پورتال اینترنتی سرگرمی، تفریحی، عکس، پزشکی، اس ام اس، آشپزی، نیک شو
 • صفحه نخست+
 • اخبار+
 • آرایش و زیبایی+
 • آشپزی+
 • اس ام اس+
 • سرگرمی و تفریحی+
 • دنیای مد و فشن+
 • رپرتاژ آگهی+
 • پزشکی و سلامتی+
 • کامپیوتر,اینترنت و موبایل+
 • زندگی بهتر+
 • مطالب گوناگون+
 • دنیای عکس+
 • مطالب جالب علمی+
 • گردشگری+
 • دین و مذهب+
 • دنیای خودرو+
 • تبلیغات
 • مطالب خواندنی و جالب
 • تعبیر خواب
 • دنیای خودرو
 • آرایش و زیبایی
 • اخبار
 • جملاتی که مردان را دیوانه میکند

  مجموعه : همسرداری

  جملاتی که مردان را دیوانه میکند

  جملاتی کــه مردان را دیوانه میکند

  خانم ها می خواهند مرد زندگی شان را حسابی به خودشان جذب کنند و معمولا به دنبال راه هایی هستند کــه به بهترین نحو ممکن این کار را انجام دهند و به قول معروف مردان را دیوانه خودشان کنند. امروز ما به طور مفصل به این موضوع می پردازیم.

   

  ۱. برقصید و لذت ببرید!

  “او صدای آهنگ را زیاد ميکند، واقعا زیاد، من را ميگیرد و مجبورم ميکند کــه همراه او در گوشه و کنار خانه برقصم. ما یک سی‌دی موسیقی هم داریم کــه برای این کار مناسب اســت و انرژی ما را به اوج ميرساند. یک چیز جذابی در این کار هست چرا کــه واقعا رمانتیک اســت.” سین، ۳۰ ساله.

   

  ۲. برای او پیام عاشقانه بفرستید

  “او هر از گاهی برای من پیامک ميفرستد به این مضمون کــه «امشب شب خوبی خواهد بود! » من عاشق این هستم کــه پیام‌های کوتاه شیطنت‌آمیز و بازی‌گوشانه‌ای مثل این دریافت کنم. این باعث ميشود کــه بدانم او به محض رسیدن من به خانه آماده اســت! ” پل ۲۷ ساله.

   

  ۳. با یک کارت هدیه غافلگیرش کنید

  “اخیرا همسرم یک کارت خرید مخصوص فروشگاه ویکتوریا سیکرت به من داد. او گفت، بیا برویم خرید و هر چیزی کــه دوست داری من بپوشم برایم بخر. این‌کــه اجازه داشتم لباس‌ها را خودم انتخاب کنم خیلی جالب بود.” تیسون، ۲۸ ساله.

  جملاتی که مردان را دیوانه میکند

  ۴. برای خودتان روی تقویم برنامه‌ای تنظیم کنید

  “یک بار در آن زمانی کــه ساعت‌های زیادی را در محل کارم سپری ميکردم، وقتی تقویم قرار ملاقات‌هایم را در محل کار باز ميکردم، متوجه یادداشتی پایین صفحه‌ی همان روز شدم، “رابطه‌ی جنسی در ساعت ۷ امشب.” احتمالا یک شب همسرم تقویم را از کیف کار من برداشته بوده و آن یادداشت را در آن صفحه نوشته بوده‌اســت. نیازی به گفتن نیست کــه آن شب به موقع خودم را به منزل رساندم! ” مایک ۴۲ ساله.

   

  ۵. او را با یک بوسه‌ی ناگهانی جذب خودتان کنید

  “یک بار کــه داشتیم فیلم ميدیدیدم، همسرم دستش را روی پای من گذاشت، دست‌ام را گرفت و به آرامی انگشت‌های من را بوسید و در تمام مدت به چشم‌های من خیره مانده بود. شکی در مورد آن‌چه در ذهن او بود نداشتم، بنابراین فیلم را متوقف کردم.” مایک ۳۷ ساله.

