پورتال اینترنتی سرگرمی، تفریحی، عکس، پزشکی، اس ام اس، آشپزی، نیک شو
 • صفحه نخست+
 • اخبار+
 • آرایش و زیبایی+
 • آشپزی+
 • اس ام اس+
 • سرگرمی و تفریحی+
 • دنیای مد و فشن+
 • زناشویی+
 • پزشکی و سلامتی+
 • کامپیوتر,اینترنت و موبایل+
 • زندگی بهتر+
 • دنیای سینما و موسیقی+
 • دنیای عکس+
 • مطالب جالب علمی+
 • گردشگری+
 • دین و مذهب+
 • دنیای خودرو+
 • مطالب خواندنی و جالب
 • دنیای مد و فشن
 • زناشویی
 • آرایش و زیبایی
 • اخبار
 • چطور رابطه جنسی تان را عاشقانه تر کنید؟

  مجموعه : دانستنی های جنسی

  چطور رابطه جنسی تان را عاشقانه تر کنید؟

  چطور رابطه جنسی تان را عاشقانه تر کنید؟

  هیچ چیز لذت بخش تر از داشتن یک رابطه جنسی فوق العاده عاشقانه نیست ، وقتی با کسی کــه دوستش دارید رابطه جنسی برقرار می کنید واقعا رویایی خواهد بود. شما و همسرتان روابط جنسی بسیار خوبی دارید، خوب ميدانید چگونه همدیگر را راضی کنید و مطمئنا خاطرات داغ و جذاب زیادی با هم دارید. اما یک رابطه‌ی جنسی خوب همیشه هم لازم نیست به ارگاسم برسد. گاهی بهترین رابطه‌ی جنسی رابطه‌ای اســـت کــه شما و همسرتان یک ارتباط هیجانی مطلوب و دوست داشتنی با هم برقرار ميکنید.

   

  رابطه‌ی جنسی رومانتیک، بسیار عالیست و تماما به پیش نوازی و معاشقه، درک کردن و ارتباط عاطفی و هیجانی مربوط ميشود. همه‌ی آدمها دوست دارند هرازگاهی ماجراهای رومانتیک را تجربه کنند. با ما همراه باشید تا بگوییم چگونه ميتوانید فعالیت‌های جنسی‌تان را رومانتیک‌تر و دلپذیرتر کنید.

  چطور رابطه جنسی تان را عاشقانه تر کنید؟

  ۱٫ ارتباط هیجانی خوبی برقرار کنید

  شما و همسرتان باید بتوانید به سطح عمیق‌تری از ارتباط حسی و عاطفی دست پیدا کنید و عشق و توجه خود را بروز دهید. مطالعات نشان ميدهند رضایت جنسی و صمیمت عاطفی میان همسران پیش زمینه‌ی هم هستند. بنابراین هر چه رابطه‌ی جنسی بهتری داشته باشید، صمیمیت عاطفی‌‌تان با همدیگر نیز عمیق‌تر خواهد بود، و برعکس، هر چه با همسرتان صمیمیت عاطفی و احساسی پررنگ‌تری داشته باشید از روابط جنسی‌تان نیز راضی‌تر خواهید بود.

   

  بهترین راه ایجاد ارتباط عاطفی قوی با همسرتان این اســـت کــه اوقات باکیفیتی را با هم بگذرانید، کارهایی را کــه از آن لذت ميبرید انجام دهید، سرگرميها و تفریحات جدید پیدا کنید و قرارهای هفتگی دونفره با هم داشته باشید.

   

  ۲٫ فضای مناسبی فراهم کنید

  اگر یک رابطه‌ی جنسی رومانتیک ميخواهید باید زمینه‌ی آن را فراهم کنید. وقتی از تلفن‌تان مدام صدای نوتیفیکیشن بلند ميشود و تصاویر تلویزیون حواس‌تان را پرت ميکند یا زمان محدودی دارید و باید کاری را زودتر به پایان برسانید، چگونه ميتوانید روی رابطه‌تان تمرکز کنید. با روشن کردن شمع، ملایم کردن نور، پخش یک موزیک آرامشبخش و عاشقانه و هر چیزی کــه به نظرتان رومانتیک ميرسد، فضای رومانتیک را ایجاد کنید.

   

  بوسه‌ها و نجواهای عاشقانه در طول روز ميتواند بستر یک رابطه‌ی جنسی رومانتیک را آماده کند. همچنین شما باید وقت کافی داشته باشید تا به دور از شتاب و اســـترس فقط به رابطه‌تان فکر کنید.

   

  ۳٫ پیشنوازیهای رومانتیک را تمرین کنید

  یکی از بهترین کارهایی کــه یک رابطه‌ی جنسی را رومانتیک ميکند، پیشنوازیست. تمرکزتان را روی لذت همسرتان بگذارید، بوسه، نوازش و …، هرچند جزئی‌اند اما جادو ميکنند. پس فقط به پایانش فکر نکنید و صبور باشید. این کار نه تنها لذت و هیجان را برای هر دوی شما پُرشورتر و شدیدتر ميکند بلکــه فرصتی فراهم ميکند تا زمان بیشتری را صرف هیجانات هم کنید.

