پورتال اینترنتی سرگرمی، تفریحی، عکس، پزشکی، اس ام اس، آشپزی، نیک شو
 • صفحه نخست+
 • اخبار+
 • آرایش و زیبایی+
 • آشپزی+
 • اس ام اس+
 • سرگرمی و تفریحی+
 • دنیای مد و فشن+
 • زناشویی+
 • پزشکی و سلامتی+
 • کامپیوتر,اینترنت و موبایل+
 • زندگی بهتر+
 • دنیای سینما و موسیقی+
 • دنیای عکس+
 • مطالب جالب علمی+
 • گردشگری+
 • دین و مذهب+
 • فیلم و کلیپ+
 • مطالب خواندنی و جالب
 • دنیای مد و فشن
 • زناشویی
 • آرایش و زیبایی
 • اخبار
 • تعبیر خواب عنکبوت | تار عنکبوت | پریدن عنکبوت روی فرد

  مجموعه : تعبیر خواب

  تعبیر خواب عنکبوت | تار عنکبوت | پریدن عنکبوت روی فرد

  اگر خواب دیدید که عنکبوت در کمین شماست و قصد حمله دارد ، یا این که تار عنکبوت و رتیل را خواب دیدید می توانید تعبیر آن را در ادامه بخوانید.

   

  ۱. تعبیر خواب عنکبوت به طور کلی

  عنکبوت در خواب معمولا آینده و موفقیت شما در دوران پیش رو را نشان مــیدهد. خوشبختی و ثروت را تجربه خواهید کرد و روابط اجتماعی‌تان بهتر خواهند شـــد. اما، ممکــن اســت حس ترس از زندگــی آینده را نیز تجربه کــنید.عنکبوت مــیتواند شخص مونثی باشـــد که در زندگــی شما بسیار اهمیت دارد. مــیتواند مادر، خواهر یا یک مونث مهم دیگر باشـــد.

   

  زمانی که مــیخواهید خوابی درباره عنکبوت را تفسیر کــنید، باید تمام جوانب خواب خود را در نظر بگــیرید و اگر مــیخواهید معنای واقعی خواب خود را بفهمید، باید تمام جزییات را به خاطر بسپارید.ممکــن اســت خواب ببینید که یک عنکبوت شما را نیش زده یا این‌که یک عنکبوت را مــیخورید.

   

  یکــی از رایج‌ترین خواب‌ها درمورد عنکبوت، خوابی اســت که در آن عنکبوت در حال تنیدن تار اســت یا بر روی شما مــیپرد. همچنین ممکــن اســت خواب ببینید که عنکبوت در دهان یا موهای شماســت.اگرچه ممکــن اســت چندشناک به نظر برسد اما در اکثر موارد، جای هیچ نگرانی نیست. در اکثر موارد، دیدن عنکبوت در خواب، کاملا مثبت اســت.

   

  ۲. دیدن عنکبوت ثابت و بی‌حرکت

  اگر یک عنکبوت بی‌حرکت را در خواب دیدید، مــیتواند به یک قدرت اشاره کــند که در برابر رفتارهای تخریب‌گرتان ، از شما محافظت می کــند.

   

  ۳. تار عنکبوت

  اگر عنکبوت خواب شما در حال تنیدن تار باشـــد، نشانه خوبی اســت. این خواب به پاداشی که از کار سخت نصیب‌تان مــیشود اشاره مــیکــند. دوران مفیدی را در آینده نزدیک خواهید داشت. این احتمال وجود دارد که در کار خود، ترفیع بگــیرید.همچنین، اگر در خواب ببینید ک یک عنکبوت در حال تنیدن تار اســت،

   

  مــیتواند خلاقیت شما را نشان دهد. این تار مــیتواند نشان دهد که در رابطه واقعی خود گــیر افتاده‌اید. احساس مــیکــنید آزادی خود را از دست داده‌اید.همچنین، دیدن تار عنکبوت در خواب ممکــن اســت نشان دهد که شما احساس غریبه بودن در زندگــی واقعی خود را دارید. به چه معناســت؟ خوب، مــیخواهید تار خود را درست کــنید و از دیگر افراد و موقعیت‌ها فاصله بگــیرید.گاهی وقت‌ها تاری که توسط عنکبوت ساخته مــیشود مــیتواند به ارتباط جهانی در دنیا نیز اشاره کــند.

