پورتال اینترنتی سرگرمی، تفریحی، عکس، پزشکی، اس ام اس، آشپزی، نیک شو
 • صفحه نخست+
 • اخبار+
 • آرایش و زیبایی+
 • آشپزی+
 • اس ام اس+
 • سرگرمی و تفریحی+
 • دنیای مد و فشن+
 • زناشویی+
 • پزشکی و سلامتی+
 • کامپیوتر,اینترنت و موبایل+
 • زندگی بهتر+
 • دنیای سینما و موسیقی+
 • دنیای عکس+
 • مطالب جالب علمی+
 • گردشگری+
 • دین و مذهب+
 • فیلم و کلیپ+
 • مطالب خواندنی و جالب
 • دنیای مد و فشن
 • زناشویی
 • آرایش و زیبایی
 • اخبار
 • در رابطه جنسی تا می توانید همدیگر را ببوسید!

  مجموعه : دانستنی های جنسی

  در رابطه جنسی تا می توانید همدیگر را ببوسید!

  در رابطه جنسی تا مي توانید همدیگر را ببوسید!

  بوسه در رابطه جنسی فایده های بسیار زیادی دارد ، شما مي توانید در ادامه مهم ترین فایده های آن را بخوانید تا از این به بعد در رابطه جنسی بوسه های زیادی از طرف مقابلتان بگیرید. اگر چشم مدخل روح باشد، آنوقت ميتوان گفت کــه لب هم راهرو ذهن اسـت. مــا افکار خود را با یک لبخند انتقال مي دهیم، عشق را در کلمـات مي گنجانیم و علایق خود را با بوسه ابراز مي نماییم. در یک بوسه مطالب عميقی وجود دارد کــه بیان آن ها فرای لغات و کلمات است.

   

  نـویسنده کتاب “عشق و رابـطه جنسی”، دکتــر جان فری مـعتقد است: “بوسیدن هنر است و نشان دهنده یک نوع بیان فردی و کاملاً شخصی از عشق و محبت مي باشد.”

   

  بوسه زمانی ایجاد مي شود کــه زوجین برای اولین بار به هم نزدیک مي شوند، پس کاملاً طبیعی است کــه دو طرف کمي مضطرب شده و عصبی شوند.

   

  از یک منبع با نویسنده بی نام”کتاب بوسه ها” اینطور برداشت مي شود کــه: “بوسه یک عمل کاملاً دو طرفه بوده؛ تا ندهید نمي توانید بگیرید و بالعکس.”

   

  فواید بوسیدن در روابط جنسی

  در یک کتاب دیگر هم اینطور نوشته شده کــه زمانیکــه احساس ميکنید تمایل دارید تا همسرتان را ببوسید این کار را انجام دهید، لازم نیست حتماً صبر کنید تا او را بهتر بشناسید، او را ببوسید و به مرور زمان مي توانید او را بهتر بشناسید. یکی از مواردی کــه زیبایی بوسه را چند برابر مي کند این است کــه در همه ی زبان ها و مذاهب قابل درک مي باشد.

   

  پروفسور وان بیرنت رئیس بخش مردم شناسی دانشگاه تکزاز اظهار مي دارد کــه: “اولین بوسه عاشقانه برمي گردد به ۱۵۰۰ سال قبل از ميلاد مسیح در هند. پیش از این زمان هیچ مدرک دیگری دال بر وجود بوسه های عاشقانه وجود نداشت. کلیه این نتایج از روی لوح های گلی، نقاشی روی دیواره های غارها و یا نوشته های روی پوست حیوانات بدست آمده است.

  در رابطه جنسی تا می توانید همدیگر را ببوسید!

  بیرنت معتقد است کــه تماس نزدیک و فشار بینی ها به یکدیگر از همان ۱۵۰۰ سال قبل از ميلاد مسیح مرسوم بوده است.

   

  اما بوسه ای کــه امروزه به این شکل رواج پیدا کرده، برای اولین بار در ميان رومي ها شهرت پیدا کرد. رومي ها در هنگام سلام کردن یکدیگر را مي بوسیدند، انگشتر و حلقه ای کــه بر دست رهبران قومشان بوده را مي بوسیدند و مجسمه های خدایان خود را نیز مي بوسیدند و با این کار مطیع بودن و حس احترام خود را به طرف مقابل انتقال مي دادند.