   

  ۶. بازی زمزمه را انجام بدهید

  “گاهی اوقات همسر من به نرمی زیر گوش من صحبت ميکند و چیزهای شیرینی ميگوید مثلِ «چه‌قدر با این تیشرت جذاب شده‌ای! » یا «عاشقتم! » سپس من را نوازش ميکند. این کار او حسابی من را دیوانه ميکند! ” کوین، ۳۴ ساله.

   

  ۷. هر از گاهی یک پرستار بچه بگیرید!

  “هر چند وقت یک بار همسرم من را با بهترین هدیه‌ی ممکن غافلگیر ميکند: یک قرار خانگی برای داشتن رابطه‌ی جنسی! او در گوش من زمزمه ميکند کــه «بچه‌ها امشب را در خانه‌ی پرستارشان ميمانند» و من فورا ميفهمم کــه برنامه‌ی آن شب ما چیست! ” آنتونی، ۳۳ ساله

   

  ۸. به او بگویید وقت چرت زدن فرا رسیده‌اســت!

  “او از روی کاناپه بلند شد، با صدای بلند آه کشید و گفت ميخواهد یک چرتی بزند. بعد در حالی کــه از گوشه‌ی چشم‌اش به من نگاهی انداخت، دور شد. من به دنبال او به اتاق خواب رفتم و باقی ماجرا هم کــه قابل حدس اســت! مارک ۳۲ ساله.

  جملاتی که مردان را دیوانه میکند

  ۹. تظاهر کنید کــه با هم غریبه هستید

  “زمانی کــه برای شام بیرون رفته بودیم، او یک بازی را شروع کرد به این ترتیب کــه طوری رفتار کرد کــه انگار نخستین بار اســت همدیگر را ميبینیم. او شروع کرد به پرسیدن چند سوال و برای من عشوه‌گری کرد. در ابتدا فکر کردم چه کار احمقانه‌ای اســت! اما من هم به بازی ادامه دادم.

   

  در طول چند دقیقه، او تمام کم‌رویی‌اش را کنار گذاشت و شروع کرد به گفتن چیزهای جدیدی کــه قبلا هرگز نگفته بود و حتی برایم توضیح داد کــه چه چیزی را در رابطه‌ی جنسی بیش‌تر دوست دارد. من بی‌نهایت هیجان‌زده شدم. ادامه دادن بازی در کنار او باعث شد کــه دوباره میل شدیدی برای به‌دست آوردن او احساس کنم و با خودم فکر کردم کــه‌ چه‌قدر دوست دارم این قرار به تخت‌خواب منجر شود! ما آن شب دقایق بی‌نظیری را گذراندیم.” نیل، ۲۸ ساله.

   

  ۱۰. رد پایی از خود به جا بگذارید

  “یک شب من در اتاق نشیمن نشسته بودم کــه همسرم صدایم کرد. وقتی در راه‌رو به سمت اتاق خواب قدم برميداشتم متوجه‌ خطی از شکلات شدم کــه روی زمین تا اتاق امتداد داشت و در آخر تبدیل به فلشی شده بود کــه به تخت‌خواب اشاره ميکرد. معلوم بود کــه او برای داشتن یک شب خوب برنامه‌ریزی کرده‌اســت.” پرتسون، ۴۵ ساله.

   

  ۱۱. زنگ ساعت را برای نیم ساعت زودتر از همیشه تنظیم کنید

  ” یک روز صبح ساعت، نیم ساعت زودتر از همیشه زنگ زد. زمانی کــه به همسرم گفتم کــه هنوز برای بیدار شدن زود اســت، او لبخندی زد، زنگ ساعت را قطع کرد و گفت، ” نه زود نیست! ” باقی داســتان هم کــه مشخص اســت! ” پل ۳۸ ساله

   

  ۱۲. با موهای او بازی کنید

  “به نظرم بهترین چیز را دریک در مورد معاشقه گفت وقتی کــه گفت، «انگشتان او لابلای پیچ و تاب موهایم ميرقصند! » یکی از چیزهای مورد علاقه‌ی من همین اســت! ” ویل ۳۳ ساله.

  جملاتی که مردان را دیوانه میکند

  ۱۳. شیطنت کنید

  “من همیشه طرفدار شوخی و شیطنت در طول روز هستم. مثلا این‌کــه پشت سر هم پیامک‌هایی برایم بیاید و من را دائم به فکر فرو ببرد تا زمانی کــه شخص مورد علاقه‌ام را ببینم! ” بن ۲۹ ساله.

