پورتال اینترنتی سرگرمی، تفریحی، عکس، پزشکی، اس ام اس، آشپزی، نیک شو
 • صفحه نخست+
 • اخبار+
 • آرایش و زیبایی+
 • آشپزی+
 • اس ام اس+
 • سرگرمی و تفریحی+
 • دنیای مد و فشن+
 • رپرتاژ آگهی+
 • پزشکی و سلامتی+
 • کامپیوتر,اینترنت و موبایل+
 • زندگی بهتر+
 • مطالب گوناگون+
 • دنیای عکس+
 • مطالب جالب علمی+
 • گردشگری+
 • دین و مذهب+
 • دنیای خودرو+
 • مطالب خواندنی و جالب
 • تعبیر خواب
 • دنیای خودرو
 • آرایش و زیبایی
 • اخبار
 • آموزش گذاشتن لینک در اینستاگرام ( 5 روش )

  مجموعه : آموزش موبایل,برنامه موبایل

  آموزش گذاشتن لینک در اینستاگرام ( 5 روش )

  اینستاگرام یکی از شبکه های اجتماعی محبوب بین کاربران اســت و قابلیت های بسیاری دارد در این مقاله آموزش گذاشتن لینک در اینستاگرام را به 5 روش مختلف شرح می دهیم در ادامه با ما همراه باشید.

   

  نحوه قرار دادن لینک در پست ، اســتوری‌ و بیو پروفایل اینستاگرام

  Ways to Add Links to Your Instagram Posts

  راهکارهایی نیز وجود دارد که بتوانید لینک فعال در میان کپشن‌ها قرار دهید. منظور از کپشن، نوشته‌ای اســت که برای هر پست ایجاد می‌کــنید. منظور از لینک فعال لینکی اســت که به هنگام کلیک کردن بر روی آن، مرورگر آن را شناسایی کرده و کاربر را به مقصد لینک می‌برد. در حال عادی نمی‌توانید لینک فعال را در کپشن قرار دهید، ولی راهکارهایی وجود دارد که این موضوع را امکان پذیر می‌کند.

  آموزش گذاشتن لینک در اینستاگرام ( 5 روش )

  1. گذاشتن لینک در پست اینستاگرام با Campsite

  Campsite یک سرویس آنلاین اســت که هدف آن حل این مشکل با ایجاد یک صفحه شخصی با مجموعه ای ازتصاویر و لینک هاســت. زمانی که شما در این سرویس ثبت نام می کــنید یک campsite.bio URL دریافت می کــنید که می توانید آن را در پروفایل اینستاگرام خود وارد کــنید. بعد از ثبت نام به طور رایگان در Campsite، اکانت اینستاگرام خود را به آن متصل کــنید تا بتوانید تصاویرخود را با لینک های خاص بهم مرتبط کــنید.

  آموزش گذاشتن لینک در اینستاگرام ( 5 روش )

  روی Add New Link کلیک کرده و سپس image thumbnail را بزنید. اینکار یک لیست ازآخرین عکس های اینستاگرام شما را بارگذاری می کند. اگر به دنبال اســتوری سوالی هستید روش پیشنهادی آموزک را امتحان کــنید.

  آموزش گذاشتن لینک در اینستاگرام ( 5 روش )

  سپس روی تصویری که می خواهید برای آن لینک بسازید کلیک کــنید. Campsite همچنین تجزیه و تحلیل ساده ای از تعداد کلیک های خورده شده برروی لینک شما راهم ارائه می دهد.

   

  با Campsite میتوانید یک تصویر پروفایل و مقدمه ای کوتاه برای خود داشته باشید و رنگ تم و فونت هارا برای صفحه خود انتخاب کــنید. شما می توانید لینک ها رافعال و غیرفعال کــنید و پروفایل صفحات اجتماعی خود را درپایین صفخه Campsite تان اضافه کــنید.

   

  یک اکانت حرفه ای Campsite هزینه ای بالغ بر7 دلار درماه برای شما خواهد داشت که این اکانت امکانات بیشتری را نسبت به اکانت رایگان در اختیار شما خواهد گذاشت.

  آموزش گذاشتن لینک در اینستاگرام ( 5 روش )

  2. گذاشتن لینک سایت و.. در پست اینستاگرام Metricool

  Metricool یک پلت فرم رسانه ای قدرتمند با ویژگی های فراوان اســت،که یکی از آنها پیوند لینک در پست اینستاگرام اســت،که برای اســتفاده ازاین ویژگی باید پولی برای اکانت خود بپردازید.شما حداقل باید 9.99 دلار درماه (پرداخت به صورت سالانه) یا 14.99 دلار درماه(پرداخت به صورت ماهانه) پرداخت کــنید تا ازویژگی های زیاد این platform بهره ببرید.

   

  قبل ازتصمیم گیری برای خرید اکانت هم می توانید ویژگی اضافه کردن لینک به اســتوری اینستاگرام یا پست اینستاگرام را امتحان کــنید.زمانی که وارد Metricool شدید و اکانت اینستاگرام خود را به آن وصل کردید، از منو روی دکمه ی Planning کلیک کــنید، سپس روی لینک اینستاگرام کلیک کــنید.

  آموزش گذاشتن لینک در اینستاگرام ( 5 روش )

  دراینجا شما به طورکامل می توانید این ویژگی را تست کــنید و یک فید ازتصاویراینستاگرام خود می بینید.تنها با کلیک روی دکمه red hyperlink کلیک کــنید تا یک لینک به عکس شما اضافه شود.

