پورتال اینترنتی سرگرمی، تفریحی، عکس، پزشکی، اس ام اس، آشپزی، نیک شو
 • صفحه نخست+
 • اخبار+
 • آرایش و زیبایی+
 • آشپزی+
 • اس ام اس+
 • سرگرمی و تفریحی+
 • دنیای مد و فشن+
 • زناشویی+
 • پزشکی و سلامتی+
 • کامپیوتر,اینترنت و موبایل+
 • زندگی بهتر+
 • دنیای سینما و موسیقی+
 • دنیای عکس+
 • مطالب جالب علمی+
 • گردشگری+
 • دین و مذهب+
 • فیلم و کلیپ+
 • مطالب خواندنی و جالب
 • دنیای مد و فشن
 • زناشویی
 • آرایش و زیبایی
 • اخبار
 • زنان وقتی این مردان را ببینند تحریک و داغ می شوند

  مجموعه : دانستنی های جنسی

  زنان وقتی این مردان را ببینند تحریک و داغ می شوند

  زنان وقتی این مردان را ببینند تحریک و داغ مي شوند

  مردان ایده آل برای برقراری رابطه جنسی از نگاه زنان به نظر شما چه ویژگی هایی دارند؟ امروز به شما مي گوییم که چطور باشید تا بتوانید حسابی توجه همسرتان را به خودتان جلب کنید. رابطه جنسی یکی از لذت بخش ترین و بهترین اتفاقات زندگی است پس بیایید با جذاب و خواستنی بودن این هوس و لذت را در زنان برای دستیابی به خودتان بیشتر و بیشتر کنید.

  زنان وقتی این مردان را ببینند تحریک و داغ می شوند

  مردان اگر خودشان را ایده آل کنند مي توانند خانم ها را جذب خود کنند

   

  به گزارش نیک شو، از ویژگی های مرد ایده آل در رابطه جنسی مي توان ده مورد زیر را نام برد ، بکار گیری این موارد آن چنان دشوار نیست و هر مردی مي تواند از پس آن بر بیاید و برای همسر خود یک مرد واقعی در رابطه جنسی باشد، یک تحریک مناسب توسط شما ميتواند همسرتان را به اوج ببرد .

  زنان وقتی این مردان را ببینند تحریک و داغ می شوند

  ۱- آقایانی که به آرامي و با ملایمت عشق ورزی ميکنند. برای تحریک همسرشان وقت صرف مي کنند و به او فرصت مي دهند تا شعله ی شهوتش به آرامي روشن شود.

   

  ۲- آقایانی که در بستر نیز با همسرشان صحبت ميکنند .آقایونی که نميخواهند احساساتشان را با کلمات عاشقانه در حین رابطه جنسی بیان کنند، به این نکته دقت کنند که بیان احساسات عاشقانه در قبل، هنگام و بعد از نزدیکی به زن احساس محبوبیت و امنیت ميدهد.
  دست عاشق

   

  ۳- آقایانی که در بوسیدن مهارت دارند .هر بوسه عاشقانه که بر لبان همسرتان مي زنید مي تواند به مانند پیامي پرقدرت بر قلب همسرتان فرود مي آید و او را شعله ور سازد.

   

  ۴- آقایانی که با چشمان خود به همسرشان نشان ميدهند او را دوست دارند و به او عشق مي ورزند . این را بدانید که ارتباط چشمي بین دو نفر نیرومند ترین و موثرترین ارتباطات است که پیامدش فعال شدن چرخه های دیگر بدن هر دو طرف است، پس با نگاهی عاشقانه به همسرتان احساس محبوبیت بدهید و از مزایای این ارتباط لذت ببرید.

  زنان وقتی این مردان را ببینند تحریک و داغ می شوند

  ۵- آقایانی که با موهای همسرشان بازی ميکنند .فکر نميکنم هیچ زنی در دنیا وجود داشته باشد که درهنگام معاشقه از چنگ زدن دستهای همسرش در موهای سرش لذت نبرد !این را بدانید که ارتباط چشمي بین دو نفر نیرومند ترین و موثرترین ارتباطات است که پیامدش فعال شدن چرخه های دیگر بدن هر دو طرف است.

   

  ۶- آقایانی که در تحریک کردن همسرشان به وسیله لمس کردن مهارت دارند . زنها در پروسه آمادگی برای نزدیکی نیاز دارند که با نوازش و لمس آرام، آماده عملیات جنسی شوند.