   

  ۴٫ درمورد رابطه‌ی جنسی‌تان با هم حرف بزنید

  اگر ميخواهید بیشترین لذت را از زندگی جنسی‌تان ببرید، باید بتوانید در موردش حرف بزنید تا کیفیت رابطه‌تان بالاتر رفته و رضایت بیشتری داشته باشید.

   

  دلایل زیادی وجود دارد کــه چرا باید با همسرتان در مورد فعالیت‌های جنسی‌تان حرف بزنید. اول اینکــه این کار کمک‌تان ميکند بیشتر به هم توجه کنید. هر چه بیشتر بدانید کــه چه چیزی به همسرتان لذت ميدهد، بهتر خواهید توانست رضایت او را به دست بیاورید. نکته‌ی بعدی هم اینکــه با حرف زدن، کمتر در اتاق خواب‌تان دچار سوء تفاهم‌های عجیب و غریب خواهید شد!
  ضمنا صحبت کردن در مورد مسائل جنسی، تمایل‌ جنسی‌تان را بیشتر ميکند. مطالعات نشان داده‌اند زنانی کــه نگاه جنسی مثبت‌تری نسبت به خود دارند، جنبه‌ی رومانتیک روابط جنسی‌شان بیشتر بوده و بیشتر لذت ميبرند.

  چطور رابطه جنسی تان را عاشقانه تر کنید؟

  ۵٫ حین رابطه، تماس چشمی با هم داشته باشید

  چشمها، پنجره‌ی روحند. هیچ چیزی بیشتر از حفظ تماس چشمی با همسرتان حین رابطه، شما را به هم پیوند نميدهد. بوسیدن نیز راه دیگری برای تقویت جنبه‌ی رومانتیک رابطه‌تان اســـت. پژوهش‌ها نشان ميدهند بوسیدن، با فعال کردن بخش پاداش دهی مغز، شادترتان ميکند.

   

  حرف زدن حین رابطه جنسی نیز راه دیگری برای عمق دادن به ارتباط عاطفی و هیجانی‌تان اســـت. از کلمات رکیک جنسی اســـتفاده نکنید و تمرکزتان را روی شوخی‌های جنسی شیرین‌تر و ملایم‌تر بگذارید. ساکت نمانید و با کلام‌تان احساس‌تان را بروز دهید و حس بدنی‌تان را ابراز کنید. دوستت دارم گفتن را فراموش نکنید. اینها راههای تضمینی برای رومانتیک کردن زندگی جنسی‌تان هستند.

   

  ۶٫ چراغها را روشن بگذارید

  برای خیلیها روشن بودن چراغها حین رابطه جنسی ناراحت کننده اســـت و از آن فرار ميکنند اما خوب اســـت بدانید برای یک رابطه‌ی جنسی رومانتیک، شما باید بتوانید با همسرتان راحت باشید. لازم نیست اتاق را پُر از نور کنید اما مقداری نور ملایم برای اینکــه بتوانید همدیگر را خوب ببینید لازم اســـت.

   

  ۷٫ هنر ِ لمس کردن

  یکی از بهترین نکات جنسی برای رومانتیک کردن رابطه جنسی این اســـت کــه باید مهارت لمس کردن ِ غیرجنسی را بلد باشید. مطالعات نشان ميدهند لمس و نوازش فیزیکی، خارج از اهداف جنسی، شما را به طرز شگفت انگیزی برای رابطه آماده ميکند. ماساژ دادن، مغازله، درآغوش گرفتن، نوازش کردن، بوسیدن صورت و گرفتن دست، رضایت همسرتان را شدیدا تامین ميکنند. خوب اســـت بدانید درآغوش گرفتن کسی کــه دوستش دارید فشار خون‌تان را پایین ميآورد و از اســـترس‌تان کم ميکند، در نتیجه بهتر ميتوانید یک رابطه‌ی رومانتیک را با همسرتان تجربه کنید و نگرانیها و دلمشغولیها را پشت در اتاق خواب‌تان بگذارید.

   

  ۸٫ در لحظه باشید

  همانطور کــه رابطه‌ جنسی با شتاب و بدون پیشنوازی لذتبخش نیست، رابطه جنسی کــه در آن در لحظه حضور نداشته باشید هم خوشایند نیست. همچنین اگر متوجه شدید همسرتان تمرکزی روی شما و رابطه‌تان ندارد، دست نگه دارید، آرام باشید و همسرتان را آرام کنید و اگر شرایط نرمال شد دوباره شروع کنید. رسیدن به اوج لذت جنسی بسیار خوب اســـت اما تنها هدف رابطه‌ جنسی نیست و بدون آن هم ميتوانید رابطه‌ای رومانتیک برقرار کنید.

   

  البته هم دوست دارند به خط پایان برسند اما ذهن‌تان را درگیر آن نکنید، چون باعث ميشود لذت ارتباط عاطفی و هیجانی و سهیم شدن آن با همسرتان را در طی این مسیر از دست بدهید. رابطه جنسی رمانتیک تماما به عشق و توجه مشترک‌تان و «با هم تجربه کردن و لذت بردن» برميگردد.

   

   

  مطالب بیشتر:

  ۱۲ نوع رابطه جنسی کــه انسان ها در زندگی انجام می دهند

  اگر رابطه جنسی داغ می خواهید این کارها را انجام دهید

  تاثیر رابطه جنسی روی زیبایی صورت و اندام خانم ها

   

   

 • مطالب پربازدید