پورتال اینترنتی سرگرمی، تفریحی، عکس، پزشکی، اس ام اس، آشپزی، نیک شو
 • صفحه نخست+
 • اخبار+
 • آرایش و زیبایی+
 • آشپزی+
 • اس ام اس+
 • سرگرمی و تفریحی+
 • دنیای مد و فشن+
 • زناشویی+
 • پزشکی و سلامتی+
 • کامپیوتر,اینترنت و موبایل+
 • زندگی بهتر+
 • دنیای سینما و موسیقی+
 • دنیای عکس+
 • مطالب جالب علمی+
 • گردشگری+
 • دین و مذهب+
 • دنیای خودرو+
 • مطالب خواندنی و جالب
 • دنیای مد و فشن
 • زناشویی
 • آرایش و زیبایی
 • اخبار
 • خصوصیات متولدین خرداد | ازدواج زن و مرد خردادی

  مجموعه : فال و طالع بینی

  خصوصیات متولدین خرداد | ازدواج زن و مرد خردادی

  خصوصیات متولدین خرداد | ازدواج دختر و مرد خردادی

  امروز مي رویم سراغ خصوصیات دختران و پسران خردادی و از رفتار و احساسات و اســتعدادهای آن ها حرف مي دختریم و در اخر از همه مهم تر از طالع ازدواج و سازگاری آن ها با متولدین ماه های دیگر شما را مطلع مي کنیم. چقدر راحت ميتوان عاشق او شد. جذابیت و شیرینی کلام او به خوبی بر این مدعاســت. او عاشق شادی و خوش بودن اســت و اگر نتوانید او را شاد کنید، جذابیت خود را از دست مي دهید.

   

  ویژگی‌ها و خصوصیات‌ کلی‌ متولدین‌ خرداد ماه‌:

  انعطاف‌پذیر و همه‌ فن‌ حریف‌

  خوش‌ مشرب‌، خوش‌ صحبت‌، بذله‌گو

  شاداب‌، با طراوت‌، پرتحرک‌، سردخترده‌ و خلاق‌

   

  جنبه‌ منفی‌ شخصیت‌ متولدین‌ خرداد ماه‌:

  عصبی‌ و نگران‌

  ظاهربین‌، بی‌ثابت‌ و دمدمي‌

  ناقلا، کنجکاو و فضول‌

  خصوصیات متولدین خرداد | ازدواج زن و مرد خردادی

  نماد خرداد

   

  متولدین این ماه عموماً اهل تنّوع، واقعاْ باهوش، سریع‌الانتقال، متلّون‌المزاج، غیر پایدار، عاشق کارهای فکری، کنجکاو، پرانرژی دارای شخصیّت دوتایی، بی‌ثبات، دمدمي مزاج، هرگز کار را تمام نمي‌کند، عاشق مسافرت، معاشرتی، سر به هو، زرنگ، قابل تطبیق با هر محیط، پی به اسرار مي‌برد ، نا آرام، در جستجوی مطالب جدید، واقعاْ باسلیقه، ماهر، دارای قدرت فکری زیاد ، آدم شناس، عاشق برنامه‌های کوتاه‌مدت، منطقی، عاشق حرکت، متنفّر از تقلّب، عاشق کامپیوتر، از کار طولانی خسته مي‌شود، عاشق شطرنج، زود جوش، در یک‌جا بند نمي‌شود، نرم و غیرمستقیم حرف مي‌دخترد، قابل انعطاف، عاشق مطالعه، عاشق جمع مردم ، رنگارنگ، دارای قوّه تخیّل زیاد، خوش سر و زبان، ماجراجو و بی ثبات، شیک پوش ، غیر حسود، گاهی شاد و گاهی غمگین، گاهی پر حرف و گاهی خاموش، نکته سنج، اهل هنر، خواهان وفاداری، کم حرف، آب زیر کاه، اهل معاشرت، رویایی، بی قرار، اصلاْ رویش حساب نکنید، ميل ندارد کسی از کارش سر در بیارد، با انصاف، بدقول، اهل زخم زبان، گاهی لجباز، عاشق غذاهای تند .

   

  متولدین این ماه به سمت افرادی فرهیخته جذب مي شوند؛ خردادماهی ها از راه های عجیب و دستیابی به محبت هستند. آنها از داشتن دوستان متعدد و ارتباطات متفاوت به وجد مي آیند. برای راه یافتن به قلب آنها، باید سخت تلاش کنید، چون آنها از دست و پنجه نرم کردن با هر چالشی اســتقبال مي کنند؛ آنها براساس ذات و خميره وجودی خود به سمت افراد فرهیخته و صاحب نظر جذب مي شوند. آنها از گفت و گوهای طولانی لذت مي برند.

   

  اگر مایلید ارتباط تان را با آنها حفظ کنید، باید گاه و بیگاه آنها را به حال خود رها کنید و درحقیقت، آنها را از آزادی طبیعی شان محروم نسازید. هميشه چیزهای تازه و جدیدی برای شان فراهم آورید تا دچار یکنواختی در یک ارتباط نشوند، در غیر این صورت به محض کسل شدن از طرف مقابل شان دل زده مي شوند و بی درنگ، آن ارتباط رنگ کــهنگی به خود مي گیرد. زمانی کــه آنها با شما حرف مي دخترند، شنونده خوبی برای شان باشید؛ از پیروی از آداب قدیمي و کــهنه دست بکشید و در عوض با جریان نوین روز پیش بروید تا هميشه در قلب شان جای خاصی داشته باشید.