   

  ۱۴. گاهی سبک‌تان را تغییر بدهید

  من واقعا دوست دارم کــه در معاشقه گاهی روش انجام کار تغییر کند. وقتی همسرم سرسخت ميشود و کنترل کار را در دست ميگیرد حسابی جذب او ميشوم. او گاهی به من اجازه نميدهد آن‌چه ميخواهم را مستقیما انجام بدهم و مدام شیطنت ميکند.” جاســتین ۲۷ ساله.

   

  ۱۵.از یک رایحه منحصر به فرد اســتفاده کنید

  عشق بازی به رایحه‌ها بستگی دارد. برترین رایحه‌هایی کــه سبب تحریک مردان ميشوند شامل بوی محصولات برنزه کننده، لوسیون بچه، و خوراکی‌های سرخ‌شده اســت. رایحه های شیرین‌تر هم موثر هستند، از جمله بوی رژ لب و اسطوخودوس.

   

  ۱۶. از یک رژلب قرمز اســتفاده کنید

  محققان پیشنهاد ميکنند زن‌ها هنگام عشق بازی رژلبی با ته‌رنگ قرمز اســتفاده کنند. مطالعه‌ای در دانشگاه منچستر چشم‌های مردان را تحت نظر گرفت و دریافت آن‌ها به لب‌های قرمز ۷.۳ ثانیه و به لب‌های صورتی ۶.۷ ثانیه نگاه کردند.

   

  ۱۷. از ته قلبتان لبخند بزنید

  یک لبخند فریبنده‌ترین حالت چهره اســت، و بیش از ۱۸ روش مختلف برای لبخند زدن وجود دارد. جذاب‌ترین لبخند، لبخند اصیل اســت، یعنی لبخندی کــه اطراف چشم‌ها خطوطی ایجاد ميکند کــه به آن‌ها پنجه کلاغ هم ميگویند.

   

  ۱۸. میزان جذب شدن خودتان را نشان دهید

  اســتیون دبلیو. گنگستاد، روانشناس تکاملی دانشگاه نیومکزیکو به نشریه‌ی سایکولوژی تودی گفت، عشق‌بازی “‌فرایند مذاکره‌ای‌”‌ اســت کــه درست پس از اولین دقایق جذب شدن به طرف مقابل رخ ميدهد؛ نوعی روش دقیق و ظریفی از آزمودن پدیده‌ای جدید. این‌گونه نیست کــه فقط بگویید من مجذوب تو شدم؛ آیا تو هم مجذوب من شده‌ای؟ گنگستاد ميگوید: “‌راه بهتر و موثرتر این اســت کــه در ابعاد کوچک‌تر و به عنوان پیش‌نمایش، میزان جذب شدن خود را نشان دهید و به میزان جذب شدن‌ طرف مقابل‌تان نیز پی ببرید. به این ترتیب، عشق‌بازی ميتواند میزان جذب طرفین به یکدیگر را افزایش دهد.‌”

  جملاتی که مردان را دیوانه میکند

  ۱۹. تماس چشمی را فراموش نکنید

  خیره شده در چشمان افراد دیگر واقعا ميتواند به ایجاد رابطه‌ی نزدیک و بهبود اوضاع عشق بازی کمک کند؛ البته اگر در چشم دیگران آدم نفرت‌انگیزی نباشید. طی یک مطالعه، پژوهشگران از ۴۸ زوج غیرهم‌جنس و ناآشنا خواســتند به مدت ۲ دقیقه سه عمل زیر را انجام دهند:

   

  ۱. به چشمان طرف مقابل خیره شوند،

  ۲. به دستان طرف مقابل خیره شوند،

  ۳. تعداد پلک زدن‌های طرف مقابل را بشمرند.

   

  بیش‌تر آن‌ها اذعان کردند وقتی هر دو نفر هم‌زمان به چشمان هم خیره ميشدند – یعنی به یکدیگر نگاه ميکردند – نسبت به دو موقعیت دیگر احساسات بیش‌تری از عشق و محبت درون‌شان شکل ميگرفت.

