پورتال اینترنتی سرگرمی، تفریحی، عکس، پزشکی، اس ام اس، آشپزی، نیک شو
 • صفحه نخست+
 • اخبار+
 • آرایش و زیبایی+
 • آشپزی+
 • اس ام اس+
 • سرگرمی و تفریحی+
 • دنیای مد و فشن+
 • زناشویی+
 • پزشکی و سلامتی+
 • کامپیوتر,اینترنت و موبایل+
 • زندگی بهتر+
 • دنیای سینما و موسیقی+
 • دنیای عکس+
 • مطالب جالب علمی+
 • گردشگری+
 • دین و مذهب+
 • فیلم و کلیپ+
 • مطالب خواندنی و جالب
 • دنیای مد و فشن
 • زناشویی
 • آرایش و زیبایی
 • اخبار
 • تعبیر خواب ازدواج با دختر مورد علاقه | خواب ازدواج مرد و زن

  مجموعه : تعبیر خواب

  تعبیر خواب ازدواج با دختر مورد علاقه | خواب ازدواج مرد و زن

  تعبیر خواب ازدواج با دختر مورد علاقه | خواب ازدواج مرد و زن

  خواب ازدواج یکی از رایج ترین خواب هایی اســت که هر دختر و پسر یا مرد و زنی ممکن اســت آن را ببینند و درباره آن تعبیرهای بسیار زیادی نقل شده اســت که در ادامه همه آن ها را از معبران بزرگ با هم مرور می کنیم. در زندگی هر یک از ما ازدواج رویدادی خاص قلمداد می شود. اگر فرد خوشبختی باشیم، تنها یک بار در زندگی خود آن هم با فردی بسیار خاص و مناسب ازدواج می کنیم. اما دیدن ازدواج و عروسی در خواب نشانه چیست؟ در این مطلب به بررسی نماد ازدواج در خواب و چگونگی تعبیر خواب ازدواج می پردازیم.

  تعبیر خواب ازدواج با دختر مورد علاقه | خواب ازدواج مرد و زن

  ۱. تعبیر خواب ازدواج کردن

  این خواب دربردارنده تعبیری مثبت نیست. به زودی در موقعیت تصمیم گیری بسیار دشواری قرار خواهید گرفت و نیاز خواهید داشت که ذهن خود را به سرعت سازمان دهی کنید. این تصمیم بسیار مهمی در زندگی و آینده شما خواهد بود و پیشرفت شما در زندگی را تحت تاثیر قرار خواهد داد.

   

  به هنگام گرفتن چنین تصمیماتی مضطرب یا نگران نشوید. به یاد داشته باشید که همه ما برای شکل دادن به زندگی خود لازم اســت که گاها با دشواری های چنین تصمیم گیری هایی روبرو شویم.

   

  ۲. تعبیر خواب ازدواج کردن دیگری

  این خواب دربردارنده تعبیری مثبت اســت. به زودی خبرهای خوبی به گوش شما خواهد رسید و در روزهای پیش رویتان هرجا که می روید، بخت و اقبال یارتان خواهد بود. اکنون زمان خوبی برای شروع کاری جدید و هیجان انگیز و تمرکز بر واقعیت بخشیدن به پروژه های فعلی تان اســت.

   

  ۳. تعبیر خواب مهمان بودن در یک مراسم ازدواج

  این خواب نشان دهنده حضور شما در یک مهمانی در آینده ای نزدیک اســت. تعداد بسیار زیادی از دوستان و خویشاوندان شما در این مهمانی حضور خواهند داشت و حضور شما در این مکان موجب شادی و خوشحالی شما خواهد شد. بعلاوه خبرهایی در این مهمانی به گوش شما می رسد که ممکن اســت برایتان مفید باشد.

   

  همچنین در این مراسم با افراد جدیدی ملاقات خواهید کرد که این دیدار از لحاظ کاری از اهمیت بالایی برخوردار اســت. حتما در چنین مراسمی شرکت کنید و در آنجا به معاشرت با دیگران بپردازید تا آنچه که به شما مربوط می شود را از آن ها بشنوید.

