پورتال اینترنتی سرگرمی، تفریحی، عکس، پزشکی، اس ام اس، آشپزی، نیک شو
 • صفحه نخست+
 • اخبار+
 • آرایش و زیبایی+
 • آشپزی+
 • اس ام اس+
 • سرگرمی و تفریحی+
 • دنیای مد و فشن+
 • زناشویی+
 • پزشکی و سلامتی+
 • کامپیوتر,اینترنت و موبایل+
 • زندگی بهتر+
 • دنیای سینما و موسیقی+
 • دنیای عکس+
 • مطالب جالب علمی+
 • گردشگری+
 • دین و مذهب+
 • فیلم و کلیپ+
 • مطالب خواندنی و جالب
 • دنیای مد و فشن
 • زناشویی
 • آرایش و زیبایی
 • اخبار
 • پرطرفدارترین شبکه های اجتماعی جهان در سال ۲۰۱۸

  مجموعه : اخبار تکنولوژی

  پرطرفدارترین شبکه های اجتماعی جهان در سال ۲۰۱۸

  امروزه فعالیت بیشتر مردم در شبکه های اجتماعی هستش حتما خیلیاتون بابیشتر این شبکه ها اشنایی دارین. براتون گزارشی درباره ده شبکه برتر که اکثر مردم باهاشون سروکار دارن تهیه کردم اميدوارم خوب و مفید باشه.ميثم لطفی: شبکه های اجتماعی حاکميت دنیا مجازی را در اختیار دارند و این طور که آمارهای رسمي نشان مي دهد، یک سوم مردم جهان در این پلتفرم های تعاملی عضو هستند.

   

  بطور کلی گفته مي شود ۷۲ درصد کاربران اینترنتی جهان در شبکه های اجتماعی حضور دارند و ۸۹درصد این افراد در گروه سنی ۱۸ تا ۲۹ سال به سر مي برند. کارشناسان مرکز Biz Trends براساس آخرین مطالعه خودروی ۱۰ شبکه اجتماعی برتر جهان، آمار و ارقام جالبی منتشر کردند که به قرار زیر بازگو مي شود.

   

  فیس بوک

  پرطرفدارترین شبکه های اجتماعی جهان در سال 2018

  فیس بوک همچنان به عنوان بزرگ ترین و پرمخاطب ترین شبکه اجتماعی در جهان یاد مي شود. تنها در کشور آمریکا بیش از یک ميلیون سازمان کوچک و متوسط آگهی های تبلیغاتی خو د را روی فیس بوک منتشر مي کنند و همچنین گفته مي شود سازمان های بزرگ آمریکایی سالانه بیش از ۱۰۰ ميلیون دلار بودجه تبلیغاتی خود را به فیس بوک اختصاص مي دهند.هم اکنون تعداد مشترکان فیس بوک از ۲ ميلیارد نفر هم فراتر رفته است و بیش از یک ميلیون سایت اینترنتی با لینک مستقیم برای ورود به صفحه شخصی در فیس بوک موجود است.

   

  توییتر

  پرطرفدارترین شبکه های اجتماعی جهان در سال 2018

  توییتر برای آن دسته از کاربرانی که تمایل دارند پیام های کوتاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارند، بهترین شبکه اجتماعی محسوب مي شود. توییت های کوتاه طی چند سال گذشته توانسته اند دنیای شبکه های رسانه ای را متحول کنند. کارشناسان مي گویند توییتر را باید به اندازه فیس بوک جدی گرفت و آن را یکی از تاثیرگذارترین سایت های اینترنتی جهان دانست. این سایت هم اکنون بیش از ۶۵۰ ميلیون عضو ثبت شده دارد و ۳۴درصد بازاریابان از توییتر برای فروش محصول و موفقیت حضور خود در بازار جهانی استفاده مي کنند.

