پورتال اینترنتی سرگرمی، تفریحی، عکس، پزشکی، اس ام اس، آشپزی، نیک شو
 • صفحه نخست+
 • اخبار+
 • آرایش و زیبایی+
 • آشپزی+
 • اس ام اس+
 • سرگرمی و تفریحی+
 • دنیای مد و فشن+
 • زناشویی+
 • پزشکی و سلامتی+
 • کامپیوتر,اینترنت و موبایل+
 • زندگی بهتر+
 • دنیای سینما و موسیقی+
 • دنیای عکس+
 • مطالب جالب علمی+
 • گردشگری+
 • دین و مذهب+
 • دنیای خودرو+
 • مطالب خواندنی و جالب
 • دنیای مد و فشن
 • زناشویی
 • آرایش و زیبایی
 • اخبار
 • آموزش روش ارضا شدن زن و مرد همزمان در رابطه جنسی

  مجموعه : دانستنی های جنسی

  آموزش روش ارضا شدن زن و مرد همزمان در رابطه جنسی

  آموزش روش ارضا شدن زن و مرد همزمان در رابطه جنسی

  عالی ترین حس در رابطه جنسی این است که زن و مرد همزمان به اوج لذت جنسی برسند و ارضا شوند اما نمی دانند چطور این کار را انجام دهند، معمولا مرد خیلی زود ارضا می شود ورابطه به همین جا ختم می شود اما ما در ادامه ترفندهایی را به شما معرفی می کنیم.

  آموزش روش ارضا شدن زن و مرد همزمان در رابطه جنسی

  ارضا شدن تکنیک های خاص خودش را دارد

   

  چطور ارضا شدن همزمان را تجربه کنیم؟

  ارضا شدن همزمان من هيج وقت ، در روابط جنسي با همسرم به ارگاسم نمی رسم ؛ اين موضوع موجب عصبانيت وتنفر من از شوهرم شده است ؛ و احساس می كنم روابط جنسي عمل بي جا است ومن به سوي سرد مزاجي پيش می روم . نمی دانم چكار كنم ؟ آيا طلاق بگيرم ؟ يا بي تفاوت شوم وارگاسم رسيدن را فراموش كنم ؟

   

  ارضا شدن همزمان اين جملات بعضي از زنان است وگاهي اوقات همین مسئله به از هم پاشيدگي زندگي زناشويي می شود يا اين کــه بر اثر به سرد مزاجي كشيده شدن « زن » ، زندگي تبديل به میدان اختلافات وعدم عشق وعلاقه نسبت به يكديگر !!

   

  چه بايد انجام داد ؟ آياامكان اصلاح « مرد » وجود دارد ؟ چگونه بايد« مرد» را به نحوه صحيح ارتباط جنسي با همسرش آشنا كرد ؟ ارضا شدن همزمان آيا در اين شراطي امید به عشق وعلاقه وجود دارد ؟

   

  قبل از آن کــه به پرسش هاي فوق پاسخ داده شود ، خوب است کــه با بررسي مختصري ، كالبد شكافي شود تا مشكل را به خوبي تشخيص

  آموزش روش ارضا شدن زن و مرد همزمان در رابطه جنسی

  داد آن گاه براي رفع مشكل چاره انديشي كنيم. ارضا شدن همزمان بنابراين با توجه به آموزه هاي ديني اگر « زن»، در قبال شوهرش لوده گري وبي حيايي كند نه آن کــه زشت است بلکــه موجب رشد وقرب اوست.

   

  روشهای ارضا شدن همزمان زوجین

  براي رفع مشكل ، « زن» می بايست براي رسيدن به ارگاسم ، كارهاي زير را انجام دهد:

   

  الف ـ ارضا شدن همزمان

  « زن» می بايست در اين مرحله، شوهرش را از اين عجله باز دارد وفرايند روابط جنسي را بايكديگر مديريت كنند . مشكل اين جاست کــه بعضي از خانم ها بر باورهاي نادرستي هستند کــه اولاً : حجب وحياي زنانه مانع می شود به شوهر بگويد کــه او به چه چيزي نياز دارد و از شوهرش تقاضايي براي آماده شدن خودش بكند !! ثانياً :« زن» موجودي است « مطلوب » نه « طالب» ، پس اين نادرست است کــه « زن» از « مرد » تقاضايي كند و ثالثاً : « مرد » بايد خودش به اين نكته برسد و توجه به روحيه « زن» داشته باشد .

   

  راه ارضا شدن همزمان پس از دخول

  در آموزه هاي ديني زني خوب و بهترين است کــه وقتي با شوهرش خلوت می كند« حيا وخجالت» را كنار می گذارد:

  أَبِي عَبْدِ اللَّهِ ع قَالَ خَيْرُ نِسَائِكُمُ الَّتِي إِذَا خَلَتْ مَعَ زَوْجِهَا خَلَعَتْ لَهُ دِرْعَ خَلَعَت مَعَهُ والْحَيَاءِ وَ إِذَا لَبِسَتْ لَبِسَتْ مَعَهُ دِرْعَ الْحَيَاءِ

   

  امام صادق (ع) : بهترين زنان شما ،زني است کــه وقتي با شوهرش خلوت می كند ولباسش را درمی آورد ، خجالت وحيايش را كنار می گذارد ! و وقتي لباسش را می پوشد حيايش را نيز می پوشد! (وسائل‏الشيعة ج ۲۰ ص : ۲۹)

   

  حديث فوق بهترين زن را كسي می داند کــه در موقع خلوت از انجام هرگونه رفتار جنسي کــه موجب لذت خودش وهمسرش می شود ، خجالت نكشد.كنار گذاشتن حياء وخجالت رمز موفقيت هر زني در ارتباط جنسي می باشد .