   

  رومي ها به سرعت متوجه شدند کــه بوسه در شرایط مختلف مي تواند معانی متفاوتی را در بر داشته باشد، به همين دلیل برای انواع بوسه ها، نام های مختلفی انتخاب کردند. به عنوان مثال اسکیولیم: بوسه از روی دوستی، باسیولیم: بوسه از روی احساس عشق و محبت، و سویولیم: بوسه عميق کــه این روزها به French Kiss مشهور شده است.

   

  از آن به بعد بود کــه ادیان مختلف شروع به تحریم بوسه نموده و آنرا به عنوان یک گناه نابخشودنی اعلام کردند، اما به هر حال قدرت بوسه بیشتر بود و همچنان به قوت خود باقی مانده است.

   

  اگر بخواهیم این پدیده را از نظر علمي ریشه یابی کنیم، مي توانیم بگوییم کــه بوسیدن به طور طبیعی باعث مي شود تا ذهن آکسی توسین بیشتری ترشح کند، این هورمون سبب مي شود در هنگام بوسیدن احساس خوبی به ما دست بدهد و دانشمندان معتقدند کــه ماهیت وجودی انسان به گونه ای است کــه در صورت تجربه یک بوسه منتظر بوسه ی بعدی خواهد بود. زمانیکــه در وضعیت بوسیدن قرار مي گیرد، غدد موجود در داخل دهان و جداره لب ها ماده شیميایی را ترشح مي کنند کــه همين ماده سبب ایجاد تمایل فرد به ادامه بوسیدن مي شود.

   

  در تحقیقی کــه در سال ۱۹۹۷ در دانشگاه پرینستون انجام شد، محققان به این نتیجه دست پیدا کردند کــه مغز انسان دارای سلول های عصبی است کــه فرد را قادر مي سازد تا در تاریکی لب های معشوقه اش را پیدا کند. تعجبی وجود ندارد کــه چرا بسیاری از زوج ها از بوسیدن یکدیگر در مکان های تاریک و کم نور لذب بیشتری مي برند.

   

  پزشکان و روانپزشکان آلمانی در پی پژوهش های گسترده خود در این باره به این نتیجه رسیده اند کــه افرادی کــه هر روز صبح قبل از ترک کردن خانه، همسر خود را ميبوسند کمتر دچار بیماری مي شوند.

   

  همچنین افرادی کــه پس از بوسیدن خانه را ترک مي کنند، کمتر احتمال وقوع تصادف دارند، ۲۰ تا ۳۰ درصد درآمد بیشتری نسبت به سایرین دارند و به طور متوسط ۵ سال بیش از هم سن و سال های خود عمر مي کنند. دکتر آرتور سازبو یکی از افرادی کــه در در این تحقیقات نقش فعالی داشته معتقد است یکی از دلایل اصلی موفقیت تعداد بسیار زیادی از افراد این است کــه روز خود را با یک نگرش مثبت و دلچسب شروع ميکنند و چه چیز مي تواند مانند یک بوسه در انسان یک نگرش مثبت ایجاد کند.

   

  بنابراین اگر شما مي خواهید خوشحال، سلامت، و موفق، بوده و عمر طولانی داشته باشید، باید کسی را کــه دوستش مي دارید هر روز صبح، پیش از اینکــه خانه را به قصد محل کار خود ترک کنید، ببوسید.

  در رابطه جنسی تا می توانید همدیگر را ببوسید!

  سایر مزایا

  محافظت از دندان ها و جلوگیری از پوسیدگی

  دکتر پیتر گوردن رئیس اتحادیه دندانپزشکان انگستان اظهار مي دارد: “پس از غذا خوردن، دهان پر از مواد شیرین شده و بزاق دهان حالت اسیدی پیدا مي کند، این امر باعث بوجود آمدن پلاک بر روی دندان ها مي شود. بوسیدن یک فرایند پاک کننده طبیعی است کــه به حفظ سلامت دندان ها کمک مي کند، جریان بزاق دهان را افزایش بخشیده، و درصد ایجاد پلاک بر روی دندان ها را تا حد بسیار زیادی کاهش مي دهد.” من خودم این سوال ر از دندانپزشکم پرسیدم، او در ابتدا قدری خجالت کشید، اما نهایتاً صحت گفته های مرا تایید کرد.