  جملاتی که مردان را دیوانه میکند

  ۲۰. برای شروع معاشقه از برخی جملات خاص اســتفاده کنید

  طی مطالعه‌ای توسط روانشناسی به نام کریس ال. کلاینکــه در دانشگاه آلاسکا کــه نتایج آن در مجله‌ی “‌نقش‌های جنسی‌“‌ به چاپ رسید، از ۶۰۰ شرکت‌کننده خواســته شد میزان تاثیرگذاری سه گونه‌ی مختلف شروع گفتگو با عشق‌بازی را ارزیابی کنند و به هر کدام نمره بدهند:

   

  – جملاتی برای جلب توجه طرف مقابل مثل “‌قلب من از آهن درست شده، ولی ظاهرا شما قوی‌ترین آهن‌ربای دنیایی‌”‌

   

  – سوالاتی با پایان باز و بدون مضامین زننده مثل “نظرتان راجع به فلان گروه خواننده چیست؟‌”‌ یا “‌به کدام ورزش یا تیم ورزشی علاقه دارید؟‌”‌

   

  – و جملات رک و مستقیم مثل “‌شما خیلی جذاب هستید– ميتونم یک نوشیدنی مهمون‌تون کنم؟‌”‌

   

  پاسخ‌ها کاملا بر اساس جنسیت شرکت‌کنندگان متفاوت بودند: در حالی‌کــه مردان شرکت‌کننده در این مطالعه بیش‌تر روش رک و مستقیم را ترجیح ميدادند، زنان به سوالات با پایان باز و بدون مضامین زننده تمایل داشتند. البته جای تعجب ندارد کــه افرادی اندک نیز ‌روش اول را ترجیح دادند.

   

  ۲۱. یک تماس بدنی اندک و ظریف داشته باشید

  البته منظورمان از تماس بدنی، ماساژ کامل گردن و شانه نیست، بلکــه قرار دادن ملایم دست بر روی بازوی طرف مقابل ميتواند به شکل‌گیری یک رابطه بسیار کمک کند.روانشناسی به نام نیکولاس گوگن در ۲۰۰۴ از چند مرد بیست ساله خواســت تا در یکی از شهرهای فرانسه به زنانی کــه در پیاده‌رو راه ميرفتند نزدیک شوند و شماره‌ی تلفن‌شان را درخواســت کنند. در نیمی از دفعات، مردان به فقط درخواســت شماره ميکردند و در نیمی دیگر، به آرامی و هم‌زمان با درخواســت شماره‌ی تلفن دست‌شان را روی بازوی زنان ميگذاشتند.نتیجه کاملا مشخص اســت؛ مردان هنگامی کــه هم‌زمان با درخواســت شماره، بازوی زنان را لمس کرده بودند، موفق‌تر بودند.

   

  ۲۲. همه سبک های عشق بازی و معاشقه را بدانید

  وقتی صحبت از عشق بازی و معاشقه به میان ميآید، آدم‌های مختلف ميتوانند سبک‌هایی مختلف از خود نشان دهند.

   

  جفری ای. هال و چونگ ژینگ در ۲۰۱۰ نتایج پژوهشی را به چاپ رساندند کــه نشان ميداد ۵ سبک مختلف برای عشق‌بازی وجود دارد. آن‌ها در ۲۰۱۵ پژوهش‌شان را با تفکیک هر سبک به مجموعه‌ای از رفتارهای کلامی و غیرکلامی ادامه دادند.

   

  در ادامه، طبق آن‌چه سوزان کراس ویتبرن در گفتگو با سایکولوژی تودی عنوان کرده اســت، به برخی از رفتارهای کلیدی هر یک از این سبک‌ها اشاره ميکنیم:

   

  – افرادی کــه به عشق بازی های جسمی علاقه دارند، معمولا با ملایمت و آرامی فرد مورد علاقه‌شان را لمس ميکنند.

   

  – قدیميها معتقدند در عشق بازی مردان باید اولین حرکت را انجام دهند.

   

  – کسانی کــه به عشق بازی صمیمانه معتقدند، کاری ميکنند اول دیگران آغوش خود را به سمت‌شان باز کنند.