   

  به عبارت ديگر زن در اين حالت از انجام دادن هر كاري کــه موجب لذت خود وهمسرش می شود ،خجالت نكشد ،بلکــه آن را به عنوان عبادت وكسب ثواب آخروي بداند!يقين اين كار موجب به ارگاسم رسيدن زن ومرد می شود.

   

  بعضي از زنان به خاطر خجالت كشيدن ،به صورت منفعل در اختيار مرد قرار می گيرند ، اين حالت مورد مقبول مرد نيست و از اين همسر به صورت منفعل عمل می كند وهيچ گونه عشوه وحركت عشقي ندارد، احساس انزجار می نمايند و به لذت لازم جنسي از همسر نمی رسند.

   

  بسياري از مردان ،ا ز اين کــه همسران آنها به صورت منفعل است( فقط جسم خالي او در اختيار اوست ) ، ناراحت هستند ؛ حتي گاهي اوقات همین حالت همسرش کــه اورا ارضاء نمی كند، عصباني می نمايد ،و مرد با زن ديگري براي ارضاي روحي خود ارتباط برقرار می كند واز همسرش می برد و اين امر موجب ايراد گيري از همسرش می شود.

   

  در فرهنگ ديني ما هر زني کــه در كنار شوهرش«لوده وشهوي » می باشد ، به خوبي يادشده است :
  أَبِي عَبْدِ اللَّهِ ع قَالَ قَالَ رَسُولُ اللَّهِ ص خَيْرُ نِسَائِكُمُ الْعَفِيفَةُ الْغَلِمَةُ

   

  پيامبر (ص) :بهترين زنان شما زني است کــه پاك دامن باشدو در برابر شوهرش شهوي باشد!( وسائل‏الشيعة ج ۲۰ ،ص : ۳۰).
  غلمة : يعني زن کــه شهوت زيادي دارد (فرهنگ جامع ،ج۱، ص۱۱۷۲).

   

  قَالَ رَسُولُ اللَّهِ ص خَيْرُ نِسَائِكُمْ نِسَاءُ قُرَيْشٍو……الْمَجُونُ لِزَوْجِهَا ……..

   

  پيامبر (ص) فرمودند کــه بهترين زنان شما زنان قريش است……. و مجون ( زن بي حياء ولطيفه گو) در برابر شوهرشان می باشند …..( وسايل الشيعه ج ۲۰ ص۳۷).

   

  (مجون : زن بي حياء، لوده ،لطيفه گوو بذله گو،گستاخ (فرهنگ جامع ،ج۱، ص ۱۵۴۱)).

   

  بنابراين با توجه به آموزه هاي ديني اگر « زن» ،در قبال شوهرش لوده گري وبي حيايي كند نه آن کــه زشت است بلکــه موجب رشد وقرب اوست . ودانشمندان امور زناشويي نيز اين گونه نظر می دهند :

   

  دكتر ديويدروبن نويسنده كتاب «هر زني می تواند» می نويسد:به دليل اين کــه احساسات تعيين كننده تمامی واكنش هاي جنسي است، (کــه شامل شور شهواني هم می شود) يك زن نياز دارد کــه ديدگاههاي خود را در باره روابط جنسي و احساسات شوهرش و روابط بين آنها ، بررسي كرده ،برروي آنها تفكر كند (زن كامل ،مارابل مورگان،ص۱۱۵).

   

  زن ، بايد «مرد » را از نقاط حساس بدن خود کــه اورا به اُرگاسم می رساند ، باخبر نمايد . از همسرش بخواهد كجاي بدنش را لمس كند ويا آن کــه دست بكشد ويا آن کــه گاز هاي خفيف بگيرد ويا هر كاري فكر می كند او را به اُ رگاسم نزديك می كند با آرامی و محبت به « شوهر » خود بگويد .

   

  در تمام فرايند روابط جنسي « زن » ، نبايد در مورد ضعف وعدم ارضاء نكردن « مرد » فكر كند ؛ زيرا اين « تفكرات » مانع بزرگي براي آماده شدن و به ارگاسم رسيدن « زن » می باشد.

   

  ازاين رو « زن » ، با حفظ غرور « مرد » ، با محبت از او می خواهد کــه اولاً نقاط حساس جنسي را لمس و بازي كردن او را آماده براي همبستري كند ، .ثانياً با محبت به او بگويد « هنوز آماده نشده است. »

   

  نكته مهم آن است کــه بي هيج عنوان اين جملاتي را به گونه اي نگوييد کــه « مرد » احساس ضعف و ناتواني كند؛ بلکــه احساس « عشق » و « طنازي »كند . سپس هر گاه آماده نزديكي شديد با محبت به اوخبر دهيد .

   

  ب ـ ارضا شدن همزمان زن و مرد با تنظیم آلت در واژن

  « مرد » ، با حركت آلت جنسي خود در « واژن » زن به انزال وارگاسم می رسد ؛ چنانچه « زن » هنوز به ارگاسم نرسيده است می تواند با كمك « مرد » حركات آلت جنسي او را كنترل نمايد تا با هم به ارگاسم برسند .

   

  روشهای ارضا شدن همزمان زن و شوهر

  در تمام فرايند روابط جنسي « زن » ، نبايد در مورد ضعف وعدم ارضاء نكردن « مرد » فكر كند ؛ زيرا اين « تفكرات » مانع بزرگي براي آماده شدن و به ارگاسم رسيدن « زن » می باشد.

   

   

  مطالب بیشتر:

  نشانه های ارضا شدن زنان و آموزش پوزیشن های داغ

  آموزش مفصل رابطه جنسی دهانی (فقط متاهل ها)

   

   

 • مطالب پربازدید