   

  ۴. تعبیر خواب تماشا کردن عکس های عروسی خودتان

  این خواب به شما هشدار می دهد که مراقب همسرتان باشید. شاید شما کاملا به همسرتان اعتماد دارید و این اعتماد مشکلاتی را در رابطه شما به وجود آورده اســت. اهمیت و مفهوم همسرتان را برای خود و زندگی تان به یاد بیاورید و اهمیت این مفهوم و حمایت او در زندگی خود را نادیده نگیرید.

   

  شاید بی دلیل مسبب بروز مشکلاتی در رابطه تان شده اید و حتی تاثیر آن را در همسر خود نیز مشاهده نمی کنید. از فکر کردن مداوم به خودتان دست بردارید و بیشتر بر آنچه که مهم اســت و شما را در زندگی خوشحال می کند متمرکز شوید.

  تعبیر خواب ازدواج با دختر مورد علاقه | خواب ازدواج مرد و زن

  ۵. تعبیر خواب خوشامدگویی به مهمانان در مجلس عروسی خودتان

  این خواب نشان دهنده آن اســت که به زودی چیزی جدید را در خانواده خود تجربه می کنید. زندگی خانوادگی شما با کامیابی و موفقیت هایی روبرو خواهد شد و حتی ممکن اســت فرزند جدیدی به خانواده شما اضافه شود. همه چیز طبق برنامه ریزی پیش می رود و برای مدتی طولانی خوشحالی و آرامش را در خانواده خود تجربه خواهید کرد.

   

  ۶. تعبیر خواب خراب شدن مراسم عروسی

  اگر در خواب ببینید که مراسم عروسی به کلی خراب پیش می رود، تعبیر آن اســت که به زودی با یکی از نزدیکان خود سوءتفاهم و اختلاف نظری را تجربه خواهید کرد. بهتر اســت مراقب معاشرین و نزدیکان خود باشید. در مورد چیزهایی که می گویید و کارهایی که انجام می دهید با احتیاط عمل کنید زیرا گفتار و کردار شما ممکن اســت آن ها را آزرده خاطر کرده و شما نیز در نتیجه این اتفاق ناراحت خواهید شد.

   

  ۷. تعبیر خواب عروس شدن

  اگر در خواب ببینید که شما عروس هستید، این خواب تعبیری مثبت دارد. اگر رابطه عاشقانه ای را شروع کنید، این رابطه موفقیت آمیز خواهد بود. شاید فردی جدید و هیجان انگیز را ملاقات کنید که زندگی شما را بطور کلی متحول می کند. اگر تا کنون در ارتباط برقرار کردن با دیگران و پیدا کردن افرادی مناسب برای معاشرت با مشکل روبرو می شدید، باید بدانید که این وضعیت به زودی تغییر خواهد کرد.

   

  از این فرصت عاقلانه اســتفاده کنید و با دیگران تعامل داشته باشید تا راحت تر فرد مناسبی را برای خودتان پیدا کنید. از آنجایی که در این بازه زمانی بخت و اقبال یارتان خواهد بود پس با اطمینان قدم بردارید و فرصت را از دست ندهید.

   

  ۸. تعبیر خواب ازدواج کردن با فردی متاهل

  این خواب دربردارنده تعبیری منفی اســت. شما و شریک عاطفی تان احتمالا چیز جدیدی را تجربه می کنید که لزوما بد یا خوب نخواهد بود اما برای حل این مسائل باید وقت و تمرکز و انرژی بسیاری صرف کنید. بهتر اســت بدانید که این موضوع به منزله امتحانی برای شما و شریک عاطفی تان اســت.

   

  اگر در چنین شرایطی صبور و بردبار باقی بمانید و پایداری خود را حفظ کنید، مطمئن خواهید شد که شما دو نفر برای یکدیگر ساخته شده اید و هیچ چیز نمی تواند بین شما دو نفر جدایی یا فاصله ایجاد کند.