   

  LinkedIn

  پرطرفدارترین شبکه های اجتماعی جهان در سال 2018

  از این سایت به عنوان بزرگ ترین شبکه اجتماعی سازمانی در جهان یاد مي شود. این سایت شبکه های تخصصی در ميان کارشناسان جهان ایجاد کره است و مدیران و کارمندان را به هم متصل مي کند. در حال حاضر بیش از ۴۶۷ ميلیون نفر در LinkedIn عضو هستند و با گذشت هر یک ثانیه دو عضو جدید به این شبکه اجتماعی افزوده مي شود. در هر ماه به طور ميانگین ۹۷ ميلیون نفر از اعضای LinkedIn به صفحه اختصاصی خود سر مي زنند و این مرکز پیش بینی کرده تعداد مشترکان خود را تا سال ۲۰۲۰ به سه ميلیارد نفر برساند.

   

  Google Plus

  پرطرفدارترین شبکه های اجتماعی جهان در سال 2018

  این شبکه اجتماعی که تحت مدیریت گوگل خدمات خود را ارایه مي دهد، به طور ميانگین در هر ماه ۵۰۰ ميلیون کاربر فعال دارد و در بیشتر مواقع برای بازاریابی و فعالیت های آنلاین تخصصی مورد استفاده قرار مي گیرد. در فصل دوم سال ۲۰۱۷ ميلادی ميزان ارتباط مثبت ميان مشترکان Google+ و برندهای بزرگ جهان ۵۳درصد بیشتر شده است.

   

  در حال حاضر یک ميلیارد حساب کاربری فعال در Google+ موجود است و گفته مي شود هر سال تعداد کاربران آن ۳۳ درصد افزایش مي یابد. بزرگ ترین گروه مخاطبان این شبکه اجتماعی را افراد ۴۵ تا ۵۴ سال تشکیل مي دهند و تعداد آنها از سال ۲۰۱۲ به بعد ۵۶ درصد افزایش یافته است.

   

  یوتیوب

  پرطرفدارترین شبکه های اجتماعی جهان در سال 2018

  این سایت که یکی از زیرمجموعه های گوگل محسوب مي شود، بزرگ ترین مرکز انتشار تصاویر ویدیویی آنلاین در جهان است. پیش بینی مي شود یوتیوب در سال ۲۰۱۶ ميلادی بیش از ۵٫۶ ميلیارد دلار درآمد داشته باشد. هم اکنون در هر ماه شش ميلیارد ساعت ویدیو روی سایت یوتیوب مشاهده مي شود و کاربران موبایلی روزانه یک ميلیارد ویدیو منتشرشده روی آن را تماشا مي کنند. در مجموع روزی چهار ميلیارد ویدیو روی یوتیوب مشاهده مي شود و در هر دقیقه معادل ۳۰۰ ساعت فایل تصویری جدید در این سایت قرار مي گیرد.

   

  Pinterest

  پرطرفدارترین شبکه های اجتماعی جهان در سال 2018

  این شبکه اجتماعی یکی دیگر از ابزارهای رسانه ای آنلاین محسوب مي شود که طی مدت کوتاه پیشرفت قابل ملاحظه داشته است. هم اکنون بیش از ۷۰ ميلیون کاربر فعال در این شبکه اجتماعی عضو هستند که ۸۵درصد آنها را زنان تشکیل مي دهند و بیش از ۹ ميلیون کاربر هم از طریق صفحه اختصاصی خود در فیس بوک وارد Pinterest مي شوند.

   

  این شبکه اجتماعی یکی دیگر از ابزارهای رسانه ای آنلاین محسوب مي شود که طی مدت کوتاه پیشرفت قابل ملاحظه داشته است. هم اکنون بیش از ۷۰ميلیون کاربر فعال در این شبکه اجتماعی عضو هستند که ۸۵درصد آنها را زنان تشکیل مي دهند و بیش از ۹ ميلیون کاربر هم از طریق صفحه اختصاصی خود در فیس بوک وارد Pinterest مي شوند.