   

  دربالای صفحه Metricool URL را می بینید که می توانید ازآن در بیوی اینستاگرام خود اســتفاده کــنید وافراد را به وسیله آن به برنامه اشتراک گذاری عکس متصل کــنید. متریکول به طورپیش فرض 9 تا ازعکس های شمارا نمایش می دهد اما شما می توانید عکس های اضافی ازفید خود را انتخاب کــنید یا با کلیک روی آیکون سطل زباله،عکس هایی را که نمی خواهید نشان داده شوند را پاک کــنید.

   

  3. URL Shortener و آموزش قرار دادن لینک در پست اینستاگرام

  قبلا نحوه مخفی کردن پست و اســتوری یک شخص را آموزش دادیم و اینبار نوبت گذاشتن لینک در اینستاگرام اســت. اگر نمی خواهید کاربران را به یک وبسایت اضافی هدایت کــنید می توانید از کوتاه کننده لینک اســتفاده کــنید وبرای ساخت لینک های سفارشی مانند Bitly هم از آن بهره ببرید.

   

  بعد ازکلیک روی دکمه Create برای ساختن shortened URL جدید وپست آن لینک، چند ویژگی جدید برای لینک کوتاه شده شما اضافه می شود.برای ایجاد یک URL ماندگار در ذهن،

  آموزش گذاشتن لینک در اینستاگرام ( 5 روش )

  می توانید اعداد و حروف موجود در لینک را به نحوی که می دانید درخاطر فالوورهای شما می ماند،تغییر دهید.فایده اســتفاده از Bitly URL این اســت که به وسیله آمار سایت متوجه می شوید چند نفر لینک شما را بازکرده اند.

   

  4. نحوه گذاشتن لینک در اســتوری یا در IGTV

  چگونه در اســتوری لینک بگذاریم؟ یانحوه گذاشتن see more در اســتوری چیست؟ راه های زیادی برای اســتفاده از اســتوری اینستاگرام وجود دارد ویکی ازآنها گذاشتن لینک در اســتوری اســت.اگرچه قابلیت لینک در اســتوری تنها برای افراد تایید شده و دارای بیش از ده هزار فالوور قابل اســتفاده اســت.

   

  درحالیکه اینستاگرام دستورالعمل دقیقی درمورد نحوه تایید شدن از سوی خود ارائه نداده اســت. قبلا آموزش قرار دادن فیلم در IGTV اینستاگرام و روش های دانلود فیلم از تلویزیون اینستا را هم به شما دادیم.

  آموزش گذاشتن لینک در اینستاگرام ( 5 روش )

  ساده ترین روش قرار دادن لینک در هر story به عنوان یک متن ساده اســت،این لینک اســتوری قابل کلیک کردن نیست اما اســتفاده از یک shortened URL ماندگار در ذهن به همان نحوی که آموزک در بالا به آن اشاره کرد،ممکن اســت فالوورهای شمارا تشویق به اســتفاده لینک کند.

   

  شما همچنین میتواند به قسمت توضیحات IGTV هم لینک اضافه کــنید.مشکل این کار این اســت که احتمالا فالورهای شما این لینک را تشخیض نخواهند داد.با اضافه کردن ویدیوی IGTV خود به اســتوری اینستاگرام مطمئن شوید که توسط مخاطبان بیشتری بازدید می شود،

   

  بعد از ساختن IGTV برای اضافه کردن آن به اســتوری،در قسمت اســتوری یک گزینه برای افزودن لینک خواهید دید(ظاهرشدن این گزینه ممکن اســت یک یا دودقیقه طول بکشد).امیدواریم مشکل لینک در اســتوری را حل کرده باشیم!

   

  مزایای گذاشتن لینک در اســتوری

  جذب ترافیک با کیفیت به سایت و تاثیر فوق العاده در سئو (Social Traffic)

  افزایش تعداد مشترکین کانال یوتیوب (Subscribers)

  معرفی و جذب ممبر برای کانال تلگرام

  افزایش فروش از طریق Affiliate Marketing (همکاری در فروش)

  افزایش قیمت تبلیغات در پیج اینستاگرام

  ثبت نام در فرم های مختلف

  افزایش ویو ویدیو یوتیوب

   

  5. نحوه گذاشتن see more در اســتوری

  برای کنترل کامل می توانید سایتی بسازید که هاســت آن خودتان هستید.اگربرای ساخت سایت نمی خواهید پولی خرج کــنید می توانید ازسیستم های وبلاگ نویسی مانند وردپرس یا Tumblr اســتفاده کــنید.از هر راهی که برای ساخت سایت اســتفاده می کــنید باید طوری آن را طراحی کــنید که بیشتر شبیه اینستاگرام فید باشد.

  آموزش گذاشتن لینک در اینستاگرام ( 5 روش )

  مثلا اگر از WordPress.com اســتفاده می کــنید از تم Cubic بهره بگیرید.عکس هاتون رو به همان ترتیبی که دراینستاگرام آپلود کردید در وردپرس آپلود کــنید و URL عکس را به لینکی که می خواهید به اشتراک بگذارید تغییر دهید.

   

  اگر Tumblr را انتخاب کرده اید از تم های Fasofi و Berlin اســتفاده کــنید.اگر به دنبال راه های بیشتری برای گذاشتن لینک تلگرام در پست اینستاگرام یا هرلینک دیگری هستید،از Linktree غافل نشوید که همانند Campsite اســت.

   

  مطالب بیشتر:

  چگونه در اینستاگرام گروه بسازیم

  بهترین برنامه های قالب آماده استوری اینستاگرام

  چطور بهفمیم فردی در اینستاگرام آنلاین است؟

   

   

 • مطالب پربازدید