پورتال اینترنتی سرگرمی، تفریحی، عکس، پزشکی، اس ام اس، آشپزی، نیک شو
 • صفحه نخست+
 • اخبار+
 • آرایش و زیبایی+
 • آشپزی+
 • اس ام اس+
 • سرگرمی و تفریحی+
 • دنیای مد و فشن+
 • رپرتاژ آگهی+
 • پزشکی و سلامتی+
 • کامپیوتر,اینترنت و موبایل+
 • زندگی بهتر+
 • مطالب گوناگون+
 • دنیای عکس+
 • مطالب جالب علمی+
 • گردشگری+
 • دین و مذهب+
 • دنیای خودرو+
 • تبلیغات
 • مطالب خواندنی و جالب
 • تعبیر خواب
 • دنیای خودرو
 • آرایش و زیبایی
 • اخبار
 • سلبریتی هایی که گران ترین تبلیغات اینستاگرام را دارند

  مجموعه : دنیای سینما و موسیقی

  سلبریتی هایی کـــه گران ترین تبلیغات اینستاگرام را دارند

  اینستاگرام فضای کسب درآمد فوق العاده ای برای کاربران ایجاد کرده کـــه حتی سلبریتی ها هم از آن استفاده می کنند و برای تبلیغات در اینستاگرام رقم های بسیار بالایی دریافت می کنند.اینستاگرام تنها صفحه‌ای برای عکس گذاشتن و سرگرم کردم دیگران نیست؛ این شبکـــه اجتماعی، به دلیل حجم زیاد کاربرانی کـــه دارد، تبدیل به فضایی برای تبلیغات و به بیانی فروشگاه آنلاین شده است. بسیاری از اینفلوئنسر‌ها از شهرت خود استفاده کرده و در ازای دریافت مبلغی، محصولات برند‌های دیگر را تبلیغ ميکنند. به جز بلاگر و اینفلوئنسرها، ستاره‌ها نیز از شهرت خود استفاده کرده و از این طریق بر دارایی خود ميافزایند؛ اما هزینه‌ای کـــه آن‌ها ميگیرند با هم متفاوت است. اگر دوست دارید با ۱۰ ستاره هالیوودی کـــه برای تبلیغات در صفحه اینستاگرام خود بیشترین هزینه را ميگیرند، آشنا شوید، با ما همراه باشید.

   

  کندال جنر

  سلبریتی هایی که گران ترین تبلیغات اینستاگرام را دارند

  کندال جنر در حال حاضر یکی از بهترین سوپرمدل‌های جهان به حساب ميآید. او شهرت خود را با حضور در برنامه تلویزیونی واقع‎نمای «پابه‌پای خانواده کارداشیان»‌ها به دست آورد و خیلی زود توانست در صنعت مد و فشن خودی نشان دهد. تصویر او روی جلد مجلات مشهوری، چون Seventeen، Vogue و Marie Claire چاپ شده است. علاوه بر آن، او روی دفیله‌های مشهوترین فشن شو‌های جهان راه رفته است. از این رو، طبیعی است کـــه او برای تبلیغات در صحفه اینستاگرام خود رقم بالایی بگیرد. کندال برای هر پست تبلیغاتی خود ۵۰۰۰۰۰ دلار دریافت ميکند.

   

  لیونل مسی

  سلبریتی هایی که گران ترین تبلیغات اینستاگرام را دارند

  زمانی کـــه شما به اینفلوئنسر‌های اینستاگرام فکر ميکنید، احتمالا آخرین افرادی کـــه به ذهن‎تان ميرسند، ورزشکاران هستند؛ اما لیونل مسی، بازیکن فوتبال اهل آرژانیتن، نهمین ستاره‌ای است کـــه بیشترین هزینه را برای تبلیغات در صفحه‎اش ميگیرد. این ستاره ۳۲ ساله، ۱۱۲ میلیون فالوور در اینستاگرامش دارد، از این رو طبیعی است کـــه برای تبلیغات، هزینه بالایی را دریافت کند. او برای هر پستی کـــه در صفحه‎اش ميگذارد، ۵۰۰۰۰۰ دلار دریافت ميکند. در واقع هزینه تبلیغات او با کندال جنر برابر است.

   

  نیمار

  سلبریتی هایی که گران ترین تبلیغات اینستاگرام را دارند

  نیمار بازیکن فوتبال برزیلی و یکی از پردرآمدترین اینفلوئنسر‌های جهان است. این ستاره کـــه از سال ۲۰۰۳ تاکنون در زمینه فوتبال فعالیت دارد، اغلب به‌عنوان یکی از بهترین بازیکنان جهان در نظر گرفته ميشود؛ بنابراین طبیعی است کـــه فالوور‌های او نیز به اندازه شهرتش باشند. او ۱۱۲ میلیون فالوور در اینستاگرام دارد و برای هر پستی کـــه تبلیغ ميکند، ۶۰۰۰۰۰ دلار ميگیرد. شاید با این تعداد فالوور، پرداخت چنین مبلغی طبیعی باشد!

   

  جاستین بیبر

  سلبریتی هایی که گران ترین تبلیغات اینستاگرام را دارند

  شکی نیست کـــه جاستین بیبر یکی از تاثیرگذارترین ستاره‌های نسل خودش ميباشد. در واقع او دست به هر کاری کـــه بزند، از انتشار یک موزیک ویدیو گرفته تا ورود به یک رابطه جدید عاطفی، همیشه خبرساز ميشود. از این رو، اینستاگرام او نیز همیشه فعال است. این ستاره هالیوودی برای هر پست تبلیغاتی کـــه در صفحه‎اش منتشر کند، ۶۳۰۰۰۰ دلار ميگیرد. برای او کـــه سرمایه‌ای حدود ۲۶۵ میلیون دلار دارد، شاید این پول هیچ ارزشی نداشته باشد، اما مطمئن طرفداران زیادی را برای محصول تبلیغاتی‎اش جذب خواهد کرد.