   

  ۷ – آقایانی که از ماساژ دادن به همسر خود لذت ميبرند. زبان عشق لمس کردن است، دستهای شما زایده هایی فیزیکی نیستند بلکه فرستده هایی قوی اند که نیروی جنسی شما را منتقل ميکنند، با نوازشی عاشقانه معنای واقعی این جمله را درک کنید.

   

  ۸- آقایانی که عشق خود را در بیرون از اتاق خواب نیز به همسرشان نشان مي دهند و او را به احساس و باور محبوبیت وادار مي کنند . یک «دوستت دارم» ، یک شاخه گل ، یک اس ام اس عاشقانه و یک تک زنگ نیم روزی که به همسرتان احساس محبوبیت بدهد ، ميتواند در شب هنگام به طوفانی عشقی تبدیل شود.

  زنان وقتی این مردان را ببینند تحریک و داغ می شوند

  هر مردی باید هنر جاذبه جنسی را خوب بلد باشد

   

  ۹- آقایانی که پیش از عشق ورزی خود را به لحاظ فیزیکی و جسمانی آماده ميکنند. کارهایی ماننده خوشبو کردن دهان، ازاله موهای زائد، عطر زدن و دوش گرفتن و … ميتوانند برای آماده کردن جسمي شما موثر باشند.

   

  ۱۰ _ آقایانی که به همسرشان وفادارند .فراموش نکنید اگر همسرتان حس کند تنها شریک لحظه های لذت تان است ،تلاش بیشتری برای لذت بردن مضاعف شما مي کند.

  زنان وقتی این مردان را ببینند تحریک و داغ می شوند

  زنان از چه مردانی تحریک مي شوند

  مردان تحریک کننده، ، آیا دوست دارید همسرتان را به یکی از این قهرمانان تبدیل کنید؟ اگه دوست دارید سعی کنید جزء این ۲۰ مرد باشید تا ببینید که همسر شما توان رد کردن و پس زدن جنسی شما را ندارد!
  این مردان تحریک کننده زنان هستند

   

  ۱- آقایانی که به آرامي و با ملایمت عشق ورزی ميکنند، آقایونی که به سرعت ميروند سراغ شورت خانمشان و عمل دخول را شروع ميکنند و فوری و باعجله ميخواهند کار را تمام کنند به این نکته دقت کنند که اگر شعله های جنسی خانمشان را به آرامي روشن کنند این شعله ها تا مدت بیشتری روشن خواهند ماند.

   

  ۲- آقایانی که در بستر نیز با همسرشان صحبت ميکنند (آقایونی که نميخواهند احساساتشان را با کلمات عاشقانه در حین رابطه بیان کنند، به این نکته دقت کنند که بیان احساسات عاشقانه در قبل، هنگام و بعد از رابطه به زن احساس محبوبیت و امنیت ميدهد، احساسی که همسرتان را به وزیری محبوب در دربار شما تبدیل خواهد کرد)

   

  ۳- آقایانی که در بوسیدن مهارت دارند (هر بوسه عاشقانه که بر لبان همسرتان ميزنید ميتواند به مانند پیامي پرقدرت بر قلب همسرتان فرود مي آید و اورا شعله ور سازد، این جمله را هرگز فراموش نکنید)

   

  ۴- آقایانی که با چشمان خود به همسرشان نشان ميدهند اورا دوست دارند و به او عشق مي ورزند (این را بدانید که ارتباط چشمي بین دو نفر نیرومند ترین و موثرترین ارتباطات است که پیامدش فعال شدن چرخه های دیگر بدن هر دو طرف است، پس با نگاهی عاشقانه به همسرتان احساس محبوبیت بدهید و از مزایای این ارتباط لذت ببرید)

   

  ۵- آقایانی که لباس های همسرشان را به آرامي در مي آوردند

  زنان وقتی این مردان را ببینند تحریک و داغ می شوند

  ۶- آقایانی که در تحریک کردن همسرشان به وسیله لمس کردن مهارت دارند (زنها در پروسه آمادگی برای رابطه نیاز دارند که با نوازش و لمس آرام، آماده دخول و عملیات جنسی شوند، این نکته را هم به داشته هایتان اضافه کنید)

   

  ۷- آقایانی که با موهای همسرشان بازی ميکنند

   

  ۸- آقایانی که از معاشقه با همسرشان لذت ميبرند (خیلی ساده است هنگامي که معاشقه بکنید و احساساتتان را به بیرون تراوش کنید این خود مهمترین جذب کننده برای همسرتان است)

   

  ۹- آقایانی که عشق خود را در بیرون از اتاق خواب نیز به همسرشان نشان مي دهند و او را به احساس و باور محبوبیت وادار مي کنند (یک «دوستت دارم» ، یک شاخه گل ، یک اس ام اس عاشقانه و یک تک زنگ نیم روزی که به همسرتان احساس محبوبیت بدهد ، ميتواند در شب هنگام به طوفانی عشقی تبدیل شود، باور نميکنید، فردا صبح امتحان کنید)

   

  ۱۰- مردانی که مي دانند چگونه بدن زنانه و موئث همسرشان را ارضاء کنند.

