باشد کــه رابطه جنسی باید به طور طبیعی اتفاق بیفتد نه با زور و فشار روانی.

   

  خودتان را با دیگران مقایسه نکنید

  شاید شما داستان‌های دیگران را در مورد رابطه جنسی شنیده یا فیلم‌هایی را در این رابطه دیده باشید، اما به هیچ وجه نباید خودتان را با دیگران مقایسه کنید. رابطه جنسی نیز مانند شخصیت آدمها، فرد به فرد متفاوت است؛ بنابراین انتظار نداشته باشید کــه رابطه شما مانند دیگران باشد. اگر چیزی ست کــه دوست دارید در رابطه زناشویی برایتان اتفاق افتد، بهتر است کــه آن را صادقانه با همسرتان مطرح کنید.

  چکار کنیم تا رابطه جنسی با همسرمان بهتر شود؟

  گذشته را رها کنید

  اگر شما اکنون در کنار همسرتان هستید، پس اگر موضوعی در گذشته شما را ناراحت و از همسرتان دور کرده، بهتر است کــه فراموشش کنید. شما نباید با دوری از طرف مقابل تان او را تنبه یا جبران اشتباهات گذشته او را کنید. داستان‌های تلخ قدیمی را دور بریزید. شما آن آدمی کــه ابتدای رابطه همدیگر را ملاقات کردید نیستید، حتی با یک ماه قبل تان هم فرق کرده اید؛ بنابراین فرصت دوباره‌ای به یکدیگر دهید. اگر بتوانید گذشت داشته باشید و صادقانه حرف هایتان را به شریک زندگی تان بدهید، نه تنها عشق و علاقه میان شما بلکــه رابطه جنسی تان نیز بهبود خواهد یافت؛ بنابراین حال خود را فدای گذشته نکنید.

   

  ورزش کنید

  با ورزش، نه تنها شما ظاهر بهتری پیدا خواهد کرد و اعتماد به نفس تان بالا خواهد رفت، بلکــه هورمون‌هایی در شما ترشح می‌شود کــه علاقه تان به رابطه جنسی را نیز بیشتر می‌کند. از این رو هم برای خود و هم برای همسرتان هم کــه شده تحرک داشته باشید.

   

  یک لیست از کارهایی که باید در تخت خواب انجام دهید را تهیه کنید

  مطمئناً همه شما درباره رابطه جنسی تصوراتی دارید اما هرگز آن‌ها را به زبان نمی‌آورید. می‌توانید دراین‌باره با شریکتان صحبت کنید، تصورات خود را به او بگویید و یا از کارهایی که دوست دارید انجام دهید یک لیست تهیه کنید و هر بار به یکی از آن‌ها عمل کنید.

   

  یک شب در هتل اتاقی اجاره کنید

  رابطه جنسی در خانه خود ممکن است گاهی خسته‌کننده به نظر برسد، زیرا با دیدن آشپزخانه به یاد کارهای انجام نداده و وظایف خود می‌افتید و آرامش خاطر ندارید. درصورتی‌که می‌توانید شبی از خانه خارج شده و به هتل بروید، یا اینکه از کشور خود خارج شده و شب متفاوتی را تجربه نمایید.

  چکار کنیم تا رابطه جنسی با همسرمان بهتر شود؟

  ببینید چه چیزی مانع فعالیتتان می‌شود

  به این فکر کنید که چه چیزی مانع انجام رابطه جنسی‌تان می‌شود، اگر دلیل اش استرس است سعی کنید موارد استرس‌زا را از زندگی خود حذف کنید. اگر دلیلش اضافه‌وزن است به باشگاه بروید و وزن خود را کاهش دهید. اگر دلیلش کودکان شما هستند یک شب برای کودکان خود پرستار گرفته یا آن‌ها را به خانه اقوام ببرید.

   

  نقاط G، A و o را کشف کنید

  احتمالاً بیشتر شما درباره نقطه G اطلاعاتی دارید اما باید بدانید پس‌ازاین نقطه و در نزدیکی دهانه رحم نقطه دیگری به نام A قرار دارد. در پایین دهانه رحم هم نقطه دیگری به نام O وجود دارد. اگر شریکتان این نقاط را طی رابطه جنسی یا با انگشت تحریک کند تجربه جدیدی کسب خواهید کرد.

   

  برای رابطه جنسی خود برنامه‌ریزی کنید

  شاید ازنظرتان جذاب به نظر نرسد اما برنامه‌ریزی برای رابطه جنسی می‌تواند تجربه جدیدی در اختیارتان قرار دهد. یکی از دلایل بروز مشکلات بین زوجین تعدد روابط جنسی است. اگر یکی از زوجین همیشه خواهان رابطه جنسی باشد و دیگری خیر، اوضاع پیچیده‌تر می‌شود. با کمک یکدیگر روزی را انتخاب کنید که هردویتان به داشتن رابطه جنسی مایل باشید و همیشه به آن پایبند بمانید.

   

  مطالب بیشتر:

  ۱۲ نوع رابطه جنسی که انسان ها در زندگی انجام می دهند

  اگر رابطه جنسی داغ می خواهید این کارها را انجام دهید

   

   

 • مطالب پربازدید