پورتال اینترنتی سرگرمی، تفریحی، عکس، پزشکی، اس ام اس، آشپزی، نیک شو
 • صفحه نخست+
 • اخبار+
 • آرایش و زیبایی+
 • آشپزی+
 • اس ام اس+
 • سرگرمی و تفریحی+
 • دنیای مد و فشن+
 • زناشویی+
 • پزشکی و سلامتی+
 • کامپیوتر,اینترنت و موبایل+
 • زندگی بهتر+
 • دنیای سینما و موسیقی+
 • دنیای عکس+
 • مطالب جالب علمی+
 • گردشگری+
 • دین و مذهب+
 • فیلم و کلیپ+
 • مطالب خواندنی و جالب
 • دنیای مد و فشن
 • زناشویی
 • آرایش و زیبایی
 • اخبار
 • آموزش رابطه جنسی شب زفاف و پاره شدن بکارت برای تازه عروس ها

  مجموعه : دانستنی های جنسی

  آموزش رابطه جنسی شب زفاف و پاره شدن بکارت برای تازه عروس ها

  آموزش رابطه جنسی شب زفاف و پاره شدن بکارت برای تازه عروس ها

  داشتن اطلاعات کافی و آماده بودن تازه عروس ها برای انجام شب زفاف با همسرشان و پاره شدن پرده بکارت واقعا لازم و ضروری است. امروز مطالب مفیدی برای عروس خانم ها داریم. با توجه به بررسی های صورت گرفته لازم است زنان ضمن بدست آوردن اطلاعات جامع در خصوص دنیای جنسی مردان، روشهای تحریک کردن و ارضا نمودن همسر خود را هم بیاموزند در همین راستا مطالعه مطالب ذیل توصیه می شود.

   

  راه رفتن

  به گزارش نیک شو، طریقه راه رفتن هیچ دو انسانی با یکدیگر یکسان نیست، هر شخصی همانند اثر انگشت منحصر به شخص دارای اصول راه رفتن منحصر به شخص می باشد، اما راه رفتن هر شخص نشانه هایی را برای طرفین ارسال میکند، همه ما میدانیم در صورتی که شخصی به صسمت جلو خیز برداشته و تند تند راه میرود و از بین جمعین با حرکات مانوری عبور می کند، برای خیابان گردی بیرون نمی رود بلکه کاری دارد که البته دیر شده است و او عجله دارد.

   

  قدم زدن با اعتماد به نفس، شخصی که سر بالا با سرعت یکنواخت قدم بر میدارد به نحوی که حواسش به دو رو اطرافش است، اما در صورتی که خانمی می خواهد همسر خود را با اره رفتن در منزل تحریک کند این راه رفتن با همه راه رفتن ها متفاوت است، لزوما لازم نیست عریان باشید تا شوهرتان تحریک شود، یک لباس نمیه عریان، اره رفتن آرام، انجام کارها بصور کاملا آرام ( نه مصنوعی ) یک لبخند زمانی که به چشمانش نگاه می کنید و راه می روید کافیست تا ذهن شوهرتان فعالیت های خود را آغاز کند.

  آموزش رابطه جنسی شب زفاف و پاره شدن بکارت برای تازه عروس ها

  شوهرتان بعد از رابطه جنسی زود می خوابد

  ما به شوهرتان خواهیم آموخت که زنان بعد از رابطه جنسی نیاز به توجه و نوازش دارند، اما به شما می گوئیم فعل و انفعلات شیمیایی بدن مردان بعد از رابطه جنسی و ترشح دوپامین موجب خواب آلودگی آنها و خستگی آنها می شود بد نیست بعد از رابطه جنسی با نوشیدنی و یک ماساژ سراغ او بروید به شرطی که احساس خواب زیاد نداشته باشد.