   

  ۴. تعبیر خواب عنکبوت روی دیوار

  اگر در خواب‌تان، یک عنکبوت از دیوار بالا مــیرود، مــیتواند معنای مثبتی داشته باشـــد. این خواب مــیتواند نشان دهد که آرزوهای‌تان محقق مــیشوند.

   

  ۵. عنکبوت به سمت شما مــیآید

  اگر در خواب ببینید که عنکبوتی به سمت‌تان مــیآید، احتمالا در ترس خواهید بود. این خواب مــیتواند به این معنا باشـــد که شما از یک ارتباط فرار مــیکــنید اما در آن لحظه، امکان آن وجود ندارد.این خواب مــیتواند معنای دیگری نیز داشته باشـــد. ممکــن اســت به این معنا باشـــد که در آینده نزدیک، دوران خوبی نزدیک انتظارتان را مــیکشـــد.

   

  ۶. تعبیر خواب عنکبوت در حال افتادن

  اگر در خواب دیدید که عنکبوتی در حال افتادن اســت، ممکــن اســت به این معنا باشـــد که بعضی از دوستان قدرتمند خود را از دست مــیدهید.

   

  ۷. عنکبوت با شما صحبت مــیکــند

  اگر در خواب ببینید که عنکبوتی با شما صحبت مــیکــند، باید به دقت به صحبت‌های او گوش دهید. ممکــن اســت پیام‌های خیلی مهمی را از یک عنکبوت بشنوید.

  تعبیر خواب عنکبوت | تار عنکبوت | پریدن عنکبوت روی فرد

   

  ۸. عنکبوت شما را نیش مــیزند

  اگر در خواب، عنکبوتی شما را نیش بزند، به مادر یا زنانی که در زندگــی شما مهم هستند اشاره مــیکــند. این خواب معمولا نشان مــیدهد که شما با آن فرد به مشکل خواهید خورد. ممکــن اســت مادر غیرقابل تحمل یا زن دیگری باشـــد که سعی مــیکــند شما را برای خود داشته باشـــد.

   

  ممکــن اســت در رابطه با زنی باشید که احساس تملک به شما دارد و شما احساس مــیکــنید که گــیر افتاده‌اید. خواب نیش عنکبوت مــیتواند به معنای قطع رابطه با شریک خود – به دلیل خیانت او – نیز باشـــد. همچنین، خواب نیش عنکبوت به معنای زخم عاطفی از گذشته نیز هست.

  تعبیر خواب عنکبوت | تار عنکبوت | پریدن عنکبوت روی فرد

  ۹. جنگ دو عنکبوت

  اگر در خواب شما دو عنکبوت با هم مبارزه کــنند، به این معناســت که دو دوست مونث شما در آینده نزدیک با هم به مشکل مــیخورند.

   

  ۱۰. تعبیر خواب عنکبوت در گوش

  اگر در خواب ببینید که عنکبوتی در گوش شماســت، به این معناســت که باید به مادرتان یا یک زن دیگر گوش بدهید.

   

  ۱۱. داشتن یک عنکبوت

  اگر در خواب ببینید که یک عنکبوت دارید و از آن مانند یک حیوان خانگــی در خانه نگه‌داری مــیکــنید، نشانه این اســت که ممکــن اســت در زندگــی با ترس‌های زیادی مواجه شوید. شما برای شروع جدید و ماجراجویی‌های جدید آماده‌اید.

   

  ۱۲. خوردن یک عنکبوت

  اگر در خواب، یک عنکبوت را بخورید یا اگر عنکبوتی در دهان‌تان باشـــد، به این معناســت که مــیتوانید موقعیت را کــنترل کــنید. شما در کار و زندگــی شخصی خود موفق خواهید بود.

   

  ۱۳. بچه عنکبوت

  اگر در خواب، بچه عنکبوت ببینید، مــیتواند نشانه شروع جدید باشـــد. همچنین به یک رابطه جدید نیز اشاره مــیکــند.