   

  اینستاگرام

  پرطرفدارترین شبکه های اجتماعی جهان در سال 2018

  بازاریاب ها این روزها اینستاگرام را یکی از بهترین پلتفرم های اجتماعی مي دانند و توجه ویژه به آن دارند. اینستاگرام یک شبکه اجتماعی بسیار کاربردی برای روایت انواع داستان های تصویری است و مي تواند در زمينه های مختلف مورد استفاده قرار گیرد. بیش از ۸۰۰ ميلیون کاربر جهانی در طول هر ماه به صفحه اختصاصی خود در اینستاگرام سر مي زنند و روزانه ۷۵ ميلیون کاربر از خدمات آن استفاده مي کنند. به طور کلی ۲۰درصد کاربران اینترنتی جهان با اینستاگرام درگیر هستند و جوانان بزرگ ترین گروه مخاطبان این مجموعه اند.

   

  از مجموع مشترکان اینستاگرام، ۵۱ درصد را مردان تشکیل مي دهند و ۱۴ درصد مطالبی که روی آن منتشر مي شود حین رانندگی به اشتراک گذاشته مي شود. البته طبق آمار هشت درصد حساب های کاربری در اینستاگرام جعلی یا غیرواقعی هستند و ۹۰ درصد اعضای این گروه را افرادی تشکیل مي دهند که کمتر از ۳۵ سال دارند. اینستاگرام یکی از زیرمجموعه های فیس بوک محسوب مي شود.

   

  Tumblr

  پرطرفدارترین شبکه های اجتماعی جهان در سال 2018

  به عنوان یکی از زیرمجموعه های یاهو توانسته است خود را به یکی از موفق ترین شبکه های اجتماعی جهان تبدیل کند. این پلتفرم ميکروبلاگ برای به اشتراک گذاری عکس، ویدیو، فایل صوتی، متن، پرسش و هر آنچه کاربر نیاز دارد مورد استفاده قرار مي گیرد. هم اکنون بیش از ۴۲۰ ميلیون نفر در Tumbir عضو هستند و این افراد تاکنون ۲۱۷ ميلیون وبلاگ شخص ی ایجاد کرده اند.در هر روز بیش از ۱۲۰ هزار وبلاگ در این شبکه اجتماعی به روز مي شود و تاکنون ۹۹ ميلیارد عکس و مطلب روی آن قرار گرفته است.

   

  Flickr

  پرطرفدارترین شبکه های اجتماعی جهان در سال 2018
  این شبکه اجتماعی که به به اشتراک گذاری عکس و ویدیو اختصاص دارد، یکی از زیرمجموعه های یاهو محسوب مي شود و روزانه ۳٫۵ ميلیون عکس جدید روی آن قرار مي گیرد. این شبکه اجتماعی در مجموعه ۹۲ ميلیون مشترک فعال دارد که کاربران آن از ۶۳ کشور باید با یکدیگر ارتباط برقرار مي کنند. تاکنون بیش از ۱۰ ميلیارد عکس از سوی کاربران Flickr روی آن منتشر شده است و این افراد بیش از دو ميلیون گروه اختصاصی تشکیل داده اند.

   

  Reddit

  پرطرفدارترین شبکه های اجتماعی جهان در سال 2018

  این شرکت اجتماعی موبایلی با هدف سرگرمي مورد استفاده قرار مي گیرد و اعضای ثبت شده انواع محتویات مورد نظر خود را به اشتراک مي گذارند. این ابزار اجتماعی در هر ماه به طور ميانگین ۱۷۴ ميلیون کاربر فعال دارد و طی ۱۰ سالی که از زمان تاسیس آن مي گذرد بسیار محبوب شده است. کاربران از ۲۰۹ کشور جهان در Reddit عضو شده اند و در هر ماه ۷٫۵۵ ميلیارد صفحه در این شبکه اجتماعی مشاهده مي شود.

   

   

 • مطالب پربازدید