   

  فعال، بسیار باهوش و پرجنب و جوش صفاتی اســت کــه در وهله اول در یک متولد خرداد خواهید دید. خردادی ها مثل آفتاب‌پرست هستند و با توجه به شرایط و مکانهایی کــه در آن قرار مي گیرند و افرادی کــه با آنها معاشرت مي کنند، تغییر مي کنند.

   

  حس ششم متولد خرداد به شدت قوی اســت در نتیجه هوش هیجانی اکثر آنها بسیار بالاســت. متولدین این ماه هیچ وقت به عقب باز نمي گردند و هميشه رو به جلو حرکت مي کنند و سعی مي کنند کــه روی پای خود بایستند. آنها از مجادله و گفتگو لذت مي برند در عین حال نیز اکثرا در بحث ها برنده هستند. متولدین خرداد درست‌ مثل‌ بچه‌ها سردخترده‌، پرشور و با نشاط هستند، در حقيقت‌ افسونگراني‌ به‌ شمار مي‌آيند كه‌ اگر شرايط به‌ نفع‌ آنها پيش‌ برود بهترين‌ها هستند، در غير اين‌ صورت‌ افرادي‌خودخواه‌، خود محور، تخيلي‌، سرسخت‌، ناآرام‌ و بي‌قرار مي‌شوند .

  خصوصیات متولدین خرداد | ازدواج زن و مرد خردادی

  دوستی و عشق

  داشتن یک دوست یا شریک عاطفی خردادی باعث مي شود کــه شما تا هیچ وقت حوصله تان سر نرود و هميشه سرگرم باشید. آنها در دوستی و عشق بسیار وفادارند و شما را عميقا دوست خواهند داشت. البته باید گفت کــه متولدین خرداد هميشه به دنبال بهترین گزینه برای ازدواج هستند و گاهی ممکن اســت به دلیل وسواس بیش از حد دچار مشکل شوند. آنها عشق را دوست دارند و هميشه درصددند تا با روش های جدید دختردگی خود را از محبت لبریز کنند؛ بنابراین رابطه و دختردگی با آنها اصلا خسته کننده نخواهد بود!

   

  متولدین مرد خرداد

  با ذوق، هنر دوست، غیر حسود و کمي بدقول، برای فردختردان پدری نرم و مهربان، در دختراشوئی و معاشرت با دختر اهل تنوع و ماجرا، خوش صحبت اســت، علاقه دارد کــه مرموز جلوه کند، گاهی اهل زخم زبان، کنایه و آزار اســت. از شنیدن انتقاد از رفتار عاشقانه‌اش بیزار اســت.

   

  متولدین دختر خرداد

  دختری با چند شخصیت گوناگون، با قوه تخیل بالا، خوش سر و زبان و با سلیقه، ماجرا دوست و بی‌ثبات، خیلی بیش از اینکــه طالب عصبانیت شما باشد به شفقت شما نیاز دارد. عاشق تغییر و تحول اســت. مادری اســت شاد و خندان و بچه‌هایش مانند خودش خود مختارند و روی پای خود مي‌ایستند .

   

  سمبل متولدین خرداد : دو قلوها ، جوزا

  عنصر متولدین خرداد : هوا

  سیاره متولدین خرداد : عطارد

  عضو آسیب پذیر متولدین خرداد : دست و شانه

  روز اقبال متولدین خرداد : چهارشنبه

  اعداد شانس متولدین خرداد : ۵ و ۹

  سنگ خوش یمن متولدین خرداد : عقیق

  رنگ متولدین خرداد : زرد

  گل متولدین خرداد : دختربق

  حیوان متولدین خرداد : پروانه

   

  ازدواج ازدواج خرداد و سایر ماه ها:

  ازدواج خرداد و فروردین : ( بد ) افرادی پر جنب و جوش و بی قرار ناسازگار و بدون تفاهم.

  ازدواج خرداد و اردیبهشت : ( متوسط ) تیزهوش کنجکاو تنوع طلب چندان با هم سازگار نیستند.

  ازدواج خرداد و خرداد : ( خوب ) مشورت پذیر با اســتدلال توانا در برطرف کردن مشکلات.

  ازدواج خرداد و تیر : ( متوسط ) با روحیه تنوع طلب و بی قرار خودشان مي توانند باعث ایجاد مشکلات شوند.

  ازدواج خرداد و مرداد : ( بسیار خوب ) زوجی جذاب و اجتماعی با صفات مشترک فراوان.

  ازدواج خرداد و شهریور : ( متوسط ) چندان ذوق و شوقی در روابطشان وجود ندارد.

  ازدواج خرداد و مهر : ( بسیار خوب ) خونسرد با سلیقه هنر دوست و بسیار با نشاط مي باشند.

  ازدواج خرداد و آبان : ( متوسط ) برای رسیدن به خوشبختی باید یکدیگر را تحمل کنند.

  ازدواج خرداد و آذر : ( بسیار خوب ) سرشار از ذوق و شوق برای دختردگی مشترک.