   

  راک

  سلبریتی هایی که گران ترین تبلیغات اینستاگرام را دارند

  دواین جانسون کـــه ما او را بیشتر با اسم راک ميشناسیم، در حال حاضر گران‌ترین بازیگر هالیوود است. تجربه ثابت کرده کـــه او تاکنون هر پست تبلیغاتی کـــه در صفحه‌اش گذاشته، نتیجه بسیار خوبی گرفته و فروش بالایی را برای آن برند به همراه داشته است. او علاوه بر فعالیت در عرصه سینما، یک ورزشکار حرفه‌ای نیز هست، از این رو سبک زندگی سالمی دارد و بسیاری از مردم او را به همین دلیل دنبال کرده و الگوی خود قرار می دهند. او ۱۴۷ میلیون فالوور در اینستاگرامش دارد و برای هر تبلیغی کـــه ميکند، ۶۵۰۰۰۰ دلار ميگیرد.

   

  بیانسه

  سلبریتی هایی که گران ترین تبلیغات اینستاگرام را دارند

  آیا تا به حال دیده‎اید کـــه بیانسه در اینستاگرامش تبلیغ کند؟ بله. اما تبلیغات او با تبلیغات دیگران فرق دارد. در واقع تبلیغات او به گونه‌ای است کـــه شما احساس نميکنید او در حال تبلیغ است. در واقع او این کار را به قدری حرفه‌ای انجام ميدهد کـــه گویی خودش در حال استفاده از آن برند یا محصول ميباشد. لباس آدیداسی کـــه او به تن کرده را به یاد دارید؟ هیچ عکسی از او در حال تبلیغ ویتامین یا مخلوط کن نميبینید. بیانسه کـــه در حال حاضر یکی از قدرتمندترین سلبریتی‌های جهان است، برای هر پستی تبلیغاتی‎اش ۷۰۰۰۰۰ دلار ميگیرد. مطمئنا برای برندهایی کـــه به دنبال فروش بیشتری هستند، این رقم ارزشش را دارد.

   

  کیم کاردارشیان

  سلبریتی هایی که گران ترین تبلیغات اینستاگرام را دارند

  کیم کارداشیان یکی از اسطوره‌های شبکـــه‌های اجتماعی است. او حتی کتابی را در این زمینه کـــه چگونه شبکـــه‌های اجتماعی ميتوانند موجب پیشرفت کار و درآمدزایی شوند، نوشته است. او خودش هم از طریق اینستاگرام توانست بر شهرت‎ و ثروتش بیافزاید و خود را الگویی برای فالوورهایش قرار دهد. او بر عکس بیانسه، تبلیغ هر برندی را کـــه خودش قبول داشته باشد، ميکند. اگر به صفحه اینستاگرام او نگاهی بیاندازید خواهید دید کـــه او از چای‌های لاغری تا سفید کننده دندان و ویتامین‌های مختلف را تبلیغ کرده است. او برای هر کدامیک از این پست‌ها ۷۲۰۰۰۰ دلار ميگیرد.

   

  کریستیانو رونالدو

  سلبریتی هایی که گران ترین تبلیغات اینستاگرام را دارند

  چه کسی باور ميکند کـــه یک فوتبالیست در شبکـــه‌های اجتماعی انقدر موفق باشد؟ کریستیانو رونالدو کـــه یکی از بیشترین فالوور‌های جهان را در اینستاگرامش دارد، در زمینه تبلیغات نیز بسیار فعال است. این فوتبالیست پرتغالی با ۱۷۲ میلیون فالوور در اینستاگرام، برای هر پستی تبلیغاتی کـــه منتشر ميکند، ۷۵۰۰۰۰۰ دلار ميگیرد.

   

  سلنا گومز

  سلبریتی هایی که گران ترین تبلیغات اینستاگرام را دارند

  ما نام ملکـــه اینستاگرام را به سلنا گومز داده‎ایم، از این رو کـــه برای چندین سال متوالی بیشترین فالوور را در اینستاگرام داشته است. البته او اخیرا و به طور موقت اپلیکیشن اینستاگرام را از روی گوشی‎اش پاک کرده و گفته کـــه این شبکـــه اجتماعی او را افسرده کرده است. با این اوصاف او برای هر پست تبلیغاتی کـــه در صفحه‎اش به انتشار ميگذاشت، ۸۰۰۰۰۰ دلار ميگرفت.

   

  کایلی جنر

  سلبریتی هایی که گران ترین تبلیغات اینستاگرام را دارند

  آیا فکرش را ميکردید کـــه کایلی جنر گران‌ترین تبلیغات اینستاگرام را دارد؟ البته جای تعجبی ندارد، زیرا زندگی کارداشیان‌ها و درآمدشان بیشتر از طریق همین شبکـــه اجتماعی ميچرخد. کایلی جنر کـــه این روز‌ها مشهورترین و ثروتمندترین عضو خانواده کارداشیان‌ها شده، برای هر پست تبلیغاتی در صفحه اش ۱ میلیون دلار ميگیرد. در واقع اگر او در ماه چند تبلیغ داشته باشد، دیگر نیازی به کار‌های دیگر ندارد. مجله فوربز درآمد او را چیزی حدود ۹۰۰ میلیون دلار تخمین زده است.

   

  مطالب بیشتر:

  پست های تبلیغاتی نجومی شاخ های اینستاگرام

  درآمد ماهانه پادشاهان اینستاگرام در ایران

   

   

 • مطالب پربازدید