عروس 16 ساله یک روز قبل از عید خود را دار زد

عروس 16 ساله یک روز قبل از عید خود را دار زد

عروس 16 ساله یک روز قبل از عید خود را دار زد

عروس 16 ساله اهل مرند یک روز مانده به عید نوروز سال 96 خود را حلق آویز کرد و دار زد، این اتفاق تلخ در رسانه ها به سرعت پخش شد و همه به دنبال دلیل این کار دختری هستند که نامزد بوده است. اخبار تلخی که در جامعه ما شنیدن آن ها تبدیل به امری عادی شده است زیرا هر روز شاهده اینچنین ماجراهایی هستیم.دختر نوجوان ۱۶ ساله اهل روستای “تازه کند آخوند”  از توابع شهر مرند ، در صبح ۲۹ اسفند در پی حلق آویزی جان خود را از دست داد.

 

این دختر نوجوان نامزد بوده و حلق آویزی در منزل مسکونی پدری روی داده است.پیکر این جان باخته به پزشکی قانونی تبریز منتقل شده است تا علت این حادثه Incident مشخص گردد.هنوز انگیزه یا علت این رویداد تلخ یک روز مانده به عید مشخص نیست.

 

مسئله ازدواج در سنین نوجوانی در جامعه امروزی تبدیل به امری عادی شده است در حالی که دختران نوجوان در این سن باید به رشد فکری و زندگی نوجوانی خود فکر کنند اما ازدواج می کنند و چندین سال زودتر وارد زندگی مشترک می شوند که ممکن است آسیب های روحی شدیدی را به همراه داشته باشد. بیایید بگذاریم تا دختران نوجوان ما در این سن به رشد فکری و بلوغ اجتماعی خود مشغول باشند تا در آینده برای ازدواج خود با فهم کامل و دیدباز اقدام کنند تا شاهد حوادث اینچنینی نباشیم.

 

منبع سایت رکنا حوادث ایران

مطالب بیشتر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.