  ازدواج خرداد و دی : ( خوب ) خویشتندار سیاســتمدار و از سازگاری مناسب برخوردارند.

  ازدواج خرداد و بهمن : ( بسیار خوب ) با روحیه انسان دوستی و هميشه آماده کمک به همدیگر.

  ازدواج خرداد و اسفند : ( بد ) خیالباف ، رویا پرداز ، مرموز ، عدم تفاهم با همدیگر.

  خصوصیات متولدین خرداد | ازدواج زن و مرد خردادی

  چیزها و کارهایی کــه متولدین خرداد به آن علاق دارند:

  موسیقی، کتاب، مجله، گپ و گفتگو، مسافرت‌های کوتاه.

   

  چیزهایی کــه متولدین خرداد دوست ندارند:

  تنها بودن، محدود شدن، کارهای تکراری روزمره.

   

  ۵ دلیل برای اینکــه از خردادی بودن‌تان لذت ببرید

  شما مي توانید به راحتی از یک گروه به یک گروه دیگر بپیوندید و به راحتی با تقریبا همه ارتباط برقرار کنید. شاید علاقه‌ی چندانی به شهرت نداشته باشید، اما بخاطر اینکــه تقریبا با همه مي جوشید، در ميان همگان محبوب خواهید بود !

   

  بخاطر هوش بسیار بالایی کــه دارید مي توانید تمام زوایای هر مساله ای را به سرعت بررسی کنید و حرکت بعدی خود را در لحظه و بدون دل مشغولی در نظر بگیرید !

   

  چون تحت تاثیر سیاره قدرتمندی چون عطارد هستید، کاملا قادر خواهید بود کــه حرف خود را به کرسی بنشانید و حتی اگر ایده ای نه چندان جذاب هم داشته باشید، به کمک اســتعداد متقاعد کنندگی‌تان مي توانید جهت فکری افراد را به سمت مقصودتان تغییر دهید !

   

  انرژی سرشار و فوق‌العاده شما همه را سر ذوق مي‌آورد! یک خرداد ماهی برای به راه اندازی یک مهمانی کافیست و شما خوب مي دانید کــه چطور این کار را انجام دهید!

   

  به نظر بسیاری از افراد شما شخصیتی اسرار آميز هستید و یافتن هر یک از شخصیت های متفاوت یک خردادی و آشنا شدن با آنها بسیار لذت بخش و جذاب خواهد بود !

  خصوصیات متولدین خرداد | ازدواج زن و مرد خردادی

  علایق و روحیات جنسی – روانی دختر متولد خرداد

  دختران متولد خرداد ماه علاقه های جنسی خاص خود را دارند و ما در این طالع جالب و خواندنی ویژگی های آنان را برای شما آورده ایم.ما را همراهی کنید تا به ویژگی ها و خصوصیات جالب دختران خرداد ماهی پی ببرید.دختر متولد خرداد

   

  دختر متولد خرداد، دختری با چند شخصیت گوناگون ، با قوه تخیل بسیار، خوش سر و زبان ، با سلیقه ، ماجرا دوست و بی ثبات .

   

  مردی کــه با یک دختر متولد خرداد ازدواج کند ، گویی کــه چندین دختر در حرمسرا دارد. این دختر در جستو جوی یکمرد کامل اســت و به همين جهت در هر مردی یک صفت قابل تحسین مي یابد. او گاهی خانه دار ، گاهی تنبل، گاهی جذاب و دلربا ، گاهی غمگین و متاثر ، گاهی پر حرف و پر سفسطه ، گاهی خاموش و کم حرف اســت.

   

  آیا هرگز فکر کره اید کــه تعدد زوجات لازم اســت و یک مرد باید بیش او یک دختر داشته باشد ؟

  آیا از اینکــه قانون تنظیم خانواده شما اجازه نمي دهد بیش از یک همسر انتخاب کنید ، دلخورید؟ خوب اگر اینطور اســت با یک دختر متولد خرداد ازدواج کنید وحتم داشته باشید کــه با این کار خود صاحب لااقل دو دختر شده اید و تازه چه بسا کــه در همين یک نفر سه ، چهار ، پنچ ویا حتی بیشتر دختر البته بین او و یک حرمسرا تفاوت هایی هم هست، برای مثال او را مثل یک عضو حرم نمي توان در چهار دیواری حرمسرا حبس کرد و گفت کــه فقط به یک کار بپردازد و راجع به یک یا چند چیز محدود و مشخص فکر کند . فکر او دائما در حال پرواز اســت و او به شیوه های خاص دائما به دنبال این افکار و رویاها مي رود .

   

  با وجود این اگر او را قدری عميق تر مورد بررسی قرار دهیم ، در ميان این چند دختر ( یا بهتر بگوییم این دختر چند شخصیتی ) موجود رومانتیکی جلب مي کند کــه اگر بتوانید احساسات فکری ، روحی و جسمي اش را یک جا مورد بهره برداری قرار دهید ، خوشبخت ترین مرد روزگار خواهید بود. البته حصول به این هدف با توجه به برخوردار بودن او از خصوصیات چند گانه، چندان کار ساده ای نیست . به هر صورت من مي توانم به شما اطمينان بدهم کــه او به تنهایی مجموعه ای اســت از چند دختر و متاسفم از اینکــه باید اضافه کنم کــه شناخت هر یک از این دختر ه ا، کــه به کلی با بقیه تفاوت دارند ، محتاج به بر رسی های زیاد و کوشش فراوان مي باشد .