   

  لحن صحبت کردن زنان

  در صورتی که چه گفته می شود مردان بیشتر با نگاه و دیداری تحریک و جذب می شوند اما فراموش نکنید مردان قوه تخیل قوی دارند، همه ما آدمها بر اساس روابط اجتماعی و برخوردهایی که در طول زندگی با افراد گوناگون داریم از هر صدا یک تصویر ذهنی ایجاد می کنیم این تصویر سازی برای مردان به شدت زنان نمی باشد، اما لحن صحبت کردن موجب می شود مرد تصویری از طرف مقابل خود ایجاد کند.

   

  صدای زن برای مرد می تواند محرک جنسی باشد، پس در فرآیند تحریک کردن همسر خود لحن و تن صدای خود را تغییر دهید به علاوه در رابطه جنسی با شوهرتان سکوت اختیار نکنید، با صداهای تحریک آمیز او را به کارهایی که از ان لذت می برید تشویق کنید.

   

  بوی عطر

  در تبلیغات عطرها دیده ایم که عنوان می شود استفاده از این عطر موجب جذب جنس مخالف می شود، اما لزوما در مورد همه یکسان نیست، همیشه از همسر خود در مورد بوی عطر خود سوال کنید و به سلیقه وی عطر خریداری کنید، همیشه از یک نوع عطر استفاده کنید، خصوصا قبل از رابطه جنسی به مقدر کم و ملایم استفاده کنید.

   

  لباس

  بد نیست بدانید یک زن عریان تحریک پذیری کمتری نسبت به یک زن نیمه عریان برای مردان به همراه دارد، بارها در مشاوره ها شاهد هستیم که خانمها عنوان می کنند لباسهای خیلی باز بر تن می کنند اما همسر آنها تحریک نمی شوند، لباس نقش مهمی در تحریک جنسی و جذب شوهر شما ایفا می کند، لباس های باز برای هر اندامی موجب جذابیت مردان نمی شود.

   

  مردانی که اندام بلند برای آنها مهم است، لباسهایی که شما را بلند نشان دهد با رنگ های تیره می تواند موجب جذابیت شما برای شوهرتان بشود، در صورتی که همسر شما از آندسته از مردانی است که از پوست سفید خوشش می آید، لباس تیره بر تن کنید تا رنگ پوست شما بیشتر نمود کند، معمولا رنگهای سیاه و قرمز برای مردان جذابیت جنسی بیشتری به همراه دارد در این خصوص برای اطلاع از سلیقه شوهرتان با او حرف بزنید.

   

  حرکت کنید، فعال باشید

  خیلی از زنان متاسافانه موقع رابطه جنسی خود را تنها درا ختیار همسرشان قرار می دهند و هیچ فعالیتی انجام نمی دهد، طبیعی است که بعد از چند ماه شوهرتان نسبت به شما سرد شود، د طول رابطه جنسی مبتکر باشید و رابطه را مدیریت کنید.

   

  ناز کنید

  شوهرتان را سیر کنید ولی سیراب نکنید، برای تحریک بیشتر بلافاصله شروع نکنید، وقفه ایجاد کنید، برای شوهرتان برقصید، ناز کنید.

   

  لباسهایتان را خودتان در نیاورید

  این وظیفه شوهرتان است، مگر آنکه از قبل برنامه ای دیگر چیده باشید و قصد داشته باشید او را تحریک کنید.لباسهای هسمرتان را شما از تن اش در آورید.

  آموزش رابطه جنسی شب زفاف و پاره شدن بکارت برای تازه عروس ها

  هیجانی و با اشتیاق رفتار کنید

  بعضی زنان به دلیل عدم آمادگی قبلی یا دلایل دیگر، فقط تمایل دارند شوهرشان زود کارش را انجام دهد و تمام شود، در صورتی که مشکلات زناشوئی و احساسی در زندگی شما وجود دارد حتما آن را برطرف کنید و با شوق و هیجان هم بستر شوید.

   

  پیش قدم شوید و تنوع ایجاد کنید

  شبهای تکراری، مکان تکراری، حرفهای تکراری، حرکات تکراری، نکنه همیشه شوهرتان پیش قدم می شود؟ نکنه فقط در رخت خواب رابطه دارید آنهم زمانی که آغاز ازدواج تان است و فرزندین دارید؟ نکنه فقط شبها؟ نکنه انقدر یکسری حرکت رو تکرار کردید که قابل حدس شده؟ همش حرفهای تکراری؟ شما خودتان پیش قدم شوید،در جاهای گوناگون زمانهای گوناگون تنوع ایجاد کنید.

