روش استفاده روغن خراطین | روغن خراطین اصل

روش استفاده روغن خراطین | روغن خراطین اصل

روش اســتفاده روغن خراطین | روغن خراطین اصل

روغن خراطین ، اسمي کــه زیاد شنیده مي شود درباره فواید آن صحبت های بسیاری مي شود. این روغن مي تواند حجم دهندگی باورنکردنی داشته باشد کــه برعکس تمامي قرص و داروهای دیگر ، این یکی هم طبیعی اســت و هم واقعیت دارد!

 

روغن خراطین کــه از نوعی کرم خاکی تهیه ميشود و یکی از طبیعی ترین روغنها محسوب شده کــه امروزه به عنوان یک راهکار طبیعی با نتایج شگفت انگیز برای افزایش حجم لب، گونه، باسن، سینه، افزایش اندازه آلت تناسلی مردان اســتفاده ميگردد. این روغن هم برای خانمها و هم برای آقایان مفید اســت و ورزشکاران از این روغن برای افزایش حجم عضلات خود اســتفاده ميکنند.

 

در حقیقت ميتوان گفت روغن خراطین اصلی یکی از بهترین و مطمئن‌ترین راهها برای افزایش و حجیم شدن عضلات و بافتهای بدن بوده و بدون بازگشت اســت. ترکیبات شیميایی این روغن سرشار از امگا 3، امگا 6، امگا 9 و پروتئین‌های فراوان اســت. خواص دارویی و درمانی روغن خراطین بسیار گسترده بوده، در ادامه این مطلب با طرز تهیه، طریقه مصرف و خواص این روغن بیشتر آشنا شوید.

روش استفاده روغن خراطین | روغن خراطین اصل

طبع  : گرم

طریقه مصرف  : اســتعمال موضعی

خواص درمانی  : افزایش دهنده جریان خون در رگها ، تقویت و رشد مو ، از بین بردن خط اخم، خط خنده و خط پیشانی ، حجم دهنده گونه، لب و سفت کننده عضلات سینه و باسن ، افزایش اندازه آلت تناسلی آقایان، درمان ناتوانی های جنسی مردانه ، افزایش رشد و حجم‌دهی عضلات برای ورزشکاران پرورش اندام

مضرات : حساسیت

بهتر اســت در دوران شیردهی و حاملگی اســتفاده نشود.

 

طرز تهیه روغن خراطین

در گذشته و در طب سنتی ایرانی اولین بار دانشمند ایرانی ابوعلی سینا این روغن را از کرم خاکی تهیه تمود و آن را با روغن زیتون و با روغن کنجد ترکیب کرده و برای درمان بیماری‌ها اســتفاده ميکرد، اما امروزه با پیشرفت صنایع تبدیلی این روغن به صورت 100 درصد خالص از نوعی کرم خاکی اســتخراج ميگردد. یکی از ویژگیهای کرم خاکی قدرت تولید و ترميم نیمه دیگر بدنش اســت زمانی کــه دو نیم ميشود.. این ویژگی کرم خاکی باعث گردید تا اســتخراج ترکیبات شیميایی بدن وی صورت گیرد کــه به آن خراطین گفته ميشود.

 

خواص روغن خراطین

این روغن خواص گسترده ای داشته، امروزه از آن در صنایع آرایشی و مد اســتفاده فراوان ميشود، همچنین خواص درمانی متعددی نیز داشته، برخی از مهمترین خواص این روغن عبارتند از:

 

حجم دهنده گونه، لب و سفت کننده عضلات سینه و باسن

از این روغن به منظور افزایش حجم گونه، لب و … اســتفاده ميگردد. اســتفاده از این روغن یک راه طبیعی و دائمي برای افزایش حجم اندامهای مورد نظر بدن اســت.

 

کاربرد برای ورزشکاران و پرورش اندام

اســتعمال این روغن برای ورزشکاران پرورش اندام جهت سرعت رشد عضلات و حجم‌دهی بر یک یا چند عضله خاص مفید اســت و عوارض مصرف داروهای شیميایی و هورمونی را نیز نخواهد داشت.