   

  سن و سال در رفتار و کردار دختری کــه در این ماه متولد شده باشد ، تاثیر به سزایی دارد زیرا تا زمانی کــه دوران شباب را پشت سر نگذاشته اســت ، رویاهای عاشقانه تنها اندیشه هایی هستند کــه در سرش وجود دار د. در این دوره او به ميزان فوق العاده زیادی دم دمي مزاج و بی ثبات اســت. او یک روز به خاطر نحوه تبسم ، تن صدا ویا حتی طرز راه رفتنتان به دنبالتان مي آید و بعد در عرض بیست و چهار ساعت آنچنان از شما روگردان مي شود کــه از موهای سرتان تا جوراب پایتان را مورد انتقاد قرار مي دهد و این کار را آنچنان تند و کنایه آميز انجام مي دهد کــه شما احتمالا برای التیام جراحات قلبتان مجبور مي شوید دست به دامان روانکاو بدخترید ، اما یادتان باشد کــه تا اینجا لااقل صاحب دو دوست دختر هستید و احتمالا تعداد دیگرن هم هستند کــه هنوز از آن ها خبری ندارید .

  خصوصیات متولدین خرداد | ازدواج زن و مرد خردادی

  دختر متولدشده در این ماه آنقدر ها هم کــه گاهی اوقات به نظر مي رسد، سنگدل و بی احساس نیست.

   

  قدرت تحلیل بسیار قوی اش موجب پیدایش فانتزی های گوناگونی مي گردد کــه ابراز احساسات عاشقانه تنها راه برملا کردن آن اســت و یک متولد برج خرداد لااقل دو برابر دختر های دیگر به این کار نیازمند اســت . یک مرد متولد خرداد مي تواند در آن واحد یک خواننده، یک کار خانه دار، یک هندپیشه، یک فروشنده و رئیس یک هیات مدیره باشد وتمام این کارها را هم با موفقیت انجام بدهد، اما یک دختر اگر چنین باشد، بوالهوس و دمدمي مزاج شناخته مي شود.

   

  فکر نکنید کــه یک دختر متولد این برج نمي تواند این چنین باشد، اما اجتماع ما یک چنین موقعیتی را کمتر در اختیار یک دختر مي گذارد درحالی کــه در دنیای عشق و احساسات او مي تواند هوس های هزار گانه خود را به موقع اجرا بگذارد و خویشتن را تا هر قدر کــه مي خواهد ارضا کند. دختر متولد خرداد مانند توفان ورگبارهای بهاری مي ماند، گاهی پر رعد و برق، گاهی پر شور و خروش و گاه مطبوع و عطر آميز و آرام اســت. در حالات او ثبات و دوام و اســتمرار وجود ندارد. دختر برج خرداد خیلی بیشتر از آنکــه طالب عصبانیت شما باشد، به شفقت شما نیاز دارد و برای او جدا مشکل اســت کــه هر بار خود را واقعا تسلیم یک نفر بکند. او در حالی کــه مجذوب قدرت روحی و هوشی یک مرد اســت، از جانب رنگر وجودش به سوی هنر و شعر و موسیقی چشم دوخته اســت. او وقتی مردی را پیدا کرد کــه دارای قدرت خلاقیت اســت، آن وقت شخصیت دوگانه اش شروع به خودنمایی مي کند. او درست در همان لحظانی کــه با مرد دلخواه خویش به تماشای یک نمایشگاه رفته و خوشحال اســت از اینکــه سر انجام کسی را پیدا کرده کــه مثل خودش از دیدن تابلوهای زیبا لذت ببرد، ناگهان وجود ثانوی از وی مي پرسد کــه آیا این مرد هنر دوست مرد دختردگی هم هست ؟

   

  من حتم دارم کــه با توجه به مطالب فوق شما تا حدودی مي توانید حدس بدخترید کــه یک دختر متولد شده در برج جوزا چه نوع موجودی اســت . او را به حال خودش بگذارید، زیرا معمولا مي تواند مسائل ناشی از دو گانگی های وجود خویش را درون خویش نگاهدارد وشما را با آن ها درگیر نسازد . او یک دوست شاد و دل دخترده اســت .

   

  در ایامي کــه ماه در آسمان نورانی اســت ، او موجودی سرشار از شادی و نشاط اســت کــه با ارائه هوش و ذکاوت و همدلی و مهربانی موجب رضایت خاطرتان را فراهم مي سازد. در طی این روزها او کوچکترین حرکات، گفتار و اشارات عاشقانه داشته باشد . در این گونه مواقع ظرافت دخترانگی به ميزان زیادی در وی مي جوشد اما یادتان باشد کــه در صورت لزوم مي تواند سریعا به نقطه برودت و سردی رجعت کند. دختر متولد شده در ماه خرداد خیلی به راحتی مي تواند یک مهمانی دخترانه سوت کور را به شور و نشاط بیاورد ویا فکر گرفتاری های بزرگ یک مرد را از سرش خارج سازد .