  تعبیر خواب ازدواج با دختر مورد علاقه | خواب ازدواج مرد و زن

  ۹. تعبیر خواب عروسی وحشیانه

  این خواب نشانه ای منفی اســت و نشان دهنده آن اســت که به زودی اتفاق بدی برای شما رخ می دهد و شما در شرایطی سخت و ناخوشایند قرار می گیرید که حالتان را برای مدتی بد می کند. برای جلوگیری از چنین وضعیتی بهتر اســت مدتی در معاشرت ها و رفتارهای خود بیشتر احتیاط کنید.

   

  ۱۰. تعبیر خواب داماد شدن

  اگر در خواب ببینید که داماد شده اید، این خواب دارای تعبیری منفی اســت. این خواب برای شما بدشانسی و تنهایی و تجرد را به همراه می آورد. شما برای پیدا کردن شریک زندگی مناسب خود دشواری هایی را پشت سر خواهید گذاشت و این کار برای شما خسته کننده و طاقت فرسا خواهد بود. بهترین کاری که می توانید انجام بدهید این اســت که منتظر چنین وضعیتی باشید و درس های موجود در آن را فرا بگیرید زیرا قرار نیست سرنوشت همه ما در نهایت به ازدواج و یافتن شریکی برای ادامه زندگی ختم می شود.

   

  ۱۱. تعبیر خواب تصمیم به ازدواج گرفتن

  این خواب در بردارنده تعبیری مثبت اســت. اســتعدادها و مهارت های شما مورد توجه افرادی شایسته و مناسب قرار خواهد گرفت و شما قادر خواهید بود به بهترین شکل ممکن آن ها را ارائه کنید. از این بازه زمانی اســتفاده کنید و روی پروژه های جدیدی کار کنید. همچنین پروژه هایی که پیش از این شروع کرده بودید را نیز به پایان برسانید. اکنون زمانی موفقیت آمیز برای شما خواهد بود پس بهترین اســتفاده را از آن ببرید.

   

  ۱۲. تعبیر خواب ازدواج پنهانی

  این خواب نشان دهنده آن اســت که حضور برخی افراد موجب خجالت و شرمندگی شما می شود. این افراد حرف های ناخوشایندی در مورد شما زده اند و شما نمی دانید که چگونه خود را در این موقعیت قرار بدهید. کارهای اخیر شما این آشفتگی را به وجود آورده اســت و اکنون باید از عواقب این کارها رنج ببرید.

   

  به یاد داشته باشید که تنها چیزی که مهم اســت خود شما هستید و ممکن اســت قضاوت و دیدگاه دیگران در مورد شما درست نباشد. مادامیکه می دانید چه کاری انجام دهید و چطور آن را به انجام برسانید، باید بدانید که مهم ترین چیز را می دانید.

   

  ۱۳. تعبیر خواب ازدواج کسی که عاشقش هستید

  این خواب نشان دهنده ترس و نگرانی شما برای از دست دادن فرد مورد علاقه تان اســت. شاید اخیرا متوجه تغییر رفتارهای او نیز شده باشید. شاید او دیگر مثل قدیم شما را دوست ندارد و به همین دلیل احساس ناامنی و درد را تجربه می کنید. در نتیجه احساسات شما در خواب منعکس می شوند.

   

  با شریک عاطفی خود گفتگو کنید و از او بپرسید که آیا چیزی تغییر کرده اســت یا شما کار اشتباهی انجام داده اید. بیش از حد حساس نباشید و بدون داشتن دلیلی موجه به چیزی مظنون نشوید. برخی اوقات همه چیز تنها در حد تصورات غلط ذهن ناخودآگاه ما اســت.

  تعبیر خواب ازدواج با دختر مورد علاقه | خواب ازدواج مرد و زن

  ۱۴. تعبیر خواب متوقف کردن مراسم عروسی

  این خواب نشان دهنده آن اســت که رابطه شما با یکی از عزیزان یا یکی از آشنایانتان در آستانه خاتمه یافتن اســت. این فرد همان کسی اســت که توطئه ای را علیه شما چیده اســت و اکنون مدتی اســت که شما به نقشه های او پی برده و به او مظنون شده اید. مراقب تعاملات خود با این فرد باشید. اطلاعاتی به او ندهید که از آن ها علیه خودتان اســتفاده کند.