   

  شخصیت مردان در رابطه جنسی

  احتمالاً شوهر شما در اجتماع شخصی جنتلمن باشد، ولی لزوما بدین معنا نیست که در رختخواب هم یک جنتلمن باشد، مانع عملی کردن خیال پردازیهای جنسی او نشوید و بگذارید خودش را رها کند، شخصیت خیلی از مردان در رابطه جنسی بسیار متفاوت تر از رفتار روزانه آنها می باشد، احتمالاً از رفتارهایی خوششان بیاید که حتی شما خیالش را هم نمی کردید.

   

  در صورتی که شوهر شما دچار اختلال جنسی است

  در آغاز ازدواج و آغاز فعالیت جنسی، احتمالاً همسر شما در کمتر از ۳ دقیقه دچار انزال شود، این فرایند در آغاز دوره فعالیت جنسی غیر طبیعی نمی باشد هر چه تعداد دفعات نزدیکی بیشترو فواصل بین انجام آن کمتر باشد مدت زمان انزال شوهرتان افزایش می یابد.

   

  تظاهر به ارگاسم نکنید

  اون طور که فکر میکردید نبود؟ تحریک شدید ولی لذت نبردید و ارگاسم را تجربه نکردید؟ در صورتی که به تازگی فعالیت جنسی خود را آغاز کرده باشید غیر طبیعی نیست شما به زمان نیاز دارید مدت زمان پیشنوازی را بیشتر کنید، ما به شوهرتان در مطالب دیگر می آموزیم که ابتندا زنان باید ارگاسم شوند، تظاهر به ارگاسم ظلمی در حق خودتان و شوهرتان است چرا که مردان به مرور متوجه آن می شوند و احساس ناتوانی به آنها دست می دهد، ارگاسم نیاز به تمرین دارد.

   

  ممکن است از دخول لذت نبرید

  در صورتی که با شوهرتان رابطه دخولی داشتید اما از این طریق به ارگاسم نرسیدید، تعجب نکنید، نگران نباشید اوضاع کاملا طبیعی است ۷۰ درصد زنان از طریق کلیتوریس (چوچوله) ارگاسم را تجربه می کنند نه دخول.

   

  استرس دشمن رابطه جنسی

  اضطراب، ترس، استرس، از دشمنان جدی رابطه جنسی وتحریک پذیری می باشند، شوهرتان شخصا صبح زود باید بیدار شود و به سر کار برود؟ احتمالاً برای شما ساده باشد خب پا میشه میره سر کار ولی کیفیت رابطه جنسی برای زن و مرد مشروط به آمادگی ذهنی می باشد.

   

  دغدغه های کاری و روحی بر تحریک پذیری و میل جنسی تاثیر دارد احتمالاً وقتی دیگر مناسب باشد، ما به شوهر شما در این خصوص خواهیم آموخت که رابطه جنسی صرفا دخول و انزال نیست و می توان در شرایطی با معاشقه هر چند کوتاه زنان را تا شبی دیگر آرامش داد.

   

   

  موی سر

  خداوند در آفرینش انسان تنوع ایجاد کرده است و از طرفی سلیقه های گوناگون، مردی از موهای فر، مردی از موهای موج دار، مردی از موی سیاه و مردی دیگر از موی بلوند، خیلی از زنان موهای خود را بلوند کرده و متوجه می شوند که نگاه های بیشتری به سمت آنها کشیده می شود، لزوما این نگاه ها نشانه این نیست که شما جذاب هستید.

   

  بلکه به دلیل تفاوت رنگ موی سرتان با رنگ موی اقوام ایرانی دیگران به شما خیره شده اند پس هر نگاهی را نشانه جذابیت خود برداشت نکنید کما اینکه در کشورهای غربی زنان مو سیاه با پوست بدن برونزه نگاه های بیشتری را به خود جذب می کنند این نگاه ها بواسطه تفاوت است نه جذابیت.