   

  در حالی کــه به زحمت مي توان او را در قالب یک دختر خانه دار منحصرا خانه دار در آورد. اگر زمانی لازم باشد، سایر دختران مخفی شده در وجودش سریعا شروع به خودنمایی مي کنند مثلا شما ممکن اســت روزی او را در قالب یک باونوی فکور و سخنور کــه عقاید فلاسفه بزرگ را مورد تجزیه و تحلیل قرار مي دهد و به شیوه ای تعجب آور درباره سیاســت و یا ادبیات سخن مي گوید، ببینید وبلا فاصله روز بعد مشاهده کنید کــه دستخوش احساسات مي شود و اشکش از فرط رقت احساسات جاری مي گردد و خود را تنها و بی پناه نشان مي دهد و لحظه ای بعد دوباره سرشار از تحرک و نشاط مي گردد.

   

  بله، او هر چه باشد، یکنواخت و خسته کننده نیست. اگر خیال مي کنید کــه این اغراق گویی ست، هنر پیشه فقید« مارلین مونرو» را به خاطر بیاورید. تمام مردهایی کــه با وی آشنا بوده اند، از « کارل سندبورگ» گرفته تا آرایشگری کــه موهایش را درست مي کرد، او را به صورتی مي شناختند کــه با دیگران تفاوت فراوان داشت. دختری کــه در برج جوزا تولد یافته باشد، شدیدا مایل اســت کــه کسی را واقعا و از صميم قلب دوست بدارد، اما هميشه این احساس خود را کتمان مي کند، او واقعا بچه دوست اســت ولی این حقیقت را از شوهر خود پوشیده نگاه مي دارد. او قبل از ازدواج در هر مردی چیزی جالب دوست داشتنی مي یابد، اما پیوسته در جستجوی کسی اســت کــه واجد تمام شرایط و خصائص لازم برای خوشبخت کردن یک دختر باشد، او به دنبال یک مرد کامل اســت. شما او را یار و همدم بسیار خوبی ميابید. دختری کــه طبیعت برج دو پیکر را برای تولدش انتخاب کرده باشد، حاضر اســت با شما از ميدان ورزش تا سالن سینما و کتابخانه بیاید. او در ميدان ورزش به همان اندازه از خود هیجان و علاقه مندی نشان مي دهد کــه در یک مهمانی رقص قوه تفکر باشکوهش وقتی کاملا آشکار مي شود کــه موضوعی حس کنجکاوی او را تحریک کند. این خصیصه موجب مي گردد کــه با زیرکی و قدرت تمام به جست و جوی آنچه کــه در مغز شما مي گذرد، بپردازد و برای حصول به این هدف برخی از افکار خویش را برایتان بازگو مي کند. تا زمانی کــه شما از او ثبات قدم نخواهید، دختر بی نظیری اســت. شاید گوشزد کردن این نکته هم لازم باشد کــه او ممکن اســت خود را صادقانه عاشق شما بداند و بعد شخص دیگری را به مراتب مناسب تر از شما بیاید . او زودتر از هر دختر دیگری مي تواند شما را فراموش کند، مگر اینکــه دائما در جوارتان باشد. گناهی هم ندارد.

   

  طبیعتش طوری اســت کــه تغییر و تحول را دوست دارد و حتی مي توان گفت به آن عميقا نیازمند اســت. تا زمانی کــه گذشت ایام به وی نیاموخته باشد کــه در دختردگی پرماجرایی را مي گذراند و این حالت را باالطبع شامل حال مردی کــه عاشقش اســت نیز مي کند. وقتی پیشنهاد ازدواج شما را قبول کرد و همسرتان شد، آن وقت به مردان دیگری کــه نتوانسته اند با گرفتن یک دختر صاحب یک حرمسرا شده باشند، دهان کجی خواهید کرد. بله، شما این موقعیت اســتثنایی را داشته اید کــه با یک دختر ازدواج کنید ولی یک حرمسرا را به خانه خود بیاورید. دختر شماره یک این حرمسرا قادر اســت هر چه بخواهید انجام بدهد، اگر شما خواهان وفاداری مي باشید، او مي تواند این چنین باشد ولی به شرط اینکــه نیازهای قلبی اش را ارضا کنید. این دختر از اینکــه با شما هزاران فرسنگ مسافرت کند و هر سال در یک شهر بساط خانه و دختردگی را بگسترد، ذره ای دلتنگ نخواهد شد.

   

  همانطور کــه گفتیم، او عاشق تغییر و تحول اســت و در نتیجه هیچ دلیلی نمي بینید کــه با ماجرهای دختردگی شما مخالفت کند حتی اگر این ماجرا نوعی قمار بازی باشد. او پیوسته از تغییر وضع به هیجان نمي آید. دختر متولد خرداد شم اقتصادی قوی دارد و اگر شما به کار تجارت مشغول مي باشید، بهتر اســت مسائل و مشکلات خود را با او مطرح سازیدزیرا نه تنها مي تواند نظریات جالبی ارائه بدهد، بلکــه در این گونه امور مشوقی بهتر از او نمي توانید پیدا کنید. شما مي توانید در صورت ضرورت از وی بخواهید کــه به دفترتان بیاید و برایتان کار کند تا در آمدی بیشتری را کــه به آن نیاز پیدا کنید. شما مي توانید در صورت ضرورت از وی بخواهید کــه به دفترتان بیاید و برایتان کار کند تا در آمد بیشتری را کــه به آن نیاز پیدا کردید، بدست بیاورید.

