زنان و مردان برهنه در محل ساخت فیلم مستهجن

زنان و مردان برهنه در محل ساخت فیلم مستهجن

دختران و پسران بدکاره در خانه ای که محل ساخت فیلم های غیراخلاقی و مستهجن بود، توسط پلیس دستگیر شدند تا پایانی باشد بر ساخت این گونه فیلم ها. این افراد فیلم ها را در اینترنت پخش می کردند. دختران و پسرانی که با جمع آوری دختران خیابانی با آن ها رابطه جنسی برقرار می کردند و فیلم های مستهجن می ساختند و این فیلم ها را توسط شبکه های ماهواره ای و اینترنتی منتشر می کردند.

زنان و مردان برهنه در محل ساخت فیلم مستهجن

متلاشی شدن خانه فساد در قاهره

 

به گزارش نیک شو، در خبرها چند وقت قبل خواندیم که خانه فساد احمد و یاسمن تامر عبدالشافی رئیس دایره تحقیقات اداره پلیس قاهره با اعلام این خبر گفت: یک واحد آپارتمان شناسایی شد که مدیریت آن با فردی به نام احمد بود. او افزود: در این خانه فساد افرادی اقدام به قاچاق مواد مخدر و اقدام به برقراری رابطه های شوم می کردند. رئیس اداره تحقیقات پلیس خاطرنشان کرد: در جستجو از این آپارتمان علاوه بر مواد مخدر و داروهای غیر مجاز جنسی یک اسلحه غیر مجاز نیز کشف شد.

 

عبدالشافی گفت: در این خانه تیمی چهار دختر جوان با نامهای یاسمین، امنیه هدیر و ایناس حضور داشتند که در اعمال شیطانی احمد مشارکت داشتند. او بیان کرد: احمد به هر کدام از کارکنان خود یک دوم از سود کارهای کثیف خود سهم میداد تا دست وی را رو نکنند. احمد و کارکنان شیطان صفت دستگیر شدند و پرونده برای رسیدگی به دادستانی فرستاده شد.

مطالب بیشتر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.