   

  ۱۴. تعبیر خواب عنکبوت بزرگ

  اگر عنکبوتی که در خواب شماســت بسیار بزرگ اســت، نشانه خوبی نیست. این نشان مــیدهد که انتهای دوره ثروتمندی اســت. اگر در خواب دیدید که این عنکبوت بزرگ شما را نیش زد، نشان مــیدهد که مشکلات و فشارهای زیادی بر سر راه ثروت شما قرار دارند.

   

  ۱۵. تعبیر خواب عنکبوت مرده

  اگر خواب عنکبوت مرده را دیدید، نشانه خوبی نیست. این خواب مــیتواند نشان‌دهنده بخت و شانس بد باشـــد. اگر خواب یک عنکبوت مرده را ببینید، به این معناســت که بر وسوسه زنی که اهمیت زیادی در زندگــی شما دارد غلبه مــیکــنید.

   

  ۱۶. تعبیر خواب عنکبوت سمی

  اگر خواب یک عنکبوت سمی را ببینید، به اتفاق بدی در زندگــی واقعی شما اشاره مــیکــند. به این معناســت که الکل یا مواد مخدر صرف مــیکــنید یا درگــیر یک رابطه بد مــیشوید. خواب یک عنکبوت سمی نشان مــیدهد که یک موقعیت واقعی مــیتواند برای‌تان چه از نظر جسمی و چه عاطفی خطرناک باشـــد.

   

  ۱۷. تخم عنکبوت

  اگر در خواب، تخم‌های عنکبوت در تار را ببینید، به این معناســت که نمــیتوانید اســتعدادهای خود را بشناسید. همچنین ممکــن اســت بسیار خجالتی بوده و نتوانید عقاید و شخصیت خود را ابراز کــنید.اگر ببینید که یک عنکبوت باردار روی تخم‌ها نشسته اســت، به این معناســت که زنی که مــیشناسید به زودی باردار مــیشود.

   

  ۱۸. عنکبوت با چندین چشم‌

  اگر در خواب عنکبوتی با چند چشم را ببینید، به قدرت تفکری که همه زنان دارند اشاره مــیکــند.

   

  ۱۹. تعبیر خواب تعداد زیادی عنکبوت در کــنار هم

  دیدن تعداد بسیار زیادی عنکبوت در کــنار هم در خواب نشان دهنده آن اســت که شما در سخت ترین شرایط و موقعیت های زندگــی از حمایت خانواده و دوستان خود بهره مند می شوید. آن ها به شما کمک می کــنند تا از مشکلاتی که دارید خلاص شوید و حتی به شما کمک می کــنند تا از دشواری های زندگــی بیرون بیایید.

   

  ۲۰. تعبیر خواب عنکبوت کوچک

  دیدن عنکبوت کوچک در خواب تعبیر آن اســت که شما از اشتباهات خود درس نمی گــیرید. این خواب نشان می دهد که شما در آینده با مشکلات بسیاری روبرو می شوید و رسوایی های زیادی به بار خواهید آورد.

   

  ۲۱. تعبیر خواب کشتن عنکبوت

  اگر در خواب ببینید که عنکبوتی را می کشید، تعبیر آن اســت که شما در آینده ای نزدیک مشکلات مالی بسیار زیادی خواهید داشت. دام های بسیاری سر راهتان قرار می گــیرد که نباید از آن ها غافل شوید.شما باید بیشتر به این دام ها توجه کــنید زیرا آن ها می توانند کار و زندگــی تان را بطور کلی نابود کــنند.

   

  سعی کــنید از هر تله ای که سر راهتان ظاهر می شود دوری کــنید و برای روبرو شـــدن با مشکلاتی که دارید هم آماده باشید. اگر مشکلات را نادیده بگــیرید، آن ها بزرگ تر می شوند و در نهایت شما همه چیز را از دست می دهید.همچنین می توانیم این خواب را به شکل دیگری هم تعبیر کــنیم. درواقع کشتن عنکبوت در خواب می تواند نشانه ای خوش یمن هم باشـــد.