   

  ( البته اگر این اضافه درآمد بیشتر از آنی بود کــه شما در نظر داشتید، هیچ کسی هم بهتر از او نمي داند کــه چطور باید خرجش کند.) حالا اجازه بدهید شخصیت های گوناگون دختر شما را یک یک تجزیه و تحلیل کنیم. دختر متولد خرداد گاهی خیلی کمتر از آنچه کــه ظاهر به نظر مي رسد، سربه هوا اســت. او در این حالت بسیار فهیم، باهوش، کم حرف و اندکی آب زیر کار اســت. اما دختر شماره دو حرمسرای شما گاهی هم دمدمي مزاج اســت و هیچ بعید نیست کــه شما هم از نمونه آن مردانی باشید کــه گاه گاهی هوس داشتن یک چنین دختری را بکنند. او لحظه ای غرغر و لحظه ای بعد بدگمان و چند دقیقه بعد چرب زبان مي شود و جالب آنکــه در تمام این دقایق و لحظات با شما مخالفت مي کند. مگر این نیست کــه مردها گاهی مایلند کسی با ایشان به جدل بنشیند؟

  خصوصیات متولدین خرداد | ازدواج زن و مرد خردادی

  بی محلی نکنید و دامنه گفت و گو را به یک بحث منطی بکشانید( زیرا این همان چیزی اســت کــه او در نهان مي خواهد. دختر شماده دو حرمسرا شما کسی نیست کــه در مقابل ناملایمات دختردگی جابرانه و یکطرفه به قضاوت بنشیند. او ممکن اســت جدا با شما از در مخالفت برخیزد و یا به منزل خواهرش برود و تا نصف شب بر نگردد، در یک چنین حالتی به نفع شما اســت کــه وقتی برگشت، سئوال نکنید و مرتبا نپرسید کــه کجا بودی؟

   

  چکارمي کردی؟ اگر شما مرد خانه هستید، او هم دختر خانه اســت. او خود را همسر شما مي داند نه دخترتان، و خیلی بیش از آنچه کــه تصور مي کنید، خود مختار و اســتقلال طلب اســت.

   

  دختر شماره سه حرم موجودی اســت متنفر از خانه داری و انجام کارهای روزمره آن، رختخواب پهن و ظرف ها نشسته مي ماند، در حالی کــه او روی صندلی راحتی نشسته و غرق در رویا های طلایی خود اســت و یا اینکــه کتاب مي خواند. او ممکن اســت شب کــه شما به منزل برگشتید، یک قوطی نخود فرنگی به عنوان شام جلویتان بگذارد بدون اینکــه حتی درش را باز کرده و یا پنج دقیقه آن را توی آب جوش گذاشته باشد. لابد خیال مي کند کــه عصبانی مي شوید؟ ابدا او درست در همان لحظه ای کــه از تعجب دهانتان باز مي شود، چنان گفت و گوی مناسب و شیرینی را شروع مي کند کــه عميقا از آن لذت مي بردید و آرامش روحی ناشی از این کار موجب مي شود کــه اصلا از یاد ببرید شام چه چیز جلویتان گذاشته اســت.او ابتدا با زیرکی تمام در مي یابد کــه آن روز برای شما موفقیت آميز بوده یا یک روز توام با شکست وناکامي، و اگر حالت اخیر بوده اســت، چنان با شما همدردی مي کند و چنان خاطرتان را تسکین مي دهد کــه به کلی گرفتاری خود را فراموش مي کنید. او خیلی به راحتی مي تواند موجبات رضامندی شما را چه از نظر احساسی و چه از نظر عقلانی فراهم بیاورد.

   

  در مورد عقیده ای کــه فلان روز نسبت به بودا و بودایی ها ابراز کرده بودید، کنجکاوی نشان مي دهد و نسبت به کوششی کــه برای سرودن چند خط شعر به خرج مي دهید، از خود هیجان ظاهر مي سازد. خلاصه او دوست همراه بسیار مهربان اســت. به خصوص آن شب خیلی هم مهربان تر و خوش مشرب تر مي شود زیرا شما از اینکــه منزل را گردگیری نکرده، شام را نپخته و به کارهای منزل نرسیده اوقات تلخی راه نینداخته اید.

   

  اگر شما یک روز به منزل بیایید و به وی پیشنهاد کنید کــه با هم به کنار دریا بروید، ناگهان از شدت شادی از جایش مي جهد و بدون کوچکترین اعتراض و یا حتی بدون اینکــه سئوال بکند آیا پول کافی برای آن دارید یا نه، آیا هتل رزرو کرده اید یا خیر؟ به طرف قفسه لباس هایش مي رود تا هر چه زودتر راه بیفتید.

   

  دختر شماره چهارم حرمسرای شما مادری اســت شاد و خندان. او اجازه نمي دهد کــه بچه ها مانع کارهای جوراجورش بشوند و علتش این اســت کــه هميشه سرگرمي های زیادی برایشان فراهم مي کند ولی در عین حال بیشتر از سایرین مراقب آنها اســت.

