پورتال اینترنتی سرگرمی، تفریحی، عکس، پزشکی، اس ام اس، آشپزی، نیک شو
  • صفحه نخست+
  • اخبار+
  • آرایش و زیبایی+
  • آشپزی+
  • اس ام اس+
  • سرگرمی و تفریحی+
  • دنیای مد و فشن+
  • زناشویی+
  • پزشکی و سلامتی+
  • کامپیوتر,اینترنت و موبایل+
  • زندگی بهتر+
  • دنیای سینما و موسیقی+
  • دنیای عکس+
  • مطالب جالب علمی+
  • گردشگری+
  • دین و مذهب+
  • فیلم و کلیپ+
  • مطالب خواندنی و جالب
  • دنیای مد و فشن
  • زناشویی
  • آرایش و زیبایی
  • اخبار
  • برندگان اسکار سال ۲۰۱۹ معرفی شدند +عکس

    مجموعه : دنیای سینما و موسیقی

    برندگان اسکار سال ۲۰۱۹ معرفی شدند +عکس

    جوایز اسکار سال ۲۰۱۹ هم اهدا شد ، در اسکار امسال ستاره های بازیگری زیادی به چشم نمی خوردند. این مراسم بدون مجری برگزار شد. مراسم اهدای جوایز و اعلام برندگان نهایی نود و یکمین دوره جوایز اسکار (۲۰۱۹) در «دالبی تئاتر لس‌آنجلس» آمریکا برگزار شد.

     

    برندگان اسکار ۲۰۱۹ معرفی شدند

    آکادمی علوم و هنرهای تصاویر متحرک (اسکار) پیشتر اسامی نامزدهای جوایز اسکار ۲۰۱۹ را اعلام کرده بود. فیلم های «روما» و «سوگلی» هرکدام با ۱۰ نامزدی، فیلم سینمایی «ستاره ای متولد می شود» و «معاون» با هشت نامزدی، «پلنگ سیاه» با هفت نامزدی، «بلکککلنزمن» با ۶ نامزدی و «حماسه کولی» و «کتاب سبز» هر یک با پنج نامزدی بیشترین نامزدی اسکار ۲۰۱۹ را داشتند.

     

    فهرست برندگان نود و یکمین دوره این جوایز سینمایی به این شرح است: (در حال بروز رسانی)

     

    *بهترین فیلم بلند

    نامزدها: پلنگ سیاه، راپسودی بوهمی، کلنزمن سیاه، سوگُلی، کتاب سبز، روما، ستاره‌ای متولد شده است، معاون

    برنده: –

     

    *بهترین کارگردانی

    نامزدها: اسپایک لی (کلنزمن سیاه)، پاول پالیکوفسکی (جنگ سرد)، یورگس لانتیموس (سوگُلی)، آلفونسو کوارون (روما)، آدام مک‌کی (معاون)

    برنده: –

     

    *بهترین بازیگر نقش اول مرد

    نامزدها: کریستین بیل (معاون)، بردلی کوپر (ستاره‌ای متولد شده است)، ویلم دفو (در دروازده ابدیت)، رامی مالک (راپسودی بوهمی، ویگو مورتنسن (کتاب سبز)

    برنده: –

     

    *بهترین بازیگر نقش اول زن

    نامزدها: یالیتزا آپاریسیو (روما)، گلن کلوز (همسر)، اولیویا کولمن (سوگُلی)، لیدی گاگا (ستاره‌ای متولد شده است)، ملیسا مک‌کارتی (هرگز می‌توانی مرا ببخشی؟)

    برنده: –

     

    *بهترین بازیگر نقش مکمل مرد

    نامزدها: ماهرشالا علی (کتاب سبز)، ریچارد گرانت (هرگز می‌توانی مرا ببخشی؟، سم الیوت (ستاره‌ای متولد شده است)، سم راکول (معاون)، آدام درایور (کلنزمن سیاه)

    برنده: ماهرشالا علی (کتاب سبز)

    برندگان اسکار سال 2019 معرفی شدند +عکس

    *بهترین بازیگر نقش مکمل زن

    نامزدها: ایمی آدامز (معاون)، ماریانا دتاویر (روما)، رجینا کینگ (اگر خیابان بیل می‌توانست حرف بزند)، اما استون (سوگُلی)، ریچل وایس (سوگُلی)