   

  ۱۱- آقایانی که ميدانند چگونه همسرشان را به لحاظ جنسی فریبا و دلنشین کنند.

   

  ۱۲- آقایانی که پیش از عشق ورزی خود را به لحاظ فیزیکی و جسمانی آماده ميکنند. (کارهایی ماننده خوشبو کردن دهان، ازاله موهای زائد، عطر زدن و دوش گرفتن و … ميتوانند برای آماده کردن جسمي شما موثر باشند)

  زنان وقتی این مردان را ببینند تحریک و داغ می شوند

  ۱۳- آقایانی که به همسرشان احساس زیبا بودن مي دهند. (اینجا یک راز را بهتون ميگم ، هنگامي که یک زن احساس بکند که برای شما زیبا است، مثل توپ ميترکه! از من گفتن)

   

  ۱۴- آقایانی که از ماساژ دادن به همسر خود لذت ميبرند. زبان عشق لمس کردن است، دستهای شما زایده هایی فیزیکی نیستند بلکه فرستده هایی قوی اند که نیروی جنسی شما را منتقل ميکنند، با نوازشی عاشقانه معنای واقعی این جمله را درک کنید)

   

  ۱۵- آقایانی که عاشق در آغوش گرفتن همسرشان هستند.

   

  ۱۶- آقایانی که دستهای همسر خود را در دست ميگیرند و آن را نوازش ميکنند.

   

  ۱۷- آقایانی که پس از گذشت سالیان همچنان مانند روزهای اول آشنایی شان با همسر خود رفتار ميکنند. آهان این نکته ماله کهنه کاراست، رفقا با تجربه دقت کنند که اگه اجازه ندهید همسرتان برایتان عادی شود و نگاهتان همان نگاه اول باشد، این طوفان عشقی تبدیل به امواجی پایدار خواهد شد که ضامن پایداری رابطه تان در تمام زندگی باقی مانده خواهد شد)

   

  ۱۸- آقایانی که به همسرشان نشان ميدهند که او تنها زن زندگی آنهاست و به او احساس و باور «خاص بودن» ميدهند.

   

  ۱۹- آقایانی که همسرشان را دوست دارند و به او عشق ميورزند.

   

  ۲۰- آقایانی که چنین باور دارند عشق همسرشان تحمل تمامي سختی های زندگی را برای آنها سهل و آسان و حتی از بین مي برند.

  زنان وقتی این مردان را ببینند تحریک و داغ می شوند

  تاثیر طول آلت تناسلی و نوع بکارت در لذت جنسی

  هر چند مطالب زیادی در مورد طول آلت تناسلی مردان در پایگاه اطلاع رسانی تنظیم خانواده منتشر گردیده اما با توجه به آنکه واژه تغییر اندازه آلت تناسلی یکی از واژگان پر جستجو ميباشد ، لذا در این مطلب به صورت پرسش و پاسخ به این موضوع ميپردازیم

   

  تاثیر طول آلت تناسلی بر لذت جنسی

  از نظر فیزولوژیکی ( جسمانی ) بزرگی طول و قطر آلت تناسلی تاثیری درلذت جنسی برای خانم ها ندارد ، بدین ترتیب برای زنان فرقی ندارد آلت تناسلی ۱۳ سالنتیمتر باشد یا ۱۸ سانتیمتر ، همچنین برای مردان نیز اندازه آلت تناسلی تاثیری در لذت جنسی آنها نداردبطور کلی بد نیست بدانید اکثر خانم ها احساس خاصی در دخول جنسی تجربه نميکنند چرا که ۷۰ درصد خانم ها از طریق لمس و تحریک ناحیه کلیتوریس احساس لذت ميکنند نه از طریق دخول

   

  چرا مردان به دنبال افزایش سایز آلت تناسلی هستند ؟

  اول : مردان توانایی جنسی را مرتبط با طول آلت تناسلی خود ميدانند ، از اینرو بزرگ بودن آۀت تناسلی در اعتماد به نفس جنسی آنها موثر است

  زنان وقتی این مردان را ببینند تحریک و داغ می شوند

  طول آلت تناسلی مردان به عوامل بسیار مختلفی مربوط است

   