   

  – آن‌هایی کــه عشق بازی بازیگوشانه را دوست دارند، این تعامل را به عنوان نوعی بازی مينگرند و ممکن اســت از عشق‌بازی به عنوان ابزاری برای هدف دیگر اســتفاده کنند.

   

  – افرادی کــه در عشق بازی بسیار مودب هستند، از انجام‌ رفتارهای زننده و نامناسب جنسی پرهیز ميکنند.

  جملاتی که مردان را دیوانه میکند

  جذب مردان از روش جنسی

  حالا باید برویم سراغ تحریکاتی کــه مردان به سرعت نسبت به آن ها واکنش نشان می دهند ، تحریکات جنسی!

   

  جملاتی کــه مردان را تحریک می کنند

   

  من عاشق بوسه های آتشین تو هستم

  مردان عاشق این اند کــه بدانند بوسه هایشان آتشین و غیرقابل مقاومت هستند.هنگامی کــه شما بوسه های او را تحسین می کنید یعنی دقیقا چیزی کــه شما را هیجان زده می کند را بازگو کرده اید.بدون شک این در زمره جملاتی کــه مردان را تحریک می کنند جای دارد و می تواند شامل مانور زبان او و یا نرمی لبانش نیز باشد.تنها به این کــه بوسه های خوبی دارد اکتفا نکنید و از او بیشتر تعریف کنید.زیرا او دوست دارد بداند کــه دقیقا چه چیز او با دیگران متفاوت اســت.

   

  من وقتی در رخت خواب در آغوش تو هستم احساس خوبی دارم

  قبل از هر اقدامی برای افزایش تمایلات جنسی، هدف شما باید رفع تنش جنسی تان باشد.نباید رابطه را با صحبت های نادرست و رکیک شروع کنید.مرد شما دوست دارد بداند کــه چگونه می تواند زندگی شما را متفاوت کند.

   

  از مدل ریشش تعریف کنید

  تعریف از ریش مردان نیز می تواند برای آن ها لذتبخش و از جملاتی کــه مردان را تحریک می کنند باشد.این یک حقیقت اســت کــه هر تعریف فیزیکی می تواند برای آن ها خوشایند و تحریک کننده باشد.این کار می تواند احساس ناامنی و عدم اطمینان آن ها را برطرف کند.تمرکز کردن بر روی چیز هایی مانند ریش شان، به آن ها این باور را می دهد کــه شما به او توجه کرده و متوجه همه ی تغییرات او می شوید.

   

  به او بگویید کــه برای بودن در کنارش لحظه شماری می کنید

  تحریک کننده های جنسی زنان کــه آقایان باید بدانند

  فرض کنید کــه شما با همسرتان قرار دارید و برای دیدنش لحظه شماری می کنید.

  این چیزی اســت کــه باید به او بگویید و نباید خجالت بکشید.

  گفتن این کلمات مانند یک جادو عمل می کنند و باعث صمیمیت بیشتر شما می شوند.

  جملاتی که مردان را دیوانه میکند

  امشب من تماما مال تو هستم

  مردان عاشق این هستند کــه بدانند کــه هر کاری می خواهند را می توانند با همسرشان انجام دهند.این را به مردتان بگویید تا ببیند کــه در رخت خواب بهترینش را برایتان انجام می دهد.اگر از جملاتی کــه مردان را تحریک می کنند اســتفاده کنید مرد شما سعی می کند پوزیشن مورد علاقه تان را انتخاب کرده و طوری رفتار کند و به شما عشق بورزد کــه گویی آخرین مرتبه ای اســت کــه با یکدیگر رابطه ی جنسی خواهید داشت.به او بگویید هر کاری کــه دوست دارد می تواند انجام دهد و جلوی او را نگیرید.

   

  به او بگویید از بازی کردن با بدنش لذت می برید

  این دقیقا مترادف این اســت کــه معاشقه ی پیش از رابطه را بیشتر کن.خود را در اختیار او قرار دهید و اجازه دهید زبان بدن تان نیز کار خود را انجام دهد.سپس به او بگویید کــه لذت می برید. برای قدردانی کردن به او بگویید کــه تا چه اندازه از بازی کردن با بدنش لذت می برید.