 

از بین بردن خط اخم ، خط خنده و خط پیشانی و …

یکی از مهمترین و اصلی ترین کاربردهای این روغن اســتفاده از آن برای کاهش چین و چروک پوست، رفع خط اخم، خطوط پیشانی و در نهایت جوان سازی پوست اســت. امروزه یکی از اصلی ترین مواد گرانترین کرمهای جهان روغن خراطین اســت. همچنین این روغن در پوست صورت ایجاد شفافیت و درخشندگی ميکند و پوست را فوق‌ العاده نرم و لطیف نموده و همچنین اثر بی‌ نظیری در کمرنگ کردن و محو نمودن لک‌ های پوستی دارد. برای آشنایی بیشتر با نحوه از بین بردن خط خنده، چروک صورت و … به وسیله گیاهان دارویی و با کمک طب سنتی مطالعه لینک زیر پیشنهاد ميشود.

 

افزایش اندازه آلت تناسلی مردان

اســتفاده از این روغن یکی از راههای طبیعی برای افزایش حجم دائمي و موضعی آلت تناسلی اســت. همچنین اســتفاده از این روغن مشکل دیر انزالی مردان را برطرف ميکند.

 

تقویت و رشد موها

از دیگر خواص این روغن کمک به تقویت و رشد موها بوده، باعث شادابی و لطیف شدن مو ميگردد.

 

افزایش دهنده جریان خون در رگها

ماساژ این روغن روی موضع عضلات موضع مورد نظر، با افزایش خون رسانی، باعث تغذیه بهتر شده و در نتیجه سرعت رشد و حجم گرفتن در آن عضله افزایش مي‌یابد. همچنین به دلیل افزایش گردش خون یکی از روغنهای مورد اســتفاده در ماساز درمانی اســت و برای تسکین درد مفاصل و دردهای روماتیسمي بسیار مفید اســت.

 

طرز تهیه روغن خراطین

برای تهیه این روغن در گذشته کــه به آن روش ابن سینایی نیز گفته ميشود، از 2 کیلو گرم خاکی و 1 کیلو روغن زیتون و یا کنجد اســتفاده مي شده اســت و هنوز هم در عطاری‌ها از این روش اســتفاده ميشود. امروزه از دستگاههای تمام اتوماتیک و پیشرفته اســتفاده ميشود. از 80 کیلوگرم کرم خاکی ميتوان به ميزان 1 لیتر روغن کرم خاکی را اســتخراج نمود.

 

طریقه مصرف روغن خراطین

برای اســتفاده از این روغن، روزی یک مرتبه موضع مورد نظر را به مدت 3دقیقه ماساژ داده و سپس با روغن مورد نظر آغشته نموده و مجددا 3 دقیقه ماساژ دهید تا روغن خوب جذب پوست شود. همچنین بهتر اســت روزی 2 مرتبه این عمل انجام گیرد تا نتایج بهتری حاصل گردد.

روش استفاده روغن خراطین | روغن خراطین اصل

کوچک بودن اندام نه زن ميشناسد و نه مرد !

لذا بسیاری از زنان برای افزایش سایز اندام خود مانند : لب ، گونه ، سینه ، باسن و خط خنده و …. به سراغ روغن خراطین مي روند .آقایان نیز اکثرا برای افزایش سایز آلت تناسلی این روغن را انتخاب مي کنند .شاید شما با خودتان بگویید این روغن ها تاثیری بر روی افزایش حجم نخواهند داشت و به سراغ راههایی نظیر جراحی های پر خطر و یا اســتفاده از روغن های شیميایی بروید .در واقعیت روغن خراطين در صورتی کــه خالص و بدون پایه باشد ميتواند تاثیر واقعی بر روی اندام بگذارد .