  دوم : متاسفانه آقایان طول آلت تناسلی خود را با طول آلت تناسلی بازیگران پورنو قیاس ميکنند این در حالیست که ، اندازه آۀت تناسلی بصورت منطقه ای است و در مردان برخی کشورها بزرگتر و در برخی دیگر از مناطق کوچکتر ميباشد

   

  اندازه طبیعی آلت تناسلی مردان ایرانی

  اولا اگر نگران آن هستید که آیا اندازه اۀت تناسلی شما طبیعی است یا خیر ميتوانید با کلیک روی اینجا بصورت آنلاین از طبیعی بودن اندازه آلت تناسلی خود اطمينان حاصل کنید، بد نیست بدانید بر مبنای اطلس جهانی اندازه آلت تناسلی مردان ایرانی در منطقه ای هستند که طبیعی ترین اندازه آلت تناسلی را دارا هستند حدود ۱۳ تا ۱۵ سانتیمتر بطور ميانگین، این در حالیست که اندازه آلت تناسلی در حالت کشیده ببیش از ۹٫۵ سانتیمتر طبیعی است

  زنان وقتی این مردان را ببینند تحریک و داغ می شوند

  ميانگین طول آلت تناسلی آقایان در برخی کشورها

  سودان – کلمبیا – ونزوئلا -بولیوی با ميانگین ۱۶ تا ۱۸ سانتیمتر

  فرانسه – برزیل – مکزیک – مصر با ميانگین ۱۵ تا ۱۶ سانتیمتر

  ایران – لیبی – ترکیه – عراق – کانادا-یونان – فنلاند با ميانگین ۱۳ تا ۱۵ سانتیمتر

  روسیه – امریکای شمالی با ميانگین ۱۱٫۵ تا ۱۳٫۵ سانتیمتر

  چین – هند – پاکستان با ميانگین ۹٫۵ در ۱۱٫۵ سانتیمتر

   

  جهت مشاهده اطلس جغرافیایی اندازه آلت تناسلی مردان مناطق مختلف روی اینجا کلیک کنید

  زنان وقتی این مردان را ببینند تحریک و داغ می شوند

  نظر خانم ها درم ورد اندازه آلت تناسلی آقایان چیست ؟

  برای مشاهده این پاسخ توصیه ميکنیم مطلبی که در اینباره درج شده است با کلیک روی اینجا مشاهده نمائید

   

  آیا نوع پرده بکارت در لذت جنسی موثر است ؟

  به هیچ وجه ، نوع بکارت نقشی در لذت جنسی ندارد ، اما ممکن است در افرادی که داری بکارت ارتجاعی هستند با توجه به آنکه معمولا این نوع بکارت از طریق دخول از بین نميرود ممکن است درد آن باعث کاهش لذت جنسی شود هر چند روشهایی جهت کاستن از درد آن وجود دارد.

   

  نتیجه گیری :

  نه اندازه آلت تناسلی و نه نوع بکارت هیچ نقشی در لذت جنسی ندارند ، بلکه کیفیت و اثر پذیری رابطه جنسی مستلزم مهارتهای لازم در تحریک ، معاشقه و پیشنوازی و انواع حالات نزدیکی است. لذا همواره توصیه ميشود ، به جای فکرک ردن به اشکال اندامهای جنسی که هیچ نقشی در کیفیت رابطه ندارند به مطالعه آموزش مهارتهای جنسی بپردازید

   

  زنان به کدام نقاط بدن مردان توجه مي کنند

  در این قسمي لیستی از اعضایی كه آقایون معمولا به این دلیل كه تصور مي كنند خانم ها به آن قسمت ها اهميت نمي دهند، آنها را تميز نكرده و مراقبت های لازم را در موردشان انجام نمي دهند، را برایتان آورده ایم. اميدواریم پس از مطالعه لیست زیر، جزء افرادی باشید كه از این نقاط مراقبت كافی مي كنند و اهميت آن را مي دانند.

   

  ابرو

  او انتظار ندارد كه ابروهای شما همانند خودش كاملا دارای فرم باشد، اما ابروهای پر و در هم و بر هم نیز، چیزی نیست كه او انتظار دیدنش را داشته باشد.در این مورد چه كنید: اگر شما جز آن دسته از آقایانی هستید كه ابروهای پری دارند، باید درست كاری را انجام دهید كه خانم ها انجام مي دهند: ابروهایتان را بردارید. فقط كافی است موهای بین دو ابرو را بردارید (فقط موهایی كه وسط دو ابرو قرار دارند). البته اگر قصد دارید موهای بیشتری را بردارید، بهتر است نزد یك آرایشگر بروید تا او این كار را برایتان انجام دهد.