   

  تو مرا تحریک می کنی

  مطمئن باشید کــه این حرف تان صادقانه اســت تا مردتان بیشتر عاشق شما شود.به او بگویید چقدر فوق العاده اســت تا او نیز شما را تا روی ابر ها ببرد.برای این کــه شما را خوشحال تر کند، از رمانتیک ترین تکنیک ها اســتفاده می کند تا شما را دیوانه ی خودش کند.

   

  بیا امشب را شبی فراموش نشدنی کنیم

  این از بهترین جملاتی کــه مردان را تحریک می کنند میباشد و باعث افزایش اعتماد به نفس او می شود.مردان دوست دارند شما آن ها را طلب کنید و این جمله دقیقا همین معنی را دارد.این جمله باعث می شود بداند کــه او تنها نیست کــه می خواهد با شما رابطه جنسی برقرار کند، بلکــه شما هم خواهان او هستید.به او نشان دهید کــه شما نیز به همان اندازه این را می خواهید و این جملات را در گوشش زمزمه کنید.

   

  چرا امشب چیزهای جدید را امتحان نکنیم؟

  هیچکس نیست کــه دوست نداشته باشد یک رابطه جنسی منحصر به فرد داشته باشد.شما باید مانند یک آهن ربا مردتان را در رخت خواب جذب کرده و به او نشان دهید چقدر می توانید ماجراجو و فوق العاده باشیدکنجکاوی و تلاش خود برای کشف چیز های جدید را به او نشان دهید.

  جملاتی که مردان را دیوانه میکند

  من همیشه تو و خودم را در رخت خواب تجسم می کنم

  کلا در مورد جملاتی کــه مردان را تحریک می کنند ، مردان دوست دارند کــه شما در مورد رخت خواب و رابطه جنسی همه چیز را با آن ها بی پروا بازگو کنید.یک حقیقت در مورد مردان این اســت کــه آن ها همیشه به یک جهت عمل می کنند و دوست دارند همسرشان نیز یکسان باشد.

   

  حرکات زن در روابط جنسی

  شنیدن فانتزی های جنسی شما و او از زبان تان، همیشه برایش لذتبخش خواهد بود.من تو را می پرستم (به بخش های مختلف بدنش اشاره کنید…)

   

  مردان دوست دارند کــه اگر شما واقعا از بدنشان لذت می برید.

  به آن ها بگویید – نه این کــه فقط از بدن جذاب مربی باشگاه تان تعریف کنید.

  بنابراین باید به بخش های مختلف بدنش کــه از آن لذت می برید اشاره کنید.

  این قسمت ها می تواند شامل اندام های مردانه و یا سینه های جذابش باشد.

  مطمئن باشید این تعاریف در رخت خواب برایشان بسیار جذاب هستند.

  جملاتی که مردان را دیوانه میکند

  مردان دوست دارند صدای ناله ی شما را در رخت خواب بشنوند

  به غیر از جملاتی کــه مردان را تحریک می کنند به طور کلی مردان دوست دارند لذت شما را ببینند و شنیدن ناله تان نشانه ی لذت اســت.اما زیاد داد و فریاد نکنید – زیرا اگر تظاهر کنید متوجه می شود.سعی کنید کنترل خود را حفظ کنید تا لحظات رمانتیکی را ایجاد کنید.زیرا با داد زدن زیاد ممکن اســت همسایه هایتان را نیز بیدار کنید.شنیدن ناله های شما از این جهت برای مردتان جذاب اســت کــه نشان می دهد شما واقعا لذت می برید.

   

  با این پوزیشن جذاب تر و گرم تر به نظر می رسی

  همیشه یک پوزیشن خاص هست کــه شما را بیشتر هیجان زده می کند.این جملاتی هستند کــه اگر شما به آن ها بگویید باعث می شوند کــه آن پوزیشن خاص را بیشتر تکرار کنند.اما سعی کنید فقط تماشاگر نباشید و خلاقیت به خرج دهید.