   

  تعبیر دیگر کشتن عنکبوت در خواب این اســت که در دوران پیش رو دشمنان خود را شکست خواهید داد. پیروزی متعلق به شما خواهد بود و دشمنان شما به این نتیجه می رسند که بیشتر از این نباید شما را آزار دهند. شما به خودتان افتخار خواهید کرد و به تمام اهدافتان دست خواهید یافت.

   

  ۲۲. تعبیر خواب عنکبوت روی لباس

  شاید شما در موقعیت بسیار دشواری قرار دارید و هیچ یک از دوستان شما حاضر نیست در این شرایط به شما کمک کــند. به این ترتیب تعبیر خواب شاید این باشـــد که شما بسیار ناامید و دلسرد می شوید و نمی دانید که چه کاری انجام بدهید. در چنین شرایطی به شما توصیه می کــنیم که این افراد دوستان واقعی شما نیستند پس بهتر اســت آن ها را از زندگــی خود حذف کــنید.

   

  البته بهتر اســت قبل از این کار خوب با خود فکر کــنید و مطمئن شوید که جایی مرتکب اشتباهی شـــده بودید یا خیر.علاوه بر این همانطور که قبلا گفته شـــد، دیدن عنکبوت در خواب می تواند نمادی از نیمه تاریک وجود شما باشـــد. برخی اوقات دیدن عنکبوت در خواب به این معناســت که شما در آینده ای نزدیک به بیماری های متعددی مبتلا می شوید و به همین دلیل باید بیشتر مراقب خودتان باشید.

   

  ۲۳. تعبیر خواب عنکبوت طلایی و درخشان

  دیدن عنکبوت های طلایی و زیبا و درخشان نمادی از افزایش برکت و شادمانی در زندگــی اســت.

  تعبیر خواب عنکبوت | تار عنکبوت | پریدن عنکبوت روی فرد

  ۲۴. تعبیر خواب عنکبوت سیاه

  خواب عنکبوت سیاه معمولا به این مفهوم اســت که دشمنانی اطراف شما وجود دارند و به همین ترتیب احتمالا شما چیز ارزشمند و گران بهایی را از دست خواهید داد.

   

  ۲۵. تعبیر خواب عنکبوت در گوشه اتاق

  دیدن عنکبوت در گوشه ای از اتاق در خواب می تواند نمادی از بیماری، ناامیدی یا حتی نیمه تاریکــی از شخصیت شما باشـــد. علاوه بر این باید بدانید که عنکبوت در خواب می تواند تعبیری از رابطه باشـــد. شما باید به این بینش و درک برسید که همه چیز در این جهان به هم پیوسته اســت و به همین دلیل باید تلاش کــنید تا با محیط پیرامون خود یکــی شـــده، با آن ارتباط برقرار کــنید و جزئی از جهان پیرامون خود شوید.

   

  ۲۶. عنکبوت عظیم الجثه و عصبانی

  شاید شما در موقعیت بسیار دشواری قرار دارید و هیچ یک از دوستان شما حاضر نیست در این شرایط به شما کمک کــند. به این ترتیب تعبیر خواب شاید این باشـــد که شما بسیار ناامید و دلسرد می شوید و نمی دانید که چه کاری انجام بدهید. در چنین شرایطی به شما توصیه می کــنیم که این افراد دوستان واقعی شما نیستند پس بهتر اســت آن ها را از زندگــی خود حذف کــنید. البته بهتر اســت قبل از این کار خوب با خود فکر کــنید و مطمئن شوید که جایی مرتکب اشتباهی شـــده بودید یا خیر.

   

  ۲۷. خواب خزیدن عنکبوت بر روی بدن شما یا اعضای خانواده‌تان

  این خواب به معنی آن اســت که شما با بدبیاری روبرو هستید که بر زندگــی‌تان تاثیر منفی مــیگذارد. این خواب همچنین می تواند به معنی آن باشـــد که جنبه‌ی خاصی از رندگــی‌تان، مثلا پروژه‌ها یا اصول کاری، تحت تاثیر آدم‌های اطراف‌تان قرار مــیگــیرد. اگر از دیدن خواب عنکبوت نترسیدید، این خواب مــیتواند پیش بینی از آن باشـــد که در مواجه با خطرات بالقوه بی‌پناه هستید.

