دختر تهرانی به خاطر گردنبند هری پاتر خودکشی کرد

دختر تهرانی به خاطر گردنبند هری پاتر خودکشی کرد

دختر تهرانی به خاطر گردنبند هری پاتر خودکشی کرد

یکی از اخباری که به شدت موجب ناراحتی مردم در شبکه های اجتماعی شدن شنیدن خودکشی یک دختر به خاطر خریدن گردنبند هری پاتر بود. دختربچه ۱۲ ساله ای که یک زنجیر طلا را در یکی از سایت های اینترنتی نشان کرده بود طی یک مجادله لفظی با خانواده اش خود را دار زد.

 

طی اظهارات خانواده این دختر نوجوان مشخص شد که این دختر یک زنجیر طلا را در یک سایت اینترنتی می بیند که به نظرش زیبا جلوه می کند.او سپس از پدر و مادر خود می خواهد تا این زنجیر طلا را برایش خریداری کنند اما خانواده با گفتن این موضوع که پول لازم برای خرید این زنجیر طلا را ندارند از موضوع سرباز می زنند.

 

در انتهای این ماجرا، کار به مجادله لفظی شدید می کشد و دختر نوجوان از پدر و مادر خود که او را به صورت لفظی شماتت کرده بودند، قهر می کند و به اتاق خود پناه می برد و در را به روی همه قفل می کند. این دختر نوجوان به وسیله بستن روسری به دستگیره در و کمد خودش را حلق آویز می کند.

 

افراد خانواده نیز صبح دیروز وقتی از خواب بیدار می شوند با توجه به حضور نداشتن دخترشان در خانه به اتاق او مراجعه می کنند که متوجه می شوند دخترشان در را قفل کرده و هیچ صدایی نیز نمی آید و هنگامی که پدر خانواده با شکستن در به داخل اتاق می رود، با جسد حلق آویز دخترش روبه رو می شود.با دستور بازپرس جنایی تهران، جسد برای تعیین علت اصلی فوت به پزشکی قانونی ارسال شد.

مطالب بیشتر:

بررسی دلایل عمده تصمیم به خودکشی در افراد

اعدام برای متجاوز به دختر مدلینگ در کرج /خودکشی دختر پس از تجاوز

ماجرای خودکشی سیلا فرزام دختر ایرانی مشهور در اینستاگرام

 

 

نظرات بسته شده است.