   

  مردان دوست دارند اندام های جنسی شان را لمس کنید

  انتظار نداشته باشید با یک “بله” کوتاه پاسخ تان را دریافت کنید. این برای مردان یک برگ برنده اســت.با این کــه او در حال بوسیدن و لمس شماســت، در گوشش زمزمه کنید.سپس می بینید کــه شلوارش را در می آورد و منتظر شما می ماند.این چیزی اســت کــه شما هیچ گاه نمی توانید فراموش کنید.

  جملاتی که مردان را دیوانه میکند

  اسمش را فریاد بزنید

  این از مهم ترین جملاتی کــه مردان را تحریک می کنند میباشد.مردان دوست دارند اطمینان حاصل کنند کــه شما در حال تصور فرد دیگری نیستید!پس وقتی در اوج هیجان و لذت هستید اسم او را صدا بزنید.گاهی اوقات نیز با ناله و سخنان رکیک هیجانش را بیشتر کنید.وقتی اسمش را صدا می زنید چشمان تان را ببندید تا نشان دهید کــه به او فکر می کنید و بدن تان نیز از بودن با او لذت می برد.

   

  از سایز آلت جنسی اش تعریف کنید

  مردان دوست دارند کــه شما از سایز بزرگ آلت شان تعریف کنید.این تعریف بخصوص در حین عشق بازی او را هیجان زده می کند.اجازه دهید بداند کــه آلتش بزرگ اســت و شما در برابر آن مقاومتی ندارید و شب شما را بی نظیر و فراموش نشدنی می کند.

   

  به او بگویید رابطه جنسی خشن دوست دارید

  جدا از روابط عاشقانه، شیرین و لطیف، مردان رابطه ی جنسی خشن و سخت را نیز دوست دارند.گاهی اوقات ترجیح می دهند با شما رابطه ی رکیک و خشن داشته باشند.این کار تمایلی در آن ها ایجاد می کند کــه بیشتر لذت می برند.پس گاهی انتظار دارند شما نیز پیشنهاد رابطه ی خشن و رکیک را بدهید.

  جملاتی که مردان را دیوانه میکند

  صدای زدن پشت باسن رادوست دارند

  مردان دوست دارند با دست به پشت باسن زنشان بزنند.این صدا برایشان خیلی لذتبخش اســت.به همین دلیل اســت کــه این کار را می کنند اما اگر بدانند شما نیز خواهان این کار هستید بیشتر لذت می برند.اگر شما نیز این را می خواهید، با گفتن ” محکم تر” و “سفت تر” او را به اوج لذت جنسی برسانید.

   

  تند تر و سریع تر عزیزم

  هیچکس دوست ندارد در لحظات هیجانی و گرم رخت خواب آهسته و آرام عمل کند.پس شما نیز مردتان را تشویق کنید تا سریع تر عمل کند و متوقف نشود.این را به او بگویید و به صدایتان نیز لحنی عاشقانه و شهوت انگیز بدهید.

   

  دوست دارم تا ابد با تو در رخت خواب بمانم

  این حرف شاید یک کلیشه باشد، اما اســتفاده درست از جملاتی کــه مردان را تحریک می کنند میباشد و به معنی این اســت کــه برای لذت بردن و دوست داشتن مرد خود به دنبال صمیمیت بیشتری هستید.بعد از ارگاسم، بدن زن یک هورمون پیوندی به نام اکسی توسین تولید می کند کــه باعث اعتماد و صمیمیت می شود.

  جملاتی که مردان را دیوانه میکند

  این بهترین ارگاسمی اســت کــه تابحال داشته ام

  در اســتفاده درست از جملاتی کــه مردان را تحریک می کنند سلیقه به خرج دهید، هر بار میتوانید یکی از آنها را امتحان کنید تا خلقیات مردتان را به خوبی پیدا کنید.

  جملاتی که مردان را دیوانه میکند

   

  جذب غرور مردان،کلماتی کــه مردان را تحریک میکند،پنج جمله ای کــه مردان عاشق شنیدنش هستند،جملاتي كه مردان دوست دارند بشنوند،کلمات جادویی برای مردان،جملاتی ک مردان را تحریک میکند

   

   

  مطالب بیشتر:

  ۱۰ خصوصیت زنانه که مردان را جذب و عاشق می کند

   

   

 • مطالب پربازدید