 

رابطه کرم ایزنفتیدا با روغن خراطین اصل :

کرم ایزنفتیدا یک کرم تقریبا نادر و گران قیمت اســت کــه در انواع صنعت ها از جمله تهیه انواع کمپوست ها یا تهیه روغن ها از جمله روغن خراطین اصل !

 

اســتفاده از کرم ایزنفتیدا از آن زمان کــه ابن سینا در کتاب قانون در طب از روغن این کرم به عنوان یک روغن ججم دهنده به اندام های بدن نام برد رونق گرفت .

 

آیا روغن خراطین واقعیت دارد ؟

مطلب قابل توجه درباره خراطین این اســت کــه به بسیاری از روغن ها ممکن اســت صفاتی غبر قابل باور اطلاق گردد اما این روغن مانند سایر روغن ها یا صحبت های قدیمي صرفا یک شایعه نیست زیرا از نظر علمي نیز ثابت شده اســت .
این روغن از فرایند روغن گیری کرم ایزنفتیدا گرفته ميشود . بدین گونه کــه کرم ایزنفتیدا ( گونه از کرم خاکی کــه در هند بسیار یافت ميشود ) در بدن خود موادی را داراســت کــه به الانتئین معروف هستند و همين مواد ميتوانند باعث حجم دادن و افزایش سایز اندام ها گردند .

 

آیا ترکیب آن با جوز هندی موثر تر اســت ؟

به جهت اینکــه یکی از خواص جوز هندی بالا برنده گردش خون ميباشد ، از ترکیب پودر جوز هندی در روغن خراطین برای بالا بردن گردش خون در موضع اســتفاده مي گردد.

 

نحوه عملکرد روغن خراطین ؟

گفتیم کــه حجم دهی به واسطه الانتين صورت مي پذیرد .حال هنگامي کــه روغن خراطين یا همان روغن کرم ایزینفتیدا بر روی پوست ریخته ميشود و جذب موضع ميگردد ، گردش خون در آن محل حدود ۱.۷۵ برابر خواهد شد .توجه نمایید کــه این افزایش گردش خون ميتواند عامل اصلی بزرگ شدن و افزایش سایز اندام های زنان و مردان باشد

 

آیا روغن خراطین عوارض دارد ؟

علم ثابت کرده اســت محصولاتی کــه از طریق فراورده های شیميایی خطرناک بدست نمي آیند و بشر در تولید آنها نقشی ندارد ، در صورتی کــه به وارد شدن آن به خون و یا معده نینجامد هیج ضرری و عوارضی نخواهد داشت . کما آنکــه شما روغن خراطين را ميخواهید بصورت موضعی اســتفاده نمایید .

 

روش اســتفاده از روغن خراطین به چه صورت ميباشد ؟

این روغن نیز همانند سایر روغن ها روش اســتفاده خاص خودش را دارد و جهت تاثیر ماکزیمم مي بایست دقیقا مطابق با دستور مصرف نمایید . روش مصرف نیز بدین صورت اســت کــه شب ، قبل از خواب ، موضعی را کــه ميخواهید افزایش حجم داده شود را مقداری ماساژ داده تا خون در آن ناحیه به جریان آید . سپس این روغن را بر روی بافت خود ریخته و شروع به ماساژ مجدد مي نمایید . دقت نمایید کــه زمان ماساژ اهميت ندارد ، مساله ای کــه اهميت دارد آن اســت کــه مقدار روغنی کــه ماساژ دادید بطور کامل جذب بافت گردد .

 

حال ۲ دقیقه صبر کنید تا تا روغن خراطین بر روی بافت هوای آزاد را بگیرید و تقریبا خشک شود . پس از آن ميتوانید در صورتی کــه بافت مورد نظر زیر لباس اســت ، با خیال راحت لباس خود را پوشیده و به تختخواب بروید، فراموش نکنید کــه زمان اســتفاده از روغن خراطین دقیقا شب قبل خواب ميباشد .

روش استفاده روغن خراطین | روغن خراطین اصل

این روغن پس از اســتفاده ميبایست حدالقل ۸ ساعت بر روی پوست بماند .