   

  ۲۸. اگر خواب ببینید عنکبوتی از شما دور مــیشود

  اگر در خواب دیدید عنکبوتی از شما دور مــیشود، در آنصورت با دقت و ملاحظه‌ی دقیق به شغل خود خواهید پرداخت و مثبت بودن در موقعیت‌های کاری‌تان از اهمیت زیادی برخوردار اســت.

   

  ۲۹. خواب عنکبوتی که شما را تعقیب مــی‌کــند

  اگر در خواب دیدید عنکبوتی شما را تعقیب مــیکــند، این خواب نشانگر پایان بی گناهی اســت، و شما باید شروع به رشـــد کــنید چون با موقعیت‌ها به شکلی تاپخته برخورد خواهید داشت. شما سعی دارید از مسئولیت شانه خالی کــنید.

   

  ۳۰. خواب عنکبوت پرشی را دیدن

  عنکبوت پرشی معمولا در جنگل‌های گرمسیری، بیابان‌ها و همچنین کوهستان‌ها یافت مــیشود. در کل حدود ۵ هزار نوع مختلف عنکبوت پرشی وجود دارد. رنگ این عنکبوت‌ها متفاوت اســت. در خواب، عنکبوت پرشی مــیتواند نشان دهد که نسبت به مشکلی از بصیت و آگاهی برخوردار خواهید شـــد.

   

  ۳۱. خواب دیدن عنکبوت‌ها در همه‌ جا

  چنین خوابی نشان از درگــیری با یکــی از آشنایان خانم اســت؛ حتی مــیتواند یکــی از همکاران خانم یا رئیس خانم باشـــد. این تصویر اســتعاره‌ای برای قدرت زنانه جهت به دام انداختن و تحت تملک گرفتن اســت. اگر مــیبینید عنکبوت‌ها همه جا روی زمین مــیخزند این خواب مــیتواند نشانگر آن باشـــد که درباره‌ی رابطه‌ی فعلی‌تان نگران هستید.

   

  شاید اوضاع بر وفق مراد نیست. اگر عنکبوت‌ها به دست‌ها و پاهای‌تان حمله کرده باشند، این خواب یادآور درگــیری احتمالی اســت که ممکــن اســت در گذشته اتفاق افتاده باشـــد.

  تعبیر خواب عنکبوت | تار عنکبوت | پریدن عنکبوت روی فرد

  ۳۲. خواب ببینید عنکبوت‌هایی از سر‌تان آویزان شـــده‌اند

  این نشانه‌ای اســت از آن که شما را یک فرد مونث تحت کــنترل گرفته اســت که تا حدودی سلطه‌گر و کــنترل‌گر اســت. این شخص مــیتواند مادر، همسر، نامادری یا حتی رئیس خانم باشـــد که همیشه حواسش به شما هست و ریزترین حرکات‌تان را زیر نظر مــیگــیرد. همین امر خودش باعث درجه‌ای از اضطراب و اســترس خواهد شـــد.

   

  برای یک مرد، سلطه‌ی بر زن‌ها، عنکبوتی که از سر آویزان شـــده اســت ممکــن اســت نشان از احساس فشاری از سوی همکاران باشـــد یا اینکه حاکی از نگرانی کلی شما برای جامعه‌. این فشاری اســت که توانایی ابراز وجود یا آزادی بیان عقاید یا افکارتان را از شما مــیگــیرد.

   

  ۳۳. خواب گــیر افتادن در تار عنکبوت

  اگر خواب ببینید فرزندانتان در تار عنکبوت گــیر افتاده‌ اند، این خواب نشان از آن دارد که تلاش‌های‌تان دارند به ثمر مــینشینند. ممکــن اســت به خاطر ایثار و از خود گذشتگــی‌تان پاداش داده شوید یا اگر جایی اســتخدام هستید ممکــن اســت به خاطر دستاوردهای‌تان در انجام کارهای سخت شناخته و تمجید شوید.

