بهترین آهنگ های Sia سیا

بهترین آهنگ های Sia سیا

بهترین آهنگ های Sia سیا

سیا کیت ایزابل فارلز Sia Kate Isobelle Furler متولد 18 دسامبر 1975 ترانه سرا و خواننده استرالیایی است که با نام “سیا” شناخته می شود. او فعالیت خود را از سال 1993 آغاز کرد و با ترانه Taken for Granted در سال 2000 شهرت خود را بدست آورد و این آهنگ در لیست تاپ تن انگلستان قرار گرفت. در سال 2008 آلبوم خود را به نام ” بعضی مردم مشکل جدی دارند” منتشر کرد که این آلبوم هم با موفقیت همراه بود و به لیست 200 تایی بیلبورد راه یافت.

 

او در سال 2009 نامزد و برنده جوایز زیادی شد که مهم ترین آن برنده جایزه بهترین دی وی دی موسیقی است. سیا هم چنین با هنرمندان بزرگ زیادی همکاری داشته است که برخی از آنان بریتنی اسپیرز، امینم، بیانسه، کریستینا آگیلرا، جنیفر لوپز، زین مالک و ریحانا هستند.

 

سیا با همکاری در آهنگسازی ترانه “تیتانیوم” موفق شد که این آهنگ جزو ده آهنگ اول 100 آهنگ داغ بیلبورد شود. او در آهنگ های “گرگ ماده” و آهنگ Wild Ones نیز همکاری داشته که این آهنگ ها نیز باعث موفقیت هایی در سطح بین المللی شدند.

 

آلبوم ای سیا به این ترتیب هستند:

فقط بببین 1997

بهبودی دشوار است 2001

کوچکه را رنگ کن 2004

مردمانی با دشواری های راستین 2008

ما زاده شده ایم 2010

1000 شکل ترس 2014

این بازیگریست 2016

هر روز کریسمس است 2017

 

و بهترین آهنگ های سیا:

 

Fire meet gasoline

بهترین آهنگ های Sia سیا

Fire meet gasoline به معنی “آتش بنزین می بیند” در سال 2014 از آلبوم 1000 Forms of Fear منتشر شد و سبک آن پاپ است. او در این آهنگ می گوید که می خواهد خود و مخاطبش را بسوزاند تا مانند دودی در آسمان محو شوند.

 

دانلود

 

Alive

بهترین آهنگ های Sia سیا

آهنگ Alive یا “زنده” تولید سال 2016 و از آلبوم This Is Acting است. این ترانه نامزد جایزه جونو برای بهترین ترانه نویسی سال شده است.

 

دانلود

 

Cheap thrills

بهترین آهنگ های Sia سیا

Cheap thrills به معنی “هیجان بی ارزش” از آلبوم This Is Acting است که در سال 2016 منتشر شده است. سیا برای این آهنگ کاندید چندین جایزه از جمله کاندید جایزه گرمی برای بهترین اجرای پاپ گروهی شد.

 

دانلود

 

Chandelier

بهترین آهنگ های Sia سیا

ترانه chandelier یا “چلچراغ” در سال 2014 به بازار عرضه شد. این ترانه از آلبوم 1000 Forms of Fear سیا است و سبک آن نیز پاپ است.

 

دانلود

 

Flames

بهترین آهنگ های Sia سیا

Flames به فارسی “شعله ها” با همکاری سیا و دیوید گوتا در سال 2018 انتشار یافته است و نامزد جایره ویدیو موزیک ام تی وی برای بهترین ویدیو دنس شده است.

 

دانلود

 

The greatest

بهترین آهنگ های Sia سیا

آهنگ the greatest سیا به معنی “بهترین” یا “بزرگ ترین” آهنگی به شدت انگیزشی است که در سال 2016 از آلبوم This is acting منتشر شده است. هم چنین این آهنگ نامزد جوایزی از جمله نامزد جایزه بهترین موزیک ویدیو ام تی وی برای بهترین فیلم برداری شده است.

 

دانلود

 

Never give up

بهترین آهنگ های Sia سیا

Never give up یعنی “هرگز تسلیم نشو” از آلبوم Lion است که در سال 2016 روانه بازار شد و نامزد جایزه گرمی برای برای بهترین ترانه شد.

 

دانلود

 

Big girls cry

بهترین آهنگ های Sia سیا

Big girls cry یا “دختران بزرگ گریه می کنند” ترانه ای دیگر از سیا است که در سال 2014 منتشر شده و از آلبوم 1000 Forms of Fear می باشد. این ترانه سبک پاپ دارد. او در این آهنگ می گوید که از گریه کردن و پاک شدن آرایشش نمی ترسد و دختران بزرگ وقتی قلبشان می شکند گریه می کنند.

 

دانلود

 

Move Your Body

بهترین آهنگ های Sia سیا

آهنگ Move Your Body به معنی “بدنت را تکان بده” از آلبوم This Is Acting در سال 2016 انتشار یافت. این آهنگ همانطور که از نامش پیداست سبکی پاپ و دنس دارد.

 

دانلود

 

مطالب بیشتر:

بهترین آهنگ های inna اینا

بهترین آهنگ های Rihanna ریحانا

 

 

نظرات بسته شده است.