   

  ناخن

  دستان شما نقطه ای هستند كه مطالب بسیاری در مورد نظافت و بهداشت شخصی شما را در اختیار او قرار مي دهند. پس اجازه ندهید تا ناخن های چرك و كثیف شما را از دور خارج كنند.در این مورد چه كنید: لازم نیست هر هفته مانیكور كنید تا ناخن هایتان فرم داشته باشند، بلكه فقط كافیست از داروخانه یك عدد سوهان خریداری نمایید و سختی ها و لبه های تیز آنرا صاف كنید. هیچ خانم دوست ندارد، كسی او را با ناخن های بد فرم و ناصاف در آغوش بگیرد.

   

  پوست

  هیچ خانمي نمي تواند از لمس كردن پوست لطیف و صاف اجتناب كند. آیا این دلیل كافی نیست تا شما را ترغیب به داشتن پوستی لطیف و شاداب نماید؟

   

  در این مورد چه كنید: خانم ها به وسیله كرم های نرم و مرطوب كننده با خشكی پوست در سرما مبارزه مي كنند، آقایون اغلب این كار را انجام نمي دهند. لازم نیست موشك هوا كنید؛ فقط یك قوطی نرم كننده (ترجیحا بدون بو) خریداری كنید و آنرا مرتبا بر روی پوست خود بمالید تا خشكی ها از بین بروند. افرادی كه پوست های چربی دارند، باید نمونه هایی را خریداری كنند كه بدون روغن (oil free ) باشند، به این ترتیب مشكلاتان به اسانی حل خواهد شد.

   

  پا

  ترك پا، قارچ های موضعی، ناخن ها بلند انگشت های پا، و بوی بد آن مي تواند به راحتی او را از برقراری رابطه با شما منصرف كند. متاسفانه زمانی كه شما كفش هایتان را در مي آورید اولین چیزی كه یك خانم به آن توجه مي كند، همين موارد هستند. اگر نتوانید از این قسمت پنهان بدن خود به خوبی مراقبت كنید، او ممكن است تصور مي كند كه توانایی مراقبت و نگهداری از سایر اعضای مخفی را نیز ندارید.

   

  موی بینی/ گوش

  من موی گوش و بینی یك مرد را با سبیل های بلند و نمایان یك خانم برابر مي دانم. یك خانم برای از بین بردن سبیل ها، آنها را موم مي اندازد، دكولوره مي كند و هر كار دیگری كه از دستش بر آید در این زمينه انجام مي دهد. آیا شما نیز نباید همين كار را انجام دهید؟

   

  در این مورد چه مي كنید: در این قسمت یك راهنمای ساده وجود دارد كه باید آنرا اجرا كنید: زمانی كه موهای گوش و یا بینی آنقدر بزرگ شده باشند كه از سوراخ ها بیرون بزنند، باید نسبت به كوتاه كردن آنها اقدام كنید.

   

  دندان

  لبخندی با دندان های درخشان تحت هر شرایطی همه چیز را به نفع شما بر مي گرداند. دندان های لكه دار، زرد، و پلاك دار او را به راحتی به سمت دیگری منحرف ميكند.در این مورد چه كنید: اگر مشكلات دندان هایتان بیش از اندازه حاد شده باید، نزد دندانپزشك بروید؛ اما اگر هنوز به این مرحله نرسیده اید، بهتر است یك خمير دندان سفید كننده و دهان شویه خریداری كنید. البته باید اشاره كنم كه استفاده كردن از آنها را نیز از یاد نبرید.

   

  كمر

  كمر شما شهوت انگیزترین نقطه بدنتان است، البته نه زمانی كه پر است از جوش و موهای زائد.در این مورد چه كنید: اگر مشكل شما جوش های غرور است، از كرم و یا لوسیون های پاك كننده استفاده كنید. در مورد موها هم اگر مقدار آنها كم باشد اصلا مسئله ای نیست، تا به حال كمي مو هیچ را اذیت نكرده اما اگر مقدار آن بیش از حد نرمال است باید به سالن زیبایی بروید و آنها را اپیلاسیون كنید .

   

  مطالب بیشتر:

  علاقه و عشق پسران را از زبان بدن آن ها بفهميد

  رها شدن از دام هایی که زنان برای مردان پهن مي کنند

  خانم ها جذب این تیپ های مردانه مي شوند

  چرا زنان و مردان به بزرگ بودن سینه ها علاقه دارند؟

   

   

 • مطالب پربازدید