مشهورترین ستاره های بالای 50 سال هالیوود

مشهورترین ستاره های بالای 50 سال هالیوود

شاید باورمان نشود ، اما برخی از ستاره های هالیوودی کـــه با فیلم هایشان خاطرهای بسیاری داریم سن 50 سالگی را پشت سر گذاشته اند و باید منتظر پیر شدن تدریجی شان باشیم.۵۰ سالگی، به معنی تمام شدن زندگی نیست، بلکـــه شروعی دوباره است. اما هر کسی اینطور فکر نميکند. بسیار از افراد احساس ميکنند کـــه با ورود به ۵۰ سالگی، زندگی شان تمام شده و باقی آن را به قصه خوردن و حسرت روزهای جوانی ميگذرانند، در حالی کـــه برخی دیگر مانند ستاره‌های هالیوود، دیدی مثبت به ۵۰ سالگی‎شان دارند. اگر دوست دارید کـــه نظر ستاره‌های بالای ۵۰ سال هالیوود را در مورد این دوران از زندگی بشنوید، با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

 

جنیفر آنیستون

مشهورترین ستاره های بالای 50 سال هالیوود

طبق گفته جنیفر آنیستون، ۵۰ سالگی آخر قصه نیست، بلکـــه داستانی تازه است. او در مصاحبه‌ای با مجله Glamour گفت: «به نظر من زندگی پس از ۵۰ سالگی تازه رنگ و بوی تازه‌ای به خود ميگیرد. هر اتفاقی هم بیفتد، به نظر من بسیار هیجان‎انگیزتر خواهد بود. مردم به دلایل مختلف نسبت به افزایش سن‎شان عکس‎العمل‌های منفی نشان ميدهند. در صورتی کـــه این واقعیت زندگی همه ماست.»

 

نیکول کیدمن

مشهورترین ستاره های بالای 50 سال هالیوود

ستاره «دروغ‌های کوچک بزرگ»، نیکول کیدمن، از این کـــه وارد دهه ششم زندگی‎اش ميشد، بسیار هیجان‎زده بود. او در این‎باره ميگوید: «من از این کـــه ۵۰ سالگی خودم را آغاز کرده‎ام، بسیار هیجان‎زده هستم. مهم نیست کـــه من چه شمعی را فوت می‎کنم، زمانی کـــه تولدم را جشن ميگیرم، بسیار خوشحال ام کـــه ۵۰ سالگی نیز از آن مستثنی نیست.»

 

ویل اسمیت

مشهورترین ستاره های بالای 50 سال هالیوود

۵۰ سالگی برای ویل اسمیت بسیار متفاوت بود. او این زمان را فرصتی برای غلبه بر ترس‎هایش ميدانست: «یکی از کار‌هایی کـــه من از این سن به بعد ميخواهم انجام دهم، این است کـــه آنچه در گذشته از انجام آن هراس داشتم را تجربه کنم. من طی ۵۰ سال اول زندگی ام فهمیدم کـــه ترس، شادی را از زندگی ما ميگیرد. حال ميخواهم در دهه ششم زندگی‎ام، به سمت تمام چیز‌هایی کـــه روزی مرا ميترساند، بروم.»

 

سیندی کرافورد

مشهورترین ستاره های بالای 50 سال هالیوود

سیندی کرافورد، هنرپیشه و مانکن آمریکایی، کـــه حال ۵۳ سال دارد، در مورد این دهه از زندگی‎اش ميگوید: «من دیگر شبیه به یک دختر ۲۰ یا ۳۰ ساله نیستم. من وارد دهه ششم زندگی‎ام شده‎ام و تمام تلاشم را ميکنم کـــه به عنوان یک زن بالای ۵۰ سال، فوق‎العاده باشم. من ورزش ميکنم، غذا‌های سالم می‎خورم، به پوستم ميرسم و… برخی از افراد تلاش ميکنند کـــه خود را کمتر از سن‎شان نشان دهند در حالی کـــه به نظر من هر کسی باید برای زیبا شدن خودش، در هر سنی کـــه هست، تلاش کند؛ بنابراین آنچه مهم است، خود ماییم نه سنی کـــه داریم.»

 

هلن میرن

مشهورترین ستاره های بالای 50 سال هالیوود

به گفته هلن میرن ما هیچ راهی نداریم جز این کـــه پیر شدن را بپذیریم و از آن لذت ببریم. «ما ۲ گزینه داریم: جوان بمیریم یا پیر شویم. همین! این کـــه ما در اوج جوانی و زیبایی، یعنی در سن ۲۵ سالگی بمیریم، دیوانگی محض است، اما کمی کـــه بزرگ‌تر ميشویم، ميفهمیم کـــه زندگی هنوز لذت‌های زیادی دارد کـــه ما تجربه نکرده‎ایم. زندگی پر از احساس، هیجان و لذت است، پس بهتر است کـــه از آن نهایت لذت را ببریم.