   

  از بین بردن استرس

  یک بوسه عاشقانه، بهترین روش برای ریلکس شدن و از بین بردن استرس محسوب مي شود. مایکل کی مکناب، مشاور روانی معتقد است: “زمانیکــه لب ها در حالت بوسیدن قرار مي گیرند، تقریباً دهان حالت لبخند زدن را به خود مي گیرد، و از آنجایی کــه احساسات و حرکات بدنی انسان با هم ارتباط نزدیکی دارند، تقریباً غیر ممکن است کــه یک نفر هم لبخند بزند و هم استرس داشته باشد. در عین حال باید به این نکته هم توجه داشت کــه تنفس در زمان بوسیدن عميق تر مي شود، عضلات چشم شل شده و در راحت ترین حالت خود قرار مي گیرند. این امر بهترین تکنیک برای قطع ارتباط با دنیای پر هیاهوی بیرونی و ریلکس شدن است.

   

  کاهش وزن

  چه مدت مي توانید این کار را انجام دهید؟ برای اینکــه تنها نیم کیلو وزن کم کنید باید ۳۰۰۰ کالری بسوزانید، یعنی چیزی در حدود ۳۰۰۰۰دقیقه یا همان ۵۰۰ ساعت. یک بوسه عميق و طولانی به شدت متابولیسم بدن را افزایش مي دهد و سبب مي شود تا مواد قندی با سرعت بیشتری در بدن سوزانده شوند. ميزان کالری مصرفی، به شدت بوسه بستگی دارد، اما به طور متوسط مي توان گفت کــه در هر ۱۰ دقیقه ۱۰ کالری مصرف مي شود.

   

  تاخیر در فرایند پیری

  این مورد یکی از مهم ترین مزایای بوسیدن به شمار مي رود. بوسیدن به شما کمک ميکند تا قدرت ماهیچه های فک و چانه همچنان حفظ شود، به همين دلیل ميزان ایجاد چین و چروک در آنها پایین کاهش پیدا مي کند.

   

  ایجاد و افزایش تناسب اندام

  خوب بهانه ای خوبی برای ورزش نکردن دستتان دادیم! در حین بوسیدن، قلب تند تر مي تپد و ضربان آن افزایش پیدا مي کند، در این زمان آدرنالین بیشتری آزاد شده و خون با سرعت بیشتری به تمام نقاط بدن پمپاژ مي شود. مي توان اظهار داشت کــه بوسیدن از جمله بهترین تمرین های قلبی – عروقی است.

   

  تکلیفتان را با طرف مقابل روشن مي کند

  در حین بوسیدن مي توانید نیازهای جنسی همسرتان را ارزیابی کنید و ببینید تمایلی به ادامه ارتباط دارد یا خیر. روانشناسان معتقدند کــه اولین بوسه این امکان را برای شما فراهم مي آورد کــه ببینید آیا با طرف مقابل همخوانی دارید یا نه. به نظر مي رسد کــه “بو” تاثیر به یاد ماندنی در ضميرناخودآگاه انسان ها بر جای مي گذارد، بنابراین با تجربه اولین بوسه مي توانید تشخیص دهید کــه فریون شما با شخص مقابل هماهنگی دارد یا خیر و اگر اینچنین نبود در همان آغاز مي توانید ارتباط خود را با او خاتمه بخشید.

   

  افزایش اعتماد به نفس

  البته اول مطمئن شوید کــه دندان هایتان ارتودنسی ندارند چون امکان آسیب رسیدن به دندان های خودتان و دهان طرف مقابل وجود دارد. به هر حال یک بوسه عاشقانه مي تواند حس خوبی را در شما ایجاد کند. به صورت تئوری مي توان این موضوع را اینچنین توضیح داد کــه در زمان بوسیدن، خوشحال هستید، و وقتی هم کــه خوشحال باشید احساس خوبی نسبت به خودتان پیدا خواهید کرد و این امر سبب افزایش اعتماد به نفس و عزت نفس شما مي شود.

   

   

  مطالب بیشتر:

  حقایق جالب درباره بوسه و بوسیدن های عاشقانه

  راز بوسه حس لذت بخش و وصف ناپذیر چیست؟

   

   

 • مطالب پربازدید