   

  بر اساس دیدگاه روانشناسی کارل گوستاو یونگ

  خواب دیدن یک ازدواج بیانگر تعهد، هماهنگی یا تحول اســت. شما یک مرحله توسعه ی مهم را در زندگی تان در دست دارید. خواب ممکن اســت بیانگر اتحاد اجزایی از شما باشد که قبلا مخالف یا جدا از هم بوده اســت. بویژه اتحاد جنبه های مردانه یا زنانه خودتان. ویژگی های فردی که با او ازدواج ميکنید را در نظر بگیرید. این ها ویژگی هایی اســت که نیاز دارید در خودتان ایجاد کنید.

   

  اگر در خواب دیدید که با شخصی که قبلا عاشق او بوده‌اید (دوست یا نامزد قبلی) ازدواج ميکنید، بیانگر این اســت که جنبه هایی از آن رابطه را پذیرفته اید و از اشتباهات گذشته درس گرفته‌اید. تعبیر دیگر این اســت که رابطه فعلی، با رابطه قبلی تان اشتراکاتی دارد. با این وجود چون که شما از این شباهت ها آگاه هستید، میدانید که همان اشتباهات را نباید انجام دهید.

   

  حضرت امام جعفر صادق فرماید:

  زن گرفتن درخواب بر چهار وجه اســت.

  بزرگی و مقام

  زیادتی مال

  سرحالی وآسایش

  خرمی و شادی

   

  لوک اویتنهاو ميگوید:

  ازدواج -عروسی: رسیدن به هدف

  ازدواج کردن: سود، خوشبختی، در برخی موارد ميتواند به معنای اختلافات نیز باشد

  دیدن شوهر: امیدهای واهی

  درکتاب سرزمین رویاها آمده اســت:

  خواب اردواج: ایام خوش در پیش اســت.

  در یک ازدواج شرکت ميکنید: منفعت‌های بزرگ مالی

   

  دیدن ازدواج با زن در خواب

  دیدن زن: در آمد خوب و پشت سرگذاشتن یک موقعیت مشکل به خیر و خوشی

   

  محمدبن سیرین گوید: اگر بیند زن خواســت، دلیل که شرف و بزرگی‌اش زایل شود،

   

  تعبیر خواب ازدواج با زن مرده

  ابن سیرین گوید: اگر زن مرده را به زنی کرد و با وی جمع گردید، دلیل که از ملک و مال آن زن او را چیزی حاصل شود. اگر بیند با آن زن جمع نشد، دلیل که چیزی اندک ازمال وی را حاصل شود. اگر زنی بیند او را مرده به زنی گرفت و در سرای زن با وی جمع شد، دلیل که مال زن نقصان شود، یا حال وی متغیر شود. اگر بیند زن خواســت، لکن زن را ندید و نامش ندانست، دلیل که اجلش نزدیک شده باشد. اگر زن را بیند و سرای مجهول بود و آن سرا از آن شخص مرده بود و آن مرد با وی جمع شد، دلیل که آن زن بمرد. اگر آن زن معروف بود، دلیل بر نقصان مال زن کند.

   

  تعبیر خواب ازدواج زن شوهردار

  ابراهیم کرمانی گوید: اگر زن شوهردار در خواب بیند دیگر شوهری دارد و عروسی را ندید. دلیل بود بر شرف و عزت و زیادتی مال. اگر بیند عروسی خواســت کردن و عروسی را ندید و نشناخت، بیم مرگ اســت او را و بعضی گویند: شخصی بر دست او هلاک شود و اگر بیند بیمار اســت و زنی مجهول خواســت و یا کسی دید زن او شوهر کرد و آن شوهر را به خانه برد، دلیل که مالی بسیار از این ممر به شوهر آور سد. اگر بیند زنی نابکار به زنی خواســت و با وی جمع نشد، آن چه گفتم کمتر بود.