 

اما تامپسون

مشهورترین ستاره های بالای 50 سال هالیوود

اما تامپسون نسبت به بالا رفتن سن‎اش اصلا نگران نیست. او در مورد زندگی پس از ۵۰ سالگی ميگوید: «اگر ما مراقب خودمان باشیم و سبک زندگی سالمی را در پیش بگیریم، انرژی لازم را برای انجام هر کاری خواهیم داشت. اما این کـــه مردم چرا دوست دارند جوان‌تر از سن‎شان باشند، همیشه برای من سوال بوده است. آن‌هایی کـــه ۳۰ سال دارند، دوست دارند به دهه قبل خود بازگردند یا آن‌هایی کـــه ۵۰ سال دارند، دوست دارند ۳۵ ساله شوند. چرا؟ چرا ما یک ۵۰ ساله جذاب نباشیم؟»

 

هریسون فورد

مشهورترین ستاره های بالای 50 سال هالیوود

هریسون فورد برای ارتباط با افراد، به سن آن‌ها هیچ توجهی نميکند. «به نظر من سن، هیچ اثری بر سبک زندگی ما ندارد. من افرادی را دیده ام کـــه در دهه ۷۰ زندگی خود به سر ميبرند، اما شاد و پر از انرژی هستند، و برعکس آن جوان‌های ۳۰ ساله‌ای کـــه در سلامت کامل به سر ميبرند، اما نميتوانند به درستی فکر و عمل کنند. به نظر من سن هیچ ربطی به سبک زندگی افراد ندارد.»

 

جولیان مور

مشهورترین ستاره های بالای 50 سال هالیوود

جولیان مور کـــه حال در ۵۸ سالگی خود به سر ميبرد، یک بار در مصاحبه‌ای گفت: «من میخواهم از تک تک سال‌های زندگی ام، لذت ببرم کـــه ۵۰ سالگی نیز از آن مستثنی نیست. اگر ما روی یک صندلی بنشینیم و مدام به خودمان بگوییم کـــه کاش جوان‌تر بودیم، سال‌ها ميگذرد و یک روز چشم باز ميکنیم و ميبینیم کـــه پیر و پیرتر شده‌ایم.»

 

اپرا وینفری

مشهورترین ستاره های بالای 50 سال هالیوود

اپرا وینفری کـــه حال در سن ۶۵ سالگی خود به سر ميبرد، هنوز هم الهام بخش بسیار از مردم در سراسر جهان است. او در مورد ۵۰ سالگی به بعد خود ميگوید: «من از ۵۰ سال اول زندگی ام فهمیدم کـــه اگر ما بتوانیم زیبایی، دیوانگی یا هر چیزی را کـــه زندگی به ما ميآموزد، تجربه کنیم، زندگی آرام و بدون ترسی خواهیم داشت. اما اگر هدف ما این باشد کـــه روز را شب و شب را روز کنیم، بدون شک در هیج زمینه‌ای موفق نخواهیم بود.»

 

جی کی رولینگ

مشهورترین ستاره های بالای 50 سال هالیوود

زمانی کـــه جی کی رولینگ ۵۰ سالگی‎اش را رد کرد، به تنها چیزی کـــه فکر ميکرد، قدردانی از زندگی‎اش بود. او ميگوید: «مادرم در سن ۴۵ سالگی از دنیا رفت. هیچکس زمان مرگ اش را نميداند. به همین دلیل ما باید از تک تک سال‌های زندگی‌مان نهایت لذت را ببریم. من هنوز کتاب‌های زیادی برای نوشتن دارم، من هنوز فرزندانی دارم کـــه باید بزرگ شان کنم…»

 

داین کیتن

مشهورترین ستاره های بالای 50 سال هالیوود

داین کیتن ميگوید: «خیلی‌ها به کمک عمل‌های زیبایی چهره‌شان را تغییر ميدهند تا زیباتر و جوان‌تر شوند، اما من دوست ندارم چیزی کـــه به من داده شده را عوض کنم. اگر من بخواهم کـــه زیباتر شوم، ژل، بوتاکس و لیفت صورت و گردن… ميتواند کمکم کنند، اما من به آن‌ها اعتقادی ندارم. به نظر من آنچه ظاهر را زیباتر ميکند، درون زیباست. من از طریق احساسم ميتوانم حس جوانی‎ام را نشان دهم، چیزی کـــه نه کلمات و نه عمل‌های زیبایی توانایی‌اش را ندارند.»

 

جرج کلونی

مشهورترین ستاره های بالای 50 سال هالیوود

جرج کلونی، با این کـــه ۶۵ سال سن دارد، اما هنوز هم یکی از جذاب‌ترین مردان هالیوودی به شمار ميرود. اگر چه او ميداند کـــه هر روز پیرتر از روز قبل ميشود، اما از این مسئله اصلا ناراحت نیست. او در این باره ميگوید: «زمانی کـــه من خودم را در فیلم‎هایم ميبینم، متوجه ميشوم کـــه با ۴۰ سالگی‎ام، زمین تا آسمان فرق دارم، اما این واقعیتی ست کـــه ناراحتم نميکند.»

 

کامرون دیاز

مشهورترین ستاره های بالای 50 سال هالیوود

کامرون دیاز نگاه جالبی نسبت به ۵۰ سالگی دارد. او ميگوید: «شاید فکر کنید کـــه من خیلی کمتر از سن‌ام به نظر ميرسم، اما این سن مرا تغییری نميدهد. همه ما پیر ميشویم و این طبیعی ست. بعضی‌ها فکر ميکنند کـــه تنها خودشان هستند کـــه پیر ميشوند. این موضوع از نظر من واقعا خنده دار است، زیرا به نظر من پیر شدن یک شانسی ست کـــه نسیب هر کسی نميشود. من نیز از این کـــه ميتوانم دوران پیری ام را ببینم، خوشحالم.»

 

مطالب بیشتر:

باورتان نمی شود این سلبریتی ها ۵۰ سالگی را رد کرده اند

 

 

نظرات بسته شده است.