 

روش تشخیص روغن خراطین اصل از تقلبی :

سوال بسیاری از افراد این اســت کــه باوجود این همه فروشگاه حقیقی و اینترنتی چگونه ميتوانیم به اصل بودن و تقلبی بودن آن پی برد . در ادامه به مطالبی کــه کمک ميکند شما بتوانید روغن خراطين اصل را از ناخالص نشخیص دهید .

 

روغن خراطین اصل صفات زیر را دارد :

رنگ روغن خراطین اصل تیره رنگ اســت

این روغن دارای غلظت بالایی ميباشد

روغن خراطین اصل در صورتی کــه با روغن های پایه متفاوت روغن گیری شده باشد احتمال ناخالصی زیاد ميشود .

 

برخی فروشگاه ها ميتوانند این روغن را بصورت بدون پایه روغن گیری کنند و با ضمانت به شما بفروشند ( عمدتا این روغن ها خالص هستند ) .

 

این روغن با بوی بدی همراه اســت اما به محض اســتفاده پس از گذشت چند دقیقه این بو کاملا از بین خواهد رفت .

 

طرز تهیه این روغن :

روش تهیه این روغن به ۲ شکل اســت :

 

۱- تهیه روغن با پودر خشک شده کرم ایزنفتیدا : کــه با ترکیب کرم خشک شده ایزینفتیدا با روغن های پایه مانند کنجد تهیه مي گردد .

 

۲- تهیه روغن با کرم تازه ایزنفتیدا : کــه از فرایند روغن گیری از کرم تازه ایزینفتیدا صورت ميگیرد .

 

کرم خاکی روغن خراطین اصل

درصورتی کــه از پودر این کرم جهت تهیه روغن اســتفاده گردد به ناچار سازنده نیازمند اســتفاده از روغن پایه مانند روغن کنجد و زیتون خواهد بود . اما در صورتی کــه از کرم تازه اســتفاده شود این روغن ميتواند ۱۰۰٪ خالص باشد .

 

ترکیبات و خواص روغن خراطين چیست؟

روغن خراطين اصل ( روغن کرم زالو یا ایزینفتیدا ) حاوی ترکیبات حجم دهنده مي باشد.

 

ترکیبات روغن خراطین اصل عبارتند از :

الانتئین

پروتیین

کلاژن

امگا سه ، نه و شش مي باشد.

گلیس

همچنین دارای مقدار فوق العاده بالای الانتئین مي باشد.

 

شرایط نگهداری روغن خراطین :

این روغن همانند برخی روغن ها مانند روغن جوجوبا ، روغن درخت چای و روغن آرگان به نور ، سرما و گرما حساس هستند و باید در دمای متعادل ۱۵ الی ۳۰ درجه سانتی گراد نگهداری شوند .

 

این روغن برای چه افرادی توصیه ميگردد :

روعن خراطین را همه ميتوانند اســتفاده کنند اما عمدتا این روغن مورد اســتفاده افراد بالغ ميگردد و سن بالا نیز محدودیتی ندارد .

 

ماندگاری روغن خراطین اصل و خالص :

در نهایت سوالی کــه ممکن اســت ذهن بسیاری از افراد را درگیر خود کرده باشد ميزان ماندگاری روغن خراطین اســت .باید گفت کــه این روغن حجمي را کــه مي آفریند عمر مقطعی ندارد و ماندگاری دائمي دارد ، اما در نظر داشته باشید کــه هرگونه افزایش یا کاهش وزن شما ميتواند بر روی کوچک یا بزرگ شدن بافت مورد نظر موثر باشد .

 

 

روغن خراطین ویکی پدیا،روش اســتفاده روغن خراطین،ایا روغن خراطین واقعیت دارد،روغن خراطین هندی،روغن خراطین نوشاد،روغن خراطین به انگليسي،تشخیص روغن خراطین اصل،فیلم اســتفاده از روغن خراطین

 

 

نظرات بسته شده است.