   

  تعبیر خواب عقد کردن دختر

  جابر مغربی گوید: اگر بیند دختری دوشیزه را به زنی کرد و دوشیزگی او را بستد، دلیل که اندر آن سال او را زنی یا کنیزکی حاصل شود و از پادشاه خیر و نیکی بیند. اگر بیند به حرام دوشیزگی دختری بستد، دلیل که مالی حرام بدست آورد.

   

  تعبیر خواب عروس شدن دختر

  آنلی بیتون ميگوید:

  اگر دختری خواب ببیند عروس شده اســت اما هیچ احساس خوشحالی نميکند، علامت آن اســت که در زندگی به نومیدی دچار خواهد شد، و در امور عاطفی شکست خواهد خورد.اگر دختری خواب ببیند با پیرمردی ازدواج ميکند، علامت آن اســت که با مشکلات فراوانی روبرو خواهد شد. اما اگر خواب ببیند در هنگام جشن ازدواج مردی با لباس سیاه از مقابلش ميگذرد و نگاه ملامت آمیزی به او ميکند نشانه آن اســت که سردی بی تقاوتی یکی از دوستان او را ناامید ميسازد.

   

  تعبیر خواب ازدواج دیگران

  آنلی بیتون:

  دیدن مراسم ازدواج دیگران در خواب با میهمانانی شادمان که لباس‌هایی زیبا بر تن کرده‌اند، علامت آن اســت که از زندگی لذت‌هایی عالی خواهید برد. اما اگرمیهمانان لباس‌هایی سیاه بر تن کرده باشند، علامت آن اســت که در آینده به سوگ کسی خواهید نشست.
  اگر خواب ببینید با کسی پیمان ازدواج ميبندید، نشانه آن اســت که خبرهایی ناگوار خواهید شنید.

   

  اگر خواب ببینید در جشن ازدواج کسی شرکت کرده‌اید، نشانه آن اســت که امور شغلی به طرز باور نکردنی امید بخش خواهد شد. و از فکر کردن به افراد مورد علاقه‌خود لذت زیادی خواهید برد.اگر خواب ببینید در جشن ازدواح واقعه ای ناگوار رخ ميدهد، علت آن اســت که به بیماری مبتلا خواهید شد. یا از مرگ یکی از اعضای خانواده خود رنج خواهید کشید.

   

  ازدواج یکی از اعضاء فامیل: خصومت در خانواده

  یک شوهر یا زن در یک ازدواج شرکت کند: سود

  ازدواج خواهرتان: خطر بزرگ

  ازدواج یک برادر: پول

  ازدواج یک دختر باکره: احترام

  ازدواج پسرتان: پول به دستتان ميرسد.

  ازدواج دخترتان: ثروت

  در ازدواج یک بیوه شرکت ميکنید: پول زیادی بدست میاورید.

   

  تعبیر خواب پیشنهاد ازدواج

  لیلا برایت ميگوید: اگر به شما پیشنهاد ازدواج شد، نشانه‌ی خوشبختی در زندگی ميباشد، شوهر کردن در خواب، نشانه‌ی رفاه مالی اســت و طلاق گرفتن، علامت آن اســت که مورد تهمت دیگران قرار خواهید گرفت.

   

  ازدواج با افراد کشور دیگر

  آنلی بیتون ميگوید: اگر خواب ببینید با فردی خارجی ازدواج ميکنید، نشانه آن اســت که با دیگران به دعوا ومشاجره خواهید پرداخت.

   

  تعبیر خواب ازدواج مجدد زن شوهردار،تعبیر خواب ازدواج مجدد مرد متاهل،تعبیر خواب ازدواج با محرم،تعبیر خواب خبر ازدواج دیگران،تعبير خواب ازدواج كردن دختر،تعبیر خواب ازدواج اجباری،تعبیر خواب ازدواج با دختر مورد علاقه،تعبیر خواب ازدواج با معشوق

   

   

 • مطالب پربازدید