    برنده: رجینا کینگ برای فیلم اگر خیابان بیل می‌توانست حرف بزند

    برندگان اسکار سال 2019 معرفی شدند +عکس

    *بهترین فیلم غیرانگلیسی

    نامزدها: جنگ سرد (لهستان)، دزدان فروشگاه (ژاپن)، روما (مکزیک)، هرگز روی برنگردان (آلمان)، کفرناحوم (لبنان)

    برنده: روما (مکزیک)

     

    *بهترین فیلم‌نامه اقتباسی

    نامزدها: ستاره‌ای متولد شده است، کلنزمن سیاه، اگر خیابان بیل می‌توانست حرف بزند، تصنیف باستر اسکراگز، هرگز می‌توانی مرا ببخشی؟

    برنده: –

     

    *بهترین فیلم‌نامه اصلی

    نامزدها: اولین اصلاح‌شده، کتاب سبز، روما، سوگُلی، معاون

    برنده: –

     

    *بهترین مستند بلند

    نامزدها: انفرادی آزاد، مراقب فاصله بودن، از پدران و پسران، آر بی جی، هیل کانتی امروز صبح امروز عصر

    برنده: انفرادی آزاد

     

    *بهترین انیمیشن بلند

    نامزدها: شگفت‌انگیزان ۲، رالف اینترنت را خراب می‌کند، جزیره سگ‌ها، میرای، مرد عنکبوتی: درون دنیای عنکبوتی

    برنده: مرد عنکبوتی: درون دنیای عنکبوتی

     

    *بهترین تدوین

    نامزدها: کلنزمن سیاه، راپسودی بوهمی، کتاب سبز، سوگُلی، معاون

    برنده: راپسودی بوهمی

     

    *بهترین موسیقی متن

    نامزدها: پلنگ سیاه، کلنزمن سیاه، اگر خیابان بیل می‌توانست حرف بزند، جزیره سگ‌ها، بازگشت مری پاپینز

    برنده: –

     

    *بهترین ترانه

    نامزدها: پلنگ سیاه، آر بی جی، بازگشت مری پاپینز، ستاره‌ای متولد شده است، تصنیف باستر اسکراگز

    برنده: –

     

    *بهترین فیلم‌برداری

    نامزدها: جنگ سرد، سوگُلی، هرگز روی برنگردان، روما، ستاره‌ای متولد شده است

    برنده: روما

     

    *بهترین طراحی لباس

    نامزدها: تصنیف باستر اسکراگز، پلنگ سیاه، سوگُلی، بازگشت مری پاپینز، مری کوئین اسکاتلند

    برنده: پلنگ سیاه

     

    *بهترین مستند کوتاه

    نامزدها: گوسفند سیاه، آخر بازی، قایق نجات، شبی در باغ، نقطه انتهای جمله

    برنده: –

     

    *بهترین چهره‌آرایی

    نامزدها: معاون، مرز، مری کوئین اسکاتلند

    برنده: معاون

     

    *بهترین طراحی تولید

    نامزدها: تصنیف باستر اسکراگز، پلنگ سیاه، سوگُلی، بازگشت مری پاپینز، مری کوئین اسکاتلند

    برنده: پلنگ سیاه

     

    *بهترین تدوین صدا

    نامزدها: پلنگ سیاه، راپسودی بوهمی، نخستین انسان، یک جای آرام، روما

    برنده: راپسودی بوهمی

     

    *بهترین صداگذاری

    نامزدها: پلنگ سیاه، راپسودی بوهمی، نخستین انسان، روما، ستاره‌ای متولد شده است

    برنده: راپسودی بوهمی

     

    *بهترین جلوه‌های ویژه بصری

    نامزدها: انتقام جویان: جنگ ابدیت، کریستوفر رابین، نخستین انسان، بازیکن شماره یک آماده، سولو: داستانی از جنگ ستارگان

    برنده: –

     

    *بهترین فیلم کوتاه

    نامزدها: بازداشت، پوست، مارگاریت، فائو، مادر

    برنده: –

     

    *بهترین انیمیشن کوتاه

    نامزدها: رفتار حیوانی، بائو، یک قدم کوچک، نزدیک غروب، آخر هفته‌ها

    برنده: –

     

     

  • مطالب پربازدید