   

  نکته مهم و کلیدی برای اینکه مردان جذب شما شوند نیاز نیست صورت و بینی و لب و گونه و مو و رنگ مو و رنگ پوست و اندام خودتان را تغییر دهید و یک خانم مصنوعی شوید اجازه ندهید دیدگاه ابزاری به شما شود، بگذارید شخصی که شما جزء سلیقه های وی هستید شما را همانگونه که هستید برگزیند و شان خود را نگه دارید.

   

  اندامهای بدن

  بسته به تخیلات جنسی مردان متفاوت است، ولی خداوند زن را موجودی لطیف و با احساس آفرید، تمامی گلبرگهای یک گل زیبا هستند، بدن زنان از انگشتان پا تا موی سر می تواند جاذبه جنسی و محرک جنسی برای مردان باشد، اما در همه مردان یکسان نیست،شما به عنوان یک زن لازم است در این خصوص با شوهرتان حرف بزنید چرا که همانطور که ذکر شد در همه مردان یکسان نبوده مثلاً احتمالاً موی سر برای مردی محرک و برای مردی دیگر عادی باشد و….

   

  بی حیا باشید

  برای رابطه جنسی و طول آن، بی حیا باشید، خجالت نکشید لذت ببرید و لذت رو به شوهرتان تقدیم کنید، بعضی زنان خیال می کنند در صورتی که در این خصوص راحت صحبت کنند و بی حیا باشند شوهرشان به گذشته وی شک می کند، ما در دستورات دینی و احادیث امامان داریم که موقع آمیزش و همبستری زن باید لباس حیا را از تن خود در آورد و بعد از آن مجددا بر تن کند، بنابراین راحت باشید و خود را رها کنید.

   

  حرف بزنید، داد بزنید و صدا کنید

  در طول رابطه جنسی با صدای تان و با آه و ناله شوهرتان را به سمت رفتارهایی که می پسندید راهنمایی کنید از او بخواهید چه کاری انجام دهد.

   

  آشنایی با دنیای جنسی مردان

  چیز پیچیده ای نیست؟ اتفاقا خیلی پیچیده است حتما فکر می کنید و بر این باورید خود را در اختیار شوهرتان قرار داده و خودش همه کارهای لازم را انجام می دهد! اینگونه نمی باشد. دنیای جنسی مردان بسیار گسترده و پیچیده است و برای خیلی از زنان غیر قابل حدس است، زنان به صورت ناخود آگاه تمایل به خود نمایی دارند.

   

  مردان هم به صورت ناخود آگاه جذب این خودنمایی ها می شوند و البته قوه تخیل مردان در این لحظه فعال می شود. جنس مذکر در طول زندگی خود بارها و بارها ذهن خود را درگیر فکر کردن به رابطه جنسی میکند، تخیل جنسی در مردان گسترده و دقیق است، این گستردگی موجب شده است سلیقه های گوناگونی را شامل شود.

   

  در نتیجه مردی زن چاق می پسندد و از زن چاق تحریک می شود و مردی دیگر زنی لاغر، مردی جذب زنان با موهای بلوند می شود و مردی جذب زنی با موهای تیره، مردی جذب پوست سفید و مردی جذب زنی با پوست گندمی، اینکه همه زنان تلاش در تغییر صورت، اندام، رنگ پوست، رنگ موی خود دارند و از یک الگو پیروی می کنند لزوما به جذب همه مردان منجر نمی شود.

   

  مطالب بیشتر:

  ۱۲ نوع رابطه جنسی که انسان ها در زندگی انجام می دهند

  اگر رابطه جنسی داغ می خواهید این کارها را انجام دهید

  دلایل صدای لذت زنان هنگام رابطه جنسی و ارضا شدن

  رابطه جنسی را برای همیشه داغ و لذت بخش کنید

  این کلمات را هنگام رابطه جنسی داغ به همسرتان بگویید

   

   

 • مطالب پربازدید