   

  ۳۴. رتیل

  اگرچه اکثر خواب‌هایی که در آن عنکبوت وجود دارد، مثبت هستند اما دیدن رتیل در خواب معنایی منفی دارد. همه ما مــیدانیم که رتیل، خطرناک‌ترین نوع عنکبوت اســت.اگر یک رتیل را در خواب ببینید، مــیتواند نشانه خوبی نباشـــد. رتیل مــیتواند نشان دهد که در دوران پیش رو، در موقعیتی خطرناک خواهید بود. اتفاق بدی برای‌تان مــیافتد و نگران و آشفته خواهید شـــد.

   

  این‌ها برخی از رایج‌ترین خواب‌ها درمورد عنکبوت بودند و همان‌گونه که در بالا دیدید هر کدام از آن‌ها معنای خود را دارند. امیدواریم که از خواندن این مقاله لذت برده باشید و اطمینان داریم که مــیتوانید خواب خود درباره عنکبوت را تفسیر کــنید. اگر تفسیر درستی مــیخواهید باید تمام جزییات خواب را به خاطر بیاورید.

   

  همان‌گونه که دیدید، عنکبوت‌ها در اکثر خواب‌ها معنای مثبتی دارند. آن‌ها نماد شانس خوب، موفقیت، ثروت و زنان مهم در زندگــی هستند.از سوی دیگر اگر دوست دارید خواب عنکبوت ببینید، پیشنهاد مــیکــنیم قبل از خواب به تصویر عنکبوت نگاه کــنید. شکی نیست که تمام شب را خواب عنکبوت مــیبینید.

   

  لوک اویتنهاو مــیگوید: دیدن عنکبوت: یک تحول مثبت در امور شما اتفاق خواهد افتاد.

  آنلی بیتون مــیگوید: دیدن عنکبوت در خواب، نشانه آن اســت که با توانایی و دقت، کارهای خود را پیش خواهید برد و ثروتی گرد خواهید آورد.

  اچ میلر مــیگوید: دیدن عنكبوت در خواب، بیانگر كسب ثروت اســت.

  تعبیر خواب عنکبوت | تار عنکبوت | پریدن عنکبوت روی فرد

  تعبیر خواب کشتن عنکبوت

  لوک اویتنهاو: کشتن عنکبوت: پیروزی

  آنلی بیتون مــیگوید: کشتن عنکبوت در خواب، نشانه آن اســت که با زن خود اختلاف و مشاجره پیدا خواهید کرد.

   

  تعبیر خواب نیش زدن عنکبوت

  آنلی بیتون مــیگوید: اگر خواب ببینید عنکبوتی شما را نیش می زند، نشانه آن اســت که از دست دشمنان خود عذاب خواهید کشید.

   

  تعبیر خواب عنکبوت بزرگ

  آنلی بیتون مــیگوید:دیدن عنکبوتی بزرگ در خواب، نشانه آن اســت که بخت و اقبال مساعد به شما کمک خواهد کرد تا به سرعت ثروتی به دست بیاورید.اگر خواب ببینید عنکبوتی بزرگ به همراه عنکبوتی کوچک به طرف شما مــیآید، نشانه آن اســت که تا مدتی کامیابی و سعادت همراه شما خواهد بود.

   

  اما اگر خواب ببینید عنکبوتی بزرگ شما را نیش می زند، نشانه آن اســت که دشمنان سعادت و خوشبختی شما را به گونه ای نابود مــیسازند.اگر خواب ببینید از عنکبوتی بسیار بزرگ مــیگریزید، نشانه آن اســت که ثروتی را از کف خواهید داد.اگر خواب ببینید عنکبوتی بسیار بزرگ به طرف شما مــیآید و شما او را مــیکشید،

   

  تعبیر خواب عنکبوت طلایی

  آنلی بیتون مــیگوید: اگر دختری خواب ببیند عنکبوت‌های طلایی در اطراف او حرکت مــیکــنند، علامت آن اســت که شادمانی زندگــیش افزایش مــییابد و با دوستانی تازه آشنا خواهد شـــد.

   

  تعبیر خواب عنکبوت قرمز،تعبیر خواب رتیل سیاه،رتیل نماد چیست،تعبیر خواب عقرب،تعبیر خواب سوسک،تعبیر خواب پریدن عنکبوت روی فرد،تعبير خواب كشتن عنكبوت بزرگ،تا عنکبوت در خانه

   

   

 • مطالب پربازدید