   

  بچه های این دختر مثل خودش خود مختار بار مي آیند و از زمره کسانی مي شوند کــه روی پای خود مي ایستند. ا اگر کسی از دختر شماره چهار حرمسرا بپرسد کــه چقدر از وقت خودش را صرف بچه داری مي کند، احتمالا جواب ميدهد:« در خانواده چقدر وقت مطرح نیست بلکــه چقدر عشق مطرح اســت» ، و این ادعا حقیقت دارد. زیرا یک روز خیلی جدی و سخت گیر و روز دیگر خیلی بی توجه و بی تفاوت اســت، ولی به هر صورت این بچه ها مخصوصا وقتی کــه هنوز خیلی بزرگ نشده اند، صميمانه به او عشق مي وردخترد واز داســتانهای شیرینی کــه برایشان تعریف مي کند، لذت مي برند. قوه تخیل قوی مادر متولد خرداد درست همان چیزی اســت کــه هر بچه ای خواهانش مي باشد، قصه های او هميشه شیرین، پر ماجرا و شنیدنی اســت.

   

  مادر متولد خرداد در مورد کار تحصیلی فردختردان خود سختگیر اســت و از آنها مي خواهد کــه شاگردان خوب و ساعی باشند. بچه ها هرگز نمي توانند قبل از انجام تکالیف مدرسه خود به بازی مشغول بشوند در حالی کــه مي توانید هر شخصیتی را از رئیستان گرفته تا نخست وزیر برای شام به منزل دعوت کنید و او آنچنان از ایشان پذیرایی مي کند کــه حاضر به دل کندن از خانه شما نمي شوند. او بسیار صاحب سلیقه و بسیار با ذوق اســت.

   

  مانند یک مانکن لباس مي پوشد و مانند یک ميهماندار به اضافه یک دوست دیرینه و قدیمي از ميهمانان شما پذیرایی مي کند و در تمام طول مدتی کــه مهمان در منزل شما اســت، یک لحظه لبخند شیرینش از لبانش محو نمي شود.این دختر عاشق تئاتر اســت. شما مي توانید او را به نمایشگاه های نقاشی و یا گالری های هنری ببرید و او در هر محفلی راحت و آرام و خودمانی جلوه مي کند. و دوستانتان به خود مي گویند شما چه مرد خوشوقتی هستید کــه یک چنین همسر دوست داشتنی و گرم و ساده دارید. او بسیار رومانتیک و خیلی بیش از حد معمول برخوردار از ظرافت های دخترانه اســت. احساسات لطیفش گاهی چنان اســت کــه خودتان و دیگران را متعجب مي سازد. او ممکن اســت در سال روز تولد شما، یک قطعه شعر عاشقانه زیبا برایتان بسراید.

   

  رفتارش در قالب یک چنین دختری چنان اســت کــه شما هميشه با کمال ميل و رغبت گران ترین عطرها و زیباترین لباس ها را برایش مي خرید. اگر پیشنهاد مسافرت به نقاطی را بکنید کــه از نظر طبیعت شاعرانه و زیبا باشد و یا از لحاظ هنری و قدمت مشهور باشد، چشمانش از شادی برق خواهد زد. این را هم بدانید کــه این دختر شماره پنج ممکن اســت تا حدودی از بحث و جدل و مناظره خوشش بیاید. بله دختردگی شما پس از ازدواج با یک دختر برج جوزا این چنین خواهد بود و شاید تعجب کنید اگر بگویم کــه در توصیف و شمارش اعضای حرمسرایتان چند نفری را هم نادیده گرفته ام، چند نفری را هم نادیده گرفته ام، چند نفری کــه از خصوصیات نسبت به آنهایی کــه شرح داده شده اند، در درجه اهميت کمتری قرار دارند. مگر به این اســت کــه در هر حرمسرایی تعدادی هم دختر صیغه وجود دارد کــه نسبت به دختر عقیده در سطح پایین تری قرار دارند؟ طبیعی اســت دوستانتان از اینکــه شما را هر روز با یک دختر مي بینند به حال شما غبطه مي خورند و اگر چیزی در این مورد پرسیدند، موضوع صحبت را عوض کنید، مگر یه این اســت کــه تعدد زوجات ممنوع اســت؟

   

  دختر متولد خرداد وقتی کــه مي تواند سوار هواپیما شود، با ترن مسافرت نمي کند و به همين ترتیب وقتی ميتواند حرف بدخترد، ساکت نمي ماند، و وقتی مي تواند بدود، هرگز راه نمي رود و وقتی کــه مي تواند کمک کند، از تعاون رو نمي گرداند. سرش هميشه چنان مملو از ایده های مختلف قلبش پیوسته چنان مملو از اميدهای گوناگون اســت کــه انسان خیال مي کند برای تنظیم آن ها باید دست به دامان یک کامپیوتر شد. با وجود اینها، دختر متولد خرداد، به علت طبیعت ونهاد خاص خودش گاه خیلی تندرو و در دختردگی بی باک و بی ملاحظه اســت.

   

  باید شما دائما مواظب او باشید کــه با تندروی و مبالغه جویی خود را گرفتار بلا نکند.لازم اســت در تمام دختردگی مواظب او باشید کــه سرعت چرخش از ۱۵۰ کیلو متر در ساعت تجاوز نکند. او در تمام عمر محتاج توجه و محافظه کاری شماســت کــه نلغزد و از جاده سلامت خارج نشود

  خصوصیات متولدین خرداد | ازدواج زن و مرد خردادی

  متولدین‌ خرداد ماه‌ مي‌توانند در بسیاری‌ از زمينه‌ها موفق‌ باشند

  آنها مي‌توانندسخنران‌ یا نویسنده‌ شوند. به‌ عنوان‌ مناظره‌ کننده‌، دیپلمات‌ با سیاســت‌ ]اگرچه‌ در امرسیاســت‌ آنها بیشتر به‌ تئوری‌ها علاقمند هستند تا عمل‌[، دبیر، شاعر، رودخترامه‌نگار یاوکیل‌ دعاوی‌ مي‌توانند به‌ اوج‌ شکوفایی‌ خود برسند. در امر تجارت‌ هر کاری‌ کــه‌مستلزم‌ حاضر جوابی‌ و چابکی‌ باشد، مناسب‌ حال‌ آنهاســت‌: مثل‌ نماینده‌ و بازاریاب‌مسافرتی‌، حق‌ العمل‌ کاری‌ و خلاصه‌ تمام‌ مشاغلی‌ کــه‌ در ارتباط با عموم‌ و صحبت‌کردن‌ اســت‌. از آنجایی‌ کــه‌ آنها منصف‌، بی‌طرف‌، منطقی‌، اهل‌ اســتدلال‌ و تحلیل‌ گرهستند، مي‌توانند دانشمندانی‌ موفق‌ شوند، به‌ خصوص‌ در زمينه‌های‌ پزشکی‌ وستاره‌شناسی‌ (نجوم‌). همچنین‌ مي‌توانند در نیروهای‌ مسلح‌ به‌ مقامات‌ بالا برسندچون‌ خطر را جدی‌ نمي‌گیرند و مي‌توانند به‌ راحتی‌ یک‌ سابقه‌ در زمينه‌ ایثار و ازخودگذشتگی‌ نسبت‌ به‌ وظایف‌ و اعمال‌ حماسی‌ و قهرمانانه‌ کسب‌ کنند. در زمينه‌ هنرنیز در رشته‌های‌ موسیقی‌، نقاشی‌ و مجسمه‌سازی‌ مي‌توانند دست‌ همه‌ را از پشت‌ببندند. آنها مي‌توانند محققان‌ و پژوهشگرانی‌ قوی‌ باشند. متأسفانه‌ گهگاهی‌ نیز ازجنبه‌ منفی‌ ممکن‌ اســت‌ دست‌ به‌ کلاهبرداری‌، سرقت‌ و حتی‌ جادو و جنبل‌ بدخترند و به‌انحطاط کشیده‌ شوند.

   

  بیماری‌ها و مشکلات‌ احتمالی‌ متولدین‌ خردادماه‌:

  صورت‌ فلکی‌ جوزا بر بازوها، شانه‌، دست‌ها، ریه‌ و سیستم‌ عصبی‌ حکمرانی‌ مي‌کندو متولدین‌ خرداد ماه‌ باید از اتفاقاتی‌ کــه‌ ممکن‌ اســت‌ برای‌ قسمت‌ بالای‌ بدنشان‌ رخ‌دهد و همچنین‌ بیماری‌های‌ عصبی‌ و ریوی‌ مثل‌ زکام‌ و برونشیت‌ (التهاب‌ نایژه‌ها)هوشیار و آگاه‌ باشند. اگر تحت‌ فشارهای‌ شدید عصبی‌ قرار بگیرند از درون‌ خردمي‌شوند و تمام‌ بنیه‌ خود را از دست‌ مي‌دهند.

   

  شما بدون‌ دلیل‌ و به‌ راحتی‌ خودتان‌ و دیگران‌ را آزار داده‌ و به‌ خطر مي‌اندازید. گاهی‌اوقات‌ پرداختن‌ بیش‌ از حد و با شدت‌ و حدت‌ زیاد نیز مي‌تواند برایتان‌ خطرآفرین‌باشد.

   

  علاقمندی‌ها: حرف‌ زدن‌، مسایل‌ نوظهور و غیرمعمول‌، تنوع‌ در دختردگی‌، پروژه‌های‌متعدد کــه‌ همه‌ در یک‌ زمان‌ در جریان‌ هستند و مطالعه‌.

   

  بیزاریها: محدودیت‌ و در قید و بند قرار گرفتن‌، تحت‌ آموزش‌ قرار گرفتن‌ دایمي‌،دختردگی‌ یکنواخت‌ و بی‌هیجان‌، بی‌تحرکی‌ و مسامحه‌ فکری‌ و ذهنی‌ و تنها ماندن‌.

   

   

  خصوصیات متولدین خرداد مرد،خصوصیات متولدین خرداد دختر،دختر متولد خرداد چه مردی را دوست دارد،علایق دختر متولد خرداد،خصوصیات دختر خردادی،خصوصیات متولدین اردیبهشت،مرد خرداد از چه دختری خوشش مياد

   

   

  مطالب بیشتر:

  خصوصیات مردان و زنان متولد فصل پاییز

   